rudnes.. tuwvojas doom noskanj
0
noskanju muuzika :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
teemas nosaukums domaats- RUDENS, ja kaads nesaprat :) :P
0
nu man personiigi doom arii makten uznaak tieshi rudenii un ziemaa shobriid aktuaals man throes of dawn - quicksilver clouds
0
aukssccc
0
Vai tik cilvēki te nav pārlieku emocionāli...?
0
var jau buut ka arii ir bet nu tomeer kauko dveeselei [ja taa galiigi nav nodzerta] arii reizeem gribaas
0
man arii nau nekas pret emocionalitaati :) un doom sezona nenoliedzami saakaas... un alus NEmaitaa dweeseli :D
0
Ir taada speele Doom ...hehe :DDDD
0
nee nu kas kuram tuvaaks :D
0
Doom sezona pēc mēneša baigsies!
0
konkreet manim , tagad tik saakas :)
0
Man DOOMs nekad nebeidzas. Es esmu mūžam neiztektu ilgu pārņemts.

Un jūs,skumju upes bērni
Mūžam slīksiet bezgalīgā tumsā
Viņš,kurš nekad nerunā
Nāks no rudens miglas čuksta
Neizteikti vārdi
Tukšums debesīs
Es apmaldījos skaistā mirklī
Un pazaudēju tavu vārdu manā sirdī
Un Dievs no debessjuma augstā
Sev ņēma lauztu dvēseli
Tik skumji rudens vēja salā
Un asara tik ilgi krīt...

Par sen zudušo vasaru
Un skaisto, slavas pilno mūžu
Šī sēru dziesma klusi skan
Es aizmigt nevaru jau tūkstots gadu
Viss aklā pekles tumsā mirst
Un mūsu Kungs, kurš nesaka ne vārda
Kā ubags pasaulē nāk mazs
Bet es pie savas mīlas kapa
Guldu tumsā asaras...

Jā,tā ir esence. Būtība visam un mūsu drūmais klusais gals. Mūsu nespēja pretoties... Es esmu tikai klusa balss...
0
tikai nesadzeniet mani depresijaa ar doomoshanu :))
0
nee nu arii taa gadaas, bet nu edenbeast, taa tava esence i ljot skajsta :)
0
man dooms iet pie sirds tieshi novembra menesi.. tagad saku noskanjoties drillejot sisters of mercy..
0
/saradaas bik neatbilstoshas noskanjas- mortiis 95 gada ripa- anden som gjorde oppror ar en mork horisont :)
0
Laikam man labaak ssajaa sadalaa nenaakt. To es vareetu pateikt ko galligi riebiigu, tas taapat skaidrs:) IIpassi Edenbeast;) Bet nu ja tiessaam par taadu depresijas laiku un bisiissanos aaraa, tad varu teikt luuk ko. Juus visi leeno ritmu cieiitaaji buusiet paarsteigti:) Es ssajaa laikaa dodu priekssroku KRATOR - Violent Revolution! Tikko gandriiz iegaadaajos un klausos reizes 10 pa dienu. pats esmu ssokaa. Manaa skatiijumaa viens no labaakajiem iraxtiem vispaar, un dveeseli parauj naaviigi, vietaam pat elpa jaaiztur. Taaluuk miilie doomeri, vienam rudenii My Dying Bride, vienam Kreator:)
0
pag pag :) ... es nekadiig nenoliedzu kreator, tiesh otraadi, bet nu tas atkariix riic vai vakars :) :PPPP
0
Rudens vai vasara kaada atskiriiba dziive jau neapstaajas un rudens vai ziemas noskanju vari uzdziit arii vasaraa uzliekot kaadu veco IMMORTAL gabalu!!!
0
vo hellhammer pa visiem 100 piekrtiitu pa kreator ne velti metinaataajos slaveet slaveeja terzens tieshi sho cd un defineeja kreatoru kaa labskanjas speciaalistus
0
Phe; Terzens - tas gan ir metāla korifejs... Pāris gadus atpakaļ vēl skraidīja apkārt platās biksēs un apgalvoja, ka "smagais metāls ir aizejoša parādība"...
0
manispeec vinjsh kaut tagad var savaas pljuutiizenees staigaat bet raidiijums bij varen labs daudz ko jauna vareeja uzzinaat iespeejams taadu kreator vabuut nemaz nebuutu iepazinis tai laikaa man veel nets nebija
0
PAR tARZANU VAR TEIKT LUUK KO, PRIEX, KA CILVEEX IZAUGA UN SSOBRIID IR VIENS NO MUMS !
0
Prieks gan - gan par cilvēku, gan par raidījumu;
tomēr fakts, ka Latvijā, un tepat starp jums truemetal'ā, ir arī lielākas autoritātes, kas vairāk zin par šo mūziku.
0
publiski aprunaajam gustawu :PPP
0
Come on, neapliekat Gustavu! Vinjsh tachu veselu raidiijumu par DOOM uztaisiija! :)
0
nu ka gusts bij metaala viszinis to es nesaku patieshaam zinoshs bij deichs kas rock archives vadiija
0
un starp citu deichs teica peedeejaa rock archivee kad peedeejaa stunda bij veltiita galjai ka raidiijums transformeesies iex truemetal.lv, kaukaa neredzaas, bet vabuut kljuudos vabuut shamais ir zem kaada nickname un raksta recenzijas :)
0
he he he...
0
Jaa, to es lieliski atceros, ka peedeejais bija gallai velteets, iipassi peedeejie 4 raidiijumi, preciizaak peedeejja pusotra stunda tika veltiita gallai no katra raidiijuma. Nu es mazliet pieliku tur arii savu roku, kaa gallas maniaks ieteicu sso to un veel sso to, nu neko jau briesmiigi noziimiigu:) Bet loggiski, ka Deiccs ir lielaax metal experts, vinnam taapat kaa man heavy metal bija dziivesveids , nevis tikai ko paklausiities.

0
Jā, Doom is in the air!
--------------------------...
The silent descent to dark nowhere
So tranquil and without any spark
Life floods away, like the river of your
Ghostly mind...

Angels died... In their blood I have bathe
Myself of my sins, burning the empty stare
Autumnal grace, enshroud the world
Sickness and bastards choke my faith

Follow me, into the dying mist
--------------------------...
Patīk man gruzīties :)
0
Doom ,jau taa energijas uzpluudu manii rada ne jau gruzonu!:)
0
man ljoti ta sirdij tuvi palikushi krievu Ocean Of Sorrow... loti jauka bliciite prieks iistaas noskanjas
0
hmm, nezinu taadu, buus jaaieveertee!
0
await for tempest
to fall with leaves

blee atrak rudeni....
0
nu ko, ar lāpstu pa dirsu, un kapā iekšā... :D
0
a kas notiek ar Frailty, kad bus pieejams kads demo vai lapa neta vai kas tamliidzigs ?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas