Bans!?
0
klausieties! varbut varetu visi novienoties, kuri ir pelnijushi to banu! kuri nee! lai kads varbut apdoma un labojaas. pie viena iemeslu arii pateikt
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Varbuut no saakuma nosauc tu?Es taa veel neesmu izdomaajusi!
0
iespeeja man atriebties par to ka smeejos par tavu profilu:D
0
nu nee, pret tevi man nav iebildumu! nezinu kada tu izskaties bet ka cilveeks saac man simpatizeet! es domaaju ka pirmie kas lidotu buutu fuck_me_jesus un tamlidziigie!
0
kaa buutu ar Wild_beast ?
0
Kaapeec Wild_beast ??? Ja kaads te ir pelnijis banu es domaaju ka tas buutu YanCis!!!
0
Kas visiem ir uz Wild_beast,palasiet vinas peedeejo komentaaru!dazji jau tieshaam mieriigi diskutee kopaa ar Yanci,bet nabaga wild apdirsh...?
0
vecuma cenzs prasaas bemaz vai
0
2 Bleakness
No cik tad gadiem,tu uzskati?Un kaa tad to vareetu realizeet?Ja gribeetu taa pat ienaaktu!
Neviens jau nevar noteikt to cik ir gadi,ja vien pats neatklaaj,vot taa!:)
0
Nevis vot tā, bet lūk tā.
0
drīzāk IQ cenzs...
0
es domaju ka tur jaskataas pec debilajiem postiem! kam debilaakie tas araa!
0
ha haa tas gan nebuutu slikti registraacijai veel klaat pielikt iq testu ja neizturi tad netiec vispaar pie foruma
0
Esmu par demokraatiksu attieksmi shajaa forumaa. Jo mazaak ierobezhojumu un noteikumu forumaa, jo labaak. Banus tikai pashos smagaakajos gadiijumos. Jebkuraa gadiijumaa bans neko neatrisinaas, ja cilveeks te veeleesies kautko patikt, tad arii pateiks.
0
man nav nekas pret to, ka dažreiz var runāt ne par tēmu, bet nu piedoties, kad sāk nepārtraukti muldēt visādu sviestu....
te lielai daļai vislaik piemirstas, ka šeit nav ne delfi, ne arī čats!
0
a vai ta kaads jau ir izbanots ka jaaraud??
0
Bigij, vajag banu!! Lūdzu dari ko labu šajā lietā. Piemēram tiem, kuri vairāk par 10 reizēm kaut ko nokomentē, tūlīt pat bans. t.i. līdz dienas beigaam..
0
Neo tu galīgi sapisies.. gribi teikt kuri dienā izdara vairāk kā 10 postus tiem banu??? Vispār man neviens te netraucē tik dažreiz piegrižas ar savu stulbumu... varētu gadīties, ka mani kāds grib izbanot, jo daudziem nepatīk cilvēki kas gudrāki par viņu....
0
Es vispār nesaprotu ko visi pēdējā laikā tā trako....
0
Banu pelnījis Vampirs, par tēmas radīšanu, kuru man negribās lasīt tālāk par trešo postu... booooring :6
0
zipel tev ir laiks liidz pusnaktij izdomat labu joku atbilde uz jebkuru uzbraucienu (nu kas praktiski ir visaas teemaas ), a to bans ! maacisim tevi forumos uzvesties...

aa un "zipels-pipels" nevar! to es jau patenteeju !
0
ui bļe cik tu gudrs... tevi derētu izbanot, jo ja nēsi pamanījis nesi diezko gudrāks par mazo Peķu kas mācas 4 klasītē...
0
ok ok, atsauce uz izdomaatu, iespeejami komisku personaazhu ir visai pienjemama, bet tavaa postaa ir paarak maz tava personaazha raksturojuma, pievieno vairaak iipashiibas kas padariitu manis saliidzinashanu ar "mazo Peku" komiskaaku... principaa ir divas iespeejas.. vai nu parsteidzosha liidziiba (ja veelies arii nedaudz iedzelt izcel negatiivaas, jeb, izveidojot sarezgiitaku tiiklu un meistariigi ironizejot buutu iespeejams "izceljot" labaas iipashibas izcelt sliktaas, bet to iemaacishu veelaakm, saac ar pamatiem), vai tieshi preteeji - pilniigs absurds, shinii gadiijumaa komiskais moments ir sho itkaa nesavienojamo elementu sasaistiishana, tiesa buus jaiedarbina sarkasma mashiina... tas pats attiecas uz saliidzinamajaam iipashiibaam... eu kamoon "gudraaks" nu vai tu nevareeji izdomaat ko amizantaaku ? nu tieshaam...

aa un veel, es nezinu kaa citiem bet man tavs posta saakums liekas nedaudz, pretruniigs...ja reiz sarkasms tad sarkasms, vaidzeeja turpinaat attistiit "Gudriibas domu" tas cilveekos izraisiitu komiskas juutas... bet kad tu taa rupji nobeidz "tevi dereetu izbanot" tas izskatas peec prastas bakstiishanas ar pirkstu, tas nav humors, nu nee... cilveeki taksh taapat saprot ka tu domaa ka mani deretu izbanot, novertee taksh savu auditoriju, cilveekiem nepatiik ka vinjiem klaare ko vinj taapat saprot (un kas nav smiekliigi ;])! Teoreetiski gan buutu iespeejams izmantojot naivuma metodi (saukta arii par "par mulki izlikshanaas...) paveerst shaadu konstrukciju par visai "viltiigu" joku bet nu kaa jau teicu vispirms pamati...

bet nu nekas puiseen, keep tryin`....
0
ūiiiiii.....

(atdūries pret balto ķieģeļu sienu, kuras tur agrāk nebija, viņš tā kā noelsās kā nopūtās un apgriezies aiztipināja mājup, pavisam sašļucis, bet dziļi iekšēji mierīgs, nu?)
0
bled es taa siicha labaa te mokos, badojos, drukaaju liidz pirksti jeeli, a tas nepatieciigais maita cuuka guleet aiziet...

mmm visai teelaini, visai teelaini nefolk, nee nopietn man patiik... kiegelju siena... a ko tu dariitu ja fonts buutu zalsh ??
0
es nezinu, tas jāpapras big uggam lai nomaina, uz mana ekrāna izskatās tāds pelēcīgs, ā pa virsu tāda asinsskarna robeža iet, nu ja tas takš nacionālais portāls, Latvijas karoga krāsas, ask...
0
hahah cik mulkiigi.. es domaaj sociaalusmu atbalstat... oi hehe ;]
0
nē, piedod es nevaru saņemties, tas ir kā Pink Floyd mūziklā The Wall, sorry, can't help it mother...
0
nu iestiprinies ar avenju zapti un uzpriekshu, nav piebarstits ar terminiem profesionaalajiem, sasaistiits, viegli lasaas...

bled nu tagad to4 deg kotletes, saozhu pat... zaozhu bet kkadu huinju te drukaaju... nu nafig ?! NAFIGH ?!!
0
nē. šovakar nē. vēl daudz darāmā. rītdien. darbā. jā. nē. kotletes pats izcep. bet dārgumiņ. nu protams. nu kā tad citādi. nu čau čau susi. bučas.
0
ehhh...tu saproti ka muuzhiigi es tevi negaidiishu... TU MANI SAPROTI !?
0
nu, kā kotletes? PAĒDI???
0
aa un


vanessa mae - Tocatta fugue in d minor... nu sagribeejaas vijoliites
0
hehe vecaa probleema... vispirms censhamies kko panaakt, pectam gaidam lai sekas paariet... pa karstu sanaaca... gaidu kamer dziest...

0
Mani vnk sašauj tas, ka online sēž vēl 5 pidari, kas visu šito droši vien lasa, bet neiedrošinās parādīt jebkādas dzīvības pazīmes. kas i ko, bail, vai patīk uzglūnēt???
0
He, kā nozuda, bailēm acis lielas, bet meliem kājas - īsas
0
actinjas 2 bet vederinsh viens.. un rokas kas darba nebijaas...

ble ja shito folkloras izdzimteni kopaa saliktu... KAS PA MONSTRU IZNAAKTU !
0
Tas monstrs jau dzīvo un viņa vārds ir Z-Pac, Godzilla nobāl, es jums godīgi saku... Urskumug armijā apbalvots ar speciālu maza bērna kakas krāsas ordeni un sērijas numuru "License To Spam 666" par ienaidnieka foruma veiksmīgu bombardēšanu ar bezsakarīgu spamu, kurā parādās atsauces uz vienīgo pareizo (mūsējo) forumu, attiecīgie atslēgas vārdi (keywords) un linki (urlu iefiltrēšana ienaidnieka aizmugurē)

(URLAS - man liekas, ka semantiski šis vārds nozīmē Krievijas starpkaru perioda zemniekus - kūlas dedzinātājus. Urla - tas ir tautas ienaidnieks. Esmu redzējis tā laika plakātu ar uzrakstu "Moči Urlu!" un tur kūlas dedzinātājs uz mieta, vai kaut kā tā...)
0
Maleejs: nu kas tas par BANU? nafig tāda huiņa... Pipele: redz tas un tas slikti uzvedās, nu man tiešām nepatika un es vairs nevēlos viņu savā pieglaudītajā un sterilajā vidē, kur mēs visi esam tik forši, viņš nav vajadzīgs...
Maleejs: kur ir fukk you, fukk me, fukk them, give me some nekrodemons...
Pipele: fui beidz, cik Tu nesmuki runā, mēs esam labie metālisti, tīrigi un sasukāti...
Maleejs: Tu taču esi riktīgs pipele...
Pipele: uggucīti, vai Tu varētu viņu izbanot, viņš ir nelabs, man pat asara izspiedās...
Maleejs: nāču !! parādīšu Tev kārtīgu nekro
Pipele: āāāāā cik tas ir resns...
Maleejs: nu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas