SLIPKNOT maskas Ltavija
0
vai ir iespeejams taas nopirkt latvijaa?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Veselu kaudzi visās varavīksnes krāsās :D hehe
0
prieksh tam nav truemetal forums! saproti TRUEMETAL nevis numetal! grrrrrrrrrr
0
es ar taadiem sitamjiem instrumentiem kaa kuvalts vai aamurs ne taadu masku vien vareetu uztaisiit vabuut pat labaaku kaa slipknot un dziivaa veidaa ar dziivu gjiimi
johaidii tieshaam kad vienreiz jaunieshiem pieleks ka sheit ir TRUE METAL
0
Šitais jautājums jau kaut kad tika risināts, manuprāt.
0
Nu, manuprāt, nevar SLIPKNOT maskas te dabūt. Ja nešaubos, tās šie paši meistaro un Latvijā tās noteikti nepārdod.
0
Jaa nu bljegj vinjas ir tik krutas, ka bail metas. Ir veerts pamekleet. Ko tad dariisi ar taam maskaam? Taisiisi savu blici augshaa? Pautu suukaataaji nolaapiitie!
0
to Fauns:
Vecīt, visu cieņu, bet Tu smagi pārspīlē. Saprotama ir tava nepatika pret Slipknot, bet nomočīt to džeku par maskām šitā nav korekti. Lai takš ņemās, cilvēks fano par Slipiem, nu forši, katram savs, apsaukāties nevajag!
0
nu ja fano tad kautkur citur! bla kas jus nevarat uzbliezt savu saitu prieksh numetalistiem?
0
E-e! Slidenajiem mezgliem te nav ko darīt! DIEDIEDIEDIEDIEDIED... bļe... pārcentos...
0
eu paluukojat ku zinchai baiss profils, nuu es domaaju vinsh taads baiss izskataas...
tu taads jau piedzimi? :o
0
eu paluukojat ku zinchai baiss profils, nuu es domaaju vinsh taads baiss izskataas...
tu taads jau piedzimi? :o
0
Es domaaju tie kas klausaas Alternative ir normaalaaki par urlaamun kau kaadiem reperiem bet vini ir taadi pasi!! nodirs tos kuri nepirekriit viniem!!
0
Pie dirsas to masku pielikt
0
klausaas cieniitie varbuut vienkaarshaat ir shaada veida teemas ignoreet nevis bezjeegaa dirsties
0
jaa.
0
amen
0
Vo!! taa buutu ideaala ideja!!!!!!!!!!
0
nja....laikam ka 80% trumetal ir zem 18, palasot var apreekties liidz vemshanai
0
he he! nu man it tieshi 18 pie ka es skaitos :)
0
ne pa teemu te jau mazliet aizchubrii :)~
0
a ko tu gribi teema pati par sevi smird! nu tad lenaam jaaiziet no teemas! :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas