Brauciens uz Obscene Extreme 2016
+3
Šogad tiek organizēts brauciens uz brutal/grindcore festivālu Obscene Extreme 2016. Festivāls notiek Čehijā, Trutnovas pilsētā.
Vieta autobusā turp/atpakaļ izmaksās 100eur. Vietu skaits autobusā ir ierobežots, tāpēc neatliekam uz pēdējo brīdi.
Biļetes cena šobrīd ir 56.82eur.Uz vietas būs dārgāk..
Izbraucam 12.07.2016. atpakaļ esam naktī no 18.uz 19.07.2016.
jautājumus un rezervāciju sūtīt uz : traki.kakji@gmail.com
sīkāka info zemāk norādītajā linkā:
www.obsceneextreme.cz/en
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+11
Bruķikā dzirdēju stāstiņu, kā Obscene Extreme viens fanāts bija sieviešu toču tvertnē ielīdis, ar cerību uz labu Fekal Party un daiļiem dibeniem. Kāda viņu pamanīja un sāka bļaut - tad nu šis izrausies ārā un sūdiem klāts mucis no apsargiem pa teritoriju. Pieņemu, ka veiksmīgi aizmucis, jo diez vai kāds ļoti vēlējās šo saķert un zemē nogāzt ...
+1
zajebis
+6
Kāds fests, tāda publika :D
+1
Karoč, autobuss pēc šī stāstiņa nebūs!
+4
Pēc šī stāstiņa autobusa vietā būs "zelta vedējs" :D
+1
Obscene Extreme un Fekal Party ir divi dažādi pasākumi.
+1
Un arī bruķikā visādu dīvaiņu pietiek.;)
0
un šogad tur no grincore grupām ir salīdzinoši maz vismaz pagaidām
+3
^^^ zinu, turklāt mēneša starpība

''Norba'' ātrākais transports uz Obscene Extreme !
-5
vari sākt startēt, ak jā, šāda mūzika tak tikai priekš pajoļiem un idiotiem;)
0
Baigais intlektuālis te atradies.
-2
To Tu man?
+2
Lai ka Tu arī nebūtu ''jaukais'' cilvēk, man ar intelektu viss ir kārtībā.
Patīk grindcore un garšo gurķi.
Mans mērķis ir uz to pasākumu aizbraukt, ja kāds pievienosies, baigi labi, ja nē, paši vainīgi.:)
Un vēl ''esmu atradusies, nevis atradies'' :))
+1
Sorry, man tajā brīdī nedaleca, ka tā ir ironija :)
"un šogad tur no grincore grupām ir salīdzinoši maz vismaz pagaidām" - bet jopcik, tur būs Melt-Banana!!!!
0
Ir, ir mazāk, salīdzinoši ar citiem gadiem, bet ceru ka būs.
Katrā gadījumā, pasākums solās būt labs.:)
+8
+4
Grainds īsti nav mans žanrs, bet bāc, cik laba ballīte tur iet vaļā! Piepūšami dildo, netīri rešņi un pilnīgs pofigs par visu, kas nav saistīts ar "kā sarīkot labāku ugāru?" Lielisks video.
+1
jāā bled ... - Lunatic media izsaka visu, bet nu lai veicas braucienā uz festu un atpakaļ :)
+1
Tā jau it kā izskatās lustīgi, bet nez gan, vai trīs dienas no vietas tādi jampampiņi liktos interesanti.
0
Trīs dienas ? Tur tak katra otrā grupa 30min var visu savu diskogrāfiju nobliezt :D
0
Nu tādi kā šitie Spasm var droši bliezt arī vienu dziesmu uz riņķi visa seta garumā, atšķirību diez vai kāds pamanīs.
+1
Tur tiešām izskatās, ka iet jestri.

www.youtube.com/watch?v=6Q6BYV9k9c4...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Deathperado
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas