Ziemassvētki sabrauksies
0
Vai tie nāks ar lielu kūli maisu pilna prieku un laimes? Vai zemnieks būs rīcīgspējīgāks un priecīgāks un lielāku jundi savu darbu sāks darīt? Vai vienkārši pilsētas nieki pacels glazi šampanieša vai koka alus mucu un tecinās sev rīklē? Kā svinēsiet vai taisāties vispār svinēt? Pa kristiešu modei, pa nekāda modei vai varbūt iekopsiet senlatviešu tradīcijas - priecāsieties, zīlēsiet, ēdīsiet sausas pupas un zirņus, lai neraudātu un plosīsieties par cūkas šņukuru, lai tik aramā zeme būtu laba, gaidīsiet ķekatniekus, kas pārbaudīs cik labi esat un gaidīsiet lielo salu, lai Jāņos var izsvīst? Vai varbūt nosēdīsieties pretī TV ar vai bez pults un klausīsieties Vairas tukšajās runās? Varbūt par ātru, citam par vēlu, bet man varbūt tieši laikā šis jautājums un tirguslauka tēma... Ko domā vai nedomā Tu?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Mietpilsonji daavinaas vienaadas daavanas (tikai no dazhaadiem veichiem), antikristi paudiis savu negativitaati pret sveetkiem (dzirdeeju, dazhi dzers kapos ziemassveetku vakaraa),siikie asociees ziemas veci ar daavanu kalnu un teeti ar baardu... :)))
Es paseedeeshu ar gimeni (zirni, alvas lieshana), tad pakodiishu ar draugiem (eu eu, pats zinu ka banaali :)Varbuut atkal nostraadaas zheelsirdiiba un klaidonim iedoshu pieciiti kaa pirms gada, jo esmu paaraak liels maita lai citreiz gadaa kaut santiimu iedotu :))) Shodien vispaar auts bija kad gaaju pa ielu un viens monstraalais ledus klucis no jumta aizskaaris jaku ielidoja kaadaa mashiinaa un iedragaaja durvis....nezinu...varbuut ir veerts vismaz reizi gadaa noticeet ka kaads varbuut muus sargaa...Biki varbuut nav pa teemu bet nenemiet ljaunaa
0
tip ziemassvetkus nosvineshu ar gimeni! vislaik rekshu par kristietiibu un kaitinashu gimenes locekljus!
0
nu laikam jau ka Ziemsveetku vakaraa kaartiigi nosvineesu dzimshanas dienu..tad 25.ajaa taa kaa dereetu ar gjimeni pasvineet..tad vakaraa laimiites paliet utt...tradiicijas jaaieveero..
0
Izmantoshu briivdienu kaa parasti. saulgriezhus gan svineeshu, bet tie jau nebuus 24.12.
0
Laimes jaalej jaunajaa gadaa. Tip kad shampis ierauts peec laika atskates un kaiminju urlu pirotehnikas shoviem ;)
0
Pupas dabuushu eest. Cuucis a buus. Tikai khem..ntikristi paudiis savu negativitaati pret sveetkiem (dzirdeeju, dazhi dzers kapos ziemassveetku vakaraa) - wtf??tur galiigi aizkritis??nu es goodiigi neesmu redzeejis neko taadu. mums kapi tiiri visi, neviens netusee pa kapiem :)
0
buus jaapanjem kaads palabaaks visiitis un vienatnee jaapatrekteree.
0
tie ir G0ti kas dzers kapos, pilnigs debilisms! vot tie cilveeki ar galvu nedraudzejaas! man vienigais besi ka ziemassvetkos visi ir ka apmaati ar dievu, ja ir apmaati tad lai ir visu gadu nevis vienu dienu! taapat ka patriotisms(tipa patriotisms) hokeja laikaa! do'h nu katra zinjaa ziemassvetki ir gimenes sveetki
0
Ziemssveetkus labraat svineetu kaa senieLatvieshi to darija bet gan jau gjimene atkal bljaustiisies un liks svineet ka ticiigajam. Nekad neesmu ticeejis dievam un neticeshu, jo tur nav reali kam ticeet, varbuut arii kas liidziigs eksistee bet ne taa ka ticiigie to ir pinjeemushi. ja kaads kaut ko zin kas kur un ka svin ziemassvetkus(ka senLatvieshi) tad luugums painformeet mani, labraat pievienotos
0
Ac/Dc: briivdabas muzejaa gan jau arii buus kaac saulgriezhu pasaaciens- kaut vai.
0
Man Ziemassveetki patiik taadeel, ka shis nu ir tas laiks, kad visi mani radi saskrien kopaa (veel Jaanos arii taa meedz buut)lauku maajaas, mjaa, tad tik iet valjaa. Vislabaak man patiik maniakaalaas sniega kaujas. Nez kaadeelj Ziemassveetki man asocieejas ar paareeshanaas laiku (un mandariiniem, jo, nez kaadeelj, shie augli uz shiem sveetkiem skiet dubultojas,pavairojas). Kas var buut labaaks, kaa seedeet pie maizes kraasns siltumaa, kad aaraa putenis,mmm...
0
Vēl labāk ir sēdēt pie maizes krāsns siltumā ar mīļoto cilvēku, kad ārā putinās...
0
Vēl labāk ir sēdēt pie maizes krāsns ar vēl 4-7 drebošiem alus dzērājiem un 5 kastēm ALUS! :P
0
Svinēšu ar vecākiem.... nu vismaz manējie neko par kristietības lietām nerunā, nedzied, utt! Un savā ziņā ziemassvētki ir ģimenes svētki! Izsvinēties draugu lokā varēs jaungadā!
0
Pirmkārt jau jāsvin pareizajā laikā. Nevis kristiešu 24., bet no 21-23. Vispār jautājums ir vietā. Šāmēneša Zintniekā ir ļoti interesants raksts par Ziemsv. svētīšanu, par kristīgajiem Ziemsv. un to negatīvo enerģiju. Un ko var gribēt? Kristietība, kuras dēļ tik daudz cilvēku cietuši, tik daudz tautas zudušas, zeme slīcināta asarās un asinīs, vai tad šāda, ar negatīvu enerģiju piesātināta reliģija var nest labu? Mieru pasaulei? Kristiešiem tie ir klusi svētki, bet tā taču ir Saules atgriešanās, Gaismas uzvara, tā jāsvin skaļi un līksmi, lai tumsu aizbiedētu un Gaismu pienācīgi sagaidītu, un- pareizajā laikā. Mūsu senči nebija dumi, viņi bija dzīvesgudri un izjuta dabu un tās ritumu. Viņi bija gudrāki un viedāki par mums.
0
pareiz luusi
bet es laikam tupees maajaa un besiisies jo raadaas ka naudas nebuus pa ko kaad viinu iepirkt
0
Ciitiigi maaciishos dzejoliishus ko pie egliites skaitiit :P
0
es domaju kautko uz gichas iemacities, ar ziemassvetku motiviem! esmu par slinku skaitit dzejoljus :P
0
To Vampirs
:D
Verse
| | | | | | | | | | | | | | |

E----|-----0--------|-----...
B----|--------3--1--|-----...
G--0-|--0--0--------|--0--...
D--3-|--------3--2--|-----...
A--2-|--3-----------|--3--...
E--3-|--------------|-----...

| | | | | | | | | | | | | | |

E--------|-----1--0-----|-...
B--------|-----------3--|-...
G-----2--|--2--2--0-----|-...
D--------|--0--------3--|-...
A--------|--------------|-...
E--------|--------------|-...

| | | | | | | | | | | | | | |

E-----------|-----0-------...
B--1--------|--------3--1-...
G-----2--0--|--0--0-------...
D-----------|--------3--2-...
A-----------|--3----------...
E-----------|-------------...

| | | | | | | | | | | | | | | |

E-------------|-----1--0--...
B-------------|-----------...
G--2--------2-|--2--2--0--...
D--3----------|--0--------...
A-------------|-----------...
E-------------|-----------...

Refrain X2
| | | | | | | | | | | | | | | |

E|--------3---||--0--0--0-...
B|--1-----6---||--1--0----...
G|--------0---||--------2-...
D|--2---------||----------...
A|------------||----------...
E|------------||----------...

...Ending 1
| | | | | | | | | | | | | | |

E|--0-----------|--1--1--1...
B|--1--0--------|--3------...
G|--------2--0--|-----0--2...
D|--------------|---------...
A|--------------|---------...
E|--------------|---------...

Ending 2
| | | | | | | | |

E--0--|--------3-1-0---||-...
B-----|--3-----0-----3-||-...
G--0--|-----0------0---||-...
D-----|--3-------------||-...
A-----|----------------||-...
E-----|----------------||-...
0
a kas tas ir! slinkums macities kautkaadu sviestu ko nezinu!
0
Ziemassveetku vakaraa iet dzert uz kapiem ir viena no stulbaakajaam idejaam, ko peedeejos gados esmu dzirdeejis. MANOWAR ar visu savu patosu un imidzhu atstaaj baalu iespaidu saliidzinot ar shaadu debiilu black-gothic pozerismu.

Man kristieshi ar savaam tradiicijaam ari ir liidz aciim, bet veel vairaak man vinji ir pie kaajas. Man Z-sveetki nekad nav saistiijushies ar kaut ko kristiigu. Un ne ar ko pagaanisku arii ne (sorry). Man Ziemassveetku sajuutu dod pati ziema (mans miiljaakais gadalaiks) un mana gjimene un draugi. Es Z-sveetkus (ieksheeji) saaku svineet jau kaadu nedeelju pirms 24. datuma un beidzu peec Jaunaa Gada. 24-ais gan ir kulminaacijas briidis ar visu egli un daavanaam un citaam tradicionaalaam lietaam un man tas skjiet skaisti. Nekaadaa meeraa nekonfliktee ar manu taa saucamo paarlieciibu.
0
Shogad arii buushu maajaas (galvenokaart).
Cepshu piparkuukas.
Televizoru laikam neskatiishos.
Uzriikoshu kaadu schneeballschlacht ar draugiem. Cik beerniskjiigi, bet CIK jautri!
Visiem, kas sveiks mani nevis Ziemassveetkos, bet "taa kunga dzimshanas dienaa" ieteikshu to patureet pie sevis.
Nu, taadaa garaa...
0
man jau kuro gadu z-svētki ljoooti nepatiik. un tas pirms-z-svētku vaajpraats kas notiek pilseetaa, veikalos, sabiedriibaa.bljin. kameer pienaak decembra beigas, viss jau ir liidz broshai. un tad tevi veel apkraamee ar visaadiem aaraa metamiem suudiem, alias daavanaam, kas pa taisno jaamet misenee. un par to veel man kautkaadi pantinji jaaskaita! idiotismus! brrrr!
0
a tu neskaiti to pantinju atnjem daavanu taapataam
0
Kam kk ar drūmo smaidiņu Tu sniedz anglisko atvainošanos?
0
Ziemassvētki sabraukuši kaimiņam suni.
Pēdējos gados z-svetki paliek azvien komerciālāki
un agrāk izreklamētāki
0
salavecim pa purnu, vinsh man neko iznemot galvassapes jaungada riitaa(un vel +kaadas triis dienas)nav atnesis jau kadus 4 gadus
0
Pagaanam

Visiem.
0
Cik es zinu vieniigaa iespeeja kaa svineet pagaaniskos z-sveetkus Riigas tuvumaa ir iet uz briivdabas muzeju.
0
Nu jauki, man 21. dec. ir dižais klases salidojums, "pirms Ziemsvētkiem", kā visi priecājās, atvainojiet, bet man tas ir TIEŠI Ziemsvētkos.
0
kk ar drūmo smaidiņu, tad kamdēļ liec aiz pagānisma un neatvainojies pēc vārda kriestietībā. Vai tā atvainošanās ir tam visam ieprieš drukātajam? Un kamdēļ visiem jāatvainojās? Vai vienmēr, kad savu dzīvi dzīvosi, priecāsies kā draugam piku trieksi pretī he he?
0
Lūsi neatvainojies mums, bet tiem kas rīko salidojumu he he. Vismaz būs priecīgi Ziemassvētki draugu pulkā un gan jau izrīsieties un paliks pāri arī veļiem, ko mieloties...
0
Pagaanam
Nu kristieshiem man negribas ne par ko atvainoties. Nenaak ne praataa. Vinju taapat ir paraak daudz. Toties varbuut tiem, kas gaidiija, ka esmu pagaaniski noskanjots. (Maniiju, ka kopeejaa ievirze te ir taada kaa saataniski-pagaaniska, taapeec...) Varbuut pat ka esmu arii, tikai ne jau taadaa veidaa lai upureetu Perkonam. :) Ziemassveetki prieksh manis nav ne kristiigi, ne pagaaniski. Taas abas, vispaar, nav vieniigaas iespeejas.
Un pikoties ar draugiem ir hellyeah (!) cik jautri! (Tikai nemeegjini tulkot hellyeah! kaa ellejeee! he he)
0
Ziemassvētki man ir un paliks vistuvāko draugu un ģimenes lokā, t.s. back to the roots, jo ikdienā šos cilvēkus nereti sanāk "palaist garām" + jānomierinās arī nedaudz!
0
Ziemassvētki man ir un paliks vistuvāko draugu un ģimenes lokā, t.s. back to the roots, jo ikdienā šos cilvēkus nereti sanāk "palaist garām" + jānomierinās arī nedaudz!
0
Nu centīšos netulkot tā he he.
0
Kur tad ~Lūsim~ mīļāk?Savā klases salidojumaa vai kartigās latviešu Ziemassvētku svinībāas.Ja jau tev tik labi padodas lādēties, varbūt pateiksi ari saviem učukiem kadu stingru vārdu? Tam tev laikam nav būšas?
0
dūšas
0
~Lūsi~, vienk NEEJ uz to suudlidojumu. kaadas probleemas?
0
jaa saulgriezji jau lido veeja speerniem,kautkas jaadomaa un aatri.jaadomaa kur taa issti latviski sasvineeties.
0
~lūsis~ baigi svarīgs .Visi grib lai vins iet. Kas cits ~Lūsim atliek?
0
Ja kaadu interesee, tad 26.decembrii Briivdabas muzejaa ir Ziemassveetku balle. ;)
0
19. dec Brīvdabas muz. baļķa vilkšana, tikai nezinu cikos.Varbūt Sinigunde zin?
0
es kaa vienmeer apeediishu lielu dalju piparkuuku miiklas un sanaaks uz pusi mazaak piparkuukas nekaa bij domaats... :P

uzdaavinaashu dazhiem cilveekiem daavanas manaa izpildiijumaa(pashatisiita...

paareejos plaanus uz vietas kalshu...
0
Vampirs - tev
Zvaniņš skan
--------------------------...
-0-0-0--0-0-0--0-3-----0--...
-------------------0-2----...
--------------------------...
--------------------------...
--------------------------...

--------------------------...
-1-1-1-1-0-0-0-0-----0---3...
-----------------2-2---2--...
--------------------------...
--------------------------...
--------------------------...

--------------------------...
-0-0-0--0-0-0--0-3-----0--...
-------------------0-2----...
--------------------------...
--------------------------...
--------------------------...

-----------------------3--
-1-1-1-1-0-0-0-3-1-----0--
-------------------2-0-0--
-----------------------0--
-----------------------2--
-----------------------3--

Man Kadreiz bija vesels albumu ar z-svetku klasiskajam dziesmam...kaukur pakasu...daudzas aizmirstas...vel atceros klusa nakts 3 veidos...2 akordu un 1 solo...viens no akordu veidiem:
G D7 G C G C G D7 Em Em/C#
kurko spelet pasham jaizdomaa, jo es nezinu vardus, tikai melodiju....
0
Sūdi vagā salūza viens sūda ukraiņu kasetnieks nevarēs pirātiskās dāvaniņas sarakstīt
0
Burlak, nekaitini mani, kodīšu, rrrr... >:)
0
21.12. bluķis tiks valkāts pa Vecrīgu. Ar ķekatošanos. Cikos, to gan vēl nezinu.Un, protams, 26.12. Brīvdabas muzejā jautrība ies vaļā.
0
Bet kādā sakarā 26.? Ziemas saulgrieži tad jau sen kā biegušies..
Gunta, vai nezini, ap cikiem 21. Vecrīgā bluķi sāks kustināt?
0
Es iešu savākt upes niedres, un taisīšu puzurus.Tas ir labāk nekā cirst ntās egles un pēc tam mest ārā. Gribētos nopirkt egli podiņā un pēc tam iestādīt. Tikai tāda ir daudz dārgāka par cirstu.
0
Izbesī ka taisot pilsētu lielās egles visās valstīs tā egle tiek tā nokārta ar visādiem kruzuļiem, ka pašu zaļo skaistumu nevar redzēt.
Ta kāda vispār eglei jēga ja pašas egles nav bet ir tikai konusformā salikts dekors.
0
Brīvdabas muzejā bija riktīgi labs pasāciens!Bluķa vilksana un dancošana, tautasdziesmām vārdi arī bija riktīgi labi! Un vēl Priedeskrogā Tērvetes alus... Kas neatnaca, naciet nākamgad.
0
nu nevarēju atnākt nekādi šogad nekādas ziemassvētku noskaņas viens vienīgs stress 2 dienas līdz objekta nodošanai pat svētdien sesdien dabūju strādāt
fui tas proletārisms kautkā man tomēr netīk
0
Rītu jāsāk saule gaidīt un bluķis velt no rātslaukuma, bet, laikam, gan netikšu, varbūt paspēšu uz kādu posmu, lai sadedzina arī manus negantīgos garus un prieku tik sirdī paspilgtinātu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas