kaadas noskanas ziemaa?
0
nesen tikai atklaaju Amon Amarth... Ziemaa taa muuzika skan iipashi labi.Laukos izgaaju pirmo sniegu apluukot pieviena klausoties shameejos un taa vien gribeejaas panemt lielu cirvi, uzvilkt seno vikingu dreebes un no zemes izraut kaadu trolju baru...:)
Kaa mainaas juusu muzikaalaa gaume ziemaa un vai ir piekopti arii kaadi metaaliski episki rituaali shajaa gadalaikaa?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ziemas vakariem labi der "Amorphis" 1994.gada albums "Tales from the Thousand Lakes", un it īpaši dziesma "Black Winter Day" :) Cirvja vicināšanas tieksmes gan tā neizraisa, tomēr, lai ar karstvīna vai tējas glāzi rokā papriecātos par sniegputeni vai apsarmojušiem kokiem aiz loga, tā ir lieliska.
0
Seno vikingu drēbes mūsdienās varētu būt jau krietni pabojājušās, lai tās varētu valkāt nepiesaistot tikumības policijas (un ne tikai) uzmanību.
Zinu, ka ne pa tēmu, bet man bij kas jābilst :) Galu galā arī lettiņu ciltīm bij savi tērpi.

"Tīreļa purvā" \m/
0
man jau itkaa viss kaa parasti visaadi blacki, heavy utt., bet jo iipashi vismaz shoziem power metaali tiik it seviski somi kaukaa galiigi peec gotikas man atksiriibaa no pagaajushajiem gadiem neparasaas
0
Tie paši Amonieši ar nav ne vainas, tomēr tomēr dodu priekšroku Folklorai it sevišķi Latviešu tautas mūzikas kolekcijai. Dūdas, kaut kādi citi nepazīstami instrumenti, jaukas un mierīgas dziesmiņas, akustiskā ģitāra... būrvīgi, vienkārši baudāmi ziemas vakari...
0
Man šoziem baigi velk uz Borknagar, Arcturus, vēl pa vidu iezigas Darkthrone...
0
bleeeeeeeeeed for ancieeeeeeeeent goooooooooooods kas var buut labaaks? >:]
0
Battles In The North
0
Visos gadalaikos un katrā dienakts stundā SLAYER!
0
Doom arī ziemā....
0
mmmm, viduslaiku muuzika, tik atbilstosho shim sniegotajam laikam. Mjaa, velk uz taadaam minoriigaam noskanjaam...
0
man ir ziemas depresija, isaksakot pilnigs phujs uz apkart esosho, sak izspausties veelmes nekur neiet un palikt majaas un nedariit neko! nu vismaz pasedet pie komiisha vai paspeleet bassu!
0
Es palieku pie savaam domaam, ka ziemas noskanu vislabaak papildina vecie IMMORTAL gabali!!!
0
auksts alinsh un CoB. Ideaala noskanja
0
baigi rulee ieseesties ragutinjaas, pleierii iemaukt Entombed "wreckage" un laist lejaa pa kalnu, dzenoties pakalj visiem slalomistiem un snowistiem;]]]]]]]]
0
Vajag klausiities Skumju akmenjus. Klausiities, ieklausiities un pakaarties.
0
tev vampiir kaukas liidziigs kas man kaugan driizaak taa nav ziemas depresija bet slinks pohujisms un ziemas besis
0
nu jaa bet ziemas depresija skat stiligaak! galvenais nesakt goototies :)
0
Super laicins, varu kaaadu appikot, un uz sldenaas ietves efektiivi nomaukt uz mutes...
Bet ja beediigi, tad jau Fintroll pacelj gariigo, nnu taadi gabali:D
0
ziemā viss, kas naak no skandinaavu gala, veelams, ar vilku gaudaam un veeja auriem intro. Tagad Finntrol (muuzham dziivs) Jaktens Tid izvilku gaismaa.
0
covenant In times befor light albums! vienkarsi perfekti!
0
man jaktens tid veel nav paspeejis buut nolikts tumsaa kopsh man vinjsh vispaar ir to gan vasaraaa gan ziemaa var klausiit
bet vispaar baigi ekstreems pasaakums sanaak ar velosipeedu nokljuut no maajaam liidz darbam un otraadi
0
Winter - "Into Darkness" :)
0
katru ziemu naak virsuuu lielaa metaala patika :)
Sniegs nav domaats pilseetai.
0
pilseetaa vispaar neredz gadalaiku mainju :/ bet tas i fakc ka ziemaa metaala deva jaadubulto, lai justos komfortabli..
0
es tagad peec smagas darba dienas kura pavadiita starp visaadiem slaaviem juutos ljoti komfortabli klausoties impaled nazarene - ugra karma
0
Nesenie jaunie viesi somu brāļi Turisas, komfortu un mājīgumu, siltumu un sirsnību dod he he. Spēcīgi ritmiski, jāsit ar kāju līdz, ja grib var izpurināties un tad jau sasildīsies, kad putinās vai aiz vai aizaiz loga.
0
Pagāns: juuuuu.
0
Juuuuu, tas ir jā Turisas tiešām sasilda?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas