Halloween... un Helloween
0
Āreče, tradīcija man tāda.
31. oktobrī netusēt, nepārģērbties, neprasīt saldumus... bet noklausīties augšminētās grupas visideālāko disku "Keeper Of The Seven Keys part I", to, kura dēļ es vispār esmu sācis klausīties smago muzonu, un kas, tā sakot, palicis pie manis cauri visiem thrash viesuļiem, death puvumiem un black sniegavētrām. Toreiz klausījos labi ja popsi kaut kādu, bet draugs uzaicināja pie sevis, teikdams, ka dabūjis kaut kādu metāla ansambeli (lentē, saproties). Un kaut kas laikam iekrita sirdī, jo palēnām sāku interesēties un vākt, un, protams, sākumā bija UDO, Accept, Manowar, Judas Priest un (Dievs stāvi man klāt!) Bon Jovi, bet tad jau parādījās Metallica, Kreator, Testament, Death, utt., un tjprom.
Un tāpēc es ar nelielu caurspīdīgu kraukšķi, mazu oranžu svecīti un visskaistāko mūziku pasaulē te pasēžu savā nodabā. Kā vismaz jau gadus desmit.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Zini, WrongTale ikrīt jau sirdī tas tavs komentārs, bet es pa provi tādus halovīnus neatbalstu, jo nava jau mūsu pasākums, bet gan aizgūts, tomēr ir iemesls (vismaz man) atgāzties kādā ērtākā ķeblī un noklausīties kādu doom vai black vai citu vēl
0
Zini WrongTale, ikrīt jau sirdī tas tavs komentārs, bet es pa provi tādus halovīnus neatbalstu, jo nava jau mūsu pasākums, bet gan aizgūts, tomēr ir iemesls (vismaz man) atgāzties kādā ērtākā ķeblī un noklausīties kādu doom vai black vai citu vēl
0
Helloweena naksninaa,kaut kur 3 vai 4 iznaakt aaraa,kad ir kluss un neviena lieka nau...
Veel var pakert liidzi kaadu bruuziiti &kaadu draugu...
Panemt savu miilaako muziku uz austinaam un uzgriezt pilnu klapi un iet pastaigaaties pa kaadu skaistu parku arii veelu naktii...:)
0
es aizgaaju lai vereetu pareekt par sikajiem pokemoniem un citiem idiotiem! lai satiktu draudzeni! un kas pats labaakais nemazam nedzeeru!
0
Es arii nedaudz pareecu par siikajiem...man viens virsuu uzskreeja,starpcitu mees ar draudzeni siikos liidz 5 gadi saucam par prusakiem!:)
0
Es izvēlos Helloween "Dark Ride".
0
Šogad Helloween sūkaja, centrā nekas nenotika...
Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem......


0
a nafig Letinjiem kautkaadi stulbu amerikaanju sveetki buutu jaasvin????Pagānam shajaa jautajumaa butu ko teikt...(man liekas)
0
To dzelsgriezeejs( starpcitu tie nav amerikanju sveetki,tie agraak bija kkeltu sveetki,tradiicija liidziiga ka muusu senchiem - velju laiks,mirusso godinassana.....
Bet visaadaa zinjaa piekriitu visiem,kas izteikussies skara ar to ,ka ssie nav muusu sveetki,es nesvinu taapat kaa lieldienas un kristiessu ziemassveetkus....man tie ir ziemas saulgriezzi.
0
neredzu vajadziibu shiem sveetkiem Latvijaa...siikie beernelji riktiigi nokaitinaaja, shie sadomaaja paargjeerbties un staigaaja apkaart saldumus diedeleedami >:]
0
mes sikajiem kirbi atnjemaam un pametajaam! :)
0
lai jau arii helloween skaitaas uz uhh liidz 90 gadam man tomeer vislabaak per iexaas better than raw laikam 1998.
tas nu taa bet nu i kapee mums sveshus sveetkus vajag cita lieta buutu ja pasludinaatu valstiii briivdienu un par cik sveedienaa laikam bij ta pirmdienu briivu
0
besii araa tie Heloween atbalstitaji!!!
atradusi ka laiku pavadiit.
0
amerikaanju vai nee, bet, ja cilleekam gribas svineet, lai svin. nav vienalga? es savaam vajadziibaam varu izdomaat sveetkus katrai dienai savus - un? galnais, lai man labi.
0
Cilveeki paarkrievojas vai arii amerikanizeejas. Lielaas tautas aprij mazaas.
0
ja grib ta lai svin, bet citiem lai nesienas klaat!
0
kas tad tev, nabadzinjam, klaat sienas? :D
0
Heloween ir kārtējie svēki, uz kā rēkina tirgoņi var nopelnīt kādu latu. Tapēc tie arī tiek tā reklamēti. Indē maziem bērniem smadzenes. Ja tik ljoti gribas pajautroties un pārģērbties, var ķekatās iet. Bet tas laikam nav stilīgi. žēl ka lielai daļai ir tāda attieksme
0
Heloween, grupai tiešām nav ne vainas
0
Sienaaas taa ka maz neliekaas, iedo konfekti, a to izjokos. iedevu, tikuntaa izjokoja :)
0
Mjā, es šito pasācienu vispār ignorēju. Kā jau viens cilvēks teica, tā ir seno ķeltu tradīcija, kad cilvēki sēdēja mājās, pieminēja aizgājušos, uzvedās klusi un baidījās iet ārā no mājas, lai nesakaitinātu to nezināmo spēku no garu pasaules, to mistisko un neizdibināmo, pret ko jāizturas ar cieņu.. Bet tad Eiropas padibeņu pēcteči Amerikāņi(kas lepni sevi dēvē par nāciju, lai gan viņiem nav ne savas tautas, ne valodas, ne kultūras, ne tradīciju), izdomāja kārtējo jautro svinēšanu un, manuprāt zaimošanu. Mjā, latvieši jau nu labāk varēja pamielot senču veļus ar atminēšanos, pieminēšanu, nevis māžoties pakaļ "Amerikāņu brīnumam".
0
2 Luusis

Bet ja tas pasaakums viss ir jautrs vai nav vienalga par amerikaanjiem? :)
0
ja dzert dotu buutu jautraak :))
0
Lūsim: Šitik precīzu amerikāņu raksturojumu nebiju dzirdējis.
0
Nu ko,vismaz par tizliem kostiimiem var iereekt!:)
0
to Lūsis

Kaa naglai uz galvas..........
0
To Bleakness: Nu, ja dzert pa velti dotu, tad varbut es ar aizietu paskatities uz terpiem! :)
0
kas fu***** ir heloween?mums savu sveetku pietiek! un veel taa tupaa Valentiindiena kad atceramies, ka moshk kaadu miilam (tajaa dienaa jaamilot stipraack-f*** it!)nu bet ja tajos heloweenos kaadam ir ahota maskaa pa 2Ls vai maisu galvaa bizot pa purchiku ar Maximas maisinju un bomzhot konchas tad....
piedraaazt tos jenkju suudus
0
To roof
A es var teikt, ka mīlu In the Nightside Eclipse.
kas es emperoriem sūtīšu pušķi ar melnām rozēm valentīna dienā?
0
To Ēriks
nu ja juutu sevii taadu nepiecieshamiibu...:D
patiesiibaa es par citaadu miilestiibu runaaju ko peleekie izmanto lai nodraaztos tajaa dienaa.
Tad jau tu klasikis-10gadi diskam
0
Man jau tie mērgļi dikti patīk.
0
Man gan vinju muuzika vairaak iet pie sirds, nu bet tas taa.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas