Paradise Lost Igaunijaa
0
No sameeraa droshiem avotiem (vienas no iesildiitaajgrupaam) uzzinaaju, ka 18 decembrii Igaunijaa buus Paradise Lost !!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Labais... Hmm... Interesanti cik vajadzees pikjot?
0
Nu, tas tjipa taa kaa festinsh buushot, netaalu no Tallinas.
0
Hail DOOM!!! Hail Paradise Lost!!! Kurvar dabuut info?
0
Kur un kā var dabūt biļetes? būsd autobuss? Es 100% braucu!
0
Veel nekaadu info neesmu atradis, bet taa zviedru grupa, kas arii tur speelees, raksta, ka 100 % notikshot taads pasaakums...vinji pashi neko vairaak nezin.
0
Paradise lost webaa veel nekaa nava un citur arii neizdevaas infu samediit, bet jaacer jau, ka taa ir taisniiba :)
0
Varbuut kaads no saviem igaunju draugiem vareetu kaut ko uzzinaat?
0
igaunju metaalsaitos nava? ;)
0
interesanti, ko šie spēlēs... bet es ar gribētu redzēt...
0
nu ja bus autobuss es braucu galu gala koncis un mana vardadiena tur ir jabut
0
Nosaukumu arii izraku - Green Christmas festival.
0
Bāc! Man nāvīgi gribas aizbraukt uz Paradise Lost!
Starp citu, mūsu tēvzemē pēdējos gadus nav bijusi neviena ārzemju Doom grupa. Vajadzētu sarosīties un kādu uzaicināt,piem., My Dying Bride :)
0
Paradise Lost ir viena no taam bandaam, kas peec stila mainiishanas ir un paliek manaa favoriitu sarakstaa, taa kaa, ja Ikaunijaa buus koncis, tad 100% jaabrauc.
Buus jaaieprasa saviem Ikaunnju draukiem par shiis lietas ticamiibu.
0
Vai nav veel nekaads info no igaunju draugiem? Cik zinu, shitas fests notiek katru gadu, un tur ir speeleejushi Sinergy, Lullacry utt. Gan jau kaads no LV arii ir apmekleejis.
0
Mans Ikaunnu kors neko nemaaceeja teikt par sho konci, varbuut Kalvis vari atmeilot savu informaatora vaardu uzvaardu, jo cik sapratu no choma, tad Ikaunijaa reaali taapat kaa pie mums ir tikai vieni vechi, kas shiitaadu pasaakumu organizee.
0
Vieniigaa skopaa informaacija ir sheit - www.waterdogonline.com
Pati grupa arii neko vairaak pagaidaam nezin...
0
Izskataas, ka Pradaise Lost buus Igaunijaa, ko apstiprinaaja arii mans Ikaunnu pazinna, pasaakums buus pirmajos vai otrajos ziemassveetkos kaut kur uz austrumu robezhas pusi no Tallinas (Narvas virzienaa), iisti to vietu neatceros, bet jamais teica.
0
Negaiss izplata šitādu informāciju:

Estonia, Rakvere, Green Christmas, 18.12.2004

The tradition continues, although this time at a different time and a whole new place.

PARADISE LOST (uk)
Callisto (fin)
Waterdog (swe)
Horricane (est)
Tharaphita (est)

but the band list is not conclusive yet.

TICKETS:
until 26.10 - 195 EEK
27.10 - 03.12 - 250 EEK
from 04.12 - 300 EEK

The date is moved to the 18th of December, so all your Yuletide activities would not interfere with the partying.
The place is also brand new, because there now is a new sports hall in Rakvere. Rejoice!
0
0
shtrunts par to, ka igaunijaa buus PARADISE LOST GALVENAIS IR TAS, KA VINNI BUUS RIIGAA... piedevaam jau 19.12.04.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas