GOREROTTED
+1
Gan jau, ka zinat sso ssobriid vienu no gore/grind topa grupaam!

www.gorerotted.com

Es domaaju, ka vinni ir vieni lobaakajiem gallas ssova meistariem.

SSitos buutu veelme redzeet iekss muusu zemes???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
GORELORD- thats for sure.

Alive when fuckin the dead.;;;0
Nav nekāds grind, bet ieper riktīgi. Laikam tāpēc, ka Manaiac uz voc. Laps.

Tas par tēmu, cik [gore] ir nodrāzts vārds, bet izejot cauri attīstības aplim, secinājums viens: tas vienāršākais -tas labākais, tāpēc arī GORE.
0
--]t.i. Maniac
0
Tu ko, sajaucies neesi???? Te neiet runa par to black/death grupeli GORELORD, bet gan UK goregrind bandu GOREROTTED!!!!!!
0
ar to runu tu domā savu vienīgo komentu no pagājušāas nedeļas :)))))))hz.
varētu pat teikt daiļrunība. [pie tam sadaļā par koncertiem]

Protams, ka gorelord nav grind, nedzied par sūdiem un izkārnījumiem. Dalību ņemošās personības neradod mūziku ar klusēšanu vien pārspļauj pāri visam M.F> UK.
0
Tu vareetu raxtit sakariigi, lai var saprast ko esi domaajis!
0
ko tieši nesaprati?
0
Tavu ieprieksseejo komentu, Tu zini, taads visai nesakariigs.
Tava ieprieksseejaa komenta otraas dallas domu.

Ja iet runa par kaadas grupas varbuut iespeejamo konci muusu zemiitee, tad tas buutu jaaliek tukssu pllaapu sadallaa????

....
0
†ukšo pļāpu sadaļa derētu. un otrā daļa, kā viss pārejais, ir pļāpas. hz.

0
Es gan domaju,ka tu ar savu Gorelord....thats for sure vareetu iet uz tuksso pllaapu sadallu!!!!:)))))))))))
0
Starp citu vai kads nezin kur var iegadaties siis grupas cd???
0
Esmu redzeejis tikai tos visaados metal katalogos, internet veikalos un vinnu maajas lapaa! Stipri ssaubos vai iekss muuzu zemes Tu tos dabuusi. Vieniigaa iespeeja ir raxtiit meilu vai zvaniit Slavam, kas ir vuieniigais jeedziigais metaalmuuzikas izplatiitaajs. Ieliec savu meilu netaa un es Tev uzraxtissu visu. Var arii satikt vinnu lielaakos metal konccos, kur vinnss tirgo savu produkciju. Nu VADER koncii gan jau ka ssis buus.
0
Nu ja, tur vinjsh arii bija, un Mutilated in Minutes... albumu no vinja arii nopirku.
0
Iedod paklausities varbut?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas