Devin Townsend Project - Live At The Royal Albert Hall
+1
Noskatījos/noklausījos Devina dzīvo uzstāšanos. Jebal ar acī labākais live koncis ko esmu līdz šim redzējis. Tas džeks vnk ir ģēnijs. Iesaku veltīt tam pasākumam tās trīs stundas - ir vērts. Aliņš, džointiņš un laba skaņas aparatūra: izcili! Vienīgais žēl ka visu konci jacene kā caur dirsu skan.

www.youtube.com/watch?v=MBS-KoaDDhA...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Man tomer Arjen'a Lucassen'a AYREON biku labak patik, bet shim koncim nav ne vainas, ja patik "progresivais" gals :)
0
Izklausās gana interesanti. Albūms rītdienai.
+1
Nu Devins ir Devins. Šis nav redzēts, varbūt kaut kad paskatīsies. Redzēti citi. Un reku vienā pat uz vietas sanāca pabūt, bija forši.

www.youtube.com/watch?v=PgusIJhEk8Y...
+1
kode_13 - esmu jau 3x veltījis tās trīs stundas. nudien neganti labs live.
-3
Mums te laikam visādi emo savairojušies, kas mīnuso labu mūziku. Mošk viņiem vajag atsevišķu forumu uztaisīt, lai netraucē nopietniem cilvēkiem te? :)
+5
to jau mes redzejam pie Slipknot komentariem :)
mums te foruma ir klusie nideji, kas neko nesaka, tikai liek minusus :D
0
Es mīnusus nelieku, bet man tas Devins ne īpaši patīk. Nedaudzās devās ok, bet trīs stundas? Nu i nah.
+4
^^^ mums te savairojušies kas taisa brēku par katru skarbāku vārdu/mīnusu :>
0
It kā tie mīnusu nemīlētāji paši liktu citiem vienīgi plusus…
0
Plusiņš, plusiņš, mīnusiņš,
Plusiņš, plusiņš - šiņš!
+2
Bezjēdzīgās, bezsaturīgās, pārvērtētās metālmūzikas topa pašā apakšgalā ir tādas grupas kā Manowar, Nargaroth, Despised Icon, un tad seko 50 metru biezs slānis ar sūdiem, un tad tur apakšā ir Devin Townsend.
Taunsends u.tml. klauni ir labākais paraugs tam, kā metāls no mūzikas, kura kādreiz kaut ko nozīmēja, pārvēršas par comfortably numb vidusšķiras bērneļu pašapmierinātu balagānu. Katrs, kurš iemācījies prasmīgi salikt kopā dažas labskanīgas muzikālas frāzes, izpelnās klapēšanu pa pleciņu un kaismīgus ģenialtātes apliecinājumus. Politika, reliģija, citas sociāli sāpīgas tēmas, tautas mantojums un mitoloģija, dziļi individuāli pārdzīvojumi pamazām aizvirzās otrā plānā, vietā nāk pārspīlēti pompozi, pretenciozi savārstījumi monitoru gaismā izdīgušajai pseidointelektuāļu paaudzei par prieku un patikšanu. Iemesls, kādēļ aizvien vairāk pievēršos pankrokam... Pēc noklausīšanās dvēselē paliekošo tukšumu ar kāsi aizbāzt neesmu iemācījies? Kofīšopi tepat aiz stūra - mošk jāmēģina...
P.S. Nevienu negribu aizvainot. Mūzika, galu galā, ir tikai izklaides līdzeklis, un izklaidēties katrs ir tiesīgs kā vien vēlas. Bet, runājot par labākajiem šoviem - nesen biju pasākumā, kur Samael spēlēja pilnā garumā albumu "Ceremony Of Opposites". Lūk, tā bij kaisme, degsme, pārliecība par savu darāmo, poētiskums un līdz asarām saviļnoti klausītāji. Nekad neaizmirsīšu, kā viens labi sašņabojies pavecs onka krita ceļos un klanījās skatuves priekšā, un cits pilnīgi skaidrs matainais viņam sirsnīgi spieda roku. Kas tāds ir iespējams taunsendu koncertos? Varbūt...
+5
Townsends (kopā ar jau minēto Lukasenu) ir viens no talantīgākajiem mūziķiem, ko apliecina vairumā savu albumu. Gandrīz visus ir prieks klausīties un dzīvajā labi noārda. Labs apliecinājums tam ir -Addicted- no 4 DVD sērijas By a Thread: Live in London 2011 ( www.metal-archives.com/albums/Devin_Townse... ). Nomauca 4 končus pēc kārtas, katrā nospēlējot visu albumu, + 2-3 bonusiņi. -Addicted-- vislabāk iepēra - bauda skatīties, ja cilvēki ar kaifu mauc lielisku mūziku:

www.youtube.com/watch?v=NEVOEWRGdCM...
+7
Oi, aiztaupi man jel savu pseido laipnību, aļa es te nosaucu tevis cienītu mākslinieku par klaunu zem 50 metru sūdu slāņa un cilvēkus, kam vinš patīk, par pseidointelektuāļiem, bet tas tā, es jau negribu nevienu aizvainot. Smieklīgi tādus postskriptumus lasīt.
Un tagad pastāsti man lūdzu, ko tādu metāls kādreiz nozīmēja, jūtu ka esi eksperts, gribu zināt tavu viedokli. Neaizmirsti tikai lūdzu apskaidrot vai zelta laikmeta bandas, kuru mūzika noteikti kaut ko nozīmēja, nemaz nav pompozas un pretenziozas.
Starpcitu, Devina daiļrade ir pilna ar iekšējiem individuāliem konflitiem, cilvēcības analīzi un reliģiju, tā kā man tavas pretenzijas ne līdz galam ir skaidras.

Jā, viņa pēdējais albūms IR veltīts citplanētiešu kašķim par kafiju. Jā tas nav vienīgais tāda tipa albūms viņa +/- 25 ierakstu karjerā. Jā viņš dzen uz skatuves muļķi, un zini kāpēc? Tāpēc ka Devins abām kājām cieši stav uz ¨Esi kas tu esi, nēsi kas tu nēsi, dari savu lietu un liec treknu mīksto uz heiteriem.¨ un veids un attieksmē, kā viņš to dara - Now that is fucking true heavy metal!<br />
Principā es jau saprotu to visu tavu sāpi par to ka metāls kkad kko nozīmēja utt, bet ne jau Devins ir pie vainas :D Un vispār... metāla eksestenciālisma krīze ir offtopic. Es iepostoju koncertu, jo gribēju padalīties ar savu pieredzi un emocījam par lielisku koncertu ar cilvēkiem, kas jau zin, un ieteikt labu mūziku citiem kas varētu to novērtēt. Nepatīk tev Devins, nu žēl. Negribi pat dot iepspēju, nu žēl man tevis vēl vairāk.

Quorthon BladeOfDarkness Neonz \m/

Ps. ES ar kasīti necenšos tukšumu dvēselē aizpildīt un tev arī neieteiktu. Ne tam tas ir domāts. Un tukšumu dvēselē nekas nespēj aizpildīt. :D
+5
Viens iepostē savu šībrīža aktuālo bandu, otrs to nosauc par sūdu, pirmais apvainojas :D Klasika.
+2
Un vispār taču sen jau skaidrs, ka talantīgākais mūziķis ir Šuldiners. To pat nav vērts apspriest.
+1
To neviens arī neapspriež :D tā taču ir aksioma
0
uz to pat man naf ko piebilst
-1
+1
Laiks, kad Devinam bija mati, akurāt kā vēlāk Nile gičistam - gar malu pūka, pa vidu... liss. Kā daudziem LV metālistiem. Aizejošā laika godība. Bet ahhuna spēcīgs, stounerīgs pesons. Sākas no 2:26

www.youtube.com/watch?v=nrxmrS9FIzc...
+1
kode_13,
"eksperts" kaut cik esmu tikai ļoti šaurā sevis izvēlētās mūžikas lauciņā - kurā lielākoties viss aprobežojas ar pagalam lakoniskiem izteiksmes līdzekļiem. 2-3 min dotā laika, daži āķīgi rifi bez liekām ārišķībām, un nepārprotami kodolīgas lirikas. Kādreiz, kad metālisti vēl mēdza strādāt fizisku darbu, lai nopelnītu iztiku, šī mūzika bij tieši tāda. Tikai vēlāk tas kļuva gana moderni, lai šai nozarei pievērstos tie, kam pārāk daudz brīvā laika. Piedodiet, bet, ja cilvēks var atļauties rakstīt rokoperas, tad, esmu pārliecināts, dažreiz viņš sev arī pautus laiza.
Devin Townsend manā skatījumā ir viens no tiem, kuri padevuši zaļo gaismu visiem tiem post-psihodēliķiem , džentistiem u.c. onānistiem, no kuriem tagad sastāv gluži vai 60% smagās mūzikas. Es nesaku, ka Taunsends, Russian Circles vai Tesseract ir netalantīgi. Mani vienkārši neviens nepārliecinās iedziļināties viņu daiļradē, jo tur, piedodiet, ir 70% ūdens. Ja sauksiet mani par aprobežotu, tajā būs liela daļa taisnības. Taču man tīk veltīt savu dzīvi tā baudīšanai, kas man tiešām patīk, nevis svešu ambīciju izfiltrēšanai. Ja jums tīk vērot un analizēt, kā citi sev tās bumbas laiza, par neintelektuāliem es jūs nosaukt neuzdrošinos. Visdrīzāk, jūsu bagāžā ir kāda man nepiederoša zinātniska informācija, kura jums ļauj attaisnot procesu. Bet darbības imitācijas ķidāšana ir visai sūdīga un bezmērķīga nodarbe, pie šāda viedokļa pieturos.
No otras puses, garlaicība - laimīgu cilvēku nelaime, kā teicis kāds viedais. Var jau būt, ka esmu lūzeris un ne tik laimīgs kā jūs. Paldies par pažēlošanu, jums un arī lāga Devinam.
+1
Es tik nesaprotu, kādā sakarā Devinu met Mešugistu katlā - neizprotu to loģiku.
0
Tik ražīgam māksliniekam kā Devinam ir arī tādi gabali, kur zināma līdzība parādās:

www.youtube.com/watch?v=LeG-6bpeUkA...

Tikai vokāls šim labāks.
+1
SYL ir ~industriālais - mešugānisku masturbēšanu tur nemaz nedzird un Devin Townsed muzikāli ir atšķirīgs
0
Te es pilnībā piekritīšu Bleidam.
-2
Meshuggah ir unikāli. Ne velti viņu fanu lokā ir vsai visi top smagas mūzikas pārstāvji, neatkarīgi no žanra. Tā ir gana ritmiski samudžināta mūzika, tomēr vienlaikus tik minimālistiska, ka nav šaubu - tas ir 100% metāls. Pārējās top djent grupas manā skatījumā ir vairāk progrokam pieskaitāmas. Tur iet vaļā visas raksturīgās ambīciju izpausmes - konceptuāli albumi, kompozīciju cikli, skanējuma atjaukšana ar dažādiem prelude - interlude - epilude ūdentiņiem. Nav tālu arī līdz rokoperai nokrist, kā Taunsendam tas izdevies...
0
Mani arī nekad nav īpaši saistījuši visādi post cock un vēlviņsazinkādi onānisti, tikai es kaut kādi nesaprotu tos , kuri te tērē savu dārgo laiku, iepostējot mega palagu, lai pierādītu citiem, ka Devin Townsed nav metāls... Ja nepatīk, nu i ej tālāk, nafig uzplīties citiem ar savu pārliecību, kura tāpat nevienu neinteresē...
+2
^ Pa lielām bumbām, varu piekrist. Jā, Meshuggah ir unikāli. Necik nepatīk man gan, bet to noliegt negrasos. Un tāpat ir taisnība, ka vairums djenta ir progroks ar astoņstīdzenēm un pa kādam blāstbītam.

Par tēmu runājot - nelielās devās Taunsends man iet iekšā pa pirmo. Bet apriebjas arī diezgan veicīgi, stundām ilgi toč nevaru.

un par rējiena tēmu - ir jau spēcīgas tās zeme+sāls prastu ļaužu metāla dziesmas, bet apsaukāt par pseidointelektuāļiem tos, kas tais, un tos, kas klausās arī pompozākus gabalus.... tīri vai jāsāk kaunēties, ka neroku grāvjus, heh.
+2
Sorry, Kurrrat, vārds pa vārdam un - paspruka, kamēr Krisiun diskogrāfiju klausījos... Sen še netiku bijis, gribējās laikam atcerēties vecos trūmetāla gāganu karus par neko :)
+1
Intars budzis — viņš grāvjus nerok: viņš tos grāvjus projektē!
+1
Diskusija par to, vai Devina Taunsenda daiļrade ir vai nav metāls varētu būt bezjēdzīga, jo viņam ir gan metālmūzikas gabali, gan arī pilnīgi noteikti ne metālmūzikas gabali (kaut vai popsīgais "Epicloud" vai speiskantrī "Casualties of Cool").
0
Vai te kāds diskutē par to vai jamais ir vai nav metāls? Man likās, ka viens saka, ka ir baigi zajebis, otrs saka, ka uzpūsts sūds.
0
Tur augstāk figurēja frāze "lai pierādītu citiem, ka Devin Townsed nav metāls".
0
Devinam ''Ki'' un ''Ghost'' nav Metāls (~Roks), bet ''The Hummer'' un ''Devlab'' vispār ir Ambient, tā ka nav ko pierādīt - ir viņam arī nemetāliski albumu, bet Metāla tomēr vairāk.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas