Somija un Metaals
+1
Logjiski pa popmuuzika ir taa aktuaalaa visaadi komercijas un kapitaalisma radiiti sviesti vien pa topiem dziivojaas bet somijaa ir savaadaak +/- bet metaals tur ir vairaak nesaliidzinaami protams ne jau tas undergroundiskaakais piemeeram children of bodom - trashed lost & strunghout un sonata arctica - don`t say a word pa pirmajaam vietaam vien tur dziivo kaads var izskaidrot ar ko taa somijaa notiek savaadaak kaapeec piem zviedros ta nav jo tur tak laba metaala daudz vairaak vismaz man taa liekas
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
Cilvēki... cilvēki jau liek pa pirmajām vietām vai arī naudiņa.
0
shajaa gadiijumaa laikam naudinja cik sapratu tas skaitaas somu singlu tops laikam jaabrauc pasham uz turieni noskaidrot kaapeec vinji taadi metaaliskaaki nekaa vis paareejaa degradeetaa eiropa shit
0
Cik pazīstamu somu ne-metāla bliču/artistu mēs zinām? Maz vai nemaz.
Toties zviedrijā, somijā u.c. tādu ir papilnam. Un, kas citiem labs, arī pašiem būs gan labs, lai pirktu.

Labi, to es nu tā, pa humoram.
0
šait, bija domāts "...zviedrijā, vācijā..."
0
Somiem ir ļoti labs roks un metāls.
0
Suomiem ir nopietni attiistiita metal kultuura, divreiz gadaa tur esmu, vienmeer ir ko dzirdeet+ redzeet. Tauta arii jauka, sevishkji vikingveidiigie suomu matainji...gari, stalti un blondi. Alus garshiigs, bet daargs. Viiii, romaanu vareetu uzraxtiit par sho teemu, bet nu labi----klausieties Finntroll, viss buus skaidrs ;)
0
jaa ko mums lv dariit ar savu metaala kultuuru uz pirkstiem var saskaitiit tos kas profesionaali speelee...
0
Ceriibu nezaudeet! Grupu ar katru gadu paliek vairaak. Buus ok.
0
var jau ar taa buut ka PSRS laiku deelj kad shaa kultuura tikai galeejaa undergroundaa vareeja buut esam taadi pavaargaaki somi jau visu laiku bija briivi un viss notika bet neaizmirsti ka esam jau tagad citaa savieniibaa ko tu zini driiz taa zzidu savieniiba vabuut saaks likt matainjus cietumaa pa to ka vinji taadi ir
es pac eiropu jau tagad negatiivi izjuutu uz savas aadas gan meeslos likuma priekshaa gan arii darbu nu nekaadi nevaru jau meenesi dabuut agraak nekaadu probleemu nebija
0
Grupu ta grupu ... tas, protams, ir galvenais, šaubu nav. Bet man ir radies iespaids, ka nav (vai ir pārāk maz) cilvēku AP grupām... žurnālistu, menedžeru, promoteru utt. tb, cilvēku, kas tā vai citādi nodarbojas ar šīs mūzikas popularizēšanu.
0
Bleakness, es shodien atradu plusu eirosavieniibai: JEBKURAS kategorijas mocha tiesiibaam nevajag ne mashiinas tiesiibas, ne staazhu!!!!!
0
man liekas ka tas jau bij aa bet vabuut laikam nee uz jaudiigajiem niknajiem mochiem laikam agraak nebija
0
nebij nebij
0
to WrongTale: pag vecais , ar to taveejo ideju ir par maz. Ja jau taa menedzesana/promoteeshana ir zelta bedre, ko tad nelec tur iekshaa (vai kapec citi nelec)? Problema plashaaka man skiet. somi ir vienkarshi atbriivotaaki, sapratushi jau sen ka maza naacija, pienaaciigi uztur savu kultuurvesturisko mantojumu un logiski ka arii iedzivotaju ienakumu limeni ar visu no taa izrietosho - iespejas realizet iespejas :). A Latvijaa mecenaatisms ir pilnigi atmests kaa sevi paardzivojusi paraadiiba. Letinji chupojas mazos barinjos :) Ierakstu studijaas taadi kraani sastopami , kuri teatraali skrien uz tualeti tiklidz sajuut overdraiva smaku. Augsta limenja profesionalisms tiek uzskatiit par retu paraadiibu jo nav kas tos geenijus izbaksta no vinju suunainaas ikdienas. Arzemju ierakstu studijas prasiis baisu kaapostu. Nu i kas atliek? Baltijas mataino apvienibu taisiit? Gothic Productions2? - tie jau nu noteikti vareetu promoteet un nodarboties ar mecenaatismu.
0
cik zinu gorhic productions nodarbojas tikai ar konchu organizaaciju vai arii es kljuudos???
0
Nekļūdies. Jā, arī Melno Piektdienu izdod!
0
Reverend Bizarre padarīja Somiju man sirdij tuvu :) laikam Shape Of Despair arī ir no turienes?...
0
aha Stonerosis, pie Shape of Despair muuzikas vienkaarshi var nomirt, mana iecieniitaakaa grupa.
0
Un vēl Candlemass!!!
0
Candlemass, protams, ir zviedri
0
Esmu vainīgs...
Var jau būt, ka zviedri - es tos skandināvus nekad neesmu spējis atšķirt... Visiem tād jocīga valoda; paklusies tik, kā šie (Candlemass) dīvaini buldurē savā starpā koncertierakstos...

Bet ir viena patiesi somu grupa; pareizāk gan - viena cilvēka proje°kts, kas jādzird KATRAM -
Majesty
0
Somi... kaapec vinjiem taadas noslieces uz metaalu? Laikam tas ir viens no tiem jautjaajumiem: Kaapeec somi ir taadi rallisti?

Man liekas taas ir novirzes geneetiskaa liimenii. Zinu ko runaaju, jo pats esmu soms - kritis uz metaalu un arii esmu lielcelju Dievs:)

Esmu kautkur dzirdeejis, ka Skandinaavijaa muuziki tiek materiaali atbalstiiti no valsts, tiekot maksaats par koncertiem aarvalstiis vai kas tamliidziigs... un visa taa rezultaataa, muuziki tik ljoti neiespringst par to vai muuzika, ko vinji rada, tiks pienjemta plashaakaa publikaa. Sanaak, ka vinji var briivi nodarboties ar to kas patiik.
Par somiem runaajot, vinjiem ir raksturiigas lielaakas depresijas nekaa citaam tautaam, taa vismaz vinji pashi atziist(laikam runa atkal par geneetiku:). Kad naakot ziema, tad iestaajoties depresijas periods. Taapeec arii nebriinos, ka tas izpauzhas muuzikaa.
0
Nu, algas jau arī nav viņiem tādas, kā mums... Ja tur varbūt instrumentu var nopirkt no vienas algas, pie mums tā dēļ jāsvīst mēnešiem...
0
Suomijā ir pagabali, kur ir polārās naktis. Tātad depresija tīri dabiska. Un ainavas rosina uz laba black radīšanu. Sēdi uz klints galvaspilsētas centrā kaut vai.
0
KAd ziemas naktī esi uz kuģa somu līcī, kad vazājies pa Helsinkiem, skatoties, kā snieg, tad vairs nepaceļas jautājums, kāpēc šis gals tur ir attīstīts. Raksturīgs moments - vēlā vakarā gaidu metro, lai tiktu atpakaļ uz Pasila, skatos - sēž divi riktīgi pinkaini vikingmonstri ar akustiskajām un laiž vaļā Opeth - Moonlapse Vertigo... Tovakar tur arī paliku
0
Suomi perkele!!! Bet lēni kā Esti
0
... un kā viņi šņabi dzer....
0
... varbūt no tā kādas paralēles un likumsakarības var izvilkt :)
0
jeah!m/ Finntroll!pats neesu bijis somijaa,bet naaksies aizlaizt.
neakas gan jau Latvijaa arii viss attiistiisies nav jau tik traki.
+2
Sveiki.

Varat ietekt:
- kadu festu Somija, kuru butu - must have - sogad apmeklet?
- kadu klubu, ko lidzigu 1. rokkafeinicai Helsinkos (vai ari kada cita pilseta Somija)?
0
Nosturi sameklē.
+1
Somija nesaista...tur dārgs alus...
0
Kungi, kungi vai es kadam ko prasiju par sturiem vai alus cenam Somija?
0
Man šito slavēja - ja ir pie kā palikt Helsinkos, tad baigi zajebis. Savu šmigu ''priekštelpā'' var smelt.

www.tuska-festival.fi/
0
Izskatas jau labi, bet minus ka Janos, kad jabut LT - KZ
0
www.finnishmetalevents.fi/en/ <-varbūt šo var pačekot
0
Yopt.

«Nosturi» ir kluba nosaukums! Tagad pieleca, ja? Tur vis kaut kas spēlē, bieži arī metāls.

elmu.fi/keikat/arcturus...
elmu.fi/keikat/anneke-van-g...
elmu.fi/keikat/soen-usaswe...
+2
LOL - to Mendozas komentāru palaidu garām.

Labi, ka man nebrauca augumā, ka nekādas tūskas viņam nav un negribās :D
0
Savas šmigas strebšana priekštelpā laikam ir standarta Somijas gājiens, arī zem 1000 cilvēku Hammer Open Air ir tas pats. Cik sapratu, orgiem varbūt būtu pofigs arī uz iekšā nešanu, bet likums neļaujot viņiem ko tādu atļaut.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas