28.02.2020 OBSCURA / GOD DETHRONED / THULCANDRA / FRACTAL UNIVER
+9
As part of the “DILUVIUM WORLD TOUR”, OBSCURA return to Europe once again supporting “Diluvium” within 23 shows in mainly Southern Europe, Eastern Europe and Scandinavia. With Dutch melodic death metal pioneers GOD DETHRONED, German black death metal heavyweights THULCANDRA and French progressive death metal newcomers FRACTAL UNIVERSE we hit the road in February and March 2020. We revised our setlist and perform songs we haven’t played in years as well as a few quite special compositions we never brought on stage before. Don’t miss this killer lineup, show up early to the shows and support all bands!

Viena no maniem senākajiem metāla dream come true - beidzot dzīvajā GOD DETHRONED :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
2015. bija Bruķikā, bet noteikti vēlreiz jāapskata !
+3
Jāiet.
Man kā ne mūziķim tikai grūti saprast - koncerti katru dienu nāk sniegumam par labu vai tieši otrādi?
Es būtu ļoti piekusis spēlēt 13. koncertu (jā Rīga būs 13. pēc kāŗtas) no vietas, bez brīvdienām...
Viņi pēc 15. koncerta paņems vienu dienu brīvu lai pabeigtu ar vēl +5 koncertiem. Vāks.
+2
Savulaik, kad VADER bija reala topa, gada laika grupai bija kautkadi 200+ koncerti ...
+1
Agrāk nebiju iedomājies. Sāku saktīties...Tiešām normāla prakse Tūrē neizlaist ne dienu.
Alcest Rīgā arī būs 13. koncerts pēc kartas. Kopā 25 bez brīvdienas.
Grind
0
Tas God Dethroned buņģieris ir tak vnk monstrs :o
0
"Man kā ne mūziķim tikai grūti saprast - koncerti katru dienu nāk sniegumam par labu vai tieši otrādi?"

Nevajadzētu nākt par labu - tak sen pašiem atbesījis vienu un to pašu bliezt ento reizi pēc kārtas. Var jau just vai spēlē, vai 'atspēlē'.
+1
^ uz to ir viena zināma izeja: jāraksta dziesmas tādas, kuras pašiem gribas spēlēt vēl un vēl :)
+3
Lieliski nozvetēja GD! Pilnīgs kratgalverts!

Obscura nedaudz paklausījos - ierakstos neper un dzīvajā nebija stipri labāk, tā ka pēc 3 dziesmām vilku prom.

Pie pozitīvā - MP bija Sanctimony aliņš ;)
0
"Nevajadzētu nākt par labu - tak sen pašiem atbesījis vienu un to pašu bliezt ento reizi pēc kārtas. Var jau just vai spēlē, vai 'atspēlē'."

Es iedomājos, kā ir Metallicai, kad viņi dodas garās turnejās un katru vakaru jāspēlē Nothing Else Matters un Fuel :D Šausmas
0
^ tie jau vairs nebrauc tādās tūrēs, kur katru vakaru koncerts. Tur jau skatuvi vien cik ilgi būvē.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas