Grupa Oceanpath meklē taustiņnieku!
0
Uzmanību, uzmanību!
Grupa OCEANPATH mēklē spējīgu taustiņnieku!
Meklējam jaunu biedru un darbspējīgu mūziķi, kā arī vienkārši jauku cilvēku,
lai varētu veiksmīgi turpināt nu jau pirms 3 gadiem uzsāktās muzikālās gaitas symphogothic metal stilā.
Mēs spēlējam ļoti melodisku metālu ar folka piesitienu, dziesmas radam, kopā saliekot visas galvas,
līdz ar to no jaunā biedra gaidām ne vien spēju nospēlēt notiņas uz klaviatūras,
bet arī vēlmi un prasmi aktīvi piedalīties dziesmu komponēšanā, aranžijā un improvizācijā.
Vēlama spēja darboties ar divām klaviatūrām (ja Tev ir tikai viens tausts, otru mēs sagādāsim kopīgiem spēkiem ;),
jo mums niepieciešama liela, kupla skaņa skaņdarbos.

Ja esi ieinteresēts, vai arī pazīsti kādu, kuram varētu interesēt darbošanās šajā lauciņā un aktīva koncertēšana – dod ziņu!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Sazināties ar mums vari rakstot uz oceanpath.management@gmail.com vai facebook grupai Oceanpath!
0
A divas klavieres priekš kam? Vai arī domāts viena midi otra macbook klaviere? :D
+4
Hm. «Oceanpath meklē taustiņnieku» — tas apmēram tā kā varētu skanēt teksts «grupa «Santana» meklē soloģitāristu»?
0
par tiem diviem taustiņbiem tiešām jocīgi - nav jau nekāds Yes vai ELP un nav vairs 70-tie gadi, galu galā
+4
Tas, ka nav 70-tie gadi gan nav nekāds arguments. Divas klavieres - ja grib, kāpēc ne? Priekš kam, piemēram, Tharaphitai ir 3 ģitāras?
-4
tagad ar podziņas spiedienu var panākt, ka klaviere sāk skanēt pilnīgi citādāk - nav vairs 5 kabeļi jāpārsprauž

+1
nu polifoniju, kurā paralēlā nots no atskaņotās (fiziski piespiestās) nots neizriet pēc iepriekš uzbūvēta algoritma, manuprāt, nav gan īsti iespējams dzīvajā panākt
0
^ blēņas. Visu var panākt.
0
tipa, visu saprogrammēt, lai dzīvajā nekas nebūtu jāspēlē? nujā, var. a varbūt nevajag?
0
ar "dzīvajā" līdz šim saprotot to, ka, atrodoties uz skatuves, tu arī tik tiešām spēlē instrumentu
0
^^ nē, tipa paņem kārtīgu midi klavieri ar kontrolieriem etc, piejūdz pie macbuka (vai PC), iekš MainStage vai Ableton, kas katram ērtāks, saliec setu ar instrumentiem kādus vajag un spēlē uz nebēdu dzīvajā.
0
OK, labi, protams pieņemams ir arī no kompja salikts efektu lērums MIDI klavierē, galvenais ir panākt vēlamo skanējumu un skaņas kuplumu spēlējoties vienlaicīgi ar dažādiem efektiem!
Lai var vienlaicīgi tās pašas oktāvas notis spēlēt pilnīgi citos efektos nemaz neslēgājot pāri 101 podziņu!

Galvenais jautājums vai kādam ir padomā kāds spējīgs cilvēks kurš vēlētos kopīgi ar Oceanpath gan radīt, gan aranžēt un spēlēt!
-1
Taustiņnieki vairs nav modē. Iznomājiet taču orķestri un miers! Būs real gothique!
-3
Varbūt labāk vienkārši faņeras backingtrakku močīt caur mp3 plejerīti (lētais variants) vai caur interfeisu un McBook (pro variants), un nemocīties ar taustekļiem dzīvajā? 21.gs taču.
-2
Vinila plates izgudrotājs piedzīvoja to šausmu dienu, kad reperi un nu-metālisti viņa izgudrojumu apgānija uz savām "scratch-mašīnām".

Par laimi klavieru izgudrotājs nenodzīvoja, lai piedzīvotu sintezatora dzimšanu, bet ne mirkli nešaubos, ka viņš griežas savā kapā.
+3
Es domāju, ka mūsdienās vispār grupas uzstāšanās uz skatuves ir lieka. Pietiek publikas priekšā uz lielā ekrāna atskaņot grupas atsūtīto ciešamās kvalitātes video ar pārtraukumiem bāra apmeklēšanai.
+5
Bāra apmeklēšana arī ir lieka, ērtāk ir sēdēt mājās pie datora un skatīties grupas ciešamās kvalitātes video ar šmigu rokā. Kaut gan, video arī principā ir lieks, ko ta nu tur tādu ieraudzīs.
+3
pat nezinu vairs, vai jēga šovakar uz konci iet - biļete gan nopirkta, bet mājās šmiga daudz gardāka [+šoreiz arī lētāka] un skaņa arī nepievils, par zibenēm nemaz nerunājot
0
nu ja sekojam šādai loģikai, tad labāk vispār ir aizstāt seksu ar sievieti pret dročīšanu. Nafig mocīties, beigās tas pats ejakulāts vien ir. Šmigucīti ar var padzert :D
+2
dročīšana arī varētu būt lieka, ko lieki roku mocīt. Noteikti ir kāds gadžets ko uzmauc uz pimpja un viš pats tur visu izdara ko vajag. Un skat, abas rokas brīvas lai šmigu cilātu.
-4
es nesaprotu, kakofa h-ja man ielika mīnusu? es te gluži saprātīgu tehnisko padomu iedodu, a man mīnuss... kurp gan iet pasaule?
0
^ nemīz, manu tehnisko padomu vispār noignorēja atstājot apaļu nulli :D
+1
^^ btw, ja gribi plusus, tehniskajā padomā iekļauj pupus.
+4
^^^^ tas gadžets saucās galva?
+6
māāāaaaaaammmm!!! man trumetālā jānis ielika mīīīīīīīīīnusūūūūūu!!!!! :`(
+2
^^^^ Tontoon, to nu tu nemaz nezini - varbū hardcore dročītāji tev salika trejus mīnusus, bet svētdienas raustītāji - trejus plusus ...
-6
nezinu gan, un tas ir diezgan bēdīgi. bet bigijs varētu upgrādēt foorumu ar plusu mīnusu monitoringa sistēmu, kā arī katreiz pievienojot + vai - izlektu logs ar obligāti aizpildāmo lauku, kurā ir jāpamato sava izvēle par konkrēto izdarīto vērtējumu.
Es domāju ka šāda sistema daudziem atvieglotu dzīvi un nekad nepaceltos jautājumi - Kā?! Par ko?!
-4
Kā?! Par ko mīnuss!? Par ko?!
0
Un tie, kas grib zināt statistiku, sūta Bigijam bōnusus, lai var izrēķināties ar visiem mīnusu kapātājiem :D
0
Sūtat aliņus pa e-pastu :)
0
^^^^ populārākais teksts tai logā būtu "za hujam"
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas