Channel Zero
0
Es jau kadu laiku jusmoju par CHANNEL ZERO it seviski par disku "Stigmatized For Life".Vai man ir domubiedri?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pirmais disks man ļoti patika, tāds eiropeizēts Bay Area thrash. Turpmākie vairs ne īpaši...
0
Zeel, pirmo neesmu dzirdeejis, varbuut tieshaam tas ir labaakais
0
Salīdzinoši - pirmais ir samērā tīrs un fikss thrash. Pēc tam vairāk iebrauca Panteriskā stilā
0
Apmeeram skaidrs, kaut kas liidziigs pirmajai Metallica - taatad labs, no otras puses kas vainas Panterai?
0
varbūt ne gluži Metallicai - drīzāk kā agrīnie Testament vai Forbidden.
Pantera man, izņemot Cowboys From Hell, neiet pie sirds īpaši. Un Channel Zero otrais disks man likās pārāk vienveidīgs, tas arī viss. Trešo es varbūt dzirdēju, varbūt arī nē, pat neaceros.
0
Stigmatized For Life diemzeel ir otrais, taatad domas dalaas.Nu bet tas nekas, varbuut par Slayer tu esi labaakaas domaas?
0
Es vispār thrash vairs praktiski neklausos, ja godīgi :) Nu, man patīk Seasons In The Abyss, viss albums... bet vairāk arī praktiski nekas tā īpaši no šiem nav aizķēries.
0
Taadaa gadiijumaa no kaa tu kaifo?
0
No progressive metal ... labi izspēlēta, un ar domu (nevis kārtējā Dream Theater klona) - piem, Symphony X, Rush, Ayreon,
no normāla power metal (nevis kaut kāda Edguy vai Stratovarius) - drīzāk Morgana Lefay, Angel Dust, Halford, Evergrey vai teiksim, Blind Guardian un Nightwish
no klasiskā metāla, teiksim, Iron Maiden, Rainbow, Black Sabbath un tml.
no normāla bleka, ne gluži izteikti brutal/old school
tāpat arī no death - vislabāk, ja tehnisks, avangardisks piegājiens - Opeth, kaut vai.
atsevišķos gadījumos no gothic doom (teiksim, Tristania un Sirenia) vai doom (Candlemass) un doom/death (MDB)
Ir arī dažas "novirzes", bet tās lielākoties ir izņēmumi, kas apstiprina likumu
0
Principaa mans repertuars, es veel piemineetu no vecajaam komandaam Led Zeppelin, King Crimson, Mahavishnu Orchestra. Vareetu pastriideeties vai Rush ir progressive metal, jo 70 gados kad tapa labaakie Rush albumi taads jeedziens vispaar neeksisteeja.
0
Led Zeppelin ir OK... es kaut kā viņus nepārvāru tomēr, izņemot III un, varbūt vēl IV (un vēl dažus atsevišķus gabalus). No KC man patīk tikai pirmais disks (toties ļoti)
Rush nav īsti metal, jā. Es tik fiksi darīju zināmu aptuveno virzienu. Man, btw, patīk arī daži 80o gadu Rush diski, un arī Counterparts un jaunais ar'
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas