Vocal needed
0
Mums steidzami vajadzīgs labs female vocal, iepriekšējā aizmuka... spēlējam aptuveni doom. Nu kā tad būs?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kaac bij iemesls ieprieksheejaas aizmukshanai?:)
0
To Dragonheart
Es labi dziedu, tik tieshaam. Tikai buutu vismaz mailu atstaajis, lai vareetu ar Tevi tieshi sazinaaties. Jaa, starp citu, kaadeelj taa ieprieksheejaa aizmuka?
0
mail to dragonheart@navigator.lv

Nu cik nu aizmuka, cik nospīdēja... Fakts bija tāds, ka cilvēks nu nekādi nevarēja piespiest sevi ierasties uz mēģiem. it kā jau var saprast - braukāja no Jelgavas, bet tas jau vairs nebija nopietni - vairāk nekā pusi mēģu iztikt bez viņas...
0
2 dragonheart

he es vareetu iedziedaat juusu grupinjaa. pagaidaam pieredze nava bet visu vienmeer var nokaartot ja zin kaa :)~ skiet ka zinu kas esi un kas jums pa grupinju
0
ja nu gadiijumaa esmu piekabinaajusi tavu interesi man (kas diezvai taa ir :DD ) tad mailing is not a crime. she_@navigator.lv
0
Aber kā sauc tavu bandu? Man, kā DOOMERIM gribētos zināt :) Savus kolēģus jāpazīst :)
0
Bija vienubrīd Epitaph, bet izrādās, ka tādas jau dažas ir un arī ierakstu leibls tāds... Tā kā jāpadomā par šo tēmu vēl...
0
Dragonheart, manuprāt, tas bija normāls nosaukums. Kāpēc nevarētu būt, vai nav vienalga, ka citām bandām jau tāds ir? Ja ideja bija oriģināla, kāpēc ne? Bet to jums izlemt... Es ar savējiem arī ilgi mocījos, kamēr izdomājām nosaukumu, pareizāk, piesavinājāmies no viena trillera... Starp citu, no kurienes esat? Ja no Rīgas, tad varētu kādreiz sataisīt īstu DOOM konci, piem., Doomsday celebration 2 :)
Patiesībā, es maz zinu doomerus :( Gribētos iepazīties ar līdzīgi domājošiem indivīdiem. Lai nu kā, Doomu vajag atdzīvināt, ar manu bandu būs bikiņ par maz... Hail!
0
Ui, cilvēk - līdz končiem vēl jāpagaida. pamaz vēl tā materiāla, nav arī īsti tāds, kā man gribētos... Bet no Rīgas esam un atdzīvaināt doom vajag kā ēst!
0
Bet kādu materiālu gribētos? Manā grupā mēs spēlējam diezgan brutālu Doom/Death metālu, ar nopietnu ietekmi no My Dying Bride, Dark Tranquillity(tas gan nav dooms, bet tomēr labs :)), Paradise Lost. Man jau pašam arī patiktu daudz tumšāks un drūmāks Dooms, bet es ļoti cienu savus grupas biedrus, un mums izdodas atrast sev pieņemamus variantus. Mēs esam diezgan dažādi, tāds pilnīgi īsts doomeris esmu tikai es,bet tas kopumā dod lielāku oriģinalitāti.

Ja gribas sakontaktēties ar manu bandu, tad Empyrian_Sunset@one.lv

FOREVER SILENT WEEPING IN THE DESOLATE PLACES ABOVE THE PARADISE....
0
ok
0
Gribēju tikai pateikt, ka atbalstu (vismaz morāli;p) doom atdzīvināšanu Latvijā!!!:)
0
man labaak gribas lai adziivojas taads kaa fatum nu kaukas liidziigs vismaz
0
A man vienkaarshi gribaas! :)
0
bļeģ!!! Kāds ir rakājies un gājis ar cenzūru pāri, UNM E|+F O(+)#( un izmetis ārātos smukumus?! Es tieši nācu taisīt copy/paste priekš tekstu idejām.. :(((( paldies par support...
0
Kas no tā visa iznāca, mēs labi zinām. :)Tagad šitā tēma kļūs tikpat leģendāra kā Ulriha ievietotais sludinājums avīzē, uz kuru atsaucās Hetfīlds. :D
0
...novēlam no visas sirds...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas