Par ko es priecaajos?
0
Vispaar jau siis teemas uzsaaksanau mani iedvesmoja tas ka manaa riiciibaa nonaaca jauns Ranning wild albuums- Black Hand Inn. Ir baigi laba sajuuta kada dabuu jaunu savas miilaakaas grupas albuumu, vai ne? Vispaar sajaa forumaa ir paaraak daudz laadeesanaas par visko saakot no urlaam un beidzot ar kristietiibu. Par ko tad matainie liiksmo, taads luuk ir jautaajiens!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es līksmoju par to, ka varu kādu nolādēt, un nokritizēt kristietību, tā lūk. Eh, es ļaunais, depresīvais radījums.
0
Nu, bet ja nopietni, mani līksmu padara šādas lietas:
1)alus. Neizbēgami uzlabo garastāvokli. :)
2)Patriotisma jūtas.
3)Mūzika, kas spēj "iziet man cauri"
4)Neatkarības sajūta un brīvība, kaut vai uz brīdi un pārejoši.
0
Man patīk Doom metal. Ar to viss ir pateikts. jā, un arī sievietes.... :)
0
Par meičām svārkos he he.
0
Kad aizbraucu uz laukiem (vidzemes augstienee), biezi paarnem sajuuta, sasodiits, kaa miilu sho zemi, taadeel priecaajos, ka dziivoju sheit.
Jaa, muuzika, ko gan bez taas iesaaktu.
0
Par to ka mes visi kaut kad mirsim un par to ka lidz beigam nav talu...
0
Uzmundrinoschi :)

Bet es-
kad man apkaart ir skaista daba, kad snieg... Kad esmu kopaa ar draudzeni. Un klausoties Skyforger... Un arii gichu speeleejot.
0
Muuzika, miers, daba, alus, briiviiba...rada prieku manii.
0
he hē kur ta matainie bez alus
man arī alus un vīns arī bet ta vajag meiču blakus un kaukādu gotisku muzonu
bet vispār prieku sagādā krāt mūziku kauko uzrakstīt par to ja sanāk laiks un demolēt ar man patīk
0
Ak jaa, veel braukt ar laivaam, ar lielaam somaam celot apkaart (labu draugu kompaanijaa, ar gulammaisu un briiviibas sajuutu, ka esi ticis prom no pilseetas).
0
Liiksmoju par:
Muuziku
Ziemu un sniegu
6 stundaam, kuru laikaa esmu tikai speeleejis gjitaaru, neredzot, kas man notiek apkaart
0
Mūzika, sieviete, savs instruments un grupa!
0
Par alus cenu atlaideem vienmeer prieciigs
0
Nu,ko daudz jau man nekas no citiem neatshkiras:
1. Klausiities Metaalu
2. Vazaties ar draugiem/vienalga,kur bet galvenais ar kaajaam!Jo necieshu visaadus busus!
3. Noteikti,ka iedzert alu,vai labu viinu!
4. Biedeet/Shokeet cilveekus!+ Aardiities!
5. Sex ar miiloto cilveeku!
6. Ziimeet/gleznot!
7. Kasiities,striideeties un mosh veel sakauties!
8. Patiik,ja dara,kaa saku,jo tas vienmeer ir pareizaak,reti kluudos!
9. Smieties par dziivi un neuztvert to nopietni!
10. Neiveerot kaut kaadas sabiedriibas normas!

Nepieveersiet uzmaniibu seciibai-tie visi punkti man ir vienliidz svariigi!Laipni lugti manaa pasaulee!:)))
0
es priecājos par visu!! =DD
0
muzika
draugi
kads miljs cilvecinjs
0
Es priecaashos, kad man vairs nebuus seshpadsmit
0
Māksla, mūzika (dažāda, ne tikai metāls), giča, ALUS, pretējais dzimums..., atrasties siltā laikā mežā, kad līst vai arī ziemā, labi pavadīts vakars vai nakts ar draugiem vai kādu pretējā dzimuma pārstāvi, utt. Bet ir lietas, vietas vai nodikumi kuri tev nav likušies nekas īpašs, bet atsevišķā gadījumā, dažkārt pat neizskaidrojamu iemeslu dēļ, tu jūties labi vai pat vairāk kā labi... Tādi nu mēs - cilvēki īpatņi esam! :)
0
Mans darbs, draugi, muuzika un celjojumi---cik maz vajag, lai es buutu laimiiga. Ak jaa, alus arii.
0
Da ne par ko es nepriecaajos. Viss mani kaitina. :))
0
Dum vivimus laeti sumus.
0
a pa latviski???
0
Es priecajos par metaalu milziigos daudzumos, nu veel jau protams par smukaam meiteneem, par saviem nedaudzajiem draugiem!! Protams arii Latvijas plavas un mezi kaa kaut kas taads var nepatikt!!!
0
Itkaa nav par ko beedaaties, tachu arii priecaaties iisti nav par ko.
0
Nu re!Vismaz kaut uz mirkli aizrāvu jūsu domas no tā cik daudz slikta kristitība ir darijusi latviesiem un cik daudz muusu zemē krievu.Pieminiet tos cilveekus kuri pirms 90 gadiem ciinijaas par to lai juus visi tagad vareetu buut briivi un varbuut arii laimiigi pasi savaa zemee!
0
Starp citu, man ari patiik doties kaut kur taalu prom.Vienalga vai ar busu,divriteni vai jahtu.Peectam, kad atgriezies maajaas, tikai tad pa iistam izjuuti cik tur labi.
0
Es priecājos, kad dzirdēju pa radio, ka 82 gadus veca pendža nomira no tā, ka viņai uzkrita virsū ledus gabals no mājas jumta.
Bet ceru, ka man pašam gan nekas virsū neuzkritīs. Tas man nebūs smieklīgi.
0
Izvilkumi no augstāk minētā teksta.

* Es līksmoju par to, ka varu kādu nolādēt, un nokritizēt kristietību, tā lūk.
* Par to ka mes visi kaut kad mirsim un par to ka lidz beigam nav talu...
* demolēt ar man patīk
* Mūzika, sieviete, savs instruments un grupa!
(es nejautāšu, kas domāts ar vārdu "savs instruments" ;-)
* Par alus cenu atlaideem vienmeer prieciigs
* Biedeet/Shokeet cilveekus!+ Aardiities!
* Kasiities,striideeties un mosh veel sakauties!
* Patiik,ja dara,kaa saku,jo tas vienmeer ir pareizaak,reti kluudos!
* Da ne par ko es nepriecaajos. Viss mani kaitina. :))
* Es priecājos, kad dzirdēju pa radio, ka 82 gadus veca pendža nomira no tā, ka viņai uzkrita virsū ledus gabals no mājas jumta.

Kā saka - komentāri lieki.
0
Diezgan dzēvespriecīgi, vai ne?
0
Domāju: dzīvespriecīgi
0
mairita kluust prieciiga, kad
1. tiek izlasiits kaads lasaamgabals, bet ne sviestains
2. kad uz mani neviens nedirsh
3. kad ir atbildeets uz visaam veestuleem draugos
4. kad es samalju visus gabalos SeriousSam tiikla speelee
5. kad man uz ielas pasmaida meitene
6. kad es nedzeru alu, bet kaut ko stipraaku
vel ir 7,8,9,10, -100..
0
Jauns sen iekārots CD
0
Laba mūzka, filma, grāmata, datorspēle, miers ģimenē.
0
mairita priecājas, kad viņai uz ielas pasmaida meitene...

Ko lai piebilst?
0
fui pē
0
:))
0
ko lai piebilst, nepiebild nekoo
vai driikst dzirdeet ko tu tagad domaa, bet neraksti sheit? NEPATIESAIS STAASTS.
0
galu galaaa pusis esmu dzuimis un man ir ok, neesmu gejs un meitenes smaids priecee, nez kaa citiem...
0
nu kā mums zināt ka tu puisietis ne meitietis ja jau tavs nosaukums sieviešu dzimtē lasās un bildes tev nav
0
Tie komenti arii kaa meitenei.........
0
Es domaaju,ka shajaa forumaa truukst teema-kas juus nemaz nepriecee!:)))
0
enemy - dirsties negribaas vienkaarsi(perdeli) norunaajam ja tu raksti komentaaru kas attiecas un manu izteikumu tad meegini drusku pieklaajigaak nevis savaa pusauga-izlecoshaa manieree(kaut ari par gadu patiesumu arii jashaubaas)
"komentaari, kaa meitenei - tu uzskati ka iistie, parteizie komentaari ir tev?
bildes nav jo neiet jpg. formaats, bet vai tad bilde tik svariiga, kam tad ir sheit sava bilde, lielaakaa dalja "sleepjaas"...
0
:]
0
Puisis par sevi saka" "mairita kluust prieciiga" ... (?!) Vairaakas reizes paarlasiiju. Nee, neesmu kljuudiijies.
0
Izpuut tvaiku :) labaak uzraksti kaapeec tev ir meitenes niks. Peace.
0
mAD juutas laimiigs:

*rakstot dzeju
*veerojot miglu vakaros
*lasot Tolkiinu (miglainos vakaros =) )
*esot kopaa ar labiem draugiem
*staigaajot caur mezhu / pljavu / tukshu pludmali
*klausoties muuziku
*citos gadiijumos, kuru uzskaitiishana radiitu liekus sarezhgjiijumus
0
es vairs neslēpjos tāpat nenoslēpsies ja labi gribēs atradīs kaut anarktīdā
0
ir jau OK, enemy. kk- vai tu esi kaadreiz teicis kaadam, piem, mans iet maajaas vai piemeeram, Andris(pienjemsim ka taa tevi sauc) seez maajaas neko nedara(vismaz tautaa izplatiita sarunas maniere). par sevi, bet treshajaa persoonaa? manupraat te nav nekaa diivaina ja es taadaa veiddaaa par sevi rakstu galu galaaa niks man ir sievieshu dzimtas(par to sadaljaa kaapeec taads niks).
labaak tauta rakstiet par foruma teemu nevis iztirzaajiet foruma daliibniekus...peace nelabveeljiem...
0
manu laimes un labsajūtas koeficentu uzlabo:
Laba desa (death)
Alkohols
Sekss
Melnā humōra lēkmes
Iebraukšana pretējā joslā
0
Manu gariigo uzlabo ,ja
1.lielaaku stipendinju pieskaita
2.Par atlaideem(Ne tiki alum)
3.Kaads pasaka patieshaam izdevushos joku
4.Cannibal Corpse sadistikie textini
5.Laiks ko pavadu ar saviem draugiem!
0
Mans prieks=kaarteejaa senlatviesha apgeerba sastaavdalja, ko esmu pats izmociijis vai nopircis..
0
man vairs nav prieka! Pantera-Walk un bassa speleshana ar kadu kopa :)
0
nu uzminiet...
0
...turpiniet minēt...
0
alus! es minu
0
par sevi, kaa parasti...
0
regbijs pie juras vasara, pec tam klope, nja alus ar drusku, hokejs rita, hokejs kur vinejam - priecajos
0
hmmm Irēnas mazā dzēlība atstāj lielu iespaidu...:)) [jūtas kā savvaļas mežonēns, kurš pirmo reizi pieskāries biskvītam, īsti nezinot ka tas ir, bet tomēr šo jautājumu sablabājot prātā]
0
man piemeeeram mazu priecinju katru vakaru sagaadaa mazais Petenju Maleejinjsh (teikts miiljaa noziimee) :)))*

*smaidinsh
0
ielaushanaas aizklapeetaa morgaa aukstaa naktii. it sevishkji ja tas atrodas pie manaam bijushajaam maajaam un es katru riitu visu savu smirdiigo beerniibu esmu tam vilkusies garaam. tur ir arii veca un pussabrukusi aizklapeeta slimniica, kur beerni mira ar zhurku meeri. tagad tur dziivo nojuudzies bomzis =)
0
un shihs bomzis ir kung fu meistars, un praktize ajurveedu ( labs sizhets filmai)
0
nu, noteikti ka Malēja kungs priecājas malt to, ko viņš sev tik izsmalcināti piedēvē pirms vārda Malējs... :D
0
bet varbūt viņš to tikai vienkārši apmīļo...
...un priecājas.
+1
priecaajos par katru jaunu dienu ko pavadu dedziigaas luugshanaas, par sveetdienaam, kad bazniicaa notiek dievkalpojumi, par vakariem, kad shaustu sevi, jo "tikai caur cieshanaam...", par kristiigo radio, par...emm.. par mieru pasaulee un cilveeku labo praatu, par visu dziivo un nesamaitaato, par kristiigaa radio nakts programmu, par savu draudzi....u.t.t.,u.t.t.,u... man patiik lieldienas, izteikti (grimaa) skaitiit teevareizi.

Nepatiik ljaunais ruukjis Joahims, kursh samaitaa gulashu, izbradaa piemaajas daaarzaa augoshaas sniegpulksteniites un draazh austraalijas skudruburundukus.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas