HANZEL UND GRETYL in RUSSIA, FINLAND & LATVIA
+5
HANZEL UND GRETYL in RUSSIA, FINLAND & LATVIA

May 25- Volta- Moscow, Russia
May 26- Opera Concert Club- Saint Peterburg, Russia
May 27- On the Rocks- Helsinki, Finland
May 28- Hevimesta- Oulu, Finland
June 3 -Liepaja - Fontaine Palace
June 4 -Riga- Melna Piektdiena Club

+++Celebrating 20 years of Pure Fukken Hell!+++
Hanzel und Gretyl are back !! this time with a full band to Russia and Finland and first time in Latvia!

www.facebook.com/events/756519647811...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
youtu.be/rTsWSegb4r4...

Info coming soon...
0
Fonteins savā afišā jau ielicis. 10 eināri.
+2
Hanzel und Gretyl ir industrial metal grupa, kura izveidota 1993. gadā Ņujorkā (ASV). Neskatoties uz to, ka pēdējos albumos grupas mūzikā saka parādīties neliela black metāla ietekme, Hanzel und Gretyl joprojām tiek uzskatīti par vienīgiem Amerika esošiem „Neue Deutsche Harte” mūzikas sūb žanra pārstāvjiem. Latvijā pēc ilgiem laikiem grupa spēlēs kopā ar dzīvo bundzinieku!
Pastāvēšanas laikā grupa paspēja piedalīties tūres kopā ar Marilyn Manson, Rammstein, Ministry, Prong, Slipknot, Cradle of Filth u.c..

Ģrupa sniegs divus koncertus Rīgā un Liepājā un šoreiz tie būs vienīgie Baltijā!

3.06.2016. Fontaine Palace, Liepāja - www.facebook.com/events/167672830283...
Biļetes - www.ticketshop.lv/site/events/view/17...
Biļešu cena no 10 Eur

4.06.2016. Melnā Piektdiena, Rīga - www.facebook.com/events/101055335901...
Biļetes - www.ticketshop.lv/site/events/view/17...
Biļešu cena no 12 Eur

Resursi:
www.hanzelundgretyl.com/
www.facebook.com/hanzelundgretyl...
+2
Tā grupa vispār ir nopietna banda vai parodija??
+1
tāda palietota tā Grietiņa izskatās...
0
nopietna parodija
+5
A industriālā metālā dzīvais bundzinieks skaitās kruta, vai tieši otrādi?
+8
kruta ir nedzīvu zārkā vadāt līdzi
+2
vot bled noskatījos to augšminēto video un secināju ka pasarg dievs man to video ar to vilku redzēt kad man bij gadi 5-6, es laikam būtu apdirsies un visu to hevī metālu apgājis ar desmito līkumu līdz mūža beigām :) , bet tagad začots varbūt pat aiziešu uz konci.
+2
Es vispār Estrika vietā būtu metis šitos video, nevis to vilku.

www.youtube.com/watch?v=u_bcJtGVHzA...

www.youtube.com/watch?v=zv0w_XFWFvg...

0
wow, šis nu gan ir kaut kas... senils :D nu, varbūt tā sieviete vismaz gadu gaitā ir piestrādājusi pie savas vācu valodas.
+1
Reku H&G vokālistes banda pirms H&G (tagad "Vas Kallas", toreiz "Venus Penis Crusher").

www.youtube.com/watch?v=BeuNckmt7h8...
+1
+ Stagnant Project

youtu.be/1BOhR8btltA...

+ Saturn's Husk

youtu.be/rSw-TQQvHM8...
0
Bļāāāā! Vot Estriks izdomājis oriģinālu gājienu, kā pievilināt cilvēkus — Saturn's Husk!
+1
ar vaitad kādu var pievilināt ?
0
Vismaz vienu laikam var.
0
ar vaitad kādu var.

saturnshusk.bandcamp.com/
0
Šite pie raksta ir bildes no vakardienas Liepājas konča - www.alternative.lv/zinas/riga-uzstasie...
0
Pēdējais apņirdziens pirms koncerta!

karametals.lv/zinas/sestdien-indu...
+1
Mans fāters šodien prasīja "vakar fonteinā esot bijis baigais amerikāņu dedmetāls".:D
+4
Ugārīga disene ! Kārtīgi noslānīja 80min, bez punķiem un pozerēšanas. Tauats nebija daudz (kādi 150-200 max), bet atlaida normāli. Skaņa pa pirmo - ideāls skaļums, basi utt. Šis koncis man iepēra labāk par Ministry, Godflesh un Samael (ja neskaita ''Ceremony of Opposites'' setu).

Par sildītājiem nav ne jausmas - 21:30 par laimi jau bija atspēlējuši ;)
+5
Biju laikā klāt, jo negribēju palaist garām Saturn's Husk debiju uz skatuves. Uhhh, nu jāsaka, ka šis instrumentālais trio dzīvajā ir vēl labāks nekā ierakstā! Skaņa variē no stounera un Tesas līdz Dirge (albumā vēl vietām bija Earth piesmaka, kaut gan ne kompozicionālā, bet ģitārskaņu ziņā), iztiekot pilnīgi bez nekādiem kretinējošiem vokāliem. Pirmā uzstāšanās, bet ar tādu pārliecību, ka liekas — simtu pirmā! Kad šie nobeidza, man bija tāda sajūta — nu viss, jāiet mājās, šim vakaram pilnīgi pietiek :D

Stagnant Project klapēja savu tipisko grūvīgo sakausējumu no sazin kādiem žanriem. Ja nemaldos, bija arī vismaz viena jauna dziesma. Rutkovskis dažviet sācis dziedāt arī tīrajā, un vienā vietā viņš izklausījās pēc Devina, otrā vietā — ka baigi fano par Mastodon. Lai varētu nēsāties pa skatuvi, klavierētāju/pievokalētāju bij nobāzuši pašā aizmugurē, redzēt īsti nevarēja…

Pie Stagnantu beigām aizgāju nosēsties aizmugurē lielajā krēslā, kas izrādījās ļoooti ērts, tāpat kā ļoooooti ērts bija alkohols galvā. Tamdēļ starp grupām iesnaudos un atjēdzos no trokšņa, ko radīja Hanzel und Gretyl. Pirmais, kas iešāvās prātā — yōōōptv, Liega tur uz skatuves močī?! Tad ieslēdzās arī sajēga. Par visu tālāko piekrītu Bleidam! :)

+2
Liega močīja pirmajā rindā !
+3
Liega tāda būs pēc 20 gadiem :D
0
Iesildītājus izlaidu dēļ Latvijas Igaunijas futbola, bet H'n'G bija vienkārši zajebuha!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Sonnenmensch
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas