Angel corpse
0
Ja...protams ka pēdējā laikā maz kas viņus klausās :( Manuprāt,tas ir bēdīgi...Man vairāk patīk Cannibal corpse, bet vai tiešām jūs,tauta aizmirsāt Angel corpse?...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu, ja godiigi tad es neesmu nekaads mega fans ssitiem, jo man nepatiik tik passvaks vokaals. Bet nu muuzika gan man tiiri labi iet, varbuut mazliet asioceejas ar Morbid Angel

Bet par CANNIBAL CORPSE gan vareetu izteikties daudz un palassi. Taa man ir miillaakaa death metal blice.
0
Nepareizi domā visi tie, kas pieskaita Angelcorpse pie brutal death. Manuprāt viņi ir kaut kāds "bestial black death". Man viņi patīk pat ĻOTI, jo viņi ir oriģināli, profesionāli un ļoti zvērīgi. Daudz dusmīgāki par daudzām gaļas grupām. Viņiem ir kārtīgs triciens.
0
Ja gan, Cannibal corpse ir super!
0
Angelcorpse ir black metal???????? Nu ja, bet es jau no death metal neko nesaprotu un nedzirdu sskkirbu starp death un black??:)))))))))))) Neesmu jau teicis, ka vinni nav LOOOOOOOOOTI zveeriigi un orgginaali, bet ja tas ir black, tad man jaasaak domaat vai DIMMU BORGIR nav melodic brutal death, ko???:))))))))))
0
Angel Corpse nekur nav dabuujams vairaak... ;-(
0
Kapeec tad nav? Kur tad Tu meklee?
0
Hellhammer! Paklau, vai tad es teicu "black metal". Es teicu "black death". Izlasi vēlreiz! To "bestial" var izlaist, lai gan man šķiet, ka tas vārds visai labi raksturo viņu mūziku un attieksmi.
0
Kapeec Tu taa domaa?
0
Pastāstīšu kad satiksimies.
0
Nu davai:)
0
Es ar' gribētu dzirdēt Tavu variantu KK, bet tas bestial ir ļoti labs raksturojums Angel Corpse mūzikai.
0
Nu veciit, tagad mees to dzirdeesim peec diezgan ilga laika;) Besii, ka ssodien taa sanaaca(nesanaaca):(((
0
Pacietību, tikai pacietību!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Skuja
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas