Pārdodu ipod touch
0
Pārdodu ipod touch 4gen 8GB plaijerīti + usb lādētājs. Kamera nestrādā. Viss pārējais kārtībā.
30 EUR
pleeseejs666@inbox.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
kas tad tas mūsdienās par pleijeri, ar ko nevar pa laikam arī kādu modeli nofo4ēt?
+1
Kas tas mūsdienās par cilvēku bez fotoaparāta?
+3
Kas tu par icilvēku bez iphone? Phhh. Kauns būtu sabiedrībā rādīties.
+1
Taisni otrādi - ir kūli uzsvērt, ka lieto Nokia 1100.
0
Iphone ir novecojis. Tagad ir citi štrumenti ar ko zīmēties.
+7
uz Lāčplēša ielas vienā hipsteru kafūzī sapratu tādu lietu: hipsteri sāk pāriet atpakaļ uz Lattelecom fiksētajiem telefoniem, jo principā JEBKĀDS mobilais ir pārākais meinstrīms.
+5
Nu bet tas būtu normāli - zvana uz MP fiksēto un bārmenis klaigā cerībā sasaukt attiecīgo lopu. Man šis variants šķitis brīnumjauks no laikiem, kad to varēja vērot tikai filmās.
0
^^ ko tu Čomsky meklēji ?! OK, vismaz pastāsti, kāds tur alus un pa cik ?
0
^ Es atceros tikai, ka Malduguns "Rudais rudens" un arī laikam "Pēdējais viesis" bija. Par citiem objektīvu iemeslu dēļ ņehuja neatceros.
0
Chomskis tas nebija, kkāds draņķis iepretī Rakstnieku Savienībai. Malduguni tur varēja dzert paralēli gaišajiem.
0
Mataiņi un matainās, un arī tie ar skūtajām galvām! Kam ir kāds lieks telefona aparāts, kuru man aizdot uz pāris nedēļām? Šodien padirsu savējo līdz ar abām SIM kartēm. Tagad vajag kādu aizvietotāju, kamēr nopirkšu jaunu. Atdošu pēc tam atpakaļ kopā ar 66,6% kandžas litru :)
0
Just5 Blaster, nestrādā skaņas UP poga. Pieejams Ogrē, neskumšu, ja atdos pēc simts gadiem, bet nesačakarētu (vēl vairāk).
0
^^ ZMZ kredit un telefons minūtes laikā jau kabatā !
+1
Bez telefona grūti saņemt SMS kredītu :D
+1
Es domāju, ka te varētu būt biki advancētāk. Politika, ārpolitika, detonātors (Deskerātors, ble rīmējās), utt. :>
Es savu IMEI nedotu :>
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas