PIRMSAAKUMI
0
Cik skatos, tad šai saitaa ir daudz metaala paarzineeju, bet gribeetu uzzinaat, kaads ir juusu viedoklis par roka saakumiem, īpaši par to kaa radaas psihodeeliskais roks un artroks, kāpēc tādi radās. Veelams izvirziit ticamus variantus, buušu pateiciigs
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vai varat ieteikt kādus saitus, kur var ieguut izsmeļošu informaaciju par roka pirmsākumiem
0
nu es taa iisti nezinu domaaju ka tiem kas radiija to psycho un art likaas paaraak primitiivas taa briiza tendences muuzikaa un vinji pieraadiija ka to var dariit daudz profesionaalaakaa liimenii nekaa tas notieka toreiz
pa neta enciklopeedijaam pasties
un allmusic.com arii i par stilu rashanos taada ne paaraak izsmeljosha bet vismaz tiiri patiesa inf
0
"Sex, Drugs & Rock`n`Roll" - iipasha uzmaniiba jaapieveersh vaardinjam "drugs".
0
nu tas teiciens jau nebij pa pamatu art un progresiive bet pac saakums jaa visam kopaa bij gan
0
preciizaak izsakoties laikam rolling stones to ieviesa
0
""Sex, Drugs & Rock`n`Roll" - iipasha uzmaniiba jaapieveersh vaardinjam "drugs"."

nevis drugs, bet drug ==> sekss, draugs un rokenrols
0
:)He he, Sekss ar draugu, nav sekss... un arii draugs tas vairs nav! Varbuut draudzinsh?:)
0
nu ja mans draugs buutu meitene es vinju panjemtu priekshaa :DDDDDDDDDDDDD
0
Jaa par to es nešaubos
0
Ja par saitiem,tad latviski ir panaceja.aeons.lv tur info perēklī ir šis tas.
0
panjemtu gan vampir.... :DDD
0
Kaa ta savaadaak, nu neko paldies par topašu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas