ABBATH @ MP
+5
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Biļete jau iegādāta. :)
+6
Tā ir ABBA tribute banda kaut kāda, ja?
0
:D
+3
Jā, Abba is not quite the same it was in 70's. :)
+3
Ta jau būs jāpaklausās vecie hiti "Super Trooper" no albuma "Battles in the North" un "Knowing Me, Knowing You" no debijnieka "Blizzard Beasts"! Protams, vienmēr labs arī "Pure Holocaust" gabals "Chiquitita".
+1
Tfu, sajuka albumu secība, tas nebij pirmais. Tā iet, ka pa galvu maisās "Honey Honey" no "Diabolical Fullmoon Mysticism".
+1
hvz, es kad Spotify meklēšanā ierakstu Abba - man Top Result izmet Abbath :D
0
biļetes pa 20. Tāda vidēja cena.

www.ticketshop.lv/site/tickets/stand/...
+1
Nav jau tur Nightwiš
+1
Atdošu biļeti par brīvu tam, kurš pastāvēs blakus mazgadīgajai biļetes skenēšanas laikā, jo sīkos nelaiž vienus iekšā :D
Ja interesē, raksti man sms uz 27500900
0
^ Uz ABBATH neiešu, nevarēšu izpalīdzēt. Vai uz VADER koncertu Rīgā arī tāds pats piedāvājums būs?
0
^ Diemžēl nē. Arī piebildīšu, ka biļete uz Abbath paņemta :)
+4
^^^ Šis plāns būtu nostrādājis tad, ja tas, kurš skanē tās biļetes, nelasītu šo forumu. A viņš lasa. >:)
0
Cik uz vietas piķās?
0
Internetos šobrīd prasa 25; nākamais solis parasti ir 28.
+5
nu es biju uzrakstījis, ka varu ielaist to bērnu, ja jau ir lieka biļete, gan jau samaksātu pārtērētā alkoholā enivei (nezinu, kādi ir reālie noteikumi šai procedūrai). izrādījās, ka tas ir nevis kāds no vecākiem (kā biju to sapratis no ieraksta), kurš negrib stāvēt meitai blakus, bet gan pati sīkā. nedaudz sabijos, jo iedomājos, ka varbūt man ar viņu būs jāpavada viss koncerts. nebūs gan, jo kaut kad nesen man uzrakstīja sms, ka brīvbiļetes tomēr nebūs, haha.
0
Appisiens ne pa jokam. Beigās vēl piešķirs medaļu par pedofīliju.
+1
Šovakar,
Biļetes būs iespējams iegādāties kasē!
Biļešu cena: 30 eiro

!!!Draudzīgs brīdinājums no administrācijas: ja šovakar apmeklējums nebūs iepriecinošs, black metal mūzika vēl ilgi neskanes Melnās Piektdienas sienās!
0
Izklausās briesmīgi...
+1
Izklausās pēc draudiem.
+1
Ja biļete nebūtu nopirkta, tad varētu pat apsvērt domu neiet, lai būtu miers no tiem ķērcējiem.
0
mde, gribējās jau, bet 30eur tomēr žēl.
0
^^ Viņi tevi baigi neliek mierā? Un ja jau biļeti pirki, tad jau tomēr patīk.
0
Varu pā 18 atpirkt :)~
+2
^^^^^^^^ Tak jau līdz šim arī ne pārāk bieži skanēja.
+3
Ja neskanēs tad neskanēs :D Brauksim tur kur skan.
0
0
Jālogojas iekšā. Vari nodot manu t.nr?
+7
Pirmās 35min jau likās, ka varētu būt gandrīz tikpat labs koncis kā Battle Beast, bet pēc ''Tyrants'' palaida kautkādu garlaicīgo gabalu, kam skaņu uzgriez tizli skaļāk, lai aiziet putrā un tā bija arī 3-4 nākamajiem gabaliem. Pāris beidzamie atkal labāk, bet ko nu vairs ...

Pēc 70min konča ļāva tautai pabļaut 5min un ieslēdza gaismu + fona muzonu ...

Nākamais koncis šim Pēteburgā, bet bija par agru 3x teik ''spasjiba'' ...
+1
Nja, ar to "spasibo" sapisa man visu garīgo un konča baudīšanu. Pēc konča sanāca nedaudz parunāt ar otru gičistu, tas teica, ka uzreiz sapratis, ka tas "spasibo" nebija labs gājiens no Abatnieka puses.

P.S. Abatam sieva esot krieviete no Kēnigsbergas.
+1
Lai arī mēs oficiāli skaitāmies Ziemeļeiropa - lielākajai daļai mēs esam tomēr A-eiropa :(
+1
Bet tad tagad blackeri būs katru nedēļu?
0
Laikam jau nē, jo tautas bija mazāk kā uz Mayhem.
+2
Nemaz nebrīnīšos, ja pēc gada MP uzstāsies Abata tribute banda "Spasibo"
0
A ko viš leišos vāvuļoja?
+1
Jājautā, ko Tallinā vāvuļoja, jo Leišos nebija - no turienes busu organizēja.
+11
Tribute banda "Spasibbath"?
0
^^ tas bi domāts Žaibās
0
Žaibās tikai angliski mauca.
0
cik labi, ka beigās neaizgāju, mans tolerances līmenis pret spasibām ir totāla nulle
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas