Eschatos @ krogs Aptieka 28.11.2015
+7
Eschatos noslēgs Aptiekas novembra pasākumu plānu. Būs šis tas no jau dzirdētā un izskatās, ka arī kāds pirmatskaņojums. Te pasākuma lapa Facebook:
www.facebook.com/events/519336901577...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
un arī jauns video
youtu.be/3-t_eWISPzI...
+1
par shito cepums!
0
interesants kovers....kaut nesagatavots klausītājs varētu neatpazīt. Pats klips un arī kompozīcija atšķirībā no oriģināla nerada tomēr to fīlingu. Vispār man šķiet, ka klipi, kas filmēti mēģu telpās, vai ierakstu studijā reti kad sanāk efektīvi. Bet kopsummā man patīk- tāds mierīgs dūmīgs sākums ar prog pieskaņu, kas beigās sakāpina tempu tādā black death manierē :)
+5
Vispār jāmin, ka tieši zīmīgais šajā video ir tas, ka notika "dzīvais" ieraksts. Proti, visi tika ierakstīti vienā laikā, kopā spēlējot, kas nav ļoti raksturīgs veids, kā ierakstīt mūziku mūsdienās, bet piedod to dzīvo sajūtu. Un tad nu arī video ir iemūžinājums šim procesam.
0
Nedaudz par video un rītdienas koncertu:
www.alternative.lv/video/eschatos-publ...
0
Labs tas Eschatos, ļoti labs. Ne tikai šis koveris.
Un doma par klipu studijā dzīvajā arī ir feina - interesanti skatīties un klausīties.
Iepriekš kaut ko tādu biju redzējis tikai Wintersun, kuriem man tas "live rehearsal" gan uzticību nevieš, ka tas patiešām ir dzīvais.

www.youtube.com/watch?v=cZB6JVllJSg...
0
Abbath kādu brīdi atpakaļ izlaida kādus trīs klipus tādus.
0
^ Abbath bij no koncerta
0
0
es šos arī biju domājis. Nez kāpēc man likās, ka tie ir no koncerta, bet izrādās, ka tomēr nē.
+2
Norvēģu Shining arī ir saujiņa tādu dzīvo klipu, turklāt ne tikai live in studio, bet arī live brīvdabā.

Studijā:
www.youtube.com/watch?v=xwDJEsZyc_c...

Pilsētā - būvgružos:
www.youtube.com/watch?v=Q5_Q__mSYV8...

Tuksnesī:
www.youtube.com/watch?v=ILTtbeK6jPw...

Uz klints:
www.youtube.com/watch?v=iGwBp7Yr0Oo...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas