Kur pārdot matus?
0
Ahoi

Es ilgi domāju, vai trūmetālistiem vērts prasīt, jo šejienieši, šķiet, vairāk atbalsta matus uz galvas, nevis nogrieztus maisiņā. Kas ir loģiski, es nepārmetu, ar tiem pēdējiem headbangot pagrūti, un tomēr varbūt kāds zina, kur un par cik var pārdot matus? Man te aizķērušies gaiši brūni, pilnīgi taisni un no saknēm ap 75 cm gari mati. Kad nogriezīs, reāli varētu sanākt par kādiem 10 cm īsāki.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
reiz pa čiriku vienam dredmāsteram pārdevu ~30cm garu asti
0
Esmu dzirdējis, ka parūkveidotājiem uz mūsu matiem pofigs, jo indiešiem tie esot daudzāk, lētāk un kvalitatīvāki.
0
^ Taisnība. Pazīstama friziere (amatiere gan) arī teica, ka uz mūsu matiem visiem ir pajāt, jo Indijā ir sastopamas tādas pačkas, ka no vienas var bezmaz divas vietējās uztaisīt ... (nu, tas tā, drusku pārspīlējot, bet tomēr).
0
Mhm, esmu redzējis tās pieliekamās matu šķipsnas no Ķīnas. Maksā kapeikas un izskatās kā īsti. Neredzu jēgu pārmaksāt par dabīgajiem.
0
Kādreiz kāds sev priekš drediem meklē
+6
Salīmē uz "grudaka" un piss uz Las Vegasu!
+3
pēdējās dienas Helvijs dullumā sāk sist pušu Sameti. Taisnība, katram tas dulluma vektors pilnīgi citā virzienā, bet nu tas ir dīvaini, ņemot vērā, ka ir pilnīgi tukšs mēness!

Bet no Deathblow piedāvājuma tālu neatpaliek ideja mošot ar nogrieztu pačku maisiņā! >:)
+3
Helvijs labs!!!
+1
Matainajam pārdot matus — tas jau tikpat kā orgānu pārdošana.
+1
a ja tikai čirkainos pārdod ?
+2
Man šķiet Southpark bija sērija par čirkaino matu pārdošanu...
0
nigas cirpa ? :D
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas