Sievenes Metalurģija dzīvo!
+6
4. aprīlī, pievakarē, krodziņā "Tu re, kā" (Iļģuciems, Slokas 76) bliežam atkal.

* Užavas gaišais 1.90

www.facebook.com/TuReKa?rf=129900990...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-10
Uz reizi apjautāšos- vai man kā war-dj būs iespejas uzraut karametālisko (pus-)stundu?
0
O, wow, savi 10 gadi stabili tai pusē neesmu bijsi, kā skolu beidzu, tā pa lielam tur viss :D Bet esmu gājējs, beidzot klātienē jāievērtē arī tie bārdainie žūpas, kas nav iepazīti ārpus foruma he he :)
0
Iemetu aci kartē, izskatās, ka tas ir tai mūra četrstāvenē, kur kādreiz uz stūra bija veikals un otrā ēkas daļā arī krogs ar visai garšīgu Iļģuciema kvasu, tā ka būšu ar mašīnu, tad sēdēšu uz kvasu ..!!!
0
Wervolf jau bija orgs savulaik..
0
^ tb werewolf :)
+2
arī šoreiz ir
+6
Tad kāpēc pasākums nenotiek 16. martā? ;)
0
Tapēc ka tad nav laika dzert :D
+1
Bok, a kas tad ir, ka werwolf bija orgs savulaik? šoreiz pasākuma sarunātājs ir Ķirsis, bet Werwolfs arī piedalās.
+1
^Nu...Bušs tomēr idejas, nosaukuma autors, organizējis krogus, zīmējis pat posterus, aktīvi aģitējis apmeklēt u.t.t. Tad pazudis no apvāršņa. Moš būtu škrobīgs, ka viņa lolojumu nekaunīgi citi pārņem..
Takš smejos es :)) Skaidrs, ka nekas man nav par to- bija vai nebija viņš orgs. Uz pirmajiem diviem kodieniem esmu bijis (2008` decembrī..kkad ap to laiku), vairāk tā arī neesmu apmeklējis.
p.s. Ķirsis no pelniem uzcēlies?
0
drīzāk tu, Ķirsis nekur nebija nosvilis
0
Vai ta ķirsis pa savu herbalistisku un tautas dziedniecību šos gadus navaktīvi ņēmies? Vai arī jaucu ar kādu citu Ķirsi?
+8
Izklausās gan, ka esi ķirsi ar kaņepi sajaucis.
0
^ :)
0
Skoļko ļet, skoļko zim, neesmu te aci iemetis :)
0
0
Ir nelielas izmaiņas gaidāmā pasākuma sakarā: lokācija tiek nomainīta uz "Vinilbāru" (Kalnciema 39).
Pārējais - datums un laiks paliek tas pats.

P.S. Alus tur ir Tērvetes un Cēsu.

www.facebook.com/vinilbars
0
Tas ir kur? Tur, kur Kalnciema ielas utenis? Kur sorosīti riesto?
0
Apmēram. Drusciņ uz priekšu virzienā no centra, aiz R1 riepu veikala.
0
Pliks links.
vimeo.com/89441389
+2
psc...
0
nu kā ta gāja lacēju ballītē?
0
Pielakās. Metāls arī skanēja.
+2
man sanāca, ka es biju Sievenē pirmo reizi. Atmosfēra lieliska, Desperam skaista kolēģe līdzi, visriņķī tikai normāli cilvēki, viss ideāli, ieskaitot fonā ejošos gaļenieku klipus. Šādos krodziņos, ja vispār skan smagais, tad tas parasti ir dzērājhevītis, kas pa gadiem pamanās piegriezties, un tāpēc bija svētlaime dzirdēt ekstrēmo metālu! Uz tā fona pat maz skādēja fakts, ka bija no aliem Tērvete un Cēsu Nefiltrētais.
+1
Es ar bij pirmo reizi, bet nu pasākums uz urrā, tik daudz sakarīgu sarunu vienā vakarā sen nebij bijis.
0
Desperam bija līdz kolēģe ?!
0
P.S. Nākamais 30.aprīlī ? :D
+1
Sieva arī bij. Kolēģe no skata caca kas caca, bet, kad sāka runāt — izrādās, nesen bijusi uz Inquisition Stokholmā!
+4
tādi ir tie mūsdeinu hipsteri
+2
Bija pat tāds brīdis, kad Vinilbāra kapacitāte rādījas drusku par īsu - kādas pāris stundas bij tā, ka gandrīz visa ar mēbelēm un uz/pie tām sēdošo ķermeņu neaizņemtā telpa bija pilna ar kājās stāvētājiem, gluži kā Spānijas krogos. Videošovprogrammu starplaikos bārs tiecās attaisnot savu nosaukumu - pāris Sepultura vinili tika iegriezti; ja Roots dzirdēšana sajūsmu vien retajā raisīja, tad Beneath the Remains jau gan labi iederējās. Pret rītu arī kaut kas no vecajiem kredliem ar bij.

Ja nu kādam interesē - gan jau ka nē, bet vispārēja priekštata radīšanai - manā pleilistē bija šitādi:

Jungle Rot
Legion of the Damned
Macbeth (vācu)
Fortid
Arcania
Benighted
Blood Eagle
Lost Society
Broken Hope
Carcass
Chronosphere
Code
Conflicted
Deficiency
Deicide
Diabolical
Dissecdead
Eternal Oath
Exmortus
Fleshgod Apocalypse
Gama Bomb
Izegrim
Kataklysm
Kill Division
Lay Down Rotten
Lost Society
Massacre
Metsatoll
Revocation
Skirmish
The Last Hangmen
Thrashless
Äkä
Toxic Holocaust
Voivod
Warfect
Watain
0
Pret rītu arī parādījās kaut kāda homomūzika, kas gan tika ātri kancelēta.

Vispābā, es to rīta pusi tā miglaini atminos, šķiet bija kaut kāda kaulēšanās par dzērieniem... Psc kaut kāds, laikam visu nodzerto nemaz neapmaksāju :O
+1
^Tu par tām desām beigās samaksāji? Kuras tev nokrita no gaisa, jo kaut kāds cits gribētājs nebija paņēmis? :D
+1
Ā, vēl drusku žēl, ka nevarēju pleilistē iekļaut nejauši, klipus vācot, uzieto friču sladžbleku (?) Fäulnis - novilktais fails izrādījās sapists. man vispār ir vājība uz vāciski vokalējošām vācu metālbandām, un ja vēl mozons piedur kārtīgi, tad jau vispār zupā.

www.youtube.com/watch?v=u9nJXChmzns...

Ble, paklausoties vēl ko citu no šiem, spārda, ka psc.
0
* muzons. Laikam laiks laisties laidarā slīpi.
0
^^^ vai es zi? Katrā ziņā es teicu, lai piemet manam rēķinam :D
0
^^^ šito jau mierīgi no YT varēji nokačāt - HD kvalitāte un WiFi tur kompim bija pierubīts.

Es gan tur Sladžu nesaklausu - Power-Thrash ar blastbītiem. Moš valodas dēļ, bet pēc brutālāka, sodomizēta Macbeth izklausās
0
Power-Thrash? tu laikam vēl neesi atgājis :D Iepriekšējie ražojumi vairāk pēc tāda mēreni depresīva bleka izklausās, no jaunākā albuma divi YT atrodamie gabali grūtāk kategorizējami, bet kaut kāda sladža piešprice man tur izklausās. Paši viņi sevi par Black Doom Punk Rock sauc. Tā kā Doom Punk Rock pa lielam tas pats sludge vien ir, tad varu piekrist.

www.youtube.com/watch?v=bdtdCDgd51Y...
0
bija tāds panciskuma piesitiens uz Darkthrone pusi dažbrīd saklausāms, bet man Sludge ar Crowbar asociējas
0
Es jau nesaku, ka tas ir akurāt sludge, tikai kaut kādas paralēles saklausu. Tipa, ja iekš Disbelief ar sludge atrast, tad te arī var.
0
(ņem kara cirvi, izrauj sev matu, noliek uz bluķa un sāk skaldīt gareniski 17 daļās)
+2
daudz dirsīsi, sāksim diskutēt, vai tevi ir pareizi saukt par puisīti
0
Rītvakar, 26. septemberī, tajā pašā Vinilbārā notiks Vinilmetāls — principā tas pats, kas Sievene, tikai organizators ir cits, tāpēc izdomājis citu nosaukumu. Šoreiz vismaz daļa mūzikas tiks laista no platēm (es arī piestiķēšu pasākumam Blut aus Nord, Catafalc/Nihilistikrypt, Ministry, Amon Amarth, Obituary un citus vinilus). Te ir pieteikties un paskatīties vēl info:

www.facebook.com/events/753891761341...
+1
organizētājs jau tas pats kas iepriekšējā pasākumā. Vieta gan, jau vairākus gadus ir cita
0
nu ta pēc kādas stundas…!
+1
vakar absolūti nejauši ierados uz šo vinila hipsterbāru (kas gan cits Kalnciema kvartālā vēl var būt) pēc čoma uzaicinājuma. Iejot iekšā, redzot sen neredzētas bārdas, uzreiz bija skaidrs, ka sievasmātes tipa pasākums. Ilgi gan tur nesabiju, jau ap 00.00 tinos prom.. kkā nedēļas smagums un pāris sotaki Jack Daniels padarīja apātisku un sagurušu + šodien darba diena.
Principā jauks krogs (sevišķi, ja tematiskais vakars, citādi, pieļauju, ka varētu būt pagarlaicīgi), labs ātrs bārmens, kurš strādā uz klientu. Tādam nav žēl dzeramnaudu iedot.
Ēst neēdu, bet tas, ko ēda parējie (cūkas ribas šķiet) smaržoja labi. Būtu izsalcis, noteikti pasūtītu.
Tā vinila fiška reāla lieta, skaņa ļoti laba bija. Tikai par skaļu, traucēja komunicēties, bet nevienu tas pārāk nesatrauca.
Secinājumi: .) bufetes rozīne nenoliedzami ir skaņuplašu atskaņošanas tēma. Analogā ar klusu skrapstoņu skaņa.
.) tomēr šādi pasākumi vairs nedod to gandarījumu.. pat nezinu, uz ko to lai noraksta.
0
Skanēja šādas plates, citu starpā:

Obituary «Slowly We Rot»
Darkthrone «Transilvanian Hunger»
Sepultura «Roots»
Amon Amarth «With Oden on Our Side»
Wardruna «Runaljod — Yggdrasil»
Skyforger «Pērkoņkalve»
Catafalc/Nihilistikrypt «Catacrypt»
0
kad palaida Obituary, tad iegrieza pa skaļu.

Tā jau vieta OK, tik tur ir par šauru un paiku parasti gribas pēc darba atvelkot pa taisno uz krogu, nevis kad prom jau jāiet (uz kādiem 22 laikam uztaisīja)
0
P.S. par alu jau alustēmā izteicos, bet bārmens solīja, ka šiem Malduguns būšot. Tagad no lejamiem Cēsu Lēnalus (2.00) un Tērvete (2.30). Pudelēs Lennewarden pa 2.50
+1
^^^ bija arī Sepultura - Beneath the Remains, Slayer - South of Heaven, Motorhead - Overkill un kaut kas no Cradle of Filth. Gan jau vēl kaut kas piemirsts.
+1
Paklausoties šādā krodziņa atmosfērā vecās (līdz 1996. g. izdotās) plates un mūsdienās pirms pārizdošanas «speciāli priekš vinila» remāsterētos albumus, nostiprinājās pārliecība, ka jāklausās ir oriģinālversijas, nevis remāsteri. Tur pilnīgi jebkurš sūds sadzīts uz augšu līdz maksimālajai iedaļai, lai uzdabūtu skaņas blīvumu un, protams, skaļumu jebkurā frekvenču diapazonā. Rezultātā sanāk kaut kas līdzīgs Bleida komentāram par lēto gaišo eirolāgeri: «lētais kukurūzas iesals un noekonomēti apiņi, no kuriem izspiesta pēdīgā garšas pilīte». Skan tie remāsterētie kaut kā līdzīgi, tāpēc nav brīnums, ka Obituary likās par skaļu.

Spēkā arī tās zēveles, kas agrāk teiktas šeitan: www.karametals.lv/zinas/skaluma-kari-...
+5
Vinilbāra gada jubileja nosvinēta ar Rūsu. Grupa jau vakara ievadā bija visai apkodusies, kas izpaudās tā: ģitārists un bundzinieks atbrauc un krāmējas, kamēr Polikarps dzer par trim. Iznākumā bija varens rokenrols tajā šaurībā, ar meitenēm, kas lien pa apakšu Poļika Rikenbakeram, kamēr tas auro «Sūdu talku». Trim dažādām dziesmām bija pilnīgi vienāds teksts — «Lai dzīvo 8. marts.» Kā teica viena dizainere, kura Rūsu pēdējoreiz bija redzējusi astoņdesmito beigās, «mainījies kopš tiem laikiem nav pilnīgi nekas!» Visbeidzot Poļiks ierosināja ievēlēt par nākamo valsts prezidentu Uldi Rudaku (pāri 40 viņam ir), un noprasīja: «Kurš ir visgalvenākais alus no visiem aliem? Tas ir aligarhs!», uz ko viņu pašu nosauca par Polikarhu un iedeva iedzert vēl.
+1
^ tu tikai tagad atgāji? ...Uldis kā balts cilvēks šodien pagodināja Arkonas koncertu ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas