Insomnium + Wolfheart @ Melnā piektdiena
+6
07.10.15, Shadows of the dying sun over Europe tūres ietvaros.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
es jau gribēju ierakstīt kaut ko sliktu par Wolfheart, bet tad atcerējos :"As my old nan used to say "If you haven't got anything nice to say, then fuck off & be a cunt somewhere else." "
-1
Insomnium Facebook lapā pie tūrēm nav norādīts nekas. Gribētu Indomnium ievērtēt dzīvajā, bet... sākoties 3:24 ģitāra liek ausīm asiņot :(

www.youtube.com/watch?v=L6x9Vx12tOI...
+2
ģitāra ir drausmīgas, bet tā balss no 04:00...
0
Ierakstā jau skan diezgan labi, bet noskatoties šo video...nemaz neliekas, grupai jau tūlīt 20 gadu jubileja. :D
0
Vājprāts.
0
nja, kautkā live ierakstus biju palaidis garām. Paskatījos vēl saistīts video ... nekas iepriecinošs - tad balss tāda, tad uz gičas kļūdas.
Ir tāds neliels sarūgtinājums, jo Insomnium ir mana iecienitākā melodic death grupa.
-7
Jebkura normāla cilvēka iecienītākajai melodic death metal grupai ir jābūt dethklok. Kā zināms, viņi ir iekarojuši arī pasaules tirgu un ieņem teju via konglomerāta statusu. Nevērtējam pēc dzīvās performances un visas tās komercijas bulšita. Pret lielburžujismu un industriju. Te arī attiecīgs meldiņš...
www.youtube.com/watch?v=y2YnchvlxkM...
0
Ejiet dirst!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
0
Mmm....
Nē?
0
Nu vispār man arī Dethklok pavelk — tieši mūzikas pēc, tā komēdija īstenībā pat mazāk :)
0
Ja jaunais Wolfheart ripulis būs tikpat labs kā debijnieks, tad būs ugārīgs koncis.

No Insomnium klausīti trīs 2002-2006.gadu albumi un izlidināti misenē
-2
+1
Tās pop-panka un ņūmetāla ģitāras tikai minorīgākās toņkārtās... viegli romantiskais drūmums... roķīgie ritmiņi...
Viss kopā lika padomāt, kā tad tiešām būtu jāskan melodiskam nāves metālam. Sāka pat likties, ka tas stils tā arī nekad nav īsti izveidojies. Pārāk ātri viņš iekrita kaut kādās vienkāršībās un prastumā.
Ja kāds patiešām varētu meistarīgi tīrā death metal brutalitātē un straujumā ievest gaumīgas, izteiksmīgas melodijas un nekļūt par vēl vienu "average Iron Maiden wannabe with growls" tas būtu kas svaigs.
Tad jau labi. Metālam vēl ir kur augt un augt.
0
Dethklok neder šim nolūkam?

www.youtube.com/watch?v=WyVnGbSXIGc...
0
^ man šādām prasībām atbilst pēdējie Kataklysm albumi kā arī Evocation un God Dethroned veikums. Wolfheart arī ir uz to pusi, bet šiem visai daudz somu melanholiskā romantisma - sūrais Amorphis mantojums jānes ;)

www.youtube.com/watch?v=ALmGVSqr91E...
0
Gan Dethklok, gan Kataklysm, cik esmu dzirdējis, bet tas nav daudz, pārāk dominē tie paredzamie Slayerīgie rifi un pa gludajām gammām vienmērīgi un pareizi kāpelējošas melodijas. Tas nav tas. Bieži tas vnk izklausās pēc ātrāka Amon Amarth, bet AA priekš manis ir prastuma iemiesojums, jebkurā tempā. God Dethroned bija daži labāki momenti, bet kopumā arī ne visai daudz.
Vajag kaut ko, kas būtu kā vecais Morbid Angel, Gorguts, Suffocation, Demilich, Incantation utt. tikai ar nedaudz vairāk melodisma. Bet, protams, ne tā dumi Finntroll-īgā melodisma, kas visu sadirš. Vajag kaut ko citu, labāku. :)
Vienīgais piemērs, kas tagad ienāca prātā ir otrais Horrendous albūms. Protams, tas nav tas, ko tipiski sauktu par melodic death, bet tieši par to jau ir runa.
No vecajiem uz to pusi gāja Death ar "Individual..." un Carcass ar "Heartwork". Arī pirmie divi Dark Tranquillity bija pa tēmu. At The Gates bija savi momenti.
0
Nuta Amorphis - The Karelian Isthmus, Sentenced - North from Here, Unanimated - Anciend God of Evil un Decameron - My Shadow (pēdējiem diviem gan Melodic Black ir padaudz)
0
ā, nu tagad sapratu, ko kk:( domā. Nē, tad man idejas pagaidām nav :)
0
Jess, man arī nav ideju.... tas ir labi. Tas nozīmē, ka mentālajā sfērā jau ir izbrīvēta vieta vismaz kādām 3 grupām.
Tagad viņām vajag tikai parādīties un materializēties. :D Kamon!
0
Edge of Sanity-Unorthodox- un -Spectral Sorrows-. Lai arī metāla arhīvi šamos sauc par progressive death metal, manuprāt, šim apzīmējumam atbilst tikai Crimson 1 un 2.
0
Tagad jūtūbē uzliku kaut kādu trīs stundu melo-death izlasi. Šobrīd skan Mercenary un tas izklausās pēc Royal Hunt ar vāju vokālu samaisītu metālkõra breikdauņiem un nedaudz Nightwish.
Skumji.
0
Jā, tie abi Edge Of Sanity diski jau kopš 90-ajiem ir nedzēšamā atmiņā. Kaut kāds vēl spētu kādu līdzīga kalibra kluci no sevis izspiest!
+1
Ja tā turpināsies, tad rītā ap šito laiku parādīsies jauna tēma: «Meklēju dalībniekus jaunai oldschool brutal melodic death metal grupai, kōri nepiedāvāt!» 
0
The Chasm un Deathevokation uzreiz ienāca prātā.
0
Vēl bija čehi Lykathea Aflame, kuri kapāja kārtīgu brutal death ar daudz dažādām labām nestandarta melodijām.
0
DEMONOID vēl ienāca prātā

www.youtube.com/watch?v=0Z6pjUA0_1g...

pie reizes tad arī vecais Therion jāmin, kaugan to par Melodic Death klasiskajā izpratnē laikam nevar saukt (''Unorthodox'' jau arī)
0
Par "Melodic Death klasiskajā izpratnē" = "average Iron Maiden wannabe with growls" jau te arī nav runa.
0
Deicide jau arī ir baigi melodisks :)
0
^ The Stench of Redemption ir samērā melodisks, jā; vairāk gan Santollas sōliņu dēļ. Pēcākos ražojumus neesmu klausījies.
+2
Prieki beigušies, koncerts atcelts.
0
dienu pēc tam, kad nopirku biļeti ...
0
Naudu visiem atdos. Valdi, varbūt orgiem ir izdevīgāk ļaut (ja biļešu pircēji to gadījumā gribētu), lai samaksāto naudu ieskaita par līdzvērtīgas cenas biļeti uz kādu no pārējiem koncertiem, piem., Antithesis vai God Is an Asstronaut, Stratovarius vai Moonspell?
0
Es labprāt pret Moonspell samainītu - piemirsu par to (ka jau ir biļetes)
+1
Salasījās truemetal komentus un apdirsās?
0
Nē, tur kādam no grupas kaut kādas nelaimes famīlijā.
0
Insomnium vokālam/bassam nelaimes famīlijā. Dzīvojas pa slimnīcu. USA bija pieaicināts cits vokāls.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas