Beidzot Nickelback !!
-2
No Apollo - 4. oktobrī modernajā Kauņas «Žalgiris» arēnā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām grupām smagā metāla pasaulē - «Nickelback». Biļetes no piektdienas, 5. decembra, būs iespējams iegādāties «Ticketpro» kasēs un www.ticketpro.lv.

apollo.tvnet.lv/zinas/nickelback-uz...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
šie jau knapi uz Hard Rock velk
+1
būtu vismaz smieklīgi, ja tur tiešām tā būtu rakstīts: viena no komerciāli veiksmīgākajām grupām smagā metāla pasaulē.
+1
Ko tu no mums gribi, lai gatavojam akmeņus un braucam uz Lietuvu?
0
tipa akmeņmaizītes pusdienām? vai ko tu ar tiem akmeņiem darīsi?
-2
E - linku atvēri?
+1
neviena no postgrandža bandām (Nickelback, Puddle of Mudd, Incubus, Foo Fighters un hvz kas tur vēl..) nekad mani nav spējusi uzrunāt. Tiesa atsevišķas formācijas šajā žanrā ir likušās gana interesantas (Days of the New, Stiltskin).
Itkā jau visi atribūti ir- fūzētās ģičas, flanelis ar itkā lipīgām melodijām, klasiska dziesmas uzbūve- mierīga starpspēle un kliedzošs agresīvs piedziedājums u.t.t..., bet viss tik nodrāzti un tipiski.
Kamēr uz apvāršņa neparādīsies dinozauri (piemēram, Alice in Chains), tikmēr nuinah viņus- skip.
-1
^^ jā.
+2
nez, Estragons šoreiz organizēs autobusu :D ?
+2
Es nekad neesmu izpratis to naidu pret Nickelbeck - tur kāds stāsts ir apaksā vai kā? Sūds jau ir, bet ne jau tik liels, lai mētātu ar akmeņiem. Tāds Foo Fighters ir daudz reiz lielāks sūds.
0
Sūdu šķirnēs gan neorientējos, bet Foo Fighters kaut kā ir licies mazāk smirdīgs. Viedoklis gan balstīts uz dažām pa radio dzirdētām dziesmām.

Varbūt tā starpība ir tā, ka vienas grupas līderis iepriekš ir bijis kulta grupā, bet otras - atsūkājis pats sev.
+2
Foo Fighters līderim ar metālmūziku ir lielāka saistība kaut vai ja min to pašu viņa projektu Probot.
www.youtube.com/watch?v=murhKvLsTeI...
0
man no jaunmodīgajiem pōzeriem tikai tā viena grupa patīk, kur lisijs vārdus bārsta. Vēl hīts šiem bija, par ''1000 fists'' ķip. Tik labi, ka nekādi neasanāk atcerēties, bet laikam uz ''D'' :D
+1
0
nuka

šitas tāds mūždien aktuāls koverhīts: www.youtube.com/watch?v=u6KXgjLqSTg...
+2
Foo Fighters ir zajebis. Nickelsuck tur ne tuvu nav bijis.

www.youtube.com/watch?v=ebJ2brErERQ...
+5
Mūzikas organizatoriskās puses seminārā, ko rīkoja LIAA pagājšziem, bija viens lektors arī no Kanādas. Jams uzdeva jautājumu zālei (kādi 200 cilvēki):

— Jūs zināt, kas ir Nickelback?

— Jā! Zinām gan… — kusla atbilde no rindām.

— Vai šeit ir kaut viens Nickelback fans?

Zālē pilnīgs klusums. Lektors:

— Lūk, tas ir fenomens. Lai cik valstīs es nebūtu bijis, lai kur es nebūtu runājis ar cilvēkiem vai uzstājies, es 10+ gadu laikā neesmu saticis nevienu pašu Nickelback fanu. Viņu albumi topos 10 valstīs, viņi pagājušogad izpārdeva Londonā arēnu ar 9000 vietām utt., bet es nekad neesmu redzējis nevienu pašu fanu!
0
^ tas noteikti tāpēc, ka tie, kam patīk, baidās atzīties :D
+1
never be ashamed of your music taste :D

www.youtube.com/watch?v=vUu5e42Q7SY...
0
bet šitā sūda sakarā vēl Staind atcerējos
0
jā, un vēl Creed - tagad pilns nets, kā Creed vokālis pakāsis (nošņaucis) visus savus miljonus
0
Staind vismaz nebija kristieši!
+1
^ pēc tām gaudu dziesmām spriežot, liekas, ka ir gan, bet slēpj to :D
+1
pfff..ta jau labaak shito te...

www.tvnet.lv/muzika/jaunumi/5375...
+1
bledd, nu kāds te tagad sakars ar Staind? kurš tad no deviņdesmito augļiem šos neklausījās 11 gadu vecumā? un, manuprāt, daudz lielāks sakars ar metālu nekā Nickelback vai Foo Fighters, vecie albumi normāls ņūmetāls, vokāls gana agresīvs, teksti absolūts nihilsms & depresija... kāda vēl kristietība?

www.youtube.com/watch?v=5jUq3uilXaM...

www.youtube.com/watch?v=7GMC9W37hsA...
0
Staind ir no tām grupām, kuras grib visus baigi pārliecināt, ka ir roka grupa, bet pārsvarā močī radio friendly balādes. Tāpat, kā Creed un Cold.
+2
Pieļauju, ka tur pie vainas varētu būt arī apburtais loks - vienīgās dziesmas, ko spēlē pa radio un kas attiecīgi varbūt kļūst par hitiem ir tās pašas radio friendly balādes (man kādreiz bija kaut kur viens Creed albums, tur bija arī viens otrs smagāks gabals).

Tas tāpat kā noteikti ne mazums ļaužu uzskata, ka Metallica spēlē pamatā tikai balādes un dzērājdziesmu kaverus.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Intars
BigUgga
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas