IN STORA
0
IN STORA zajibis grupa
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man netiik!
0
suukaa sesku
0
ciest var bet baigi primitiivi dragaa
0
ljoti ljoti laba grupa manupraat koncepcijas un dzilji emocionaalaa izpildiijuma zinjaa
0
true metal??????????????man liekas-hardcore.tev vayag uz hc.lv
0
nu davai metaalisti saakam apdirst(cik es zinu ciest nevarat) hardcoru,ko man patiesiibaa emocionaalaa zinjaa gribeetos pieliidzinaat metaalam.
0
Jēlums. Trīs spēlmaņi vienkārši taisa skaņu, cik nu viņi skaļi to māk + vēl viens īblis, kas kaut ko kviec mikrofonā. Dziesmu teksti arī laikam ir par to, ka geju sekss - tas ir labi, kas tas ir jāatbalsta utt. Karoč, kad esmu spiests šitos redzēt, vienmēr stāvu ar muguru pret skatuvi.
0
katrs jau nu kaa maak taa maun
0
dziesmu texti par geju sexu?koa?palasi pirms d* ok?kauko kviec mikrofonaa= nu tu gribi teikt ka piem kanibaaljiem vai deicide ir baigais dziedoshais vokaals?taadi pashi kvieceeji tikai zemaak takaa nedirs par kspra vokaalu.grr.mataino interesees buutu lai kaac aizstaav gejus,jo juus pashus lielaakaa dalja "normaalo" cilveeku par taadiem uzskata.neesu maniijusi ka kaadaa in.storas koncii kaadu spiestu vinjus klausiities.varbuut vnk izej araa ja nepatiik,ne?
0
Neesmu arī manījis, ka kāds kādam spiestu lasīt to, ko es esmu uzrakstījis, tā kā, ja nepatīk, izej ārā! Un manās interesēs ne tuvu nav tas, ka kādam būtu jāaizstāv geji.
0
geji fui
0
nemaniiju ka es buutu teikusi ka tu kaadam spied lasiit savus trulos tekstus.nav tavaas interesees=>izej aaraa.parasti par geju teemu streso tie kuri peec taadiem istaas un kurus taa meedz nosaukt.?
0
Ak, tad tie, kuri saka, ka geju mūzika sūkā, ir geji, un tie, kuri iet un lēkā pie tās, kviec līdzi tekstu un sazin vēl ko, nav, ja? To tu man šeit mēģini pateikt?
0
elton john nemaak metaalu speeleet
0
es tieshaam tik nesaprotani rakstu vai tev taa pagruutaak ar uztvershanu?padebiili tie tavi teksti.es taa teicu?ko tu streso?kaads sakars in.storai ar geju muuziku?tu debiils esi?padomaa ko raksti.par to kviekshanu skatiit ieprieksheejos commenc.
0
kviec rukshi
0
patiesiibas neseejs bleakness:)
0
es neko nenes es tikai muld tikai....
0
Nu pietiek vienreiz! vajadzeeja te vienreiz pusgada garumaa diskuteet par nu metal( metaals..?? haa haa), bet hc! Pulss veel klaat tas fucking sks, emo.. . taa bija, ja? Tas tiessaam ir kautkaads murgs! Ja veel nu metal var atrast paaris labus rifus, tad hc ir vieniigais no pusliidz pasmagajiem stiliem ko neieredzu ne acu galaa. Man gadiijaas redzeet vienu taadu pasaakumu, nu tas liimenis paasam koncim, grupu muuzikai,kkipa "ssovam"! Klauni gatavie! Emocionaali? Bezsakariiga breekssana no apsaluuti netrenaataam riikleem uz tikpat sviestaini izveidota muzikaalaa pavadiijuma. Man ir lloti zzeel , ka asie hc bunnggieri iznieko savu talantu klopeejot taadus ssitus.
0
arii tiem kas nemaak speeleet gribas izpausties
0
Piekriitu 100%!Bet taalaak vairs nepar hc:) Tapeec jau Lv metal skatuve ir sameeraa nozzeeelojama no jaunaas paudzes puses. Iemaacaas 3 akordus, nelabi iekkerkt kaut ko un aiziet mees naakam. peedeejaa laikaa - jauna true black grupa.. yeah.. support Satan un tik breec black metal rulzz! Forssi ne? Tad labaak seedeejussi meeggu telpaa, kameer ir nosliipeet liidz pedeejam paaris gabali nevis 10 un pilniigaakie ssiti, ne taa? Jaa, es zinu sajuutu, ka viss pofig, ka tik konci atkal, bet pieredze raada, ka labs koncis ir tikai tad, ja arii liimenii nospeelee! Protams, ka dazzi labi pokemoni ar Cradle of Filth kreklinnu ieraua tik corpsepaint uz skatuves un taalaakais jau nav noziimiigs. oooo.. blekkis.. jaaatbalst tik! Tas ir OK, bet vai vinni vareetu peec tam kaut 1 sakariigu fraazi pateikt iznnemto - yeah.. kaadas tam ggitaaristam aadas bixes vai arii - kruta, man vokaalists roku paspieda.
0
taa jau i bet par distant light un urskumug gan prieks vai arii hellhammer domaas avaadaak
0
Distan Light un Urskumug ir apsaluuti atsskkiriigas un nesaliidzinaamas lietas. DL ir jaunie prog heavy censonni Latvijaa. Vinni darbojas ar visu atdevi un viena dallas kompoziiciju tik tiessaam ir labas. Vinniem ir talantiigi muuzikki, tas ir plusinnss. Nu vokaalistam tikai vajadzeetu arii maajaa paterneeties, ne tikai meeggiissos. Bet ja kaadreiz atgrieziisies Hell Patrol ar Valeeriju peec pilnas programmas, tad nu vinnu naakotne var tikt apssaubiita:)

Urskumug.... jaa, ne var noliegt vinnu origginaliaati atsskkiriibaa no paareejiem, bet nu saproti pats.. vajzdeetu taa kaa Live bungieriiti dabuut, arii mazliet vairaak ggitaaru izgaajienus. Bet kopumaa ir OK, man pat iet pie duussas tiiri labi. riikle man patiik;)
0
nu iisteniibaa labaak drummachine nekaa suudiigs bungieris savs laiks visam a vispaar nezini kas a fatum daras?
0
Oooo fuck! Kur tas laix. redzeeju ssos pedeejo reizi Slepenajaa Experimentaa uz melnaas 5dienas 4 izlases prezentaaciju. Nu patika, pat lloti. Ja dikti interesee varu pamekleet, gruuti nebus sadziit rokaa. Kad brauc uz purvcciku, tad uz vienas seetas uzpuusts uzraxts - FATUM, tas taa:)

Jaa, laabaak bungmassiina, nekaa suudiigs bungieris. Bet tas ir gadiijumaa, kad profa grupa nevar atrast kandidaatu, bet amatieri saakumaa var iztikt ar amatieri un muzikaalaa izaugsme buus ar laiku. Es ssajaa gadiijumaa nedomaaju amatierus - Urskumug;) Tie savu ssteliiti rubii.
0
taa seeta manaa kvartaalaa sanaak laikam es gan vinjus redzeeju kad 7up bija black friday koncis [cik nu atceros gadaas visaadi] bet bez vokaala mauca tikai intrumental bet ljoti kvalitatiivi
0
Haa, tas tik ir kaut kas. Taa sanaak, kas visi metallugi dziivo pluss, miinuss veins otram gandriiz blakus:)) Pa to galu nezeeliigi daudzi metallri dziivo, arii no truemetal.lv :)
0
Tad tu uz seetas puuti uzraxtu????:))))
0
nee kad es taj rajon ievaacos tad jau bij taads es nemeedzu ar taadaam lietaam nodarboties
0
Es tikai pajokoju, nav jau uz manas sienas:))))))))
0
nu un kas tur traks ja buutu vismaz var zinaat kas tuvumaa dziivo kaada tauta
0
Vai ta neredzi, ka pieliku smaidinnu gala? Es jau neuzskatu, ka buutu kas baisi slikts izdariits. Tiesi taa - zin kas kaiminnos
0
to Hellhammer:
Tici man, Hell patrol nu nekādīgi nevarētu kaut kādā ziņā konkurēt ar Distant Light, jo šobrīd mūzika pat stilistiski būs pilnīgi cita.
0
nu i ka stilistiski cita panaakumi naakotnes spektraa vareetu buut kaa vieniam taa otriem paviekteic var abiem un arii nevienam
0
man patiik..
0
In Stora patīk, neesmu dzirdējis, bet nesaprotu, kāpēc tāds naids pret šiem?
0
In stora patīk? - tā bija domāts!
0
es taa arii nesapratu kapeec in.storu te daz,s labs sauc par geju muuziku?
0
laikam sheit taa arii neviens neiemaciesies, ka muzika ir gaumes lieta un par gaumi nestridas, kaut skan nodraazti! metal piekriteejiem nepatiik HC , HC piekriteejiem nepatiik Metal, un taa visur un visaas jomaas ... un manam teevam nepatiik viss kas "bljauj un zegee" , un man nepatiik vinja 80's u.t.t.! Viens otram gaaziis meeslus virsuu par otra gaumi un kad vinja muzika ir taa muzikas perle! smiekli nak lasot sarunas! Visi dirsh par pokemoniem bet sitaa dirsoties savaa starpaa ir veel zemaaki par vinjiem! pokemoniski tas kljuust! ai , nu pilniigi spljaut gribas ! ko lai pasaka!
Vieniigaa izeja nebaazt izaicinoshas teemas forumos! kaa piemeeram pie HC iebaazt metal , vai HC pie metal! vajprats
P.S. personigi manas domas par in.stora ir ljoti pozitivas - bet tapeec es nedirshu par adaas iespiletejiem maitainjiem ar "ista vira bargumu sejaa" punkts
0
bet kas tad tavupraat ir lielaaki profesionaalji tie kas speelee metaalu vai HC personiigi es nekasos virsuu hc vismaz meegjinu bet man hc vienkaarshi neinteresee cik esmu dzirdeejis izdaru savus secinaajumus un tas i viss
0
katrs LABS maxlinieks savaa jomaa ir profesionaalis!
0
Tiessi taa, kaada velna peec pie metaalistu virtuaalajaa tusinna vietaa tiek baaztas visaadas debilas teemas par lietaam, kas matainajiem ir gauzzaam vienalga - hc, nu metal, punk utt. Fuck them!
0
tur jau taa lieta ka "metal piekriteejiem nepatiik HC",bet HC piekriteejiem patiik metal.kapeec.
0
Paraadi man taadu?
0
paraadiit nevaru.:)varu tikai pateikt=es un citi.:)
0
Nu un Tu pats nezini, kapeec taa ir?? Interesanti? Tad jaajautaa, ko Tu uzskati par metalu?
0
man liekas, metaals daudzos gadiijumos (vismaz peedeejaa laikaa) sapluudis nedaudz ar hc gan ir.
piemeeram, metaalistiem ieteiktu iechekot wage of sin - hc duudinju grupa, bet speelee zveeriigu metalcore. vai arii heaven shall burn, kuriem arii ir zinaama saistiiba ar hc . saukt var dahuja, jo taas lietas tomeer biezhi sapluust.
aa ko piemeeram "iistie" metealisti saka par at the gates?
aa par hc piekriteejiem, kam patiik metaals: count me in.
0
at the gates ir labum laps bet ne jau nu pac labaakais pozitiivi katraa gadiijumaa
0
..un no at the gates ir iespadojusies vairums metalcore grupu, iipasi jau taadas kaa darkest hour, kas pasi ir diezgan saistiiti ar hc un ar pats metalcore ir hc paveids.
0
may it be bet matalcore veel manaa uztveree ir daudz labaaks par parastu hc
0
eu dzeki - zinat ko? JUUS VISI ESAT PIDARI!
0
Velns lai parauj! Kas par maucību sākusies TRUEMETAL? Kāpēc visādi pidari kā f you sāk dirsties uz metālu? Tādus lohus vajadzētu nobanot. Ja nepiederi metal kultūrai un ticībai, tad nenāc te un nedirs uz mums. Ja dirs uz taadiem monstriem kaa DEICIDE un CANNIBAL CORPSE, tad aizej un attisties, siikais draņķi! Tavi lohi hardkoristi nekad nevarees tā paspēlēt! Hail Death Metal!
Hellhammer un citi truemetal fani, mums sava mūzika un pārliecība jāsargā! Visādiem lohiem šeit nav vietas!
0
kuraa vietaa es kauko uzdirsu metaalam? ?es dirsu uz deicide vai cc?beidz fantazeet.vnk daz,s labs te vokaalu nosauca par kviekshanu un taa nebiju es.maniem hcistiem nemaz taa nav jaaspeelee.tapeec jau es klausos Arii metaalu.nedomaaju ka esmu lose tikai taapeec,ka patiik arii kautkas cits,resp. netikai metaals.
0
hm. vai tas, ka muuzika ir sarezhgjiita liecina, ka taa ir laba, un tas, ka vienkaarsha - ka slikta? :D hc ir sajuuta, ka tu lido, sajuuti nenormaali energjiju spalgajaa vokaalista kviecienaa, bljauj liidzi textam.... kaa dziedaaja hardcore (?) grupa StretchArmStrong - "we were more than just a tour date, you were more than just a song, we sweat and sing together and that helps us to carry on"! es taadus deicide nemaz nezinu, un cc nepatiik :) eh nu man patiik punk/ska/reggae/metalcore/... kaa vien veelies, un, kaa dziedaja, savukaart pashmaaju ceesu cacophonics "anyone can dress emotions how they want, even if they are black or pink as clown's clothes" .. tieshi par muziiku :) paldies.
0
I like you pitch_=]
0
Ja tie fuckinie hc nedziedaatu pa to ka neegeri, ziidi un kiinieshi i taadi pashi kaa mees ta man laikam nebuutu pret shiem nekas iebilstams!!!
0
rasisti nolaadeetie:]nu kas ir?
0
ble tu stullbaa antifa pisies pa divi devinji. hc normala muzika tik ja neblautu pa kaukadu nabaga atsisto nigeru. Rasu naic balti valda. 88
0
neegjeri un kjiinieshi ir taadi pashi kaa mees (zhiidi gan ne) :) ja man kaads kaadreiz vareetu paraadiit kaut vienu argumentu kas pieraadiitu baltaas rases paaraakumu es buutu ljoti prieciigs a bet tagad liekaas ka tas vienkaarshi ir taads modes kliedziens
0
paranoiskaa narkomaana aadolfa argumenti protams neskaitaas :)
0
anyway IN_STORA ir speeks!
0
t tu nedirs daudz ja....

Neegjeri un kjiinieshi ir gjeneetiskas miskastes!!!!1

un kas tev varbuut patiik ka miskastes staigaa pa muusu ielaam un smird???

grupa in.stora manupraat ritiigi masee aiz vaiga un rij nost!!!vinji visi ir idiotiskas izzcelsmes geju varza,kuras sastaavaa ir vien lezbiskas izcelsmes meitene,kura baidaas atklaat savu seju skatiitaajiem,tapeec vienmeer staav pagriezusies pret bundzinieku!!!taa luuk!

neesmu speciaalists,bet mosh bundzinieks vinju uzbudina???
MUHAHAHAHHA!!!
0
t tu nosties filmu peertikju planeetu!!!!
tev tieshaam liekas,ka tu esi liidziiga vinjiem[filmas galvenajiem varonjiem-meerkatjiem]????

ja tev taa liekas tad tev ir smagi kompleksш!!!!
0
Jaa laikam driiz shajaa forumaa nebuuss vispaar taada teema kuraa nesaaktos dirshanaas nevarat savas domas kaa civilizeeti ljaudis pateikt obligaati jaalamaajas jaa par neegjeriem piekriitu man arii vinji nepatiik varo baltaas meichas aaraa vienu peec otras un kjiinieshi man a nepatiik jo pa daudz savairojushies shobriid krievi ar vinjiem kaukaadas ekonomiskaas sadarbiibas masveidaa taisa un par cik krieviem zemes briivaas daudz leenaam kjiinieshi ieliidiis tur tas jau huinjaa lai tik moca tos krievus bet ar shitajaam fakinajaam cilveektiesiibaam mees driiz nonaaksim pie taa ka lv ar var kljuut par kjiinas provinci tas taa varbuut paaraak taalaa future skataoties bet respect pret japaanjiem gan man ir vinji em tur viss daudz praatiigaak sadomaats kapitaalisms tur nav taada mauciiba kaa sheit eiropaa
0
To Edenbeast

Saproti, tie aaxti dziivo kaut kaadaa savaa patizlaa pasaulee, nez vai maz iipassi daudz zina no tiem kas ir DEICIDE. Vinni domaa, ka taa bllauru un klaunu padariissana In.Stora ir staari:))) Es tikai nesaprotu, ja vinniem ir savas vietas netaa kur tuseet, ko var liist uz tejieni? Domm, ka ir baisi kruti, ka var atnaak te un pazinnot - Eee, vecci, es klausos In. Stora un esmu rasists, yeah! Domaa, ka kaadam tas interesee te, ja taads atmaroznnix domaa, ka lidz ar to ir kruts no malas, tad ruugti maldaas, jo iespaids, kas taa jau ir visai beediigs par taam hc-istiem, paliek veel sliktaax, kameer jau rodas naids, ka daadi paraziiti, kam ir sava attiecigaa vietaa, naak sseit un piesaarnno metal virtuaalo vietu ar savaam debiili trulajaam ssteliiteem! Fuck them!
0
In Stora speex???? Jaa, nostaaties uz skatuves, gvelzt un aurot izkastreetaa balstinnaa, nu ja tas ir speex, tad laikam maz esi dzirdeejis no metaala.
0
njaa1 kopuma varam secinat to, ka... viens padebils pokemons iedomajas ka hardcors ir tas pats metals un tagad te meta kruto! bet ka jau vienmer tas ir ka svaiga galja musu miljajiem forumniekiem un vis tiek smagi nodirsts!
PS: hc pedejais suds, ja kads nepiekrit atnak un iedod biete! gaidishu! ak vai jus jau esat pret vardarbibu, tad varbut anaciet un es jums iedoshu pa bieti!
PPS:starpcitu par to muzikas speleshanu! metalam ir vairak akcentets un skanju, piemeram skaists gitaras solo! bet hc galvenais ir troksnis! jebkursh sikais to var!
0
es nepiekriitu vampiir=]nu ko?tagad sitiisi mani?:D :D :D tieshaam smiekliigs texc:D
0
nezinu
0
nezinu
0
esmu dziivs piemeers tam, ka cienu kvalitatiivu metaalu un hc... un uzskatiit, ka hc ir tikai troksnis, nu moins... starp daudzajaam iekshLVzonas grupaam, kuri ir wannabeHC taa arii ir, bet taadas jau nu noteikti naw tiikamas ausij, bet atshkjiriiba starp tieshaam kvalitatiivu hc skaneejumu ir ljoti liela... bet kaada jeega to apspriest, taapat katrs tureesies pie sava
0
true
0
tagad ejam pie vampiira,lai vinsh var muus iekaustiit:]
0
HC tāpat kā metāls reizēm ir slikts neprofesionāls un tikai troksnis, bet reizēm labs. Gribu atgādināt, ka HC ir pamatīgs ieguldījums metālā un sākot jau ar trash un speed metal, piemēram, Slayer, kas tieši no HC (D.R.I) paņēma ātro bungu ritmu, jo pirms tam esošais Heavy metal tādu nespēlēja. Noliegt to, ka Slayer ir iespaidojis metālu, var tikai neizglītots cilvēks. Sepultura, Death utt. atzīst tā ietekmi. Slayer aiz cieņas pret HC ir izdevis arī albūmu "Undisputed attitude", kur spēlē tai mīļākās HC grupu dziesmās
0
Es atbalstu Vampiira viedokli. HC sucks.
0
jaa jaa.tu vienkaarshi baidies ka vinsh tevi piekaus:D
0
To Hellhammer & Edenbeast

Fatum,diemzēl vairs neexistē,labi ka ieraksti vēl ir...
0
jo tajā laikā liekas,ka tāda mūzika nebija vajadzīga,tāpēc tā notika...
0
pilniiigi nepiekriitu tiem personaazhiem kas uzskata ka muuzikas augstveertiiguma pakaape ir liidzveertiiga sarezhgjiitiibas pakaapei - manupraat muuzika = emocija un ja saliidzina IN_STORA ar to pashu nodraazto CC noteikti labaax ir pirmais un dotaa projekta (IS) muuzikju profesionalitaati apshaubiit vispaar nau pamata
0
eu cliche nac vien es gaidishu! man pohuj ar ko tu naksi! es palieku pie sava!

PS: jutu ka mana prata jukshana liek man atrast jaunus "Draugus"! bet ticiet vai nee man vienalga! es jau neesmu nekads dirsejs kas neta jutas ka kings! ja vajag tad vajag! gaidu...
0
relax vampiir=]I,m just kidding..saak likties ka es tev buutu piesoliijusi @sist?!tu jau te taisijies savu viedoklju nepiekriteejus piekaut,ne es:)
0
veel labaak tu esi meitene!? njaaa.. trukst vardu! lieta tada ka es meitenem nesitu! es nesolijos! es tikai teicu ja kadam nepatik vinjsh var mani meginat sist :p
0
Nu skumji jo skumji ka Fatum vais nav distant light kaukaa vinju laucinju aizvieto bet tikai aizvieto fatum skanja bij daudz labaaka bet nu vieniigaa ceriib ka distanceetaa gaisma mpatiesi naaks gaismaa un turpinaas progresu bet iisteniibaa VVZ kaa buus
0
"tad varbut atnaciet un es jums iedoshu pa bieti"!!!!!neteici ja?;]vampiiiirs iraaa meeliiiss..na naa na na naa naa
0
To Vampiirs.

Nennem pieree. Pats redzi, ka taadi notrulinaajussies hc " krutaki" ar visu savu asssucking In Strora priekssgalaa. Kaa vispaar var ssitos , vistiessaakajaa noziimee - meeslus, saliidzinaat ar Cannibal Corpse. Es Tev pateikssu emocijas par In Stora - Hammer Smashed face tiem debilikkiem. Kaa jau teicu, nesaprotu, ko ssitie aaxti darie iekss true metal, ko ?
0
=P
0
grrr... nemedies citadi sakshu nelabi iztureties un izrunaties! vari palasit manu aprakstinju pie metalisti-sakropljotas butnes
0
To Hellhammer

man patik tavs domu gajiens! originali teikts! patiesiba ta ir jaskatas uz visu pasauli!
PS: ja tev sak likties ka visi tev apkart judzas, padoma vai pats neesi nojudzies :)
0
fuck off heelhammer!!!
tu tieshaam laikam esi truls muuzikjis/mehaanikji... cik vari dirst - blje man piemeeram tavs fakking CC un DEICIDE izklausaas kaa miega dziesminja mazai padebiilai meiteniitei - popsa !!! bet nu vaitad es saku ka shameejie nemaak speeleet un ir geji vai hvz veelko? paver savu trulo smadzenjpodu un varbuut pamaniisi ka veeel ir dikti daudz ko pamaniit :) ... blje besii shitaadi veci uupji kas skataas caur shauru mazu raamiiti un iigni seec par visu kas neliekaas tajaa iekshaa.
0
dzivo serkocinju kastite? un nedirs visru cannibal corpse! niks tev ar tad ne parak kruts
0
es nedirshu :) tikai besii ka kaads te uzskata sevi par muuzikas super-hiper-speciaalistu un par augstaako sasniegumu muuzikaa uzskata jau mineetaas turklaat nodirshot visu paareejo
0
un tavs nix vampiir ir vienkaarshi burviigs :)
0
=P
0
2 vampiirs ko man tur palasiit to ka tu esi psihs?;D
0
nu un! mosh tagad dirsisimies par nikiem? pats tu stulbs esi...
0
nu esmu jau ar! nu nedaudz censhos but milsh! pajauta dukelheit! NE VISS IR TA KA IZSKATAS!!! :P

PS:es tev to meli izraushu un ierameshu lai vienmer varetu uz vinju skatities, vienkarshi burviga meele
0
man saak likties ka es zinu kas tu esi
0
nu kas?
0
histeerisks sava viedoklja aizstaaveetaajs
0
:D nee is tikai protu to visu emocionali pasniegt! un vispar ja taisamies chatot tad arpus foruma, citadi piesarnjo te vinju :P
0
tev ir veelkaukaac nicks? kautkur?
0
nu principa ne! tikai msn messengera man ir rahovart
0
?
0
??? ko nesaprati?
0
nu tad es tevi nezinu:D.bye.=P
0
ha ha ha!
0
tikai es esmu viens tad trakais kas visus var nokaitinat! es esmu unikals! (un laikam narciss ja shita uzvedos)
0
to †.

Labsiniex, es nemaz laiku neteereessu vairaak, lai diskuteetu ar Tevi vairaak. Peec tava peedeeja komenta, ko adreseeji man, pilniigi visu par tevi var saprast. Ciinies un grauz ledu par savu hc, lai veicas:)))

p.s.

Cirkuu neesi par klaunu meegginaajis?
0
:D
0
to KRUSTS

Tu gan esi lohs. Galīgs āksts. Domā, ka tavā HC ir kaut kas sakarīgs. Beidz dēt, un sāc klausīties normālu mūziku.
0
>hellhammer

nu neklausos es ne HC (vismaz instrumentaalo toch nee) ne metaalu (sen jau)... un es neaizstaavu kaadu vienu konkreetu muz. novirzienu - tikai veseliigu toleranci atsakoties no kuras cilveeki daudz ko zaudee . ... par klaunu neesmu meegjinaajis jo cirku var baudiit visapkaart :)
0
> edenbeast

ok, atkaartoshos - es nepaarstaavu hc tachu uzskatu ka tajaa sakariiguma ir ne mazaak kaa jebkuraa citaa radoshaa novirzienaa tikai sakariigumi ir dazhaadi jo nav tachu nosleepums ka visu muuziku nevar veerteet peec vienas skalas, katrai ir savi meerkji un liidzeklji .... aaaa starpcitu kas man buutu jaaklausaas ? kas ir normaala muuzika un kaapeec?
0
Par In Soru, kaut kur dzirdeeta, bet atminjaa nepaliekosha, nu nepavelk mani vinju vokaals
0
Būsim sīkumaini: In Storai Truemetālā nav vietas. HC arī! Visu labu!
0
amen :)
0
to †

Tad ja neklausies, neizpildi vai ko citu nedari neviena ne otraa, tad kaada velna te naac tuseejies, izsakies un lej ellllu ugunii? Ja tomeer, tad vareetu vismaz diskuteet ar tevi par heavy metal neviss piit sseit to f***ing hc iekssaa, kas manupraat vispaar atpaliek no HEAVY METAL entaakaas reizes, vai arii principaa nemaz nav saliidzinaams, jo tas nu ir taads noise!
0
kas vainas noise? :D
0
Man arii biezi KAITINA teikt Hardcore Techno vienkaarshi Hardcore vai HC vietaa, lai saprastu, par ko runaaju. Pretiiga varda nozimju mainja notikusies. Bet ar to var sadziivot.
Neesu neko daudz dzirdeejis no punk-hc, arii in.stora ne. Tik un taa liekas, ka raxturot to kaa Noise ir D. pa kreisi(omiiteem iespeejams ne). Gadijaas uzkert gabalu, otrais peec kaartas no Shora - American Nightmare(nav ne jausmas kaa saucaas).Uz nose pusi vilka. Nu vai taadu = daudz?
0
Trakums!!!!! Prieksh zaaleedaajiem ir hc.lv vai alternative.lv
0
lai arii es neesu nekaados draugos ar hc man ieruleeja dry kill logic nav jau nekaads metaals bet ritkiigs Hc [ar primitiivismu] ar nee
0
a vispaar der arii dazreiz paklausiities kauko nemetaalisku lai speetu peectam noveerteet patieso metaala veertiibu citaadi veel tikai labus metaalus dzirdot aizmirsiishu kas ir slikta muuzika un labie metaali kljuus par nelabajiem - sashaurinaasies apzinaataas muuzikas daudzums
0
to KRUSTS

Ko tu te vispaar lien, un meegjini visus besiit? Ja nekalusies metaalu, tad laidies no foruma.
0
>edenbeast

nu nee dazhreiz paklausos mayhem, abigor, darkthrone, vai teixim haemorrhage vai cripple bastards un veel shoto ko nu kuraa briidii dveesele prasa taakaa NEPIS MAN SMADZENI :)
lienu te taapeec ka gribu liist un ja tev tas besii tad probleema ir tevii nevis faktaa ka atrodos sheit - fukk off!
0
eu vechi karoche sarunajat satikties un izkaujaties! zajebal jau! it sevishkji krusts!
0
To Edenbeast:

Netreeraa laiku ar ssito atsaldeetoa. Uz slimiem nevajag dusmoties. Bet ja nu tiessaam klopi taisiisi, tad davai es iessu Tavaa vietaa, OK?
0
vai labi njemu savus vaardus atpakalj - CC ir labaakaa grupa pasaulee un viss paareejais vispaar nau ieveeriibas cieniigs :O ,,,,,, buus labi? nesitiisiet?
0
Profilaksei tomēr derētu :)
0
Nnemot veeraa, ka ssis † nav urla, bet tomeer grib , lai vinnu uzskata par saveejo, tad iespeejams, ka profilaksei dereetu arii, jo nav jo urla ko var slaaniit, slaaniit un sklaaniit. bet cik ir stulbs tik palix. bet varbuut, ka muusu krustinnss arii nav gluzzi uzreiz jaapieslaana, bet gan dereetu ar vinnu taadu stingraaku runaasanu uztaisiit, lai cilveex saprot, ka te ir truemetal.lv nevis kaut kaads nemetal.lv un ka NEVAJADZEETU speciaali gluzzi aizdirst lapu debateejot( lasi- dirssot) par kaut kaadaam fucking lietaam, ne ko????
0
alus talons hellhammeram
0
instora ruljz ;)
0
imej nepaliec smiekliigs
0
instora ruljit blje, eta kto skazjish In Stora niruljit, vot eta suka njet Kuul Pacan, :|
0
instora ruljit blje, eta kto skazjish In Stora niruljit, vot eta suka njet Kuul Pacan, :|
0
hehe. ;)
0
Jaa, klauni jau nekad te nav truukussi
0
he he!
0
"instora ruljit blje, eta kto skazjish In Stora niruljit, vot eta suka njet Kuul Pacan, :|"

shitaadi txt jau jums labaak patiik vaine ;) ne smadzenes ne idejas tikai pakljaushanaas kaukaadam vispaareejam viedoklim - debiilisms, cieniitais RR ..... savaadaak to nenosauksi. ..... viedoklis

0
""instora ruljit blje, eta kto skazjish In Stora niruljit, vot eta suka njet Kuul Pacan, :|"

shitaadi txt jau jums labaak patiik vaine ;) ne smadzenes ne idejas tikai pakljaushanaas kaukaadam vispaareejam viedoklim - debiilisms, cieniitais RR ..... savaadaak to nenosauksi. ..... viedoklis"

e-he-he, cieniitais krusta kungs, nu tad pareec jau arii par taadiem debiilikjiem kaa es un juuties paaraaks, + ja tu visu ko kaads pagarlaikots cilveeks pamuld uztver nopietni, tad saproti, ka vaina nav sabiedriibaa, vaina ir tevii ;)
0
piekriitu... RuncimRenaram! tu runa istu valodu! un tev miljo krustinj tieshaam ir laik padomaaty par aizieshanu no foruma!
0
jaa runcis tak tikai jokus dzen panjirgaajaas par austrumu zemi, bet nu kaa nu kursh saprot
0
invert the Cross!!!
0
mjaa vareetu arii doties laikam projaam. negribaas speeleeties vienaa smilshu kastee ar gariigi atpalikushiem beerneljiem kas to vien dara kaa eed savas kakas ;P turpinat malt savas debiilaas axiomas un galvenais neattiistieties ... tad buusiet true .... toch lohu bars . PIIIS BLJE!!!
0
hardkors vispar nav muzika
0
ko nu kursh saprot a to hardcoru man personiigi patiik elektroniskais hardcore varat mani te lamaak no panckaam aaraa pa to bet vienalga man patiik.
0
nuuu ... tjip es piebildiishu ka man arii dikti patiik elektroniskais (tehno) hardkors kaa arii darkcore, speedcore, breakcore, terror un citi taa subzhanri ... vispaar priex ka te kaads ir drusku plashaaku redzesloku nekaa lielais vairums

(bleakness's noteikti tuuliit tiks aplikts par to ka klausaas tekhno ;) )
0
Man liekas ka tu krustinj esi bishk pastulbs!!!!!
0
Lai dzīvo lohi he he... Kaut kāds vājprāts, smieklēgs, vēl smieklīgāks un ņirdzīgu komentāru kopa zem tēmas In.Stora, bez nekādas nozīmes, jo kāda tam nozīme vai ir nozīme. Noklausījies esmu tikai nelielu īsu fragmentu no jaunā albuma Nāve Piekdienā, bet skatos, šiem diezgan interesanta mājaslapa, lai nu kā, bet tas gabals man nepatikās, nezinu kā citi, negribās spriest par lietām ko neesmu ēdis...
0
Mjaaa bet tu pagaan izskaties taac pagudrs vispaariibaa!!!!
0
krust
prastu tucs tucs tahno gan es neklausos man industrial ar visiem noize utt patiik
larocas tucs tucs ir pavisam radikaali preteeja opera tam electro hardcore ko es bij domaajis
0
hardcore speedcore darkcore utt arii ir tehno tikai extreems ( taapat kaa grindcore piemeeram ir extreema rokmuuzika) - taa tas bija domaats :)
toties ar industrial tam nau nekaada sakara un ar noise ne tik (noise ir ambienta subzhanrs) ..... bet tas taa - ideja jau skaidra - tas pac POWER tikai citaa iepakojumaa ;)
0
paldies pa skaidrojum krustam jo paaraak daudz no tiem coriem nerubiiju
iisaak sakot jo trakaaks muzons jo labaak :)))
0
ps
cik es paklausiijos taadu laikam jau izmirushu stilu kaa gabber man radaas noskanja liidziiga kaa no daziem industriaaljiem jo skanjas tak standarta ausij nepienjemamas un bass arii izklausiijaas taa kaa tumba buutu beigta
0
gabber not dead!!! gabba ir tas pac hardcore tikai nedaudz aatraax un uzsvars ir likts tieshi uz sitienu aatrumu un speeku - praktiski tur nekaa cita nemaz nau :D a hardcoraa veel ir melodijas foni nu vobshim taads muzikaalaax stils drusku :)

a ja gribaas jo trakaak jo labaak tad iesaku kaadu speedcore / terror ar tempu piem 1500 BPM :DDD

a kopsavilkums - katraa stilaa savs hardcore tb extreemaakais gals - gan elektronikaa gan rokmuuzikaa gan arii visur citur un manupraat nau nepiecieshams to visu nodaliit jo taas principaa ir vienas idejas dazhaadas izpausmes
0
nu blaa... negribu izklausities pec "aprobezhota' miljkja! BET DAZI LABI SHEIT SUUKAA! teiksim musu originala nika ipashnieks! isak sakot es tik gribeju pateikt to!
PS:es neaprobezhojos ar vienu stilu es klausos dazhaadu muuziku, bet parsvaraa grindu! nu es agraak aklausijops in storu! nesen paklausijos veel! piedod atvaino FUFELIS. es runaju ar vienu interesantu tipu kursh itkaa ir no tavas nishas, vinjsh pat blaava ka in stora suukaa dirsu un kasparinjsh ir spiedzosha cuuka, vienigais kas vinjos ir labs ir tas ka vinji brauc turees(neviens no latvijas HC pamuljkjiem to nedara) karoche. KEEP FUCKING SUPPORT METAL
0
Mu vampiiir tur nu tu kluuudies , brauc gan shie tuurueees!!!!!! Bet tas tomeer nemaina faktu ka vinji visi man nepatiiik!!!!
0
Veiss, tu gudrību meklē izskatā, ka raksti izskatos he he.
0
Veiss, tu gudrību meklē izskatā, ka raksti izskatos he he.
0
to †

Tu izteicies, ka iesi prom no formoma, ne taa??? Zini, izskataas, ka Tu pats esi uzkkeeries uz aakka un nepeej beigt dirst par savu fucking hc, liekas, ka Tev ir piemetusies caureja no TYavas tukaass uz bezgaliigaas dirssanas, so FUCK OFF! Nav te vajadziigi aaxti, ka leekaa un karo par hc!
0
ja neesi pamaniijis es nekaroju un netaisos to dariit jo shajaa realitaatee nav nekaa taada par ko buutu veerts karot + ja runaajam par tukshu nekonstruktiivu neaugliigu un atkaartojoshos dirshanu tad #1 balvu vareetu droshi pasniegt tev neapmierinaatais shaurpieri. tavi posti aprobezhojaas ar nemitiigu vienu un to pashu komandu slavinaashanu un paareejie tiek iedaliiti lohos vai krutajos dzhekos attieciigi peec taa vai vinji piekriit tavai tukshajai vaavuljoshanai vai nee. kas tev dod lielaakas tiesiibas te izsmeereet savus verbaalos izkaarniijumus nekaa man? tas ka tev ir visi CC albuumi un kreklinjsh? vai tas ka tavs IQ ir apm 12 ?
P.S. ...wtf iz formoms? :D
0
Tu esi tiesaam idiots, viss ir OK, bet ja neesi atmaroznnik pmanijis, te ir truemetal.lv, nevis truehc.lv or truenemetal.lv
0
re kaa pagaan tu aRIII visaaadus gudrus teikumus proti rakstiiit!!!! :)
0
mja? un peec tavaam domaam truls = true? shis ir forums un forumi ir taapeec lai paustu savu viedokli -> es pauzhu savu viedokli -> SO FUKK OFF Mr. FACEKONTROL!!!
0
nu paud savu viedokli par temam kas te iederaas nevis "jeej es biju uz hc konci un pieskaros vinju solistam, tagad nemazgaashu roku! jus visi matainie esat lohi un klausaties tikai CC" idiots ir ari citas grupasm bet tev jau laikam pratinjsh par iiiiiiiiiiiisu lai atceretos taadas fishkas! ZB man jau tavi gudrie izteicieni! doma esi izlasijis paris gramatas esi gudrs! paskaties uz sevi spogulii un padomaa vai tu tiesham esi labaks par citiem? es nedomaaju ka taa!
0
nu principaa tu pateici tieshi to pashu ko es - ir arii citas grupas. par IN_STORA neko vispaar nezinu - kaukaads materiaals ir dzirdeets un objektiivi atziits par labu esam a to visu personiibas kultu un "fanoshanu" izveersh paarsvaraa dazshs labs cits
0
IN STORA REAAALI SUUUKAAA...TAAPATAAAS KAA GRUPAS DALIIBNIEKI.
0
IN STORA REAAALI SUUUKAAA...TAAPATAAAS KAA GRUPAS DALIIBNIEKI.
0
IN STORA REAAALI SUUUKAAA...TAAPATAAAS KAA GRUPAS DALIIBNIEKI.
0
IN STORA REAAALI SUUUKAAA...TAAPATAAAS KAA GRUPAS DALIIBNIEKI.
0
piespied Caps lock pirms raksti! OK?
0
Skaidrs, ka suukaa, nesaprotu kamdeell metalforumaa liek taadaas anaalas teemas ar kuraam nav nekaada sakara ar metaalu!

to †

Ej labaak un paud savu viedokli aarpus ssejienes kaadaa anaalaa forumaa kuram ssits viss izvemtajs ulu kultenis ar sapuvussiem rozzu eerkksskkiem patiik! So, suck yourself un fuck yourself broken cd of assvomit-InStora!
0
da labi pietix te mociities. atgaadinaashu tikai ka sheit 80% teemu nau nekaada sakara ar metaalu - paskaties pats. un tas ka shii teema tevi tracina vairaak nekaa citas bezteemas ir tava probleema
0
nu citas bezteemas ir par bezteem nevis par debiilu grupu kur visi noteikti ir onanisti
0
nu vismaz jaapriecaajas ka kads lunis neieliek teemu pa britniju
0
nu jestj prili4nije pesnji ne4evo neskaze6
0
da labi, In.Storas 2002. gada albūms "We All Deal With This" ir tīri lābs ;]
+1
Ir izsludināts "Uzroc sen mirušu truemetāla tēmu Mēnesis" un es par to neesmu informēts?
0
ANTIANTIFA, 2004. gada 19. novembrī, plkst. 17:01 0 [+] [–] [Profils] [Link]
IN STORA REAAALI SUUUKAAA...TAAPATAAAS KAA GRUPAS DALIIBNIEKI.

ANTIANTIFA, 2004. gada 19. novembrī, plkst. 17:01 0 [+] [–] [Profils] [Link]
IN STORA REAAALI SUUUKAAA...TAAPATAAAS KAA GRUPAS DALIIBNIEKI.

ANTIANTIFA, 2004. gada 19. novembrī, plkst. 17:02 0 [+] [–] [Profils] [Link]
IN STORA REAAALI SUUUKAAA...TAAPATAAAS KAA GRUPAS DALIIBNIEKI.

ANTIANTIFA, 2004. gada 19. novembrī, plkst. 17:02 0 [+] [–] [Profils] [Link]
IN STORA REAAALI SUUUKAAA...TAAPATAAAS KAA GRUPAS DALIIBNIEKI.

RuncisRenars, 2004. gada 19. novembrī, plkst. 22:25 0 [+] [–] [Profils] [Link]
piespied Caps lock pirms raksti! OK?

(Hipotētiskā ANTIANTIFA atbilde)

ANTIANTIFA, 2004. gada 19. novembrī, plkst. 22:27 0 [+] [–] [Profils] [Link]
O PALDIES, TAGAD DAUDZ VIEGLĀK RAKSTĪT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Man gan patīk šis dziļdomīgais niks - Antiantifa - gan humora deva, gan domas lidojums, viss vienā!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
LaurisPo
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas