10.5 Black Night: Urskumug, Aghor, Darrva
+4
BLACK NIGHT
Sestdien, 10. maijā, klubā „Melnā Piektdiena”

„Urskumug” – aktīvā apritē lēnām atgriežas grupa „Urskumug” , savulaik, spēlēja šamanisku tribal black metal, mūsdienās, ar mainītu sastāvu, grupas skanējums pielīdzināms black / death metal, ar mērenām kristīgā metāla un alkohola ietekmēm.
Šobrīd grupa turpina studijas darbus, drīzumā gaidāms jauns klausām materiāls.
www.facebook.com/urskumug
www.youtube.com/watch?v=Xac_JS03fPU...

„Aghor” ir igauņu death metal grupa, kas iespaidojusies no 90 gadu death metal un vecās skolas punk roka. Grupa radīta 2013. gadā, grupas sastāvā mūziķi no labi zināmām igauņu grupām – „Loits” , „Pohjast” , „Bestia” .
27. martā grupas debijas albums „Necrolivonica” izdots „Offense Records” paspārnē.
Rīgā grupa spēlēs pirmo reizi, prezentējot savu jauno albumu.
www.facebook.com/aghorofficial/info...
aghor.bandcamp.com/
www.youtube.com/watch?v=EIV3CI7hpU0...

„Darrva” – ar spēcīgu debijas ep „Neuzausīs” aizgājušajā gadā sevi pieteica grupa no Jelgavas, kas spēlē drūmu, smagu mūziku, par par zemi, kurai mēs piederam, par tās dabu... Varbūt pagāniska, varbūt mizantropiska.. Dabas lielās un mazās uzvaras pār cilvēku.. Mūzika tiek radīta, iedvesmojoties no negantām dabas parādībām, kas skar floru, faunu.. Visas dziesmas principiāli ir veidotas šīs zemes valodā, bet dziesmas- ne Latvijai, bet latviešu zemei!
www.facebook.com/darrva
www.draugiem.lv/darrva
www.youtube.com/watch?v=xtjvJu9LHWg...

„Traumatized” – salīdzinoši jauna, bet enerģiska jaunās skolas thrash metal grupa, kas radusies 2013. gadā. Grupā spēlē Thrash metālu, ar lirisku novirzienu par karu, okultismu, šausmu filmām, u.c.
www.draugiem.lv/traumatized/...
www.facebook.com/traumatizedband...

koncerta sākums: 20.00, durvis: 19.00, ieejas maksa: 5eur
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Urskumug- Madness Unleashed 2014
www.youtube.com/watch?v=iX7SV6f4Kv4...

Urskumug- The Throne For My Ego 2014
www.youtube.com/watch?v=D0vcmpxhIe8...
0
^ WTF?!
+3
rādās ka urskuļiem tagadiņ begimots nu ļoooooti patīk :) man kā paviršam klausītajam ja blakus noliktu begotten ij nepateiktu kurš i kurš. drošvien uz abiem viens voc. :D
+1
normals Morbid Angel un Behemoth krustojums...
kadreiz tak ir japaliek nopietnakiem :D
+1
baigi interesē kā šito varēs apskaņot končos, ja pirms tam jau pārsvarā vienmēr bija nāvīga putra.
0
^ elementāri - pod faņeru :D
Jo kā sonne saka - kadreiz tak ir japaliek nopietnākiem :)
+1
tajā the throne for my ego brīžiem vokālās partijas pat manu mīļo deicidīti atgādina. sanāk, ka vienā grupā tagad būs manas 3 mīļākās grupas!
+2
^ aha, rādīji tu man vienreiz tās savas mīļākās grupas, atceros. Haidns, Brāmss, Bahs (kur nu bez viņa!), Ligetti, Mocarts un Glens Bentons.
0
šķiet, ka pirms gadiem 3, ja ne 4 pirmo reiz klausījos jauno Urskumug albumu instrumentālajā versijā un arī pirmā asociācija bija Begemots. Nu, nekas nav mainījies.
0
Tontoons, vakar, plkst. 19:55
"rādās ka urskuļiem tagadiņ begimots nu ļoooooti patīk :) man kā paviršam klausītajam ja blakus noliktu begotten ij nepateiktu kurš i kurš. drošvien uz abiem viens voc. :D"

Ir jau arī viens un tas pats vokāls.
-1
a čo, begooteņi nolikvidējušies?
-1
A čo, ir kāds likums, ka tikai vienā bandā var vokalēt?
+2
A čo? Huļi bļoda netīra?!
-1
A čo, pajautāt nevar?
0
A čo? Atbildēt nevar? Huļi..
+1
Ir tāds likums, ka nedrīkst vokalēt divās bandās, ja tā otrā ir pastāvējusi jau pirms tavas pamatbandas, būdama daudz oriģinālāka un kreatīvāka — tad tu nedrīksti viņā ienākt un sākt sadirst lietas, pataisot skanējumu līdzīgu tai, kurā tu vokalē pirmām kārtām!
+1
aha, un ievērošanu nodrošina truemetal.lv metāla policija
0
Un kā rīkoties gadījumā, ja otrā banda ir daudz kreatīvāka un oriģinālāka par tavu pamatbandu, bet ir jaunāka par to?
0
To novērš nevis metāla policija, bet metāla gestapo!
+2
Ja vokalizē divās vai vairākās bandās, tad naktī ierodas Geheime Metallpolizei, aizved uz nezināmu pagrabu un atskaņo EuropeanShitRadio līriskos hītus, līdz vainīgais paliek par vokālistu tikai vienā grupā. Neko darīt, kārtībai jābūt.
0
Urskumug- Nebula Diabola 2014
www.youtube.com/watch?v=JMzJ57GQuN0...
+3
Phh,pat līdz nebula diabolai aizrakušies,gluži kā behemots. Jāgaida kakodemonazu ar.
+1
Nez, vai dēļ kļūšanas nopietnākiem, vai pārāk nopulētā producējuma vai arī dēļ vanā bi Behemoth, bet izklausās sausi un neinteresanti. Esot nenopietniem tā lieta tomēr padevās daudz labāk. Plus, man šķiet ar Koniša rīkli tas viss arī skanētu, maķenīt, labāk.

Jāliek viss laikam uz dzīvo, ja sanāks sestdien MP būt, varbūt tur tas viss skanēs gruntīgāk.
+7
Vecais, kartupeļu maisos tērptais Urskumug bija labāks.
+5
Kartupeļmaisumug!
-1
vai tad konišs vairs nav vokāls?
0
^bekvokāls
+4
Šajā pasākumā uzstāsies vēl divas grupas, kuras te nav minētas:
COLLIDE un DEODIUM

Un koncerta sākums būs nevis 20:00 kā šeit norādīts, bet jau 19:00.
-2
nu ja+vēl tjap ļap bandas.
+2
Aghor:
Nē, Rīgā mēs neizrādīsim savas vājības un mēs paliksim skaidrā visu vakaru kā mūsu kristiešu kolēģi no „Urskumug”. Lai slavēts Jēzus!
p3licanwebzine.blogspot.com/2014/05/ja-nav-ausu...
+1
šī nudien ir intervija, pēc kuras to grupu ne īpaši interesē dzirdēt… :((
0
Ko tad tik atbaidošu tur izlasīji?
0
Vai kāds zina secību?
+3
^^ attieksme tā kā pavecam ebreju miljardierim pret naudas vākšanu bāreņu patversmei. Plus vēl tāda pašķidra visa tā runāšana, jo nevienā atbildē neskan nekas konkrēts.

«cik man zināms, dziesmu vārdiem nav īpašas tematikas.»
«Ne man spriest par jauno un moderno metālu – es vienkārši to neklausos.»

Kad tika pie spēlēšanas, kompozīcijas šiem igauņiem bija tīri labas, bet skaņa, kā Despers norādīja, šiem kā reiz bija no sērijas «caurais spainis + diktofons».

Colllide notresīja pirmšķirīgi — kļuvuši par tik labu koncertgrupu, ka vidusskolnieki praktiski visu dziesmu garumā grieza mošpitiņu. Taisni jāpabrīnās, cik Collide auguši koncertprasmju ziņā, pie kam ir cerība, ka augšējā robeža vēl nav sasniegta!
+1
^
«cik man zināms, dziesmu vārdiem nav īpašas tematikas.»
«Ne man spriest par jauno un moderno metālu – es vienkārši to neklausos.»

Ja par pirmo var piekrist, ka atbildē neskan nekas konkrēts, tad otrais piemērs gan var gadīties, ka ir pavisam godīga un maksimāli konkrēta atbilde. Man roku pirkstu būtu par maz, lai uzskaitītu žanrus, par ko, ja man uzjautātu, es varētu vien tā atbildēt.

Ne jau iz katra igauņa ar tik banāliem jautājumiem var ko saturīgu izvilināt - ja arī tur nav nekā ko lasīt, tad liela daļa vainas ir arī intervētāja pusē.
+1
Viņš vienkārši gribēja būt nedaudz pancisks.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Liega
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas