Negaidīti atcelts fanu reiss uz AC/DC koncertu Varšavā
+2
Appisiens un sejā iemīziens, ja satiec Lipenīti, paspied roku, pēc tam iemīz viņam sejā:

www.alternative.lv/zinas/negaiditi-atc...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Piseckis :)
+1
Tas nav tas pats frukts, kurš rīkoja Pestivālu, izziņoja biļešu iepriekšpārdošanu un tad atcēla to būšanu, bet naudu pamanījās paturēt?
0
ir, ir tas pats.
+1
Pizsnesmens
0
Jebbaķķ, tad nav taisnība tas, ka viņu atskaldīja jau aizpagājšgad? Nu ir gan. Reklāmas nozarē arī bija viens tāds mahinators, kurš sērijveidā dibināja reklāmas aģentūras, savācās naudu no klientiem un taisīja nākamo.
+6
Mani gan vairāk izbrīna tie cilvēki, kas vēl aizvien ir tik naivi un dod savu naudu Līpenītim. Jau pirms diviem gadiem bija zināms, ka pilnīgi jebkas, ko viņš rīko, tiks atcelts. Ticiet man, ja Līpenītis organizētu 9.maija svinības pie kauna staba Rīgā, tas būtu pirmais gads, kad tās nenotiktu.
+2
Viens no nesenākajiem gadījumiem. Līpenītis "nezina, par ko ir tracis" :)

www.youtube.com/watch?v=Eney1Lh4aJs...
0
kur aitas tur cirpēji, es vispār brīnos vai ir kaut viens Latvijas iedzīvotājs kurš nezin Līko Penīti, kurš visu vienmēr un visur uzmet !
+2
Vai šīs pats Aivars Līpenītis nepārstāv(ēja) Sovvaļņīku?
Savukārt kāds Ansis Līpenītis savilaik bīdīja tādu varenu projektu kā Pasaules siena. Vai šī nav īsta uzņēmēju dzimta?
+3
Nu es nezinu, es ar neveiksminiekiem nepinos :)
Bet, tad jau sanāk, ka virsraksts tēmā ir nedaudz nekorekts. Labāk lasās, ja "negaidīti" aizvieto ar "kā jau bija sagaidāms" :D
0
nu shitam ģīmim grūti būtu neuzticēties :D
lv.linkedin.com/in/ansislipenitis...

btw, jā, kautkā par to mega sienu visi piemirsuši, cik sapratu tad saziedots bij pulka..
www.youtube.com/watch?v=njT78HBlDuk...
+1
Kārtējais Ostaps Benders!
+1
Manuprāt, iespējami vismaz 2 risinājumi, kā noregulēt radušos problēmsituāciju tiem, kuriem radušies materiālie un morālie zaudējumi:
1) tiesiskā ceļā, iesaistot PTAC un tiesvedību līdz pat pēdējai instancei;
2) ātrāk, taču ignorējot visu augstāk minēto pistāciju ar formalitātēm, bet piesaistot cilvēkus "bez dvēseles" uz abpusēja izdevīguma principiem.

Neesmu kūdītājs, tas tik tāds "skats no malas". Izvēle lai paliek to ziņā, kuriem pakalpojuma nesniedzējs radījis zaudējumus.
0
Piedziņas izdevumi kopējai summai pieskaitāmi papildus >:)
0
Un tad pēcāk piedzīt papildizdevumus un papildizdevumu papildizdevumus? :D
-1
2006 gada pestivals ja vien nejaucu ar citu eventu kas notika mezaparka lielaja estrade bija labs jau pa celam vareja dabut biletes par velti
vismaz visi svieda tas pakal un rekordcena bija laikam 1 ls :D
+2
Šovakar bija TV3 sižets raidījumā "Bez Tabu". Pakalpojuma nesniedzējs kārtējo reizi nonācis PTAC redzeslokā.
No redzētā sižeta varēja nepārprotami saprast, ka notikusi apzināta patērētāju maldināšana par pasākuma biļešu pieejamību. Attiecīgi, transporta pakalpojuma nesniegšana nekādi nevarēja būt negaidīta.
0
turpat alternative.lv komentos taisnās zarnas fanu reiss taisnojas, ka no viņu puses viss ir labi, tas tiek apmelots, nomelnots & visādi citāti nepamatoti apbižots.

Kārtējo reizi, PTAC redzesloks ir ok, bet tuvredzīgs.
Ja pakalpojuma nesniedzējs, ar pieredzi un stāžu vēl joprojām turpina pakalpojumu piedāvāšanu+nesniegšanu, ko sarunvalodā mēdz dēvēt par krāpšanu, tad kaut kas nav īsti kārtībā ar visu pārējo procesu.

Kā var veikli (appist) izziņot / atcelt pārīti koncertu, festivālu, fanu reisus, par appisiena sienu nemaz nerunājot, beigās vēl turpinot šo te nodarbi, ar smaidu padraudēt ar tiesu darbiem vai runāt, ka vainīga ir domājošā gāze no plutona, rezervācijas kļūda sistēmā, nevis šo pasākumu rīkotājs.

Dažās necivilizētās valstīs par šādiem gājieniem sadod kārtīgu pērienu pa dirsu, nocērt roku vai vismaz ierosina ilgtermiņā skatāmu krimināllietu.

Mazpisāni nav liela pilsēta, personāžu visi zin vai vismaz ir dzirdējuši par nebūšanām.
Vai atmiņa par īsu vai laba reklāma, kas to, lai zin, kā puisim un co izdodas atkal un atkal.

Ar domu, kā Mazpisānos - kā gribēšu, tā darīšu. A ko Tu man padarīsi, ko, a?
0
Jā, es arī līdz galam nesaprotu - jamais purns ar savām izdarībām (drīzāk - neizdarībām) ir diezgan labi zināms gan visvisādu orgu, gan parastu ļaužu aprindās, bet JOPROJĀM viņš pamanās kādu appist.
0
A mošk viņš ir pamatīgi jāatskalda un tiesu darbu vietā vel piedraudēt ar, piemēram, auss nogriešanu, ja neatdos naudu, ko ir parādā?
0
Acīmredzot viņam tiešām liekas, ka viņš visu dara pareizi, bet pārējie appiš viņu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas