CANNIBAL CORPSE, KRISIUN, HIDEOUS DIVINITY @ MP, 23.04.2016.
+6
Varbūt beidzot sanāks CC redzēt :D

scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
Gribi teikt, ka Tev nav sanācis apmeklēt viņu konci, neskatoties uz to, ka Rīgā viņi ir spēlējuši n-tās reizes? :D
0
+ pāris WOA un BA.

Ja biļete būs par normālu cenu, tad jau Krisiun iešu paklausīties un varbūt uz CC ar palikšu. Nekad nav bijusi vēlme uz šiem speciāli iet - tik viens klausāms albums viņiem.
0
es ceru, ka viņi spēlēs Post-Mortal Ejaculation
-1
Kurš tad būtu tas klausāmais?
+3
Hronoloģiski CC līdz šim pie mums bijuši 1998, 2000, 2004, 2010. Iespējams, kko izlaidu, varbūt vēl kāda reize bijusi.
Biju Salamandrā 2004. Koncerts bija ļoti labi apmeklēts, 800 purni ?, dikti jau nu patika. Domāju CC ir komanda, kuru tikai jāslavē, ka tik bieži labprāt pie mums brauc. Ņemot vērā, ka šoreiz koncis iekrīt 6dienā, apmeklējums būs ļoti labs, būs daudz veco dinozauru no pakšiem izlīdušu, būs jāiet :)
+3
2007. martā @ MP vēl toč bija.
0
Tolx - skaidrs, ka pirmais, kad normālu Trešdesu mauca
0
^pareiz, toč 2007 vēl.
0
eu, kāds iet uz Cannibal Corpus ? Paskatījos setlisti netā - gandrīz vai ze best of CC - vieni hīti, vieni hīti
0
Protams, nav taču variantu!!!
0
sen neesmu bijis MP. padalieties ar pieredzi cikos sāks spēlēt, uz 20:00 ir jēga iet?
0
Lielo grupu tūrēm tradicionāli raksturīga diezgan punktuāla iekļaušanās laikā.
0
Ņemot vērā, ka ir divas iesildošās grupas, paši CC varētu sākt, ātrākais, 21.30.
+6
Uz ilgi gaidīto pasākumu diemžēl devos sāpošu galvu, sazāļots, neizgulējies un nedaudz depresīvu noskaņojumu, jo biļetes tomēr bija iegādātas. Krisiun šķiet visu tikai saasināja, tā vien gribējās lai viņi ātrāk aiztinās, vai arī to teju katru mirkli darīšu es, bet nocietos. Par laimi līdz pusnaktij nebija jāgaida kad uz skatuves kāpa "cilvēkēdāju līķi". Pirmie trīs horror-stāstiņi un jūtu kā mana pelēkā masa bēniņos sāk aklimatizēties. Tālāk sākot zāģēt vecos gabalus tie kopā ar svīstošajām vibrācijām šķiet uz mani sāka iedarboties ar dziedniecisku spēku un nogādāja citā garīgajā pasaulē. Atliek vien piebilst ka šodien jūtos sehr gut! :)
+1
es toties biju pārāk slims, lai vispār aizvilktos, un esmu joprojām. ko lai zina, varbūt arī būtu noķēris kādu dziedējošo kanibāļu infekciju... bet tā priekš manis kārtējais garām palaistais CC @ LV koncis >:(
+1
Konci CC atklāja ar zemāk izlikto jūtūba rullī gabalu no tāda paša nosaukuma 2009` g. albuma. Ko lai saka, veči joprojām pilni spara un jaudas, neskatoties uz nepielūdzamo laiku. Veču vid.vecums 46-47 gadi, vecākais līd.ģitārists O`Brien, tam 50 g. Pirmoreiz šos skatīju 2004.g. Salamandrā (bļe viņiem tad bija ap 34-35 g., kā man tagad, likās baigie veči :D ). Citas reizes nebiju, garāmejot Bruķikos vai citur neskaitās. Tautas bija pieklājīgi, ap 500-600 galvām, bet varēja būt vairāk. Laikam tiešām spēlēja lomu n-to reižu skatītā faktors + biļete nebūt ne lēta. Konča dienā 27 eur. Sirsnīgi nokapāja ar labu skaņu, pūlis trakoja, visi apmierināti.
Krisiun patika, bet lai speciāli meklētu, pastiprināti šos čekotu- diezvai. Hideous Divinity neredzēju. www.youtube.com/watch?v=482tDopNzoc...
0
500-600 ?! ta jau tas ir pēdējo gadu apmeklētākais koncis, ja tā un bija pārbāzts līdz ūkai ...
0
precīzu skaitu jāprasa tiem, kas pārdevuši biļetes. Varbūt arī pārspīlēju, bet MP šķita labi apmeklēta uz šo konci, bet kā teicu varēja būt vairāk tautas.
+1
ja šķiet labi apmeklēta, bet varētu būt vairāk, tad tur kādi 400max
0
nu lai būtu 400, bet mazāk toč ne ;)
0
uz Santehniķiem kādi 400 varēja būt - un tad no točām uz bāru bija jāspraucas
0
Tallinā bija 600 cilvēki un Sold Out. Rīgā ap 400, ne vairāk.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas