Visus redzeet () ()
0
Citiem vaardiem sakot- kamdeelj tik daudzi virtuaalie True pilsonji sleepj sejinjas? Nerunaasim par dazhiem nejaucenjiem, taapat zinu, kaa izskataas :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:) man vel nav feinas bildites ko ielikt! un es uztraucos ka tik kads nesakaitinats pilsonis man neiedod pa smuko sejinju(kautgan ma pofig) ;) nu jaa
0
kaa, taa, kas ielikta tavaa profilaa, nav tava???? Jociigi gan.
0
tu nevienam nesaki bet tas tomer ir mana ista! bet dzive es maskejos citadi visadi piekasas :)
0
:))) es arii maskeejos
0
Es ar gribētu redzēt dažus indivīdus kā tie dzīvē skatās tev pretī... Man tā liekas, ka baisie brīdinājumi neiederbojas, nelikt citu bildes, nelikt kaut kādus citus niekus, tikai tu un vienīgi tu...
0
kaada jeega man likt sav gjiim tad man ireen saaktu atkal lamaat pa to ka ar naftas ruukji toreiz tuseej
bet domaaju ja pat ieliktu shamaa mani neatceras vienalga
0
pag. kur redzeet? te kkur ir kkaada galerija? (paaraak lepns waards, labaak gjiimju raadiitava)
0
Nav piemeerotas (t.i. portreta tipa) bildes digitaalaa veidaa. Bet gan jau. Driiz.
0
Bleakness kas ir naftas ruukjis????
0
naftas ruukjis ir latviskotaa versija par niftjainjiks ir taads pa vecriig tuseetaajs
0
Ļaužu žēl - nobīsies.
0
ja nav bilde, tas noziimee, ka sleepjaas? Varbuut ieliec arii savu adresi un telefona numuru, lai neviens nepadomaatu, ka tev ir kas sleepjams.
0
A no šitenās te pašas truemetal galerijas bildi pievienot var? Kā? Paskaidrojiet pēc ispējas sīkāk, jo es esmu dums radījums, nikā no datoru lietām nesaprotu! >:)
0
Jā, un kur tad tos pārējos pilsoņus aplūkot var?
0
Visu redzeet nav nekad nevienam pa speekam...
0
Diezgan stulba ideja par tām bildēm.Manuprāt,tas,ka internetā tevi neviens neredz un nepazīst, ir labi, jo tad var atklātāk pateikt kaut kādas lietas, ko nevar tusējot kopā ar draugiem.
0
To f: Vai tad tie ir draugi, ja nevar atļauties runāt ar viņiem par visu un ir jāslēpj savi uzskati?
0
Lūsis, arī es esmu pagalam švaks datoriķis, tomēr mēģināšu paskaidrot: lai pievienotu savam profilam bildi, uzspied uz "Tavs profils"; lai kādu aplūkotu - spied uz vārdu "Profils", kas parādās pie katra komentāra.
0
no galerijas elemntaari noglabaa attieciigo bildi un peectam savaa profilaa noraadi uz vietu kur saglabaaji
0
Tad jau sanāk f, ka viņus aprunā aiz muguras, un tas nav gudri. Stulbums nav bildes, tas nav obligāti, vismaz varbūt varēs caur bildēm pavairināt draugu loku, nevis slēpties no viņiem, jo tie jau ir kompleksi.
0
a kur tad veel tev buus iespeeja anoniimi padirsties ja ne internetaa :P pat ar 15 dazhaadiem segvaardiem ja ir taada veeleeshanaas :) anonimitaate uber alles - savaadaak cilveeki saak kritizeet pashu oponentu taa vietaa lai pieveerstos vai kritizeetu vinja textus
0
Faunam

Neviens Tev neprasa telefona nr. un adresi. Tikai pasha bildi. Viss ir vienkaarshaak nekaa skjiet. :DDDD
0
Visiem pa bildei!
0
To kk:(
He, kur tad Tava bilde, jaunekli?:)
0
Tikko taa padomaaju un secinaaju, ka labaak bez bildes, nekaa ielikt un maskeeties zem citiem atteeliem, es tikpat labi arii vareetu ielikt milziigu Zemes fotograafiju, bet kam tas vajadziigs? Bet tas nu taa...
0
Bet tomēr vislabāk būtu ielikt savu bildi, bez maskām ļoti atklāti un ar dūri pie sirds he he.
0
man nav.Buus-ielikshu
0
Mjaaa man i tik 1a probleema ka naw skenera un nevar savu burviiigo seju taadeeelj dabuuut ieksh datora!!!!!!!! Stulbi iznaaak vai ne???!!!!
0
Nu tad jau laikam buutu kaada digitaalaa fotokamera pie lietas jaaliek ;)
0
Nu ta jau varbuuut dabuuu man to kameru!!!!!!!
0
nu par to aprunashanu... tapat skaidrs ka visi dirsh viens otram virsuu! es saviem draugiem esmu pateicis kas man vinjos nepatiik un vinji man(vismaz es ceru) a da man pohuj! man ir savs draugs, gudrs cilveeks, es pats(man ir shizofrenija un personibas dalishanaas) :D
0
Nu labi bildes ok, bet taapataas tas jau nav tas pats kas redzeet klaatienee :(
0
man anv normaalas bildes ko ielikt! bus japameklee :)
0
Tizla bilde
0
Par to slēpšanos - ja negribi savus tekstus atzīt par saviem, tad kāda velna pēc vispār tādus spļaut ārā?
0
nu bla ja kaadam netiik mani teksti tad mekleejiet peeteri! uz mailu pazinjojiet ka gribat mani piekaut un viss buus shtokos!
0
Nu re, pateicoties dunkelheit, savu iiisto dzeeruma bildi ieliku!!!!
0
kaa Vampiir tev tak ir sava bilde :O!!! Tu starp citu baigi labi izskaties, tava bilde ir man uz viena krekla +)
0
Man po, es no saviem vārdiem neatsakos, tāpēc neredzu jēgas slēpties. Nets nekad nav bijis īsti anonīms.
0
Ja grib redzeet kaa izskataas var tachu satikties,ko tad dos taa bilde?
0
keruk man ir reciga bilde kur esmu palii! tagad znasiet kuru sist
0
Sātan - a mož kādam sagādā baudu sēdēt un skatīties, kāds nu kurš ir?
:P:P
0
ev vamp, tevi pilnigi nepaziit! diemzel man labaa roka ir chupa un tavu piekaushanu naksies atlikt uz velaku ;)
0
nu okz! :(
0
Nuja,visamz daudz maz zina kaads izskataas tajaa otrajaa galaa tas matainis:),tas taa sirds mierinaajumam!:)
0
Buus fothene ielikshu pagaidaam iztiekiet ar sho bildiiti kuraa es esmu atteelota nezjeeliigi liidziigi,gluzji kaa dziiviitee
0
:D par tavu bildi vampiir:D
0
nu re! vai tad es tiesham izskatos tik smiekliigi! lab nomainiishu :(((((((((((( ja kas es tur paali esmu
0
nee! forsha bilde!
0
es jau nesaku ka nefor$a.vnk smiekliiga;) sorry ja aizskaaru:)
0
nu es nomainiiju varat apskatiit shito!
PS: tev tagad jaomaa ka man atmaksaas pari nodariito
0
he he vampiiram taa bilde jo dienas jo shausmiigaaka paliek
0
btw , man riit buus bilde
0
nu es pats esmu shausmiigs :o[<-<
0
eee, nebuus viss
0
Vampīr, a mož kaut ko pozitīvāku ieliec?
:D:D:D
0
a kam man? es tapat esmu pozitiivs dzivee! nu blin ielikt man savu bildi kur es beebis esmu? :D nu pamekleeshu ko pozitiivu! ja jau jums nekas nepatiik
0
pagaidaam lai paliek! nav man normalas bildes
0
ak cieniijamais vampiir vai varu izluugties tavu piedoshanu?savaadaak sirdsapzinjas paarmetumi man nedod mieru;D bet vaitad tas ir slikti ka man tava bilde liekas smiekliiga??
0
a tas butu slikti ja es tev i kadreiz pamociitu(miiji nevis ljauni)
0
a ko tu pati neliec savu muuli iekshaa, lai es ari varu panjirgt!
0
kas tev meitenju nepietiek ka sveshas gribi mociit:]?
0
a tev no manis bail?
0
ne e, ne e tieshaam nav veelmes te savu muuli likt.labaak palikshu nevienam nezinaamaa cliche.
0
pareiz ka nee:D kapeec lai es baidiitos??
0
:/zhel tad jau laikam nasies mociit kadu citu :( tavaa vieta!
0
man tiek piedots?
0
nu ja apsoli samiljot mani :DDDDDDDD
0
;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas