ANTITHESIS V 11-12.09.15
+5
Antithesis V
Turpinot neregulāro tradīciju, šogad divas dienas

piektdien 11. septembrī
sestdien 12. septembrī

Vairāk info sekos.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Spriežot pēc atceres datuma, šogad spēlēs Al-Namrood, ر_جهنم (A.K.A. Narjahamnan), 1000 Funerals un Fallujah?
0
Death to America, Allah Ahbar! :D:D:D
+1
^^ tas būtu ideāli \m/, daudz labāk nekā kaut kādi "vecie labie"
0
Saturnus.
+4
Evoken vajag vēlreiz :*
+5
Krist - attā!
+3
Pietiek Saturnus, gribu Jupiterus.
+2
Es gan visreālākajā starā būtu par Earth. Jaunais albums kā reiz atbilst Antithesis formātam!
0
^un biļete 30 eiro :)
0
Jā, par 30 EUR biļeti es brauktu arī uz Viļņu vai Tallinu skatīt Earth vēlvienreiz!
0
Mož Sunnnnn vēl sagribēsiet? :D
0
Priekš kam skatīt ar mēneša atstarpi divreiz… brutalassault.cz/en/bands/sunn-o/...
0
Mož otreiz būs ar aptumsumu?
0
Ja jau te sāk višlistus publicēt, tad es piesakos uz Hooded Menace.
+1
Kādā no tēmām P3LICAN minēja, ka būs Autumnal un kāda grupa no Dānijas. Es secināju, ka Saturnus ;)
Vēl jau gribētos Shape Of Despair, kuriem pēc 11 gadu pārtraukuma jūnijā iznāk jauns ripulis "Monotony Fields".
+1
es zinu 100% kas bus, tikai es nedrikstu teikt :D
+1
^ tā jau tu ik pa laikam runā.. plātībnieks tāds :D
+2
ne, es vienkarshi saliku kopa "2+2", jo zinu kas tajos pashos datumus netalu no LV spele :)
+4
Par Shape Of Despair ir doma, jā, Natālija K liekas, ka pat bija otrajā Antitēzī.
Par Skepticism vēl jāpadomā, uz dziļāku rudeni - intīmie koncerti mazai publikai.
Par pārējiem - drīz.

In general, tiem, kam patīk Moonspel, tiem ar jākrāj nauda, tāds ar būs, bet ne šajā pasācienā.

+1
es jau gribēju bļaut, ka man kārojas DESIRE (tos, kas portugāļi - www.metal-archives.com/bands/Desire/2288... ) , abet tie pidari nosplitojuši tieši šogad ;(
+1
Shape Of Despair - šogad tomēr vēl nē, nākamgad. Varbūt.
Skepticism? Doomed?
0
ko ta uzreiz tik drūmi ... var kādus jautrus makaronistus atvilkt, kā SHORES OF NULL, piem.:

www.youtube.com/watch?v=6QEdtY-HwAA...
0
Ja izvēle ir tikai starp Skepticism vai Doomed, tad pirmie, kaut vai tikai tādēļ, ka Doomed nesen bijuši.
-1
ja runā par kādu grupu no Dānijas, tad vienīgā ko es pa īstam gribētu redzēt ir Black Wreath
-1
No Dānijas varētu arī Denial of God - drusku kaut kāda dūma piešprice tur ir :)
-1
Varētu vēl "In Satan's Paradise" - dāņu grindcore ar doom piešprici :-)
-1
Mercenary, ja šie gatavi spēlēt tikai 11 Dreams albi.
-1
Pārāk priecīgi.
+1
Nu, viņiem varētu ko skumīgu pirms tam pastāstīt un neiedot alu - nekā priecīga vairs nebūs.
+1
Tad laikam sanāk, ka ja vispār publikai koncertā nepārdotu alu, tad festivālā valdītu īstā skumju atmosfēra.
Trve cvlt doom! :-)
+1
+ grupa no Ukrainas.

+1
a grupa no Latvijas būs?
+6
Pielauzt Pēteri uz Grindmaster Dead ekskluzīvo reunionu uz vienu konci?
+4
reunion takš tagad modē. Sliktākajā gadījumā iztiksim ar Dies Irae.
+2
Tas nu gan nepavisam nebūtu tas sliktākais gadījums.
-1
Ja jau Katatonia būs Lietuvā, tad gan jau uz LV arī atbrauks. Iespējams pat uz Antitēzi.
0
Lietuvā viņi būs jūlijā un Antithesis notiks septembrī, divu mēnešu tūre pa Baltiju?! :) Pie tam, kaut kādas doom iezīmes Katatonia mūzika pēdejoreiz varēja vērot 96.gadā. Nav Antithesis formāts.
+1
^^ Ja Antithesis rīkotāji pārdos savus īpašumus un sevi pašus verdzībā turku sultānam, tad varbūt arī Katatonia atbrauks un nospēlēs konci. Savādāk, kā lai nosedz šamējo izmaksas? :)
-3
Es gan šaubos, ka tā ir naudas lieta. Vai tad Katatonia ir dārgāki par tiem pašiem Amorphis, kas savulaik spēlēja MP?!
0
Amorphis brauca tūrē.
+3
A par ko ta mīnuss man? Laiks tā kā būtu saprast, ka par visu mūzikas biznesā ir jāmaksā: honorāri mūziķiem, tehnikas īre, autobusa īre + degviela, lidmašīnas biļetes, kluba īre, grupas tehniskās komandas atlagojums, ēdināšana, viesnīcas, u.t.t. Savus naivos priekšstatus par to, ka viss ir bezmaksas vai par pāris aliņiem, atstājiet paši sev. Visu augstākmionēto apmaksā koncerta vai festivāla organizators. Parasti, profesionāļu gadījumā, kādi ir Katatonia vai tie paši Amorphis, tas notiek caur juridiski saistošiem līgumiem, kurus nevar nepildīt. Tā kā nav, ko cepties un veltīgi sapņot. Ja būs gara tūre, kas atmaksājas visā tās garumā (pāris tonnas šur vai tur nav rādītājs uz garu tūri populārai grupai), tad tāda mēroga grupas (Messhugah, Amorphis, Cradle of Filth, u.t.t.) parasti iegriežas ar koncertiem tūres ietvaros. Individuālie koncerti ir bezjēgā dārgi. Tā lūk.
-2
par mīnusiem ir jāpriecājas, ja nu kas
+5
aha, ja liek minusus, tatad ciena :)

bet pa nopietnam - E. - tu to zini, es to zinu, bet vidusmera klausitajam, pateretajam tas viss ir dzilji pa kresi, vinjam vajag un viss.
0
Viss tik dārks tik dārks... Pillets dārks, tik dārks...
0
Jaa-jaa, Ugga, tieshi ta! :D
0
tajā pašā laikā Jonas Renkse un citi arī stāsta, ka mūziķa dzīve tik grūta, tik grūta, knapi galiņus izdodas savilkt kopā.
+2
Un kur tu saskati nesaisti?
0
Es par šo

E., šodien, plkst. 15:57

^^ Ja Antithesis rīkotāji pārdos savus īpašumus un sevi pašus verdzībā turku sultānam, tad varbūt arī Katatonia atbrauks un nospēlēs konci. Savādāk, kā lai nosedz šamējo izmaksas? :)

Ja jau šamiem tik lielas izmaksas, tad par kādu galu savilkšanu viņi runā.
0
Var jau būt lielas izmaksas, bet labuma maz.
0
Es jau tās aizkulises nezinu, bet kādas var būt tik šaumsīgi lielas izmaksas, lai uz Rīgu uz vienu vakaru noorganizēt koncertu grupai tepat no Zviedrijas? Gan jau, ka honorāri ir tās lielākās izmaksas.
0
ja es tev pateiktu ka ir tadas grupas no Skandinavijas, kuras prasa par koncertu 8-10000 eur + celja izmaksas un oficialu ligumu ar vismaz 50% priekshapmaksu?
0
Es jau to pašu saku - prasa baigos honorārus un žēlojas, ka nav naudiņas.
0
Nu jārēķina, ka viņi no tās naudas redz tikai daļu, ka tā daļa vēl dalās uz galviņām, ka dzīvo ne tai lētākā valstī, ka tāds ārpustūres koncerts ir lieka jebļa, un ka ne jau katru vīkendu tādus koncertus spēlē.
+6
Tikko Iansons pa rādio paziņoja, ka pasākums būs 2 dienas, spēlēs SATURNUS, EREB ALTOR, AUTUMNAL, kā arī vēl čupa ar grupām no Latvijas, Baltkrievijas, Ukrainas u.c.
+8
bet kādas var būt tik šausmīgi lielas izmaksas, lai uz Rīgu uz vienu vakaru noorganizēt koncertu grupai tepat no Zviedrijas?

piem, ja šī zviedru grupa nav Mazpistonija, bet Katatonia:
5 zviedri, jau pieminētais honorārs, kas nav 500eur, jo zviedri, maksā orgi.
5 zviedri nebrauks ar piepūšamo laivu, iespējams, ka viņiem vajadzēs lidmašīnu, jo zviedri, maksā orgi.
5 zviedri gribēs ēst, pelmeņi šai reizei laikam īsti nederēs, jo zviedri, maksā orgi.
5 zviedri gribēs gulēt, lētais hostelis vai pie čoma mājās ar nederēs, viesnīca, sākot ar trim zvaigznēm, iekļaujot brokastis, jo zviedri. maksā orgi.
5 zviedri gribēs dzert, varbūt derēs parastais alus, bet var gadīties, ka būs vajadzīgi dārgie vīni uc, jo zviedri. maksā orgi.
5 zviedri gribēs spēlēt uz aparātiem, kas jāīrē klāt, jo zviedri. maksā orgi.
5 zviedri būs parakstīti ar līgumu, ka vietējā autortiesību aģentūra būs tiesīga un priecīga iekasēt 7% no pārdoto biļešu apjoma. maksā orgi.
5 zviedri var gribēt arī specifiskas lietas, kā masāžu kalsnajam, skābekļa balonu pie skatuves vai 8g zaļā pīpei, maksā orgi.
ieejas biļetes cena aptuveni no 17-40e, aptuveni.

Zviedru Mazpistonija:
atbrauks paši pa savu naudu, orgiem pat pohuj ar ko un kā.
spēlēs uz tā, kas ir, būs pat priecīgi, orgi ar.
ēdīs pelmeņus vai desmaizes, varbūt, ka pat paši pa savu naudu. orgus ar sacienās.
gulēs paši nobukotā hotelī, hostelī vai pie orgiem, uz guļammaisiem, līdzi paņemtiem. tusiņš. orgi starā.
varbūt saņems kaut kādu procentu no ieejas maksas vai vismaz aļāku. visi starā.
ieejas cena aptuveni 3-5eur.
+3
"aha, ja liek minusus, tatad ciena :)"

tieši tā!

a par, piemēram, Skandināviju - tur dzīvojot konstatēju, ka tāda lieta kā bezmaksas koncerti tur vispār gandrīz vai nepastāv. jauno grupu koncerts - ieeja vismaz ~5 eiro, 'kruto' vietējo grupu koncerts - ieeja vismaz ~15 eiro, ārzemnieki - vismaz ~20 eiro. nu labi, protams, ir izņēmumi, bet apmēram tāda tā gradācija. tāda lieta kā nemaksāšana par kāda veikto darbu pie viņiem vienkārši nepastāv, pretēji Latvijā ierastajai mākslinieku izmantošanai. un, tā kā tur arī vajag ~2x vairāk naudas, lai izdzīvotu (un ir ~4x lielākas algas), tad diezgan loģiski, ka latviešiem samaksāt par "Saturnus" sanāk diezgan sālīti.
+1
nu reku Pelikāns jau pačukstēja, hehe hehe
0
Kas attiecas uz astoņu štuku honorāriem, tādus prasa skandināvu grupas, kuras šo naudiņu atspēlē ar uzviju, garantēti savācot publiku ar savu vārdu vien. Pie kam profesionāli mūziķi jau pirms koncerta, būdami tūrē nez cik valstu attālumā vēl, pamanās piespēlēt publicitātes pasākumiem — sniedz kādu interviju, ieraksta videouzrunu utt. Tāpēc no organizatora viedokļa ir pat drošāk salīgt ar Children of Bodom un samaksāt viņiem 50% avansā, nekā vienoties ar kādu doom depresņaku par štuku — un atnāk 50 cilvēki. (Pēdējais nav domāts kā tēmēts uz kādu bandu konkrēti, nepavisam — tā ir drīzāk mūsu koncertu apmeklētības statistika…)
0
astoņu štuku honorāri+koncertu apmeklētības statistika…

cik to ļauž ir pālics, tik i.
kam bēbis viens, kam divi, kam zājebālis un depresņaks,
kam koņjāks un gurķis, šnicels labs.

Pieļaujams, ka jau izziņotie koncerti, klāt vēl tie, kas vēl nav izziņoti, festivāļi - tas būs labs rādītājs.

Skaidrs pat skaidrā, ka metālcore un krabīši ir turbo apmeklēti, jo gandrīz jebkuru Avocado Bookinga grupu izziņojot jaunieši ir sapirkuši biļetes, skaita dienas.

Par metālgalvām - nez, nez.
0
ja parēķina krabīšu vidējo vecumu tad tas varētu būt līdzīgi kā 90tajos ar metaļoriem, kad visi konči bij pilli līdz ūkai jo tie bij tādi kā svētki. Tagadejam krabītim pieļauju ka ir līdzīgi, vismaz kamēr ir padsmitgadnieks vai knappār divdesmitnieks.
0
nu viņiem jau vienkārši vecāki naudu dod
+1
tieši tā- atceramies, kas piepildīja metālkoncertus 90`tajos un `00 pirmā pusē. Tā bija paaudze, kas dzimusi 70`un 80` tajos, kad dzimstība bija augsta un šo jauno cilvēku bija daudz. Nāca gadi, tauta paaugās un , kā Pelikāns saka `cik to ļauž ir pālics, tik i.
kam bēbis viens, kam divi, kam zājebālis un depresņaks`- kam tagad 30-40 gadi, puse Īrijā, bērni, vēders liels un vispār pohujs, ka atbrauc Obituary, piemēram. (par ko 15 gadi atpakaļ i sapņos nerādījās, ka varētu dzīvajā redzēt.)
90`tajos līdz šodienai paši ziniet kāda demogrāfiskā bilance. To jauno metalhedu vnk skaitliski ir maz, lai piepildītu ar 1000-2000 galvām zāli uz to pašu Katatonia.
0
A vai tad jebkur pasaulē tāda Katatonia varētu 1000-2000 cilvēkus savākt?
+1
nemaku teikt skaitus, bet USA ture kopa ar Opeth visur bija rakstits ka visas biljetes iepriekshpardoshana tika izpirktas... hvz cik lieli klubi un teatri bija, bet fakts tads - SOLD OUT!
-1
ASV neskaitas, tur viss ir savādāk. Būs soldout tūre arī ar sūdu, ja labi nomārketēs. Toties Londonā uz Manilla Road, Vulcano un Nifelheim + vel čupu bandu bija labi ja 300 cilvēki.
+3
^tavas nosauktās bandas popularitātes ziņā nestāv ne tuvu klāt Katatonijai.
0
pieļauju, ka uz Paradise Lost koncertu Ķīpsalas hallē 2004.g.decembrī bija ne mazāk, kā 2500-3000 tautas. Katatonia neko daudz popilaritātes ziņā neatpaliek. Šodien, ja Paradaizi atbrauktu uz Rīgu, savākt 1000-1500 galvu būtu laikam ļoti optimistiski cerēt.
+2
^ nez, pēc kautkādiem rādītājiem popularitātes ziņā es tomēr Katatoniju neliktu vienā katlā ar PL.
Tomēr man domt ka ja uz šitādām bandām grib lielāku apmeklētāju skaitu, visādos veidos jāieborē dažādiem sabiedrības sviestiem cik banda kruta un ka cilvēks ir pilnīgs mudajobs ja līdz šim vēl nav viņus redzējis, nepiemirstot pieminēt ka banda ir modē un uz ahņā popularitātes viļņa :D
0
Tieši šāda iemesla dēļ citreiz, pareklamējot virsū nākošus koncertus, esmu rakstot uzsvēris, ka Meshuggah un Fear Factory ir mūsdienās populārākas nekā jebkad: ar katru jaunu albumu kāpj Billboard 200-niekā arvien augstāk, tātad tas ir kruta priekš mietpilsoņa! (Tas nekas, ka salīdzinoši labi pārdošanas rādītāji ir tāpēc, ka parasto popfigņu vairs nepērk, un uz tās rēķina metāls var pacelties relatīvi augstāk.)
0
Nu ja, bet par to ir jāraksta nevis šite vai karametālā bet tajos medijos, drukātajos vai virtuālajos, kur tas sviests tiek bāzēts :)
+1
Fear Factory, starp citu, 07.08.2015 būs jauns albums Genexus.
0
^^ a man nav žēl, ka portālu auditorija neuzzina faktus, ko mēs uzskatām par pašsaprotamiem, jo no tiem faktiem viņiem labāk nepaliks :D

Cita lieta ir individuāli cilvēki. Piem., viena studente pag gad bēdājās, ka mūzikā nekad neko nesasniegšot. Kaut kāds «producents» (vēl zemākas kategorijas par Raču) bija šai sastāstījis, ka mūzikā esot jāiegūst slava līdz 24 gadu vecumam, citādi nekas nespīdot tālāk visu mūžu. Uzliku šai paklausīties Kreator un Overkill beidzamos albumus, parādīju attiecīgo albumu statistiku topos, aizvedu uz Jarboe koncertu — šai uzreiz atausa skaidrība, kamdēļ producents viņai tādas basņas bija stāstījis ;)
+5
^ tip gribēj vispirms izjāt? :>
0
nu man arī toreiz bija diezgan līdzīgs slēdziens, izdzirdot atstāstījumā to, ko viņai bija stāstījis tas producenta izstrādājums.
+6
nu tos cilvēkus, kas stāsta to sūdu par vecumiem, vajadzētu nošaut uz vietas. tā notiek, kad pārāk daudz lasa par džastinu bīberu. tik pat labi vari 55 gadu vecumā uzķert izcilas idejas, nokāpt no alkohola, narkotikām vai invaliditātes, vai arī vienkārši pirmo reizi iegādāties instrumentu. piepist tos snobiskos kraķus!
0
^^^^ bet kam tad tu tos faktus klārē, un ar kādu nolūku? Vienā brīdī saki, ka pareklamējot [..] esi uzsvēris to un šito. nākamā brīdī saki, ka pofig, ka to nezlasa naviens, kas to jau nezina. Baigā jau nu pareklamēšana iznāk. Preaching to the choir, tā teikt.
0
Intar, dažs labs no tiem tekstiem, kas pirms koncertiem tiek publicēti medijos, kaut pa daļai sastāv no tādiem ditirambiem, kurus esmu palīdzējis sadomāt. Piemēram, www.tvnet.lv/muzika/klubos/44597...

Protams: tas teksts pa ceļam nonāk svešos nagos, un tad tik sākas :)
+2
Tas ir tik sexīgi, kad pincītī pamostas mazais fašists >:)
0
Mane bike nesaprate logike:

11. Septembris(1 dienas biļete) cena 7 €
12. Septembris(1 dienas biļete) cena 15 €
2 dienu biļete cena 25 €

www.ticketshop.lv/site/tickets/stand/...
0
gan jau drīz sapratīsi
+1
hmmm... es laikam sapratu -
11. septembrī močī lētās bandas, 12. septembrī mega blāsts ar dārgo galu.
vai arī
11. sept. normālās bandas ar īso setu, attiecīgi klubs vaļā līdz 00:00
12. sept. bandas ar gariem setiem, nu un tad jau līdz rīta gaismai.
+2
es gan nesapratu - 2 dienu biļete sanāk dārgāk nekā biļetes katrai dienai atsevišķi - tad nafig tādu vajag ?
+1
tas vienkārši tāds dūmeru prikols
0
BoD uztvēra Joskes sāpi :)

Gan jau, ka 2-dienniekam nāks kādi Boooooooooonusi klāt.
+1
o, Tontoonam cepums ar siļķi. Prieks, ka galva strādā.
+2
jā, ar 2dienu biļetēm vienkārši nelaidīs iekšā. kā jau teicu, dūmeru prikols.
0
^ uzlāpīties trešajā dienā
0
^Joseph, come back home!
0
Nu kā normāls biznezs. Maksā vairāk. Par to pašu.
Kamdēļ ne?
+3
Jāzepam, viņa brāļiem:

11.09 - dooms, desa, psihodēlija, gotiem un hipsteriem.
12.09 - Uga "čau" vietā saka "krist atā" - Saturnus un co
13.09 - slēgtais āfters kaut kādos tur kapos

+7
he he, Draconian, My Dying Husband nebūs uz šo.

11.09.15 TBA +

12.09.15 SATURNUS / EREB ALTOR / AUTUMNAL +

Saturnus - Forest Of Insomnia
www.youtube.com/watch?v=-50cU8DqJzs...

EREB ALTOR
www.youtube.com/watch?v=Zn2KwKvaG28...

AUTUMNAL
www.youtube.com/watch?v=OiUWPlK-aV4...

info: www.facebook.com/events/159308160097...
biļetes: www.ticketshop.lv/site/events/view/15...
+2
+1
Woe Unto Me 11 vai 12 būs?
+2
kurā dienā gribi?
0
12 :)
0
+1
+ SOUNDARCADE

Soundarcade - Trail by Trail
www.youtube.com/watch?v=t5BSjoymEPQ...

Soundarcade - Hunt Royal
www.youtube.com/watch?v=JKTqNKCUeKg...

soundarcade.bandcamp.com/
+1
pēdējais piliens lai beidzot nopirktu biļetes...
+3
11.09.15
Catalepsia
Heaven Grey
Shaktyor / Vācija
Soundarcade
+

12.09.15
+
Woe Unto Me / Baltkrievija
Autumnal / Spānija
Ereb Altor / Zviedrija
Saturnus / Dānija

www.facebook.com/events/159308160097...
www.ticketshop.lv/site/events/view/15...
-8
Jasaka ka izlasot diskusiju vairāk ir interesanti par publikas analīzi koncertiem ka par tam grupam

Protams ir skaidrs ka demografija ir ietekmejusi ari gaumi uz metalu un krizes del daudzi metalisti notinas uz rietumu valstim ,

Un reali sapulcet tautu pasakumam var to piesakot pusgadu ieprieks ar domu ka uz ligo atbraukusie letini pec tam brivaja nedela ari nems un apmekles festu vai koncertu lai paliksmotu ,

Tapec varbut butu samera produktivi ka mums kads fests tiktu rikots tiesi ligo svetkos ar lv grupam un ugunskuriem un tada gara

Protams esmu no tiem kas piekrit ka ligo ir gimenes svetki tacu nemot vera cik daudzi izvelas liigot usakova disene krastmala tada labs fests ar pop rock un smago galu varetu iekast publiku

Piemeram ja uz to festu atsauktu gacho tad vien jau varetu salasit kadus 1500 cilvekus

Protams personigi gacho riebjas bet vina zema muzika aizrauj masas kas izpirktu biletes ,

Personigi domaju ka metal piekriteju vel ir daudz vienigi daudzi tomer dzivo regionos un no turienes tad uz rigu tikt ir samera problematiski ,

Ka dzirdets tagad regionos tomer ar tiem konciem pasvaki

Piem preilos pakac tika pie jauna vaditaja kas ir baigais miets vai mietpilsonis un neuzdrikstas vairs rikot skalas ballites ar labu metal ,

Pirms kada laika tak preilos bija labs koncis ar frailty deretu ko atkartot ,

Vispar tagad rezekne ir pabeigta ta jauna koncertzale varbut var tur ko sarikot ar vietejas pasvaldibas atbalstu ?

Vai ari es tagad sapnoju baigo tuftu ? :D
+10
Kā jau parasti, Bobij, kā jau parasti.
+3
Zobens un Lemess festivālu apmeklējot - turpat festā būs pieejamas biļetes uz Antithesis pasākumu, zobencena - 20e abdienu Antitēzis.

+1
Klang Festa apmeklētājiem - iespēja iepirkt Antithesis V biļeti abām dienām pa 20eur.

no 1.augusta biļešu cenas palielinās.
www.ticketshop.lv/site/events/view/15...

Shape Of Despair šogad nebūs, bet Crypt Of Silence gan būšot:
www.youtube.com/watch?v=o3ua7CeWq7A...
+2
+ FRAILTY
www.youtube.com/watch?v=rwG2-sL7dYg...

No 1.augusta biļešu cenas paaugstinās!

KLANG
Ja Tu esi iegādājies biļeti ticketshop.lv uz Klang 2015, tad izmanto tās kodu, lai apmeklētu Antithesis V divdienu pasākumu lētāk: 20 eur abas dienas. Darījums spēkā līdz 15.augustam.
www.ticketshop.lv/site/events/view/15...
+1
+2
Mazs konkurss ar iespēju laimēt ielūgumu 2 personām uz Antithesis V otro dienu šeit: www.facebook.com/FrailtyMetalOfficia...
+1
Ja no Facebook sākas spazmas un lēkmes, tad tas pats konkurss ir arī draugiem.lv: www.draugiem.lv/frailty/
+2
Ballīte nebeidzas!

Apmeklējot "Machine Head" koncertu Liepājā, ceturtdien, 10. septembrī, noderēs ticketshop.lv biļete, ne tikai ieejai koncertā, bet arī ballītei Rīgā dienu pēc koncerta.

"Machine Head" koncerta biļetes kodu varēs izmantot tikpat iespaidīgam pasākumam Rīgā - "Antitēzes V" - 11. un 12. septembrī, Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena".

Izmantojot "Machine Head" koncerta biļetes kodu, var iegādāties biļetes uz Antitēzes V pasākumu ar 15% atlaidi.
+1
Catalepsia saka šitā te:
www.youtube.com/watch?v=5M8d7gFHcak...

Un te viņu debijas albums, kas iegūstams arī fiziski:
catalepsia-band.bandcamp.com/releases
+3
gabaliņš no Deathperado CV CD.
www.youtube.com/watch?v=YsDZC41gDao...
0
Kā jau parasti, ieviešas korekcijas. Tirgoju 2 dienu biļeti, jo sestdien netieku un piektdien ilgi ballēties ar nebūs kad.
Lai iet pa 25eur, kontaktēt uz tolxter@gmail.com
+2
o, katalepsijai pieaicinātais dalībnieks brālēns TAS? :D
+1
Klausies radio SWH Rock, braucamo laiku ar Gustavu, tur var tikp pie bezmaksas ielūgumiem.
Šodien, rīt, parīt.
+4
«Heaven Grey» – divdesmit gotiski gadi metālmūzikā
www.tvnet.lv/muzika/intervijas/5...
+3
Mazs info updeits no grupas Trauslums par Antitēzēm, mūziku un citām lietām. Protams, ka bez pašslavināšanās neiztikt ;)

chaula.tv/lv/chaula_video/7VJ...
+3
+2
Saruna ar Vācijas grupu Shakhtyor te:
www.alternative.lv/intervijas/antiteze...

Savukārt rīt te: www.facebook.com/events/159308160097... būs spēlēšanas secības un laiki.

Izrādot cieņu laikam un mūziķiem, šajā pasākumā mēģināsim ievērot punktualitāti un ievērot noteiktos laikus.

+5
ANTITHESIS V / 2015
Cienot pulksteni, pēdējā transporta vadītāju un tos, kam nākamajā dienā darbi, ģimenes vai šņāciens, arī pasāciens sākas gana laicīgi, lai beigtos gana laicīgi.

piektdiena, 11.09.15 Tu būsi vētra

19.00 durvis / dj Kraa
20.00 SOUNDARCADE
21.00 Catalepsia
22.00 HEAVEN GREY
23.00 SHAKHTYOR /Vācija/
00.00 Antagonist Zero / Somija /
00.40 Paean /Igaunija/

sestdiena, 12.09.15 Tu Būsi Miers

18.00 durvis / dj Sinisters
19.00 WOE UNTO ME /Baltkrievija/
20.00 FRAILTY
21.00 Autumnal /Spānija/
22.00 EREB ALTOR /Zviedrija/
23.00 SATURNUS /Dānija/

Tiem, kas ciena laiku un mūziķus, varat atbalstīt ar savu klātbūtni - LAICĪGI!
(piedošanu, dīls ar Labieti vēl top, tāpēc, agrajiem putniem šoreiz alus vēl nebūs)

Pie ieejas, biļešu cena, saprotams, būs augstāka, kā iepriekšpārdošanā.

PASĀKUMS: www.facebook.com/events/159308160097...
KLUBS: www.melnapiektdiena.lv/
BIĻETES: www.ticketshop.lv/site/events/view/15...
CUKURIŅAM: www.tev.lv/lv/dir.asp?0=4841&1...
+3
spāņu Autumnal pa to laiku savervējuši žurnālistu Imantu Liepiņu drusku uzspēlēt doom metālu:
/otrais no kreisās/
www.facebook.com/Autumnaldoom/photos...
+3
PSC, tas ir nopietni: šovakar Autumnal močī Tapperī, un igauņi man sūta SMS ar jautājumiem — kopš kura laika es spēlēju šinī grupā…! :/
+1
Nekas, rīt tev latvieši teiks - kas ir, kā žurnālistam vairs nemaksā, ka dūmmetālam pievērsies?
0
Uz otro dienu nākam laicīgi, jo iespējamas būtiskas izmaiņas uzstāšanās secībā.
0
Tipo?
0
Iespējams, ka kādas bandas tiks apmainītas vietām.
+1
Nu nu, man vakars jau saplānots >:)
+3
Saturnus norāva jumtu un izspārdīja pakaļu!
+9
SĀĀTURNŪŪSS!!!
Jēzi, pisies nah!
+5
uz dūm koncertu gāju saškrobojies un noguris , bet aizgāju no tā , pārlaimīgs un ar enerģijas devu :D
bij visssss Labiniekā.
+4
Stroboskopu gan vajadzētu aizliegt ar likumu.
0
Jēzu Kristu, atpisies!
Lien atpakaļ savā kapā, nerādies!
Savāc savu pūstošo miesu tik liesu
Un ļauj lai to saēd čūskas un tārpi
0
SHAKHTYOR ļoti labi nospēlēja, forši, ka vismaz viens labs jaunatklājums.
+8
Tiešām bija varen labs pasākums, vismaz sestdienas koncerts - piektdien diemžēl nebiju.

Woe Unto Me bija tīri tā nekas. Nekas izcils, brīžiem pagarlaicīgs, bet klausīties varēja, kā iesildītāji derēja.

Frailty jau ierastā līmenī - smuki un pārliecinoši. E. kunga tīrais vokāls ir manāmi uzlabojies.

Autumnal bija man atklājums - nebija iepriekš dzirdēti, bet blieza baigi labu žanra klasikas sakausējumu. Te kaut kur bij minēts, ka šos saukājot par spāņu MDB, bet pārējie abi no t.s. Peaceville trio, proti, Anathema un Paradise Lost tur arī bija manāmi, kā arī katatoniskums brīžiem izspraucās kā īlens iz maisa. Vokāls lielisks, pie kam piefiksēju, ka ģitāru tonis labi salāgots ar balss tembru - arī nav lieta, ko bieži var novērot. Dethecrators arī nomočīja labi, kā pieklājas.

Ereb Altor bija tas tik ļoti vajadzīgais pakaļspēriens šajā sērīgajā atmosfērā, citādi jau nu par daudz skumīgs vakars būtu, bet tā šie ar savu vikingmetālu lika asinīm ritēt straujāk un galvām klanīties diktāk. Quorthons būtu priecīgs.

Saturnus bija lieliski, kā tam arī bija jābūt. Ļoti liels publikas atbalsts, reti kurai grupai tāds MP redzēts, un paši arī likās par to pozitīvi pārsteigti. Nospēlēja diezgan ilgi, kā šķita, uz bis arī iznāca vēl pāris gabalus norukāt.
+1
Nokapāja precīzi, kā solījušies 75min. Uz zaje-bis ar bija gabals
+2
Nu i gan laiki. Putins spēj uzvarēt vēlēšanās, kurās par viņu neviens nav nobalsojis — tas jau tagad ir normāli. Būs laikam arī matainajiem jāsāk pierast, ka sanācis labi nospēlēt Rīgā, faktiski tajā laikā atrodoties ceļā no Saldus uz Ventspili…
+2
tā jau nu kāds ticēs tām tavām pasakām.
+2
piektdiena, 11.09.15

20.00 SOUNDARCADE - akurāt laikā ar sāka, pie tam, arī klausītāji punktuāli sanākuši bija.
21.00 Catalepsia - kaut kas negāja ar pedāļiem, bet Soundarcade Lauris visu uzlaboja un bija ok.

22.00 HEAVEN GREY - aizdedzināja miskasti backstage, visticamāk, tāpēc, ka vajadzēja dūmus uz stage, bet kluba dūm (doom) mašīna bija kaputt, bet nokapāja ar labi. Kaut kāds spēks tur ir.

23.00 SHAKHTYOR /Vācija/ - gaumes lieta, bet dolbī ļoti labi. Vīriem plates papirka. Forši.

00.00 Antagonist Zero / Somija / - dzēru, laikam centās, pat ļaudis bija palikuši.
00.40 Paean /Igaunija/ - gulēju, bet esot bijis labs.

Ar mazu nobīdi laikā, bet ne baiso, labu skaņu un apmeklējumu. Patīkami.

sestdiena, 12.09.15 Tu Būsi Miers

19.00 WOE UNTO ME /Baltkrievija/ - vaimandieniņ, vokālistam visticamāk, tajā jakā bija baigi karsti, uz skatuves. malači, pie etiķetes jāpieturas, ja funeral, tad funeral. Joprojām ļoti labs fons galvaspilsētas panorāmai.

20.00 FRAILTY - feini, kā allaž, bet ar katru gadu arvien vairāk paliek par mežoņiem, pazaudējuši to 2008. gada sākuma mērķtiecību, cerams, ka neslinkos, atgūs.
Smukas projekcijas, uz pārējo žanra čomu fona, kas laiž reālus kapus vai bēres. Ar izdomu.

21.00 Autumnal /Spānija/ - forši, kā tajos retajos koncertos jau mēdz būt. Desa mijās ar raudām.
feisbukā raksta, ka so far labākais koncis tūrē.

22.00 EREB ALTOR /Zviedrija/ - malacīši, kā jau allaž, pie tam, ir interese paskatīties arī 5to reizi/

23.00 SATURNUS /Dānija/ - nepagāja ne 21 gads, kad paša vokalētāja stūrēts buss ieripoja Rīgā. Visi saka, ka bija baigi labi. Tas, ka vīri staroja un bija priekā, bija redzams arī no skatītāju puses. Profesionāli, ar humoriņu un tā. Patīkama grupa, tāpat, kā Evoken vai Esoteric. Laikam, vecā skola, ko nav sabojājis laika zobs.

Viss gāja vaļā akurāti pēc plānotajiem laikiem, skanēja visiem labi.

Retorisks jautājums, kāpēc pirmajā dienā bija lielāks apmeklētāju skaits, kā otrajā tika atbildēts.
Uz jautājumu vai būs Antithesis VI tika saņemata atbilde - tak, atpisies.

+2
Pag, to jautājumu uzdevi pats sev un pats arī atbildēji, ja?
+1
Atnācu tieši uz Frailty pēdējo dziesmu (20:45).

Autumnal - daudz labāk patīk Holandiešu versija, bet šie ar bija labi, tik tīrais-augstais vokāls īsti nevilka (iespējams, ka skaņas neliela vaina, jo basus varēja vairāk vēlēties). Skumīgi melodiskās daļas labas, bet uz niknajiem desas (reizēm ar melluma piešprici) momentiem labāks ugārs līda laukā.

Ereb Altor spēra un pēra - man pat pāris beķīgie gabali patika, ieskaitot vienu no Gastrika diska, kas man galīgi netīk

Saturnus - zvērs, ko tur lai saka. Basus nedaudz pagriesa šiem vairāk, tā ka skanēja ideāli. Gabali arī lieliski - kārtīgs Best Off (iespējams ka no ''Veronikas'' visvairāk gabalu bija, kādi 3, laikam). Izcili nomauca savas 75min un pat sanāca uz biss izvilkt (daļēji, pateicoties gaismotāja mājienam ar mietu (gaismu)), jo parasti, pasakot, ka ir pēdējā dziesma tā arī ir grupas pēdējā dziesma. Labākais Saturnus koncis no redzētajiem (šis laikam bija Nr.4) un viens no labākajiem šogad.
+4
es savukārt tiku jau uz pirmās grupas beigām un pārliecinājos, ka tomēr doom vokālistiem, kaut kas jādomā, ko darīt, kad nav jādzied, protams var mēģināt sutināt sevi mētelī kā to darīja baltkrievu benda vokālists, bet varī arī kaut ko tomēr interesantāku, piemēram, pasataigāties un dzert ūdeni vai aliņu. Kopumā funerāliski un niknais vokāls viņiem bija skanīgāks nekā galvenais dziedātājs.
Frailty - pavilka, jo nebiju dzirdējis sen un šī reize man patika labi.
Autumnal - vk aizrāva un pirmās 25 minūtes nelaida vaļā, tik labas melodijas, kulminatīvi momenti un arī niknais vokāls, jā, vk sajūsma. Pat nopirku CD un jau šodien neņemu ārā no atskaņotāja, kā INtars raksta, nekas jauns tur nav, bet kopumā viss pārdomāts un saskaņots.
Ereb Altor - protams, ka labi, ka bija tāda kā atslodze kapu mūzikai, daudzveidīgi - black, tautiski-patriotiskais gaudu dūms, atmosfēriski starpteksti, brīzīem smaidīju, bet kopumā labi.
Saturnus - laikam jau ar pirmo dziemsu aizgāju transā, ko pa laikam demonsttrēja DJ SInisters ar savām kustībām, tā arī es visu konci transoju, un baudīju, jo viņa grouls ir tik dobjšs, dziļs un fascinējoss, ka var klausīties un klausīties. Arī piano gabali mani aizrauj. tā ka jā, reāls koncis! Paldies organizētājiem!
+1
tas gan - vokāls nav kļuvis švakāks, pat, iespējams, ka sulīgāks. Un Saturnus'am ļoti patīk tās mierīgās ''tekstu lasīšanas'' vietas.
0
II. diena: Jānis Turks
www.failiem.lv/u/auebtll#/G/0...
+1
bija zajebis...paļdis organizatoriem
+3
«Uz jautājumu vai būs Antithesis VI tika saņemata atbilde - tak, atpisies.»

Ļoti laba atbilde, ņemot vērā, ka ukrainiski «Tak» nozīmē «jā!»
+2
Nē, šitais "tak" bija poliski.
+3
tas pats kurva vien ir
+1
Saturnus live in Riga, Melna Piektdiena (12.09.15) - Christ Goodbye
www.youtube.com/watch?v=GB9IEjtQcUo...
0
I diena: Jānis Turks
failiem.lv/u/dzbhewg
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
skru
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas