Studijas atvershana!!!!
0
Ir iespeja atvert studiju Ziepniekalna! Profesionala aparatura garanteta no Rondo veikala! Prieksh ta ir jasavac grupas kas bus gatavas tur spelet!!! Atsaucaties visi griboshie :] Tas jadara steidzami kamer ir nomajama telpa! Zvanat vau sutat SMS uz <b>9944959</b>
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tur jau ir aparatuura, vai kaa? Aparatura ir nopirkta un tagad vajag vienkarssi bandas kas speeleetu telpaa un viss?
0
Ja tikai bandas vajag bet steidzami! Savaksies 12 bandas un studija tiek atverta! (Shis nedeljas laika jasavac!) Cena 5ls-3stundas ka jau visur tikai aparatura krutaka!
0
SUTAT GRUPAS NOSAUKUMU UN TEL. NUMURU! PARUNAJIET AR CITAM GRUPAM! MUMS TAS IR JAIZDARA!
0
Cik taa apratura ir speciiga un kas par bungaam?
0
To Hellhammer, zini es pats vel neesmu redzejis to aparaturu :[, Es tev vakar meginaju piezvanit (Kristaps iedeva tavu nr), bet laikam nepareizs numurs! Klausies tev tachu apkart ir tik daudz bandu, varbut paruna ar viniem! Citadi es baidos ka pasakums var izgazties!
0
Varbut kads zin kur var leti nomat 2 telpas (viena megim otra ierakstishanai)??? Ta varetu but pat privatmaja! Mans nr 9944959
0
Ir savakts minimalais grupu skaits!
Rit runashu ar Rondo parstavjiem, pastav iespeja, ka vinji piekritis jau atvert studiju! Un tad parejas grupas velak piebiedrosies :] jo tomer ar esosham 8 grupam pamaz :[!
Varu pazinjot ka jau ir piekritushi spelet:

Mutilate Myself
Epitaph
ex. Forlorn Hope
Theritory of Motherland
Reeta
u. dazhas c.
0
Ziepniekals pataalu buus :(( Vazaties ar autobusu ar visiem dzelzhiem un kardaanu suxx:(( ja man buutu savs auto tad verbuut vareetu:))
0
veel auto vinjam.... bungu tehnikjis tev par sliktu arii nenaaktu, vai ne?
0
2 godplayer: starpcit man ir bungu tehnjikjis ;) vinjsh ir mans draugs un vienmeer paliidz konchos ;) taa luk!;)
0
To Fayct

Es turpmaak megginaassu tiko pilnigi jaunaas telpaas. Man tas ir lloti Tuvu dziives vietai un uz Ziepiti dzities negribas, sorry, bet bandas es pamekleessu noteikti. Hm, kaa Tu mani paziisti un kas ir Kristaps?:)

Raxti ja kas - hellhammer@inbox.lv
0
Hei, Metalistas! Tu esi bundzinieks? Negribi pameegjinaat speeleet manaa grupaa? Mums LJOTI vajag bundzinieku. Mees parasti speeleejam Briiviibas ielaa. Nopietnu attieksmi garanteejam.
0
2 metalistas: tad tik liec savu tehnikji pie darba, lai staipa tavus dzelzhus;D
0
2 kk:( diemzheel ne, nav laika lai speelet vairak kaa vienaa grupaa :))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Bibo
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas