Smagās anekdotes 2016
+7
Atcerējos no skolas laika šitādu.

Skolā ieviesta kristīgā ētika. Pirmajā stundā iekš 7.b mācītājs sāk sarunu par grēkiem:
— Lai izlabotu savu rīcību, mums vispirms jāapzinās tās nepareizība. Nu tā, bērniņi, kurš no jums šodien pastrādājis kaut ko nelāgu? Droši pastāstiet!

Andrīts paceļ roku: — Mācītāja kungs! Es šodien grēkoju. Miziņu pacēlu un iemetu miskastē.

Mācītājs: — Bet tas jau labi! Es jautāju, kurš izdarījis ko nejauku!

Vlaģiks: — Es arī izdarīju to pašu, tikai vēlāk. Miziņu iemetu musorā.

Mācītājs nesaprašanā vēršas pie trešā puikas: — Un tu arī tūlīt teiksi, ka miziņu iemeti miskastē?

Trešais zēns: — Nē! Es jau esmu tas Miziņš!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Jā, mums arī viendien pamatenē ieviesa ētiku. Tikai līdz pat šai dienai man nav skaidrs, kāda huja pēc tur mācītājs vajadzīgs? :O
0
Tev, neticīgam zaimotājam, nesaprast, ka ētika un morāle ir tikai kristīga. Kāpēc gan lai kāds, kurš domā, ka viņam dieva priekšā nebūs jāatbild, darītu kaut ko labu?
+3
Iz MA foruma tēmas "Craziest rumors surrounding the recording of an album"

ac/dc (and mutt lange) spent 3 months trying to get the snare sound "right" for "for those about to rock..."
probability: 60%

waldemar sorychta played all the instruments himself on the first coupla albums he produced for moonspell.
probabilty: 80%

skyclad never recorded any music. they locked the fairies in the studio and went down the pub.
probability: fairly likely
0
Pēdējā vārdu spēle laba :)

Kas attiecas uz 3 mēnešiem, lai pieskaņotu bungas, tas ir pareizi darīts. Ja to neizdara, tad sanāk St. Anger.
+11
Maskačka. Policistu saruna caur rāciju:

— Kas jums tur ir?

— Slepkavības mēģinājums. Cietušais ir vīrietis, 38 gadi. Sieva viņam ar pannu iesita 7 reizes pa galvu, tikai tāpēc, ka viņš uzkāpa uz mitras un tikko izmagātas grīdas. Ātrie tikko viņu savāca.

— A sievu aizturējāt?

— Nē! Grīda vēl slapja!
+4
My name is Jafar,
I come from afar.
There's a bomb in your car
ALLAHU AKBAR!
+4
«… Policists teica, ka ies sastādīt protokolu. Es paprasīju, vai viņu bērnībā sētā bērni sita, ka viņš ir tāds daunis. Viņš paprasīja — vai man nav bail, ka policista apsaukāšana ir ierakstīta. Es pateicu, ka nav, jo tāds korumpēts taukpurnis nevarētu ņemt kukuļus, ja mikrofons un video strādātu. Viņš apklusa un aizgāja rakstīt protokolu.»
www.pietiek.com/raksti/iekslietu_da...
+2
Kas notika šo "Dauniļa rotaļu" pilotsērijā ?
+5
- Atradu vīram kontaktos ''bezmaksas sekss" un piezvanīju. Gandrīz no krēsla nokritu, kad iezvanījās mans telefons ...
-5
— Un tā, bērni, šodien audzināšanas stundā parunāsim par to, ka sabiedrībā ir arī homoseksuālisms. Vai zināt, kas tie tādi geji ir?

— Zinām, skolotāj! Tie ir pidarasi.

— Fuj, tā nav pieklājīgi par viņiem izteikties!

— Bet drāzt pakaļā maitainus tēviņus un atsūkāt otram vecim līko — tas ir pieklājīgi, ja?
+4
Būtu pietiekami tizla, tad būtu jāsmejas, bet tomēr nav pietiekami tizla.
+7
Klaustrofobija ir bailes no slēgtām telpām, piemēram, eju uz alkohola veikalu un baidos ka tik nebūs slēgts.
+8
Edgars Strolis Yesterday at 17:49

Šodien braucu ar taxi. Taxi vadītājs stāstīja, ka vakar vedis krievu pasažierus no Timati koncerta. Saruna ar pasažieriem šoferītim ievirzījusies par mūziku. Klienti vaicājuši, kā šoferītim patīk Timati mūzika, uz ko tas atbildējis, ka tādu nezinot. Tas izsaucis pasažieros ļoti lielu izbrīnu! Pasažieri šokā jautājuši: "kā tu vari nezināt Timati, tas tak ir RU populārs izpildītājs!?", uz ko šoferīts atbildējis, ka tas ir citas valsts mākslinieks un ka nav nekāds brīnums, ka tādu nepazīstot. Šokētie pasažieri turpinājuši dialogu un teikuši, ka Krievija ir liela valsts un Latvijas kaimiņi, attiecīgi, ka Latvijā būtu jau jāzina kaimiņu zvaigznes..Uz ko šoferītis esot atbildējis ar jautājumu: " jums - Krievijai arī kaimiņos ir paliela valsts ar miljardiem iedzīvotājiem, t.i. Ķīna, vai varat nosaukt kādu no Ķīnas populārajiem izpildītājiem?" Un taxi salonā esot iestājies klusums...
+7
Kad sākās Eiropas futbola čempionāts, Ukrainā (kura gan nospēlēja sūdīgi un no apakšgrupas ārā netika) parādījās šāda anekdote:

Sabēdājies vīrelis, kam dēls armijā, aiziet uz baznīcu pie batuškas aprunāties par dzīvi:

— Svēto tēv, nu saki: kāpēc tai Krievijai ir jālien mums tā virsū! Kāpēc viņi mums neļauj dzīvot! Dieva mierā būtu mūs labāk atstājuši…

— Skaties pats: senāk bija ukraiņi un hazāri. Kur tagad hazāri? Asimilēti un iznīkuši. Bija ukraiņi, iebruka huņņi un mongoļi — kur viņi ir tagad? Bija ukraiņi un bija cars — kur tagad cara pēcnācēji? Bija ukraiņi un bija Staļins — kur palikuši visi staļinisti? Mūslaikos ir ukraiņi un ir vatņiki — kā tu pats domā, ko tas nozīmē?

— Ko tu, svēto tēv, ar to gribi pateikt…?

— To, ka mēs esam IEKĻUVUŠI FINĀLĀ!
+6
Nesen Igaunijas prezidents pēc latvietes apprecēšanas Rīgā cēla visiem priekšā savu ne ta mixtape, ne ta kompilāciju no savas jaunības dienu mūzikas. Mūsu Godmanis un Zatlers pa bungām vālēja. Kaut kādā Ventspils festelī Lembergs vienreiz dziedāja «Bēdu manu, lielu bēdu — es par bēdu nebēdāj».

Un, ja (sacīsim) dažādu valstu līderi ietu tālāk un sāktu spēlēt smaguci, nodibinātu grupas, tad kāds stils kuram projektam piestāvētu?

GRYBAUSKAITE — female fronted hardcore

T.H.I. (jeb Toomas Hendrik Ilves) — progressive rock

Viena cilvēka projekts «Lukashenko» ar albumu «Baķka» — repressive black metal

Berlusconi — visiem sen pieriebes glemroks; labi, ka beidzot izjucis

WLAD PUTIN — brutal death metal. Currently rampaging on Eastern European tour.
+2
Kanādas robežsargu humora izjūta:

Guns'N'Roses detained on Canadian border for 'having guns'

The incident happened on Friday, July 15 as the musicians were crossing the border coming from the Philadelphia tour stop on July 14, a band representative confirmed. The gun did not belong to any member of the band.

Axl Rose spoke about the episode while performing to a sold-out crowd of 50,000 at Toronto's Rogers Centre Saturday night: "You did what? What? 'Oh, yeah, we found a gun.' So we weren't exactly arrested, we were detained. [The customs officers] were very nice. They were very understanding. You know, it happens — you can forget you had a fuckin' gun. Wasn't my gun."
+3
Tas man arī atgādināja anekdōti iz dzīves:
-nosūtam paku uz GER
-pēc pāris dienām paka tiek atsūtīta tapakaļ
-iemesls: vāču airport sekjuritā uz kartona kastes ir novērojis kautkādus uzrakstus par hazardous content, tātad, lōģiski - bīstama krava un jāsūta nah atpakaļ
+2
Kad meitene pārguļ ar daudz puišiem, viņa ir mauka. Bet kad to pašu izdara džeks - viņš ir tikai gejs.
+3
Šodien kārtējo reizi ieraudzīju vecu bildīti klīstam apkārt:

Hetfīlds paēdis restorānā pusdienas un gatavojas maksāt. Obers jautā:
— Ar karti vai skaidrā naudā?
— Ar karti…
— Ļoti labi. Būs VISA vai Mastercard?
— MASTER!!! MASTER!!!
+4
www.perkamkopa.lv/lv/product/22495/Di...

Par produktu:

Vālīte no gobas koka
Iesaiņota glītā kastītē ar pamācību - lieliska dāvana
Materiāls: Vidzemes augstienes pakalnā augusi goba.
Meistara rokām veidotā vālīte atbrīvo cilvēku no visa liekā un negatīvā
Īpašības: goba sevī uzņem sāpes, sirdsdēstus, grūtsirdību un nomāktību
Lietošanas pamācībā sīki izskaidrots, kā gobas vālīti lietot
Vālītes izmērs: 17 cm, Ø 4,5 cm
Derīguma termiņš: 7 gadi (līdz 2023.)
Aizņem maz vietas, ērti pārnēsājama, vienmēr atradīsies vieta rokassomiņā vai portfelī

Par ražotāju:

Uzņēmums "Latvju sēta" izpilda klientu vēlmes no koka, metāla un auduma
No interjera līdz baložu mājai pagalma stūrī; no senozola sālstrauka līdz latviskajam kalendāram no Latvijā ražota papīra

Lūdzu, ņem vērā, ka Tava datora ekrāna iestatījumi ietekmē produktu attēlošanas iespējas, tāpēc to krāsa var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās!
+4
Izlasot produkta aprakstu pirms bildes apskatīšanās, tiku gaidījis nedaudz citādas formas izstrādājumu.
+1
P.S. sirdsdēsti - tie ir tādi dēsti, ko iedēsta dobē un uzaug sirdis, ja?
0
Vai arī huiņa tavā sirdī, ar kuriem tu uzmācies citiem, kamēr arī viņiem sirds piedēstīta pilna ar tavu huiņu.

Šī vispār ir tik klasiska jebatorijhuiņa, ka es pat nebrīnītos, ka šādai «precei» būtu starta kapitālu iedevis Altum vai kāds cits valsts kantoris…
+1
Mjā, jautri cilvēki Madonas novadā dzīvo :D Pircēju bariņš arī jau nolasījies....

Varēja vismaz vienu galu noapaļot, lai sievietes var izmantot... Lai gan bīstami, ieraus vēl skabargu....

Labāk būtu taisījuši beisbola nūjas formā un izmērā, ui kā tad varētu savus sirdsdēstus citam iedēstīt :D
0
Mātesvaloda jāapgūst!

«Опизденный» — удивительный, прекрасный!
«Пиздану́ть» — ударить.
«Спи́здить» — украсть.
«Спизде́ть» — соврать.
«Пиздец» — очень.
«Пизда́тый» — очень хороший.
«Пиздуй» — уходи.
«Выпиздить» — выгнать.
«Пиздошить» — идти.
«Попиздили» — пошли.
«Припиздить» — прийти.
«Пропиздить» — пройти.
«Упиздить» — уйти.
«Пиздюли» — наказания.
«Отпиздить» — избить.
«Выпиздеться» — выговориться.
«Допиздеться» — договориться.
«Запиздеть» — заболтать.
«Пиздеть» — врать.
«Пиздёж» — ложь.
«Пиздабол» — болтун.
«Пиздун» — враль.
«Пиздюк» — малолетка.
«Попиздеть» — поговорить.
«Распиздон» — нагоняй, взбучка.
«Впиздячить» — вмочить.
«Распиздяй» — беспутный.
«Без пизды» — без обмана.
«В пизде» — в плохом положении.
«В пизду» — к черту, прочь.
«До пизды» — 1) всё равно; 2) много.
«Остопиздеть» — надоесть.
«Пизда малосольная» — юная девица.
«Пиздобратия» — 1) группа лиц; 2) приятели; 3) несерьёзные люди.
«Пиздой накрыться» — потерпеть неудачу, провал.
«Пиздолёт» — презрительное наименование летающего устройства.
«Пиздорванец (пиздорванка)» — 1) мальчишка (девчонка); 2) сопляк; 3) ничтожный, продажный человек.
«Пиздюшник» — место скопления женщин.
«Испиздюрить (испиздюхать)» — исходить.
«Опиздюнеть» — сдуреть.
«Ни в пизду» — плохого качества
От пизды — просто так
Опиздюлиться — получить пизды
Опиздюлить — дать пизды
Пиздюлина — единица пиздюлей
Пизднуть, пиздануть — ударить
Пизднуться, пиздануться — упасть
Пиздануть — сказать не подумав
Пиздануться — удариться, упасть, сойти с ума
Пиздошить — не путать с ебашить
Лупиздень — неспособный человек
Не пришей к пизде рукав — не при чем
Пиздотень — ерунда
Пиздотня — доставучая ерунда
Опездол (aпездол) — дурак
Пиздобратия — особо отличившаяся группа
Пропиздон — нагоняй
Пиздабол — болтун
Пиздопляс — суета
Запиздить — забить
Опиздинеть — дойти до крайности
Пиздарики — множественные неприятности
Пиздос — (см пиздец) в отличие от П чаще означает процесс
Пиздорез — боевые действия силами мотопехотного батальона в обороне против значительно превосходящих сил противника.
Выпиздень — чувак сидящий в интернет и читабший всю эту хрень!
+1
Biznesa plāns - apēst biznesa pusdienas.
+2
Reāls fragments no biogrāfijas:

«Scott Carlson (bass) and Matt Olivio (guitar) from Genocide joined Death. Later Chuck moved to Toronto, joining Slaughter.»
+2
Nojaušu, ka lasi "Choosing Death" :D
0
:D :D
+2
Q: What do you call a lycanthrope that knows alot of things that are usually not spoken about in public? Like the fact (yes) that chemtrails are in fact (yes again) not a conspiracy (its really not and thats a fact (yes yes yes) )

A: Awarewolf!
+3
— Jums darbā kolektīvs kāds? Draudzīgs?
— Nē, sieviešu…
+2
Pirms kāzām:

Viņš: Urrrā, beidzot. Es jau vairs nevarēju sagaidīt!!!
Viņa: Varbūt man aiziet?
Viņš: Pat nedomā par to!
Viņa: Tu mani mīli?
Viņš: Protams.
Viņa: Tu mani kādreiz esi krāpis?
Viņš: Nē, kā tev kaut kas tāds varēja ienākt prātā!!!
Viņa: Skūpstīsi mani?
Viņš: Vienmēr!
Viņa: Sitīsi mani?
Viņš: Nekādā gadījumā!
Viņa: Es varu tev ticēt?

Kas notiek pēc kāzām, lasīt no lejas uz augšu...
0
Daži ir izcili :D

20 Of The Hardest Would You Rathers
distractify.com/humor/2016/11/25/20...
Tēma slēgta
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas