2013.gada TOP
+9
1. In Vain - Ænigma (Progressive Black-Death Metal, Norvēģija) - www.metal-archives.com/bands/In_Vain/33086...

***********

2. Atlantean Kodex - The White Goddess (Epic Doom-Power Metal, Vācija) - www.metal-archives.com/bands/Atlantean_Kod...

***********
Šķirba starp grupām ļoti minimāla.

3. Carcass - Surgical Steel (Death Metal, Anglija) - www.metal-archives.com/bands/Carcass/14...

4. Bucovina - Sub Stele (Folk-Pagan Metal, Rumānija) - www.metal-archives.com/bands/Bucovina/3724...

5. Inquisition - Obscure Verses for the Multiverse (Black Metal, ASV) - www.metal-archives.com/bands/Inquisition/6...

6. Ramage Inc. - Feel the Waves (Progressive Metal, Anglija) - www.metal-archives.com/bands/Ramage_Inc./3...

***********
7-11. Labi albumi, bet nespēj būt vinlīdz labi pilnīgi visā garumā

Amorphis - Circle (Melodic-Progressive Metal, Somija) - www.metal-archives.com/bands/Amorphis/1...

Arrayan Path - IV: Stigmata (Symphonic Power Metal, Kipra) - www.metal-archives.com/bands/Arrayan_Path/...

Caladan Brood - Echoes of Battle (Epic-Atmospheric Black Metal, ASV) - www.metal-archives.com/bands/Caladan_Brood...

Rotting Christ - Κατά τον δαίμονα εαυτού (Dark Metal, Grieķija) - www.metal-archives.com/bands/Rotting_Chris...

Damnations Day - Invisible, the Dead (Power-Thrash Metal, Austrālija) - www.metal-archives.com/bands/Damnations_Da...

***********
12-20. - Stilistiski ļoti tīkami vai interesanti, vai vienkārši ar vairākām bliezošām dziesmām

Cnoc an Tursa - The Giants of Auld (Epic Pagan-Black Metal, Skotija) - www.metal-archives.com/bands/Cnoc_An_Tursa...

The Monolith Deathcult - Tetragrammaton (Atmospheric-Industrial Death Metal, Nīderlande) - www.metal-archives.com/bands/The_Monolith_...

Ereb Altor - Fire Meets Ice (Epic Pagan-Doom Metal, Zviedrija) - www.metal-archives.com/bands/Ereb_Altor/19...

Mael Mordha - Damned When Dead (Epic Pagan-Doom Metal, Īrija) - www.metal-archives.com/bands/Mael_Mórdha/...

Mechina - Empyrean (Electronical Melodic Death-Power Metal, ASV) - www.metal-archives.com/bands/Mechina/57637...

Mercenary - Through Our Darkest Days (Melodic Death-Power Metal, Dānija) - www.metal-archives.com/bands/Mercenary/202...

Omnium Gatherum - Beyond (Melodic Death Metal, Somija) - www.metal-archives.com/bands/Omnium_Gather...

Onslaught - VI (Thrash Metal, Anglija) - www.metal-archives.com/bands/Onslaught/782...

The Vision Bleak - Witching Hour (Gothic Metal, Vācija) - www.metal-archives.com/bands/The_Vision_Bl...

***********

Eh, ja pilnajā albumā būtu vairāk tādu gāzēju, kā perfektajā EP (''moonhorses'' ir gada TOP dziesma) ... bļin, un neviens sieviešvokalizētais albis nav iekļuvis TOP20 ...

Avatarium - Avatarium {fem} (Doom Metal-Rock, Zviedrija) - www.metal-archives.com/bands/Avatarium/354...

Vērts pieminēt: Aeon Zen, Ghost, Parasite Inc., Tristania, Turisas

Ja par vilšanos jārunā, tad no Witherscape (Dan Swano jaunais projekts, Moontower loģisks turpinājums) un Falcenbach gaidīju daudz vairāk, bet nav gluši zemē metami.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Klau, vecit, tev laikam galigi nav ko darit un sedi viens majas :D:D:D
+2
kā nav ko darīt - sēžu, klausos ...

vispār, darbā vairāk sanāk noklausīt un ar pleijeri vazājoties
+1
nu es par to, ja es gribetu, es nespetu shita visu apkopot, jo klausities ir viens, bet salikt visu pa plauktinjiem - tam nekad laika nepietiek ...
0
" vispār, darbā vairāk sanāk noklausīt un ar pleijeri vazājoties" bļin, kas tas par darbu? par naktsargu kādā no autostāvvietām strādā ?;)
0
Tu labāk nemaz negribi zināt, kur Bleids strādā! ;)
+9
Šaubos, vai 10 albumus sakasīšu. Kaut kā aizvien vairāk pohuj paliek.
+3
1. Altar of Plagues - Teethed Glory and Injury
2. Erdh - Resilient
3. Cult of Luna - Vertikal
4. Mael Mórdha - Damned When Dead
5. Carpe Noctem (ISL) - In Terra Profugus
6. Vulture Industries - The Tower
7. Aosoth - IV: An Arrow in Heart
8. INQUISITION - Obscure Verses for the Multiverse
9. Peste Noire - Peste Noire
10. Celeste - Animale(s)
11. Malepeste - Dereliction
12. ORANSSI PAZUZU - Valonielu
13. NARJAHANAM - Wa Ma Khufiya Kana A'atham
14. Gorguts - Colored Sands
15. RUSSIAN CIRCLES - Memorial

Pieminēšanas vērti vēl ir: PROGENIE TERRESTRE PURA, ENTROPIA (POL), MOUTH OF THE ARHITECT, ULCERATE, PORTAL, PENSEES NOCTURNES, HAIL OF BULLETS, AVATARIUM, YEAR OF NO LIGHT, ENDSTILLE un AEVANGELIST.
+1
Hm, tīri drillēšanas skaita rekordu ziņā man ir apmēram vienādi klausīti Summoning, Nero di Marte S/T, Satyricon, Caladan Brood, Sapujušā Jēziņa «Κατά Τον Δαίμονα Εαυτού», Queensrÿche jaunais (tas, kurš īstais Queensrÿche — nevis Teita soloprojekts ar visādiem piespēlētājiem), Ministry beidzamais, Inquisition (te nu piekrītu visiem, haha!), arī Gorguts un Fleshgod Apocalypse (parasti tādi man nepaķer, bet šie nu bija aizraujoši, un Arsis tāpat!). Hypocrisy «End of Disclosure» arī negaidīti ievilka sevī.

Kā gada visvairāk iemīļotie, kur vietas grūti sadalīt, stāv prātā Cult of Luna — «Vertikal», Darkthrone — «The Underground Resistance», un arī absolūtais šīgada atklājums: Mechina patentētais «starpgalaktiskais metāls». Gan šīgadnieks «Empyrean», gan iepriekšējie.

No nemetāla apmēram tikpat daudzas reizes drillēti: Lord Wind — «Ales Stenar», Death in June «Snow Bunker Tapes», kauč kas kosmiski drūms no Nordvargr un Lustmord. No popsas: Alice in Chains — «The Devil Put Dinosaurs Here», Monster Magnet un NIN jaunie ar'.
+2
Aptuvenā secībā:

Reāli spārda:
Illdisposed - Sense the darkness
The Monolith Deathcult-Tetragrammaton
Hail of Bullets - III The Rommel Chronicles
Kvelertak- Meir

Ļoti labi albumi:
Amorphis - Circle
Debauchery - Kings of Carnage
Neurotech - The Decipher Volumes
Caladan Brood - Echoes of Battle

Labi albumi:
Kataklysm - Waiting for the End to Come
Carcass - Surgical Steel
Summoning - Old Mornings Dawn

Pieminēšanas vērti
Sirenia - Perils Of The Deep Blue
Parasite Inc. - Time Tears Down
0
Neurotech man kā 2012.gada albums figurē, jo to visu kā trīs atsevišķus EP tad izlaida. Fleshgod Apocalypse palaidu garām, bet nez vai TIK ļoti spers.
+1
Bez noteiktas secības:

Tie labie:

Altar of Plagues - Teethed Glory and Injury
Carcass - Surgical Steel
Sulphur Aeon - Swallowed by the Ocean's Tide
Darkthrone - The Underground Resistance
Inquisition - Obscure Verses for the Omniverse
Bölzer - Aura

Tie pieminēšanas vērtie:

Voivod - Target Earth
Rotting Christ - huiņa ar grieķu burtiem
Soilwork - The Living Infinite
The Ruins of Beverast - Blood Vaults
Harlott - Origin
0
Sulphur Aeon tiešām labs ripulis, bet vai tad nebija 2012. gads ?
0
MA saka, ka 11. janvāris 2013.
+1
25 albumi, kuri droši vien ir bijusi šī gada favorīti, tā kā katrs no tiem tie ir noklausīti vismaz reizes 4-5. Secība ar ir aptuveni ieskicēta, Fell Voices tomēr ir absolūts Nr. 1

Fell Voices - Regnum Saturni - Ambient atmoblack
Progenie Terrestre Pura - U.M.A. - Space black metal
Carcass - Surgical Steel
Conniption - Kamikaze - Heavy/Thrash
An Autumn For Crippled Children - Try Not To Destroy Everything You Love - Happy Depressive Blackgaze
Black Boned Angel - The End - Drone
Year of no Light - Tocsin - Post/atmospheric sludge.
Gris - À L'Âme Enflammée, L'Äme Constellée... - Black metal ietekmēts metāls.
Narjahanam - Wa Ma Khufiya Kana A'atham - Oriental death metal
Exivious - Liminal – Džezs/Progs
Deafheaven - Sunbather - Black pop
Germ - Grief – Elektronika/Depresīvais atmoblack
Kauan- Pirut - Post doom
Altar of Plagues - Teethed Glory & Injury - Experimental post black
Thou Shell of Death - Sepulchral Silence - Cold AtmoBlack
Evergreen Refuge - As the Fires Burn - Instrumental Cascadian AtmoBlack
Entropia(PL) - Vesper- Post/atmospheric black/sludge
Ash Borer - Bloodlands - Cascadian atmoblack
Mael Mórdha - Damned When Dead - Folk-war-doom
The Ruins Of Beverast - Blood Vaults (The Blazing Gospel Of Heinrich Kramer) - Black/Post/Doom.
Altaar - Altaar - Progressive post - doom
Rosetta - The Anaesthete - Sludge
The Howling Wind - Vortex – Black n Roll
Pestilence - Obsideo
P.L.F. - Devious Persecution And Wholesale Slaughter - Grindcore
+3
Apbrīnojami, ka joprojām paliek laiks, entuziasms un pacietība visam tam urbties cauri, apkopot, izklausīt n-tās stundas un sekot visam jaunākajam :) Šitik kāri ar lielu apetīti centos sekot visam kkad 00` to sākumā, kad nets vēl tik sāka plašāk ieviesties proletariātā un visa info bija gk. no žurnāliem un radio, arī TV. Tad tas bija kkā tiešām aizraujoši.
Pēcāk, kad ieviesās nets- tās info palika tik daudz, ka vnk nav iespējams to visu sagremot.... galu galā arī citas prioritātes sen dzīvē ;)
+2
^ eh, dikti līdzīgi, tāpēc arī mans tops sastāv no albumiem, kurus esmu dzirdējis un kuri, man patikuši. Jo jāatzīst, ka vairumu no citu augstāk minētajiem pat neesmu noklausījies, līdz ar to - mana izvēle sastāv tikai no tā nelielā procenta, ko esmu dzirdējis.
Nav nekādas secības, te uzskaitītie diski ir tie, kurus labprāt klausos un noteikti klausīšo vēl ne reizi vien. Ir gan metāls, gan nemetāls, bet neko neatdalu, jo kaut kāda galīga popsas draņķa nav:D

Tiešām jauki ieraksti:
Altar Of Plagues - Teethed Glory & Injury (riktīga ņamma)
Clutch - Earth Rocker (foršs rokenrols dančiem)
Gorguts - Colored Sands (biju gaidījis kaut ko mazjaudīgāku, bet ir smuki)
Hookworms - Pearl Mystic (psihodēlija)
Ihsahn - Das Seelenbrechen
Kayo Dot – Hubardo (patīkams avangarda pieskāriens)
Kongh - Sole Creation
The Aristocrats - Culture Clash (pirmdzimtais gan bija stipri spēcīgāks)
Portal – Vexovoid
Ulcerate – Vermis

Nedaudz sūdīgāki, bet tāpat labi
Haken - The Mountain
In Vain – Ænigma
Jesu - Every Day I Get Closer To The Light From Which I Came
Jolly - The Audio Guide To Happiness (Part 2)
Leprous – Coal (dažbrīd rodas sajūta, ka klausies Devin Townsend)
Monachus – Below
Omb – SwineSong (vietām ir kur ausi piesiet, bet tie dziedājumi dažbrīd krīt uz nerviem)
PLINI - Sweet nothings [EP] (jauns ģitārvirtozaurs no Austrālijas, kaut kas uz fusion un djent pusi, īsti nevaru saprast patīk vai, nē)
Shining (Nor) - One One One
Steven Wilson - The Raven that Refused to Sing
The Dear Hunter – Migrant
0
šķiet ka to pašu par TOP 2012 teici :D

man ar Sulphur Aeon kā 2012.gada ripulis figurē, cītādi ar topā būtu

vēl TOPam jāpievieno TANGGER CAVALRY - Black Steed / The Expedition (Folk-Black kautkāds Metal, Ķīna) - www.metal-archives.com/bands/Tengger_Caval...

''kurrrat, aizvakar, plkst. 23:49
" vispār, darbā vairāk sanāk noklausīt un ar pleijeri vazājoties"
bļin, kas tas par darbu? par naktsargu kādā no autostāvvietām strādā ?;)''

ja nav darbs ar klientiem un nav jālamājas visu dienu ar padotajiem vai priekšniecību, tad kur problēma ?!
0
No 2013. gada diskiem esmu klausījies tikai Amorphis un Summoning cepumus. Abos pa 3 līdz 4 labām dziesmām, un viss... Viss pārējais, kas izdots šogad, nav interesējis galīgi. Laikam palieku vecs.
+3
Sākotnēji man interesēja kādi 20 albji no 2013. gada. Kad tos noklausījos, bija aptuveni tāds pats viedoklis "šogad viss pārējais nav interesējis", bet ir tikai tāds sīkums - kā var zināt, interesē vai neinteresē tev blice, kuru tu nemaz nezini ?! Ja liekas, ka gads ir tik sūdīgs (kā arī bija manā gadījumā), atliek vien iemest aci citu cilvēku topos un vuaļā, pēkšņi baigās pērles uzrodas. :)
+1
Un tie, kuri uzskata, ka visa tā topa epopeja aizņem ento stundu. Pielieto tad nevis racēja, bet sliņķa metodiku - iečeko to, ko citi salikuši savos topos un gan jau kaut kāda daļa sakritīs ar tavu gaumi, ja nu teišām nav laika pašam rakt un meklēt. :)
+1
Patika:

Abstract Spirit - Theomorphic Defectiveness
Arckanum - Fenris Kindir
Aosoth - IV: Arrow In Heart
Black Oath - Ov Qliphoth and Darkness
Csejthe - Réminiscence
Defeated Sanity - Passages Into Deformity
Station Dysthymia - Overhead, Without Any Fuss, The Stars Were Going Out
The Ruins Of Beverast - Blood Vaults ...blablabla
Morbosidad - Muerte de Cristo en Golgota
Portal - Vexovoid
Kongh - Sole Creation

Neitrāli bet drīzāk pozitīvi

Ulcerate - Vermis
Gorguts - Colored Sands
Mourning Beloveth - Formless
Rotting Christ - Κατά τον δαίμονα εαυτού
Wormed - Exodromos

fuuuuuuuu(vilšanās)

Immolation - Kingdom Of Conspiracy
Moss - Horrible Night (reti kad apvainoju grupas par žanra "nodevību" bet šis ir tas gadījums, žēl ka vairs nespēlē šausminošu drone kā agrāk)

fuuuuuu by default (nekas labs arī netika gaidīts)

Amorphis - Circle

+1
^^ un ^^^

nu iemetu es tās aces citu topos, bet tāpat slinkums/pohuj kaut ko tur vilkt un klausīties.
+4
Nu tad neko. Ir starpība starp "laika trūkums" un "pohuj/slinkums".
+1
Tas ir, Boka vārdiem runājot, entuziasma trūkums.
0
Vai arī piedirsības pārpilnība... :D
+1
I just ran out of fucks to give.
0
Patika: nekas
Nepatika: nekas
+1
nezinu, manuprāt ir kaudze saiti, kur džeki katru dienu iepostē 3-10 albumus, tipa ar bandas nosaukums, diska nosaukums, stils, ļoti īss vērtējums.

ja piemēram, Grupa X, albums Y, stils epic power - es tak tālāk neskatos
Grupa W, Albums Z, blekota desa, vērtējums 4/10 - es pat nepakustināšu pirkstu, lai iečekotu, savukārt, ja 4/10 vietā ir 8/10, tad piecas minūtes no sava laika gan man nav žēl. Man katrā ziņā vairāk par 5 minūtem nevajag, lai šortlistētu vai deletētu. Bet šortlistējas ta ne pārāk daudz, kādi 40-50 pa gadu, bet deletējas simtos, ja ne tūkstošos.

un daru es to darbu starplaikos vai tad kad nīkuļoju mājās, tā kā nevarētu teikt, ka man baigas due diligence tiek veikts :)
+1
^ Negribētos piekrist. Altar of plagues daudzos saitos tika novērtēts vidēji 5/10, Metālarhīvi , ja nemaldos pie 60%. :) Gluži tāpat var kā piemēru minēt tos daudzos topus, kur pirmajās vietās liek visādus Dilindžerus, 5pirkstunāvespunču utt.

Es personīgi iemetu aci pazīstamajā metalarea, ko raksta daži autori, kuru gaume diezgan tuvu ir manējai. Nereti starp daudzu dirsieniem, ka albis ir sūds un bla bla bla, šie nedaudzie, manis atzīmētie, autori ar saviem viedokļiem rada vēlmi ietestēt. :)
+1
Šogad gan vairāk sanācis rakties cauri iepriekš izdotiem albumiem, bet savs top 5 ir izveidojies:

1. Warbringer - IV: Empires Collapse (labākais, kas dzirdēts ne tikai no pašiem Warbringer, bet arī no jaunās thrasha skolas kopumā)
2. War Iron - Of Prophecy and Alchemy [EP] - Sludge
3. Amon Amarth - Deceiver of the Gods
4. Skeletonwitch - Serpents Unleashed - Black/Thrash
5. Lost Society - Fast Loud Death - Thrash
-1
Gada izskaņā būs "Dzenskrūves" 2013/2014 sezonas starpfinišs.
0
Bleid labāk uztaisi "2014 gada albumi" tēmu.
0
Pats nevari?
+2
Šoreiz iztiksat bez komentāriem. Man ir liels slinkums, un uz Arēnu jābrauc drīz.

Tie pirmie un labākie:

Dream Theater - Dream Theater
Orphaned Land - All is One
Civil War - The Killer Angels
Queensryche - Queensryche

==
Tie otrie un tuvu vislabākajiem:

Royal Hunt - A Life To Die For
Masterplan - Novum Initium
Caladan Brood - Echoes Of Battle
Ghost - Infestissumam
Amorphis - Circle

===
Tie trešie un arī itin labi:

Summoning - Old Mornings Dawn
Excelsis - Vo Chrieger U Drache
Warlord - The Holy Empire
Astronomikon - Dark Gorgon Rising
Serenity - War Of Ages

===
Tie ceturtie un nepeļamie

Tyr - Valkyrja
Lord - Digital Lies
Eden's Curse - Symphony Of Sin
A Sound of Thunder - Time's Arrow
Arrayan Path - IV: Stigmata
Artlantica - Across the Seven Seas

Warlord ir gada atgriešanās, Caladan Brood ir gada pārsteigums.
Honourable mentions: Alice in Chains, Ramage Inc, Atlantean Kodex, PelleK.
---------
Un zināt... Carcass? patiešām? tik augstu? Nūūū....
+3
Dream Theater - Dream Theater - nuūūūū
Orphaned Land - All is One - ffffffffff
Civil War - The Killer Angels - what ?
Queensryche - Queensryche - mēēēēh :D

vienam māte, otra meita, trešam kleita :D Manuprāt, Carcass vienkārši grūti ir grūtāk sagremojams nekā Heartworks un tā kaimiņi. visādi citādi tā ir lieliska atgriešanās. Kāds nezin, kad Carcass MP spēlēs ?

+2
Summoning
Soilwork
Rosetta
Russian Circles
Carcass
Alice in Chains
Amon Amarth

nemetāliskie

And So I Watch You From Afar
Shpongle
Boards of Canada
CHVRCHES
Hammock
God is an Astronaut

vairāk prātā nenāk vai arī esmu palaidis garām.
0
a kas ta Karkasam nesagremojams ?! Varēja mierīgi izlaist 1992.gadā. Dream Theater un Queensryche (abi) izlidoja misenē.
+6
Par to, ko cits citam te iesaka, un kāpēc vispār klausīties to sūdu, ko cits iepostējis — gribēju pateikt paldies VISIEM, kas kaut ko iemetuši šīgada albumu tēmā, jo esmu centies rūpīgi noklausīties visu, ko katrs ir turējis par pietiekami interesantu, lai rekomendētu paklausīties arī pārējiem. Pateicoties jums visiem — pat vairāk pateicoties nekā, piemēram, Metal Hammeram vai, teiksim, Metalstorm, ir gadījies uztrāpīt uz iepriekš nedzirdētiem projektiem (tas pats Caladan Brood kaut vai), no kuriem ne viens vien pēc tam nokļūst regulāri klausāmo listē. Paldies par ieteikumiem, un ceru, ka ar mūsu visu kolektīvo (ne)saprātu mēs arī nākamajā gadā atklāsim ne vienu vien jumtraujošu štelli! Paldies JUMS! :)
+2
Tie, kas kustina, pārkāpjot un pārspraužot robežas un liek sirsniņai trīsēt līdzi:
Altar Of Plagues - Teethed Glory And Injury
Deafheaven - Sunbather
Subrosa - More Constant Than The Gods
Russian Circles - Memorial
Oranssi Pazuzu - Valonielu

Tie, kas pavilka, bet nedavilka:
Darkthrone - The Underground Resistance
Glorior Belli - Gators Rumble, Chaos Unfurls
Satyricon - Satyricon
Ihsahn - Das Seelenbrechen
Aosoth - IV-An Arrow In Heart
The Ruins of Beverast - Blood Vaults - The Blazing Gospel of Heinrich Kramer
Ulcerate - Vermis
Portal - Vexovoid
Sannhet - Known Flood
Watain - The Wild Hunt

Gada piepisēji: Palms (nu kamõn, tas arī viss uz ko Isis džeki kopā ar Č.Moreno bija spējīgi?)
0
Bet vispār bija uznācis tāds krietns intereses zudums par metāla jaunumiem šogad. Gandrīz visus šī gada labos albumus pēdējo 2 mēnešu laikā tikai ievērtēju.
+2
Labs:
Summoning
Fleshgod Apocalypse
Code
Keep of Kalessin EP (vieš cerības ka būs labs)

Normāls:
The Monolith Deathcult
Amorphis
Watain

Ap-pisa:
Vulture Industries
Satyricon
Ihsahn

Sūds:
Ghost
Lauris Reiniks Ziemassvētkos
0
uz sitiena nāk prātā Dream Theater, Mael Mordha, Primitai, Royal Hunt un Summoning. Jā, Amon Amarth arī. Carcass tika pāris reizes noklausīts un tomēr īsti nepavilka. Enforcer bija ziņāma vilšanās. Helloween bij labs, bet ne tik ļoti lai iekļūtu ikdienas playlistā. Mystic Prophecy nav izcils, bet labs.
Gan vēl kaut kas uzpeldēs atmiņā, kad pārskatīšu kas uz lielās kastes mētājas. Gada megavilšanās noteikti bija Tad Morose - gaidīju jau vismaz Modus Vivendi līmeņa albūmu.
0
ok, vēl varu pielikt klāt šobrīd klausīto Solstice (UK) minialbūmu - vokālu vien vajadzētu citu.
+2
No 2013-tā klausīts gaužām maz, tāpēc ar tops tāds pašvaks.

Labie (1-3, nosacītā secībā):

1. Satan's Host - Virgin Sail: Ne tuvu tik iespaidīgi kā iekš tā By the Hands of the Devil, bet tik un tā pārāk un labāk pār visiem citiem. Nedaudz gan pietrūks iepriekšējā albuma lipīgi āķīgo melodiju un piedziedājumu, kam kaukt līdzi, bet tik un tā Harry Conklin'am & Ko konkurentu nav.

2. Darkthrone - The Underground Resistance: Šķiet pirmais un pašlaik, loģiski, ka vienīgais Darkthrone albums, kas man tiešām patīk, un ko varu griezt no sākuma līdz beigām. Bij jau, protams, arī te pāris iepriekšējos labi momenti, bet nu kopumā The Underground Resistance ir kā Best Of, viss tas labais salikts smuki vienkopus, atmetot lieko.

3. Carcasss - Surgical Steel: Grūti ko piemetināt, nu vienkārši viss kā vajag!

Var klausīties (4-10, bez secības):

Amorphis - Circle: Pēc Skyforger, ar vien švakāk un švakāk, bet kādas 2-3 dziesmas tiešām aizrauj.
Satan - Life Sentence: Tiešām neslikti, brīžam gan tāds apnicīgs/vienveidīgs, bet nu smagais metāls pa pirmo zorti.
Black Sabbath - 13: Šķiet lielākais pārsteigums, tik labu albumu negaidīju no šā pensionāru ansambļa. Noteikti ne tuvu grupas labākais veikums, bet jebkurā gadījumā labs maita.
Kvelertak - Meir: Visai jautrs veikums.
Immolation - Kingdom Of Conspiracy: Varēja jau varbūt savādāk, un noteikti labāk, bet nu savā elementā.
Cultes des Ghoules - Henbane: Viens no retajiem melnmetāliem, ko esmu klausījies šogad, tāpēc ar vieta topā, jo labs jau ar'.
Portal - Vexovoid: Tad kad vajag paklausīties kaut kādu "sviestu", tad Portal vienmēr pirmajās rindās.

Kaut kāds sūds:

Hatriot - Heroes of Origin: Drīzāk jau Heroes Of Pile of Shit. Neko jau daudz ar negaidīju, bet nu ne jaut ko "tādu". Acīmredzot šai gadījumā famīlijas kopuzņēmums "nestrādā".
0
es ar no Tad Morose un Satans Host gaidījni ko vairāk. Arī no Hel
+3
Ænigma? Fuck, why? Visi normālie vārdi pasaulē jau ir beigušies?
0
Skatos, tēmā pie 2013 gada albumiem nekas nav minēts par melodisko powerbrigādi no Zviedrijas ar nosaukumu Lancer. www.metal-archives.com/bands/Lancer/354031...
Pāris reizes noklausoties viņu debijas albumu ar tādu pašu nosaukumu - " Lancer ", konstēju, ka šī grupa varētu mierīgi pretendēt uz manu šī gada TOP 3. www.youtube.com/watch?v=j3qImjnDR8Q...
0
^ kā jau pie video komentāros minēts - totāls Iron Maiden + Helloween ripoffs.
0
^ nu tas gan fakc
0
ietekmes bez variantiem, bet noteikti ne tas sliktākais klons. Būs jāievērtē.
+2
Neko diži no 2013. gada neesmu klausījies, ja neskaita Satyricon, Darkthrone, Watain un Koldbrann, bet Inquisition reāli spārda dirsu.
+3
^ es parasti jomās, kur man birst smiltis no vienas vietas, pārāk ar to nelielos
+5
^ saskatīt lielību faktiskās situācijas aprakstā, tas tad ir tas jaunības spēks un esence?
+3
Nezinu vai vispār esmu dzirdējis desmit 2013-tā gada albūmus.

Vienīgais, kuram esmu tik ļoti pielipis, lai liktu uz kaut kāda pjedestāla ir In Solitude "Sister". Klausīts daudz-daudzreiz, iegādāts uz CD, paredzu mums ilgu un skaistu kopīgu nākotni. :)

Patika arī:
Suffocation "Pinnacle Of Bedlam" (likās labāks par iepriekšējo, kurš arī patika)
Darkthrone "The Underground Resistance" ("Valkyrie" kļuva par šīs vasaras hītu un pavadījumu klaiņojumiem pa Latvijas mežiem un pļavām)

Summoning tikai vakar nonāca līdz manām ausīm. Patika pat ļoti, bet par ātru spriest. Varbūt tiecos vērtēt labāk, jo neizdzēšamā atmiņā ir viņu vecie varoņdarbi.

Amorphis baigi izklausās pēc nogludinātajiem amerikāņu alternatīvajiem radio hītiem + rupjāks vokāls un ziemeļu melodisms + šim laikmetam obligātā, vismaz minimālā, djent pieskaņa (kaut kur ap vidu). Varu labi dzīvot bez.

Vecais, bet atklāts šogad:
Vicious Rumors "Welcome To The Ball" (1991) un daži citi viņu albūmi.

Tagad "iegādājos" Altar Of Plagues, Satan's Host un Arsis. Redzēs, kas tur sanāks. Gribēju arī Mouth of the architect novilkt, bet apskatījos uz grupas bildi un atmetu ar roku. Būt aizspriedumainam ir viegli un forši. :D
+1
Uh, aizmirsu pieminēt vienu blici, kura varbūt gluži topā netika, jo pārāk savdabīgs, lai kruķītu 24/7, bet nu tās reizes, kad prasās pēc tāda vijoļdūmīga sladža, iet uz urrā.

SubRosa - More Constant than the Gods

Ieskatam hīts:

SubRosa - The usher

www.youtube.com/watch?v=7wenNqTd5hU...
0
es šitos paklausījos, kad tai kaut kādā gada albumu turnīrā šie bija līdz pusfinālam tikuši. Nu tā, kvalitatīvs, bet albumu līdz beigām neizturēju, taču tāds sladždūms arī nav mans lauciņš. Brīnījos, ka te līdz Hellgara ierakstam šajā pašā tēmā vēl neviens nebija pieminējis.
+2
Diena pavadīta staigājot un braukājot, aizbāztām ausīm. Rezultāti:

Altar Of Plagues. Drounojošs, disonējošs kaut kas ar pretenzijām uz kaut ko. Laikam būšu šito putriņu jau atēdies kaut kur.

Satan's Host. Oho. Ohohoo! Eju meklēt vēl.
0
Satans Host iepriekšējais ripulis daudz labāks bija
0
hostname satan >:)
+3
Ja skatās, kur ir gada visizcilākās individuālās dziesmas (neskaitot albumus kā veselumus), tad varētu izcelt šādas:

10. Eschatos — One That Divides the Time (Hierophanies)

www.youtube.com/watch?v=LG0sPejIcL0...

9. Elkupe — Upe iet un upe klusē (Uzaust)

www.youtube.com/watch?v=IyjlyiYJVMQ...

8. Sacramental — Bifacial (albums joprojām nav!!!)

www.youtube.com/watch?v=QJ2c9qXDtrw...

7. Satyricon — Phoenix (Satyricon)

www.youtube.com/watch?v=i5GhFL0OWq8...

6. Newsted — Nocturnus (Heavy Metal Music)

www.youtube.com/watch?v=v0fLpUt_5Mo...

5. Rotting Christ — In Yumen–Xibalba (Κατά Τον Δαίμονα Εαυτού)

www.youtube.com/watch?v=BGOjO8VqTGE...

4. Inquisition — Where Darkness Is Lord and Death the Beginning (Obscure Verses for the Multiverse)

www.youtube.com/watch?v=f3X88c7mwRk...

3. Mechina — Interregnum (Empyrean)

mechinamusic.bandcamp.com/track/interregnum-2...

2. Darkthrone — Leave No Cross Unturned (The Underground Resistance)

www.youtube.com/watch?v=a7caEuVDBWw...

1. Cult of Luna — Mute Departure (Vertikal)

www.youtube.com/watch?v=d5q1f3tel2Q...
0
Doma par atsevišķiem gabaliem apsveicama. šķiet gan, ka tas tops tāds uz vienbrīža emocijām sataisīts.
0
un, drausmas, ja tas teitan izslavētais Mechina skan šitā... nu labi, katram savs laikam
0
^ha, gribēju rakstīt to pašu.
Skaidrs, ka katram savs un tā, bet šajā gadījumā pat gribētos apgalvot, ka tas nav subjektīvais faktors, bet vienkārši reti sūdīgs muzons:D
0
mīkstie, neko nesaprotat no Metāla :p Bet skaņa gan tāda kartonīga, arī šīgada ripulī. Ja The Monolith Deathcult ir tāda kārdīga buldozerējoša (ģitār) skaņas siena no dzelzsbetona, tad Machina ir (taustiņu-samplu) skaņas siena - tāds normāls riģipsītis.

Tā kā TOPā ir 20 bandas un vēl 5 uz robežas, katras albumā ir čupa ļoti labu gabalu, tad dziesmu top nespēšu izdzemdēt, bet visvairāk drillētie gabali pagājšgad bija:

Avatarium - Moonhorse
www.youtube.com/watch?v=GWuGTYiQs8U...

Atlantean Kodex - Sol Invictus
www.youtube.com/watch?v=3sq9oQivijg...

The Monolith Deathcult - Human Wave Attack
www.youtube.com/watch?v=dnHrrzGWd0I...
0
Kam patīk Rotting Christ, metāls un Ukraina: palikuši pāri nedaudzi krekli no Sapujušā Jēziņa trim koncertiem šopavasar Ukrainā. Pēc koncertiem, kravājot mantas, brāļi Toļi atstāja Nurgeslagam (tas ir mākslinieks no Zaporižjes, kurš taisīja «Κατά Τον Δαίμονα Εαυτού» albumam vāku) čupu ar pāri palikušajiem krekliem — grieķiem nebija, kur viņus iebāzt, braucot mājās. Tagad šie krekli ir pieejami caur manu čomu Surinu.

Ja kādam šeitan gribas tādu unikālu kreklu + ledusskapja magnētu, vienlaikus caur to atbalstot ukraiņu mākslinieku, piesakās pie manis caur facebooku vai meilu manā šejienes profilā. Aizskaitīšu Nurgeslagam naudu un nākamreiz, braucot uz Ukrainu, paņemšu kreklus un Rotting Christ magnētiņus arī priekš jums! Šeitan savukārt atdosiet man uz rokas, kad dabūsiet mantu savos nagos.

www.facebook.com/photo.php?fbid=1020...
-5
A kur, bļaģ, Diseim?????
0
Krekls + magnēts + piegāde = 10 EUR. Kas vēl grib, dod ziņu caur meilu vai purnagrāmatu, jo gribētāji ir jau 8 gabali.
0
Šis virtuālais «mercha galds» darbojas tikai vēl šodien (t.i., otrdien), jo pēc tam braucu prom! Atgādinu, ka 10nieks būs jāatdod pie mantas saņemšanas.
+2
Krekli un magnētiņi rokā — zvaniet un rakstiet, lai saņemtu! Pie viena atgādiniet, kāds izmērs kuram/-ai bij.
0
Labas ziņas ;)
0
Pēc tam,kad visi Rotting Christ Ukrainas krekli ir atraduši īpašniekus, viens ir palicis pāri — M izmērs. Magnēts arī ir. Ja kādam gribas, dodiet ziņu — tie paši 10 eiro, kas pārējiem!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas