Poser-punk :)
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nobaudiet... =)
0
tas ir majiens par tevi?! ;)
0
Kaadaa sakaraa es? Tu mani maz esi redzeejusi?
0
nez.. esmu dzirdeejusi nostastus...
0
Par MANI? Staasti nu :)
0
no Eduarda... :)
0
Turpini... Eduards? Ko vinjs vipaar par mani zin? Vinjs Kopaa ar Kanjepu nodirsa 2 pouserus, bet paaris dienas veelaak pameta kanjepu un vinja acu priekshaa sapiipeeja un runaaja kopaa ar vinjiem un aizgaaja pat neatvadiidamies no kanjepa. Nodevis draudziibu! Un Gljuku vinjs arii nodirsh. Saka, ka Kanjeps ir vieniigais, kas gljukam pakljaujas veel (tad laikam vinjs nav vieniigais, jo esmu es). Man gljuks visu staasta :)....
0
ai ai ai.... es neko neteikshu...
0
ja?! nu nu.. tema par krustmati jau manuprat tika izsmelta bet nu ok.. :) zinu uz ko teme ;)
0
Nu nabaga Kanjeps, Eduards un Gluks. Bet filmina ir laba
0
peec taa posta vareetu paarsauk teemu par "Kamill - kaisliigaa miila" vai ko taadu... :P
0
es domaaju peec 8. posta :)
0
Watever, bet nu vienalga - vieniigais, kas ir tieshaam gudrs starp vinjiem ie Kanjeps. Un Edijs pa cik dzirdeeju nepatiik daziem. Vinjs dara kaa vinjam izdeviigaak. Saka gljuka mammai ka pie busha ir padibenes a taipat laikaa tur ie buhaat. Veel edija mamma noridsh gljuku nezkapee, bet lai paskataas pati uz savu beernu tak johaidii!
0
Dunkelheit, nu pasaki man tak tos nostaastus par mani :) Ko muusu varenais EDMENS ir teicis?
0
shkiet ka tev jau to esmu teikusi. tu neesi verts apsprieshanai
0
Manis peec...
0
pie busha pjankas vinjsh galiigi afigelji laikam es shamam kaiminjos gandriiz dziivo nevar mani pasaukt
0
ak, tu nabadzinjsh!
0
purity, tas edijs par ko tu runaa- vai tik vinjam nav gari melni mati, piirsings uzacii un tunelis ausii?
0
jaa jaa dunkelheit tu jau arii droshvien pa vecriigu dzersties bez manis visi bezprigjelu aizmirsushi
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas