Huskvarn RIP
+9
Grupa „HUSKVARN” pieņēma lēmumu izbeigt savu darbību.
Respektējot mūsu līdzjutējus 25 gadu garumā, plānojam sniegt atvadu koncertu(us) 2014 gada oktobrī-novembrī.
Gada laikā publiski darīsim zināmu par grupas „HUSKVARN” atvadu pasākumu(iem) un tālāku rīcību.
Milzīgs Paldies Visiem ar mūsu grupu jebkādi saistītiem.
Pilnais „HUSKVARN” arhīvs būs pieejams pie Urbix.
www.youtube.com/watch?v=5WY_Jajclxo...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-3
kā lai saka...bija jau arī laiks,ok pirmsākumos kad latvijā metāla vēl nebija,varbūt bija ok,bet ne tagad un tālāk.
0
tik ilgi mocījās, līdz beidzot pieņēma lēmumu - izbeigt...
+4
Ja pasaulē vecākā aktīvā rokgrupa ir the Rolling Stones, tad Latvijā vecākā aktīvā metāla banda viennozīmīgi ir Huskvarn, kaut pa savu pastāvēšanas laiku tik 2 pilmetrāžas ripuļi izlaisti..
Varbūt, ka savs puds sāls ir apēsts un ko tur vēl čakarēt.
Piem. Sia Radikal pietika 5 gadi, lai sevi izsmeltu un liktos mierā.
+6
Nu nekas, ieturēs 10 gadu pauzi un uztaisīs atkalapvienošanās tūri pa Latvijas kultūras namiem ar finālkonci arēnā :)
0
''kā lai saka...bija jau arī laiks,ok pirmsākumos kad latvijā metāla vēl nebija,varbūt bija ok,bet ne tagad un tālāk.''

vienīgā problēma, ka Latvijā metāla joprojām nav. ir pāris metalcore bandas un vecās metāla grupas un ar to arī viss beidzas.
+3
^^ Normāli: vēl grupa nav izbeigusi darbību, kad jau atkalapvienošanās tūre ar fināla lielkoncertu ieplānota!

Murgon, nav jau tomēr tik traki. Wagards, Darrva, Kapakmens, Deodium, Relentless, pāris bandiņas Daugavpilī — dažādas spējīgas grupas parādās tomēr!
+1
On The Road- joprojām vien no maniem ever ripuļiem. Tie jaunie gan tādi samociti un pārmudrīti. Sveiciens Šerifam Spānijā!
+5
Tik cik liela auditorija, tik daudz arī to grupu. Besī ārā šitie ņaudētāji, kuri uzskata, ka LV neviens neko nedara, nespēlē un bla bla, it kā te auditorija tik prasīga būtu... -_-
0
+4
grupas ir tik cik ir, ar auditorijas apjomam tam nav tieša sakara, bet slavēt grupu tikai tāpēc, ka tā ir vietējā ... ok, mērens lokālpatriotisms ir laba lieta, bet nejau no sērijas: ''sūds jau ir, bet mums tāpat nekā labāka nav - tātad ahūni laba banda''
-5
kuras tad ir tās ultrakrutās metāla bandas, kuras spēlē? es jau te negribu dirsties, bet, pat pieverot acis uz to, ka tehniski neviens neprot spelēt, nav jau arī nekāda interesantuma grupām. izskatās, ka agrāk cilvēkiem bija vnk pacietība iet ar to savu īpatnējo stilu caur ērkšķiem un nodiršanām, zinot (vai pat cerot drīzāk), ka, kad būs piķis un jēga, tad arī uztaisīs mega labu ierakstu. reāli, ja man kāds parādīs grupu, kura kaut uz pusi tik labi spēlē kā š'ī dziesma ir, būšu pateicīgs un labprāt iešu uz tās grupas koncertiem. (pohuj pat par šito dziesmu, jebkuru sancitmony veeco, neglected fields, flaying utt varētu likt vietā, bet šis baigi patik pēdējā laikā)

www.youtube.com/watch?v=k-wnwOVSqW4...
-2
un par to 'auditorija tik prasīga būtu''· bļaaa, cilvēki uz končiem neiet, moš tā kā vajadzetu saprast, ka nav jau jēga iet?
-2
es šitik dusmīgs man šķiet kādus 5 gadus neesmu bijis un tas songs visu laiku vēl vairāk uzkurbulē. zb.
+2
BRUTE CHANT - viņi reizē ar SKYFORGER uzvarēja "Sinepes un Medus 2000" festivālā, es attiecīgi reizē ar Dambi, Aivaru Hermani biju žūrijā... labas atmiņas! Atkal žēl - ka šamējiem nebija menedžeris, un viņi drīz vien izčākstēja :(
-2
un, ja tagad man kāds dirsīs, ko tad es gribu klausīties, tad varu teikt kā ir - metāls ir ekstrēmais stils un viņam tā kā vajadzētu (kā tas aŗī agrāk bija) kāpt pāri visām robežam - gan tehniskā izpildījuma ziņā, gan arī muzikāli lai ir tāds powers iekša, ka gribas ārdītiees.
0
Man, neskaitot Skajus, Brūtus un Sanethniķu dēmučus, nekas nešķiet vērtīgs vispasaules mērogā. Dažām bandām vēl var piekabināt Baltijas līmeni. Bet tāpat ir ar lielāko daļu Pasaules valstu, neskaitot 15 vadošās Metāla jomā.
0
^^^ Sameti, ja Skaji dabūja Sinepju balvu, tad tu panāci, ka Brute Chant dabūja Medus balvu? >:)

Bet vispār… par deviņdesmito kreativitāti mūsu dienām… atcerējos to sajūtu, kura mūsu dienās parādās tikai retu reizi… piemēram, tāda bija šeit: karametals.lv/zinas/piektdiena-13...
-1
klausos tagad sanctimony - gods of victory. bļeg, vot tas ir songs! tas ir ātrums!!!
-1
tas ir VOKAAAAAAAAAAAAALS "B"ĻE"G!!!
0
nu pakalusities taču kāds. vispār nevar salīdzināt ar to, kas tagad spēlē ķipa līdzīgā stilā. tas tak bļeģ ir pasaules limenis.
+2
boks, Rūsa ir divi gadi vecāka par Huskvarn (1989 pret 1987).
0
Lai gan, saprotams, Huskvarn ir noteikti 100% metālbanda (atskaitot tur vienu posmu 1990-tajos), Rūsai var šai ziņā piepisties (lai gan metalarhīvos ir - tātad skaitās :) ).
-1
www.youtube.com/watch?v=Lal-tWl2QJc...

nu šitais ir muzons. uz šādu mūziku es aizietu un samaksātu naudu par ieeju un varbut arī nepiedzertos koncī, jo gribētu dzirdēt šo fantastisko dziesmu dzīvajā izpildījumā.
+4
Par Sanctimony Murgonim un Bleidam pilnīga taisnība — abet tajā brīdī, kad jamiem bija jākļūst par ietekmīgu spēku kaut vai tuvajās ārvalstīs, viņi ņem un sāk spēlēt kaut kādu pašpasludinātu death'n'roll. Kas tas bija par gāzienu, kad viņi kopā ar Sergeju uzmočīja dažus vecos gabalus pirms gada vai diviem!
+1
neglected fields jau arī ir pasaules limena. un 2 reizes bruķikā spēlēja pat. skyforger tik vienu. vispāŗ jau agrāk bija arī visādi Dies Irae, Barbarossa utt, kas arī tur līmeni. ok, tās manis pieminētās grupas pamatīgi izceļas, bet nu agrāk līmenis bija augstāks. to nav iespējams noliegt nekādā veida.

www.youtube.com/watch?v=N6yufYNBZCo...

www.youtube.com/watch?v=3_KzdJFvNDs...

+3
Nu nav jau tik traki, vienkārši ar pagājuši 10+ gadi, tāpēc arī tās vecās lietas sāk novērtēt. Es, piemēram, uzskatu, ka Eschatos arī ir ļoti augsta līmeņa grupa, kam, iespējams, ir vislielākās perspektīvas no jaunajiem ansambļiem ko sasniegt ārpus Baltijas robežām.
-6
skatos, ka bastardi man mīnusus salikuši. nu, nekas.
+3
Barbarossa točna nebija augsta līmeņa grupa. Par to var pārliecināties, arī noskatoties video. Viņi bija kkādi čuvaki no Liepājas, kuri tur pie sevis skaitījās kruti neskatoties uz to, ka spēlēja sūdu, jo citu smago grupu Liepājā nebija.
-3
nu augstāka līmeņa par tagadējo. es runāju par kopējo grupu līmeni. pat sūdīgas grupas skatoties ir prieks. tai pasaai barbarossai superbundzinieks izskatās.
+3
Nekad neesmu veidojis un zīmējis LV metāla apvienību topus, bet, „HUSKVARN” ir mūsu pašu Vēsture ar lielo burtu!
Visu cieņu.
Par koncertiem, par 5 gadu jubileju Operetes teātri, par "On the Road".
0
Nezināju, ka metāls nevar nebūt tehnisks. Psc psc..
-1
droši vien domāji ātrumu, jo tehnika un ātrums nav viens un tas pats. un nē, nav jābūt ātram, bet vajag but'tādam, lai ir interesanti klausīties. vnk nospēlēts akords vienu reizi stundā metalu pielīdzina nekvalitatīvam popam un tāpēc rada sūdīgu priekšstatu par stilu kopumā. (sevišķi, ja tas pats viens akords tiek sudīgi un bez toņa nospēlēts)
0
piem, frailty pirmais albums (tas ar mēnesi uz vaka, nekad nevaru atcerēties nosaukumu) arī ir samērā lēns un dūms, bet tur katra nots ir panemta tik kruti, ka to vienu noti visu dzīvi var klausīties. jo tām skaņām ir jēga un doma, ko var sajust, nevis vnk debīlisms, jo ātrāk nevarētu nospēlēt.
+9
Murgoni, beidz dzert pie kompja ;)
+1
būtu laiks, jā.
+5
Pāris nedēļas atpakaļ Murgons sāka dzert pie kompja brīdī, kad tur viņam bija vaļā chats, kur šis sūtīja man Brāmsa, Haidna un Bēthovena gabalus klausīties un ievērtēt. Rezultātā vienā brīdī Ligeti darbu paraugiem galā sekoja saraustīta reportāža par to, cik ahujenna labs ir tas vai šitas nefiltrētais, līdz viss pārtrūka. Pēc 2 dienām chats atjaunojās ar atziņu, ka beidzamā dvuļa esot bijusi ieskābusi — ar visām no tā izrietošajām sekām.
0
Ja es domātu ātrumu, tad es tā arī rakstītu !
0
nu ko tad tu domāji ar to? ķipa, ka nav jāspēlē kvalitatīvi viss?
+3
Ne tikai spēlēt jāprot kvalitatīvi, bet arī dzert jāprot kvalitatīvi!
+11
ko jūs tur bļad pisās, barbarossa, sancķiki, skyforger bla bla bla… pirms gadiem desmit padsmit… tajā laikā kad dzelzs priekškars krita un parāva vaļā slūžas uz ārsemēm tad pa lielam arī lokālās bandas smēlās pamatīgu ietekmi no tolaik pasaulslavenajiem, kas attiecīgi arī atspoguļojās muzonā. Kautkas uber oriģināls? huju… mums bij savs norges bleks, savs cynic, savs paradise lost, death.. motorhead etc. Vai tas bij slikti? Nē! Ja citām europas valstīm smagucis dēļ pieejamības veidojās dabiski, izkoppjot savu skanējumu, tad mums tas bij OBĻA! Metāls! močījam! cradļi, morbidi… entombed.. death.. tie taks'ir kruti. Vajag močīt kā viņi.
Rezultāts ir acīmredzams, lielākoties bandas iz 90tajiem arī bij tāds lokāls stilistisks sajaukums no tā laika populārajām bandām.
Huskvarn ir acīmredzot tiešs piemērs tam ka agrīnos gados smeļot laurus uz vēl tolaik esošā metāl viļņa, bez kautkādas savas štelles grūti noturēt uzmanību, turklāt ja kreatīvs pieviļ… es domāju šamo gadījumā būtu vērtīgāk salikt vecos prātus kopā (Urbix, Uģis, Melnais etc) un radīt vien tikpat oldskūlīgu albi On The Road stilā.
Ja nu par 90to gadu bandām, tad laikam vienīgā banda kurai tiešām bij savs oriģinālais piesitiens bij Dies Irae. Nu ok, Gridmaster Dead kasete Stronger Than Love ar bij savā ziņā unikāla, laikam kautko tamlīdzīgu ja Pēteris kādreiz sadomātu realizēt, diezzin vai tik sulīgi sanāktu.
0
Pirms nedēļas, pirms šīs tēmas parādīšanās, taisni uzrakstījās viens apskatiņš par vēsturi, ja nu kāds vēl nebija pamanījis: karametals.lv/zinas/nacionalie-da... Gan par folkloru, bet tēma zināmā mērā sasaucas.
+4
Dies Irae tiešām bij labs, tik skaņa vienmēr bija tāda drusku paplāna, ja atmiņa neviļ. Bet sit mani nost, bet man notiem laikiem tomēr latviešu oubitorijs vislabāk patīk - Conquest ar Mika Niedras vokalēšanu. Bet laivā man vislabāk palicis atmiņā Butchers, baigi trve and evil močīja. Ja nemaldos Sergejs tur arī bija.

Bet Tontoonam taisnības - tajā laikā likās zašibis, reāla pasaules klase. Tagad atskatoties var redzēt, ka tie lielākoties bija copy/paste projekti, un par murgoņa minētie Gods of Victory ir un paliek copy/paste

-4
no kā tad tas ir copy/paste?
0
Ziniet, kur mūsdienās slēpjas oriģināla un maz novērtēta manta? Šitentaiste: karametals.lv/zinas/mes-lidisim-l...

Un šis te arī bija interesantāks nekā daudzi slavenāki ārzemju projekti: karametals.lv/zinas/kaut-kas-par-...
+3
nunez, Post-Cock savā unikāli neatkārtojamā vienreizīgumā ir tik ļoti līdzīgi viens otram, kā kautkādi reperi, kuri nav padsmit spešalgestus almbumam pieaicinājuši

Murgoni, a kurš LV kolektīvs tavuprāt nav kopīpeists ? Es pie sevis esmu noteicis "Ahujeķ cik lieliski, savdabīgi un interesanti, turklāt tie ir mūsējie'' pirmo reiz izdzirdot ''Latviešu strēlnieki'', ''Killer Each of You'' un ''When the Sun Was God''
+5
Runājot par mani un tikai varu teikt, ka 90-gadu vidū pasaules zvaigznes būtu baidījušās soli spert šaizemē. Un „HUSKVARN” asociejās ar koncertiem dzīvajā, kas spārdīja, ka maz nelikās. Nu^i^kas, kas nekas netika spēlēts ^^oriģināli. Galvanais, ka spārdīja un darīja to labi :D Par to very BIG thanks!
+10
Man jau liekas, ka oriģinalitātes daudzums Latvijas metālā ir normāls, lai neteiktu, ka augsts, proporcionāli pret scēnas kopējo apjomu. Ja pieņem, ka mums ir vai ir bijušas 5 oriģinālas un arī kvalitatīvas bandas no 73 (pēc MA), tad cik oriģinālu bandu ir, teikism, Vācijā uz 8900? Diez vai 400+ atradīsies.

-4
Murgoni, beidz vienreiz murgot, z@jebal jau, visu tēmu esi piedirsis ar saviem sūda komentiem. Ja tu esi tāds spe4uks, ultra brutal desmeistars, tad velc savu vijoli ārā un liec virsū riffus, taisi mūziku, nevis gudri māci. Pašam ganjau pirksti Em uz Am akordu nevar nomainīt. ha
+7
Man ir aizdomas, ka Pagan ir ļoti nosalis igaunis. Varbūt pat soms.
+4
somainais igainis
+1
Em uz Am un atpakaļ katrs muļķis var samainīt!

Bet vot - no Eb uz trešās ladas uz Ab-9 uz 10 ladas - tur ir bišķītiņ jāpavingrinās.
+5
Murgonim, par piemēru, būtu pagrūti uz sava štruma pārlekt no jebkuras ladas uz jebkuru citu, ņemot vērā, ka viņam neviena lada tur nav! >:)
+2
Man arī uz vijoles nav ladas- bet tomēr kaut kādas skaņu pasāžas sīžā sanāk...
+3
^ nu… par to kas tev tur sanāk mēs varētu garunplaš padiskutēt :D
0
:(
+1
Pagān,tātad tu gribi teikt ,ka murgonis ir "pimpausis"?
+1
^ kad pārdzer jēgu, tad, jāsaka, reizēm ir arī! :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas