izglitiba
0
es ta te seezhu un domaaju! juus tachu daudzi maacaties? nu tad man ljoti gribeetos zinaat kaadas profesijas parstaavji juus buusiet vai gribeetu! es piemeram laikam iesu un LU ekonomikas fak. vai ari kautkur citur! nu jaa...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu, man ir RTU izsniegts "inženierzinātņu grāds būvzinātnē"; turpmākās studijas pašreiz iestrēgušas, bet principā pēc profesijas esmu autoceļu inženieris.
0
Vampirs: kaapeec uz ekonomistiem? Es zinu tik daudzus cilveekus, kuri tur aplauzhaas:( Mosh labaak uz geograafiem vai veesturniekiem?
0
Aaa un es maaciijos geologos, bet straadaaju par programmeetaaju.
0
Maacos RTU elektroniku.
Taa kaa bez probleemaam varu divus vadus savienot
0
Esmu ieguvis Bakalaura grādu mākslās Latvijas Kultūras akadēmijā. Studēju tur Starpkultūru sakarus Latvija - Zviedrija.
0
LU PPF - gandrīz gandrīz informātikas skolotājs (tb paņēmu akadēmisko 5ajā kursā) :)))
0
RTU DITF (Datorzinātņu un Informācijas Tehnoloģiju Fakultāte) jau piekto gadu bakalaura pēdējā kursā.
0
RTU ETF
0
Plāni jau dižie, bet ta jau redzēs, kad nāks tuvāk - kas no tā sanāks! Domas ir par Filosofijas fak. un ir arī par arhitektiem! Nu ir vēlviena doma, ko ļoti gribētos, bet diez vai es tur tikšu: Mākslas akadēmija! :)
0
LU Filz fak
0
LU Modernās valodas
0
To Arhivs
Tagad ar MA ir taa, kaa ja maksaa (videeji 1000Ls/g) tad ne ne tikai tikt iekshaa, bet arii pabeigt to ir bezproblemaatiski
0
LU Jur fak
0
miicos RVTPC (poligraafisti) peedeejaa kursaa un nemos pa grafisko dizainu.taalaak uz grafiskajiem dizaineriem/maketeetaajiem MA vai kur citur
0
lu žurnālistos
bet naudas nav nekā nav rādās ka metīs ārā un palikšu celtnieks līdz kapa malai
0
man arii takaa velk uz lu z'urnaalistiem,bet shaubos vai sanaaks..
0
he he man ar bij doma uz zhurnaalistiem! vieniigi shodien dulluma sarakstiju ka buus jaraksta ekshi matene, latene, anglenee, biologjija un gjeografija! plus jau ir uzdruaats ekonomikaa! nevaru saprast kur lai tomeer iet! ehhz...
0
"Hehz, Vampīr :) Izies, kā man, gatavojies vienam, aizej uz citu. Pēc gadaizdomā, ka za@##%, taisies uz trešo un galu galā trāpi ceturtajā.
0
tur neklātienē viegli tikt klātienē grūti
0
Dzirdēju, ka bez pustonnas publikāciju klātienē neesot ko meklēt
0
itkaa 5cas publikaacijas bij vaidziigas,bet man teica ka tagad taa vairs nav.
0
Tā jau man likās ka pajumti (roof) biju kaut, kur manījis saistībā ar RVTPC. Es ar tur 3 kursā par iespieddarbu maketētāju mācos.
0
nu tik zverigi daudz jau nav vajadziigas eu cliche a tu kura klasee esi?
0
nav nav saka tikai tur ka ir varbūt kāds arī nobīstas vismaz ka es stājos man nebij nekādas publikācijas un pat aizmirsu to eseju iesniegt bet kāda tam jēga ja naudas tagad nav
laikam viens no tiem blackmetal likumiem
never finish things you start :)))
0
:) nu man tas toch buus! es nekad nepabeidzu lietas ko esmu iesaacis :D
0
Nu es maacos RVT par automehaaniki- 3. kursaa!!
Bet domaaju veelaak iet uz veesturniekiem, jo netaisos visu muuzu skruuveet autinus!!
0
Gribeetos uz arhitektiem, bet ja netiksu budzetaa, tad iespeejams panemsu gadu pastraadaasu
0
LU Jur fak
0
11.
0
pag pag ļaudis vai tad no nākamā gada budžeti netiek aizklapēti ciet???
0
man maaminja bljauj virsu ka jatiek buzhetaa :)
0
ups Vampira comments
0
RTK metaalapstraade,CNC darbgaldu iestatiitaajs.
nekas slikts nav vieniigi raseeshana taads pagruuts prieksmets:]]]
jaastraadaa uz virpaam,freezeem utt.
ja skaida patiik mauc uz RTK:]]]
0
To Pagāns
tad jau buus jaasadzer :)))
0
Pagaidām man kakls sāp, bet šā vai tā es esmu sausā likuma nepārkāpējs he he.
0
skatijos RTU ir cilveeku resursu vaditaajs! visnotalj jestrs nosaukums! kursh ar mani? :DD
0
:(
0
fuck!~mans slinkums un neko nepadarishana lidz galam mani ir ievedusi paraados un tagad man draud nesekmiiba! vot blin idiots es esmu :(
0
tā tagad ir visaktuālākā problēma..Visi pārsteidz ar to ka izvēlas ekšus, kurus solījās nekad nekārtot. Laiciņš iet un mēs lielāki un gudrāki(!) kļūdami < sākam domāt par perspektīvām=>atmetam intereses un studējam to, kas nesīs iesp. peļņu un pārticību. cik nozēlojami, ka nav tās tizlās naudas
0
LU jurfaks. nu kur man bij shitajaa gadjushnjikaa staaties???
0
triis toposhie juristi- truumetaalisti. feini.
0
jā paies daži gadi spēs tik kriminālos metālistus pestīt no bargās tiesas ārā :)))
0
kāds var kaut ko pateikt par rtu transporta un mašīnzinību fakultāti?Jāsāk domāt kur studēt.
0
Es simulēju mācības LU Datorzinātnēs, strādāju par programmētāju.
0
he he. Turiibas parstaavis un restoraana paarvaldnieks toposhais, bet buus jaamet pie malas, tas suukaa....
0
Banku Augstskolaa (vasaraa finish) - nav sevishkji trve, bet ko padariisi.
0
LU Geograafijas fakultaate, pati labaakaa:)
0
un ta lai veel kaac padirsh ka natainie lopi ir NEIZGLIITOTI..
0
heh ~matainie~ protams :)
0
es laikam tomēr palikšu neizglītots proletārietis kaukā nesanāk kā sāk mācīties vais naudas pat alum nav
0
Divus gadus atpakalj pabeidzu LLu MF KT.
Taalaak maaciities kaut kaa negribaas...
0
LU Ģeogrāfijas fakulāte :)
0
Jāpabeidz pamatskola :P
0
Rvt Poligraafijas Centrs
0
mūžu dzīvo, mūžu mācies..bļin.
RSU. Medicīnas fakultāte. ņemos te pa 4.kursu...
a vajadzēja būt 6- tajā vēl tā..., a 5-tajā ta toč... eh.. Vispār tur ir daudz jāmācās.
0
Man maajaas ir taads dokuments, kas apliecina, ka esmu pabeidzis Latvijas Kultuuras akadeemijas humanitaaro zinaatnju bakalura studiju programmu, ar specializaaciju starpkultuuru sakaros ar Ziemeljvalstiim.
0
RVTPC poligraafijas centrs
0
100. videne/ mūzikas nodaļa. - 12. klase, pēc tam laikam jāmauc uz RPIVA, par mūzikas skolotāju.
0
3 gadus nolauzu bērnudārzā Kantora ielā. Papīru nedeva, bet toties pēc tam uzreiz tiku 0. klasē.

Nu, kas ir sīkie, cikiem no jums ir bijusi tā iespēja iet 0. klasē?

Nu, vispār mans gads vēl bija pēdējais. Pēc tam skolā sāka laist uzreiz no pirmās...
0
Studēju Latvijas Universitātes Vēstures un Filozofijas fakultātē..................
0
tirgošu kaķus tunelī. Kurš vispār aizsāka šito tēmu, sasodītie veiksminieki, tikai interesantāk būtu ja presonas gadi arī būtu rakstīti klāt, varētu redzēt kušs pa sūdiem ilgāk vartās. Un vel interesanti ko tad tei kas pabeiguši kaut ko taisās darīt/ jau dara talāk. Tad varētu vairāk saprast cik tad bij liela noderība izdarītajai izvelei. BĻ.. es jau nu točna esmu ieeberzies.
0
A kaapeec visi maacaas tieshi tur kur maacaas? Es pimeeram tagad nezinu par ko maaciishos un par ko gribeetu maaciities. Nevaru izdomaat. Nekazs arii taa iisti nesaista.
0
cinism ir tad ka tu redzi ka citi tiek ar savu dzīvi galā. Vel forša lieta ka stulbums ir brīva izvēle, paradoks ne. Apsveicu, ceru ka sedēsiet pei saviem papīriem un datoriem līkam mugurām birojos ar gaiši zaļām padomju barakas krāsas sienām, un kad tad visi būs laimīgi. Interesantāks būtu dzdirdēt kas jums liekas forši tajā izvelē un sekojoši tajā, kas no tā izriet. Nezinu kas var būt foršs par kaut kadu juristu stradāt vai nezinu, man viss liekas briesmīgi.
0
Komerciālā māksla, bla, ha! Būtu zinājis, ka skola ir priekš idiotiem, nebūtu tur gājis. Tīrā laika izniekošana. Sen jau ņemtos pa kādu kantorīti un piepelnītos haltūrās. A tagad huju, bla! Redz, jāpabeidz 4. kurss. Diplomdarbs arī redz jāuzmočī. Bet nu es jau ar neesmu nekāda lētā padauza. Par manu diplomdarbu ne vienu vien minetu beigās saņemšu. Daudzi no jums man nāks rociņu spaidīt, un es lepni spaidīšu jūsējās. Un tad mēs ar īstajiem džekiem pieļurbāsimies un atkal plikām kulītēm pa manu dāču skraidīsim. Bla! Tomēr ir skaista tā dzīvošana. Žēl vienīgi, ka Karmena salipa ar kožļeni, nabaga mans mazais dzīvnieciņš... :((((

Jūsu kroplis...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas