1.10.16 / Biały Viteź / Green Novice / Varang Nord / Proglas
+5
sestdien, 1.oktobrī, Melnā Piektdiena / Pagāns

Biały Viteź - pagan folk / black metal, Polija
www.facebook.com/BIALYVITEZ...
beverina.bandcamp.com/album/graveland-bia...

www.youtube.com/watch?v=niYOl_fZDSg...

www.youtube.com/watch?v=InDn_5ARiVM...

Proglas - progressive black / thrash metal, Slovākija
www.facebook.com/Proglas-10813588260...

www.youtube.com/watch?v=A8gDVF755gw...

Green Novice - folk metal, LV
www.facebook.com/greennovice/...

www.youtube.com/watch?v=n6O5ecJj17A...

Varang Nord - folk metal, Lv
www.facebook.com/varangnord...

www.youtube.com/watch?v=emduqKl2rvg...

durvis: 19.00
koncerts: 20.00

ieeja: no 6e iepriekšpārdošanā ticketshop.lv, uz vietas, dārgāk.
www.ticketshop.lv/site/events/view/19...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
bac... un bez manis ....
eu, a kas pa pasakumiem uz Decembri planojas - es praktiski visu menesi bushu LV :)
0
paķer fikso reisu:)
0
bus parak saliti, tikai vienu konci apmeklet apmeram 500-600 eur :D
0
0
aha - beidzot izdeva to, kas bija sakts rakstit vairak ka pirms 10 gadiem :D
0
Vot vot. Nullto gadu sākumā šis būtu bijis zajebis. Vai, kā leišiem būtu jāsaka, zajebimas.
+3
šitāda sestdienas programma:

19.00 durvis / dj skaņotājs
20.00 Proglas
21.00 Varang Nord
22.00 Green Novice
23.00 Biały Viteź
00.00 truemetal neoficiālā 12gadu jubilejas smelšana, airēšana, tālāklēkšana

ieejas maksa: 6e iepriekšpārdošanā ticketshop.lv uz vietas 8e, visa ienākošā nauda tiks izlietota mūziķiem un kluba īrei.

Green Novice šys bys peideiyais koncerts shūgad
www.youtube.com/watch?v=RiMFJkE3WUA...
+3
Koncerta bus iespejams iegadaties dazhadus pagan/black metal diskus, ko kopa ar Biały Viteź atvedis Jaciek's no EastSide Productions :)
0
uzlabojums:

19.00 durvis / dj skaņotājs
20.00 Proglas
21.00 GREEN NOVICE
22.00 Varang Nord
23.00 Biały Viteź
+1
Vai paliks tikai daži zemnieki un hipsteri, vai tomēr cilvēki sāks bēgt prom no pārapdzīvotajām pilsētām.
www.tvnet.lv/muzika/intervijas/6...
0
Ahh, bļāviens, atkal jādzer…
0
tada, pusneoficiala infa, vakar konci Vilnja tiri papliekani ar tautu bijis ...
0
^tas ir tikai loģiski
0
nu, kas bija, ka bija? :)
0
Ausis džinkst…
0
Izmantojot Bleida komentu no Kobras tēmas: "man un pārējiem 20 cilvēkiem pat ļoti patika"
0
skaidrs, ja es butu LV, tad butu 21 :D
undergrounds dzimtene vairs nav topa, kaut atceros, kad biju pirms gada Nabaclabaaaa, kad tur bija Varangi, klubs bija samera pilns ...
0
Nu 20 uz poļiem bija palikuši, Green Novice spēlēšanas laikā pa visu klubu varēja būt ap trīs reiz vairāk.
Poļi dzīvajā negaidīti labi, daudz labāk kā jūtūbē nedaudz paklausītais viņu vienīgais albums. Splits ar Graveland tikai pavisam nedaudz ievērtēts, tas likās ņiprāks par albumu.
+1
Ja godīgi, tad nebija jau tik traki — cilvēki bij (tas 20-nieks jau pārkopēts no Kobras tēmas), bet klausītāji dabūja trūkties, jo pie pults bija neviens cits kā Kurlais no Nabaklaba. Draņķis varēja palikt tur un cūkot ārā Kobru, bet nē: viņam jāvelkas uz MP! Rezultātā no skatuves nāca nevis skaņa, bet kaut kāda Černobiļa. Lielākā klausītāju daļa glābās uz dīvāniņiem kluba dziļumā, tāpēc arī placis bija patukšs. Šī bija viena no retajām reizēm, kad nespēju izturēt skaņu un gāju pie Valdi augšā kantorītī dzert (un es savulaik esmu izturējis Antireality «koncertu» pilnā garumā). Es šodien būtu gatavs atvainoties grupām tā dzirdes invalīda vietā…
0
super - tad tādēļ Nabinieka bija jēdzīga skaņa :D
0
Sonnenmensch,` vakar, plkst. 18:52 undergrounds dzimtene vairs nav topa,..`
Es teiktu- nav topā nu tā no gada 2005.g. ap to laiku apmēram.
0
nu bet, gads nav svarigs - fakta konstatacija ir :D
0
undergrounds jau pēc definīcijas nevar būt topā - topā ir meinstrīms.
-2
Strīdīgs jautājums. Šobrīd undergrounds nav topā undergrounda vidē. Skaidrojams ar to, ka to īpatņu skaits, kas varētu veidot undergound masas ir visai šķidrs šodien, piedāvājums stipri pārsniedz pieprasījumu, interneta laikmets (visu var smelties cik sirds kāro nepaceļot dibenu) IMHO.
+1
''Šobrīd undergrounds nav topā undergrounda vidē'' - ehh?!
0
Piekrītu, kautkā neveikli noformulējās. Bet pofig, gan jau doma skaidra, ceru ;)
+3
Es nesen paklausījos deviņdesmito gadu «indie» pagrīdi (t.s. Torņa grupas) — nu mēsli kas mēsli. Sarkanais Oktobris, Čapajevs Vagons, lērums ar visādiem panciņiem… Tajos laikos es to «īsto» andegraundu diez ko neklausījos, un tagad vēlreiz pārliecinājos, ka pareizi bija darīts, jo dzirdēt tur nebija ko (arī pēc tolaiku standartiem). Graindmasteri/Skaji, Heaven Grey, Neglected Fields, Skumju Akmeņi, Mārpls un pārējie pareizi vien darīja, ka no deviņdesmito beigām pamazām gāja no tās zampas ārā, uz plašāku publiku, mūslaikos nesmādē pat spēli Pozitivusā — un izskatās, ka tas ir bijis automātisks process, nevis speciāli.

Rezumējot: tas, ka mēs tagad atceramies labas grupas no veco laiku pagrīdes, nozīmē tikai to, ka esam aizmirsuši visus štruntus, kas tur čumēja paralēli…
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas