Vajag anti urlu testu!
0
Vajag kaut kaa pasargaat sho lapu no maitaataajiem!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kas tavaa izpratnee ir maitaataaji? nu par urlaam taa kaa skaidrs.. ajj vinjus taksh vienk vajag ignoreet :P
0
pa muti vinjiem!
0
laba ideja:)
0
Urla, kas pratis aiztik līdz šai lapai, jau uzskatāms par uber-urlu; tiem vajadzētu nevis -pa muti, bet paspiest ķepu pieskaitīt 1 punktu to IQ.
0
pilnīgs sviests...
0
kā iedomājies par tādu forumu?
0
Es nezinu kā tā, bet esmu pamanījis, ka dočkas lieto baigi niknos nikus. Un visas ir ļoti līdzīgas. Klonu uzbrukums. Satusēsi ar tādu kādā koncī un pēc tam nākamā rītā ar smagu galvu uz ielas paiesi garām, jo būsi sajuacis ar kādu citu melmatainu beibi. Varēja, tāteikt, matu krāsošanā izmantot dažādus melnā toņus vai arī šķipsnas krāsot dažādos variantos, lai vismaz kaut kā atšķirtos viena no otras.
0
karbonizeets(vai arii ka to raksta) piens ar palielinaatu tauku saturu!
0
0
labi, pasaki man, sātan, kurš te būtu urla? tev uz kādu krīt aizdomas? es kaut kā nevienu te neesu manījis...
0
Nu,forshi,pirms pusgada ieliku tēmu, tikai tagad kādu tas kasa... :))))))
Nu itkā tādas aizdomas nau,bet pirms pusgada BIJ!:)
(Skaļi Smiekli)
0
Marlix ties kas tiesa! veel tagad skaties uz dazhu labu un domaa, vai tik es tajaa koncii, kad biiju pipelee nepieseejos vinjai! vairs nav droshi!
0
tas man liek aizdomāies...
0
Bļa, vajadzētu visu melno meiteņu salidojumu uztaisīt. Vot tas būtu skats - vienas vella mazmeitiņas visapkārt. Un tad svinīgi katrai iedot kādu atšķirības zīmi.
0
par tām melnajām runājot: īsāk sakot gaidam ar drušku vilcienu Rīgas stacijā... tas pienāk un sāk kāpt ārā atbraukušie pasažieri... ta nu viņi kāpj kāpj un parādās "melnā" liek solīšus uz pakāpieniem un tuvojas jau izejas durvīm- paskatās uz manu drušku un ar milzīgu niknumu manai druškai uzsit "pleciņu" un tādu kārtīgu... izrēcāmies turpat uz vietas un vēl vakarā...
Morāle? pēc tam čīkst, ka viņas abižojot vietējā rajona urlas... dāāāā
0
(Histēriska, heteroseksuāla ķiķināšana)
0
Fauns, ko nozīmē heterosecuāla ķiķināšana? (tas ir retorisks jautājums) Un kā lai atšķir heterosexuālu ķiķināšanu no homsexuālās, vai vēl ļaunāk bisexuālas?
0
man liekas, ka Fauns cenšas, lai viņam nesien homosexuālas bumbas!!!
0
ja vien tās nav pareizās homosexuālās bumbas "?"
0
Petenju Maleejs ko tu ar to vispār gribēji pateikt....... gribi lai tevi samaļ!!!
0
vai Zipaks pavēl P. Malējam, lai P. Malējs grib, ka viņu samaļ? :D
0
Veči paši ir diezgan līdzīgi...
0
ha ha ha... P.Maleej, fiksi gribi, lai Tevi samaļ !!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas