Kāds vēl var padziedāt vai
0
Es te tā paštukoju - baigi daudz labas grupas ar viduvējiem vokāliem. Šoreiz neiet runa par death metal vai tml., kur vai nu riikle ir (kaa piem Barney Greenway utt) vai nav, bet par metālu, kur tiek mēģināts vairāk vai mazāk dziedāt vārda vistiešākajā nozīmē. Pats uzskatu, ka izcilas balsis ir Chuck Billy (Testament), Nick Holmes (Paradise Lost) un James Hetfield (Metallica), Burton C. Bell (Fear Factory, un ipahsi G//Z/R). Vēl samērā unikāls gadījums ir Messiah Marcolin no Candlemass, japiemin butu ari Dio un Warrel Dane (Nevermore).
Nick Holmes no Paradise Lost principā ir viens no retajiem gadijumiem, kas labi izklausās gan reecot Gothic laikos, gan ari dziedot, ko es nevareetu teikt piem. par Amorphis, buutu ka nu palikushi pie deathmetal vokaala, melodiskais vokāls kautka dzusku nevelk... MDB itkaa ir ok gan taa gan taa, bet ari skiet labaak skan death vokaala variantaa.
Un ir, protams, vesela seerija ar visnotalj cieniijamu grupu solistiem, kas ar laiku pierodot skiet ok, bet principā izklausas pēc 13gadīga puišeļa vai vecenes..
Koroch kā citiem liekas - kas vēl prot dziedat?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ville Laihiala no SENTENCED
0
Ians Gilans. Nezinu kaa tagad, bet savos labaakajos gados vinjsh bija pilniigi nepaarspeejams, imho.
0
jaa Gilans ieksh DeepPurple ir labs. Black Sabbath gan vinsh neierakstijas
0
George Fisher neapšaubāmi
0
Ar Sentenced samērā maz nācies saskarties, bet skiet, ka bij ok. patikaas White Wedding coverversija
0
George Fisher dzied? :))))
0
Veel ljoti labs vokaals ir Tonijam Maartinam, kas kaadreiz dziedaaja Black Sabbath. Bruusam Dikinsonam arii. Vortex no Dimmu Borgir.
0
ehh man growl labaak patiik! be ja iet runa par dziedaashanu, tad man patik viiru koru dziesmas(bet tas jau nav metals)
0
Jā, vellos, par Dikinsonu pavisam piemirsu. Long live Air Raid Siren!
0
Robs Halfords,
Tims Ovens (Iced Earth)
Mathew Barlow (ex Iced Earth)
Andi Deris (Helloween)
Ralph Scheppers (Primal Fear)
Niklas Isfeldt (Dream Evil)
Ļoti patīk arī Dikinsons, DIO, Vortex no Dimmu, arī Nightwish bsistam ir ļoti laba balss.
0
Luuk par to Nightwish basistu man visu viedokli sabojaaja, tas kaa vinjsh nodziedaaja "Phantom of the Opera".

Bet Tims Ovens gan ir kaartiigs balss saishu diraataajs. Ja teema saucas "Kaads veel var padziedaat?" tad vinsh noteikti jaapiemin.
0
nu nezz nav jau īpaši spēcīgs un augstvērtīgs nightwish vecis kā dziedātājs bet nu man gan patīk citreiz tie greizie vokāli mēdz piešķirt gabalam kaukādu īpatnēju un visai pozitīvu noskaņu kautvai dzelzs vilks ka vēl nebija pārdevies
bet man vislabāk Bruce Dickinson
0
Patiikaas kaa skan Tom Araya no Slayer, kaa sis dzied bez efektiem gan nezinu.
0
Halfords(Judas Priest)
'Ripper' Owens (ex-Judas Priest, Iced Earth)
Hansi Kiršs (Blind Guardian, Demons & Wizards)
Bruce Dickinson (Iron Maiden)
Chuck Billy (Testament)
Bobby 'Blitz' Ellsworth (Overkill)
Fernando Ribeiro (Moonspell)

Vēl var pieminēt Phil Anselmo, Tom Angelripper (Sodom), Dio, Andy B. Franck (Brainstorm, Symphorce) u.c. Kurš vislabāk patīk, grūti pateikt.

0
Ātri pārskrienot pāri, nekur nepamanīju pieminētu Mikaelu Ākerfeldtu (Opeth) un Devinu Tounsendu (DTB, SYL), jūsuprāt, viņi to nav pelnījuši? Vēl apbrīnoju Johana Edlunda (Tiamat) balsi (ja vien to akcentu mazliet vairāk pieslāpētu, bet paliek jau labāk :))
0
Ja mēs te par DZIEDĀŠANU runājam tad jāmin kaut kas vieglāks par Corpsegrinderu piem M. Mensons/Jonatan Davis(korn)/T. Lindermans(ramstein)

Neatzīstu heavy metal tāpēc par to nevaru izteikties.
0
Ja jau neatzīsti heavy metal, tad ko šeit nāc?
0
Bleakness: Dzelzs Wilx nepaardevaas. Juris vnk paarbljaava balsi.
Pievienojos tres^ par Akerfildu. Vel visam klaat varetu mineet
Rob Flynn (Machine Head),
Peter Steele (Type O Negative), kaa arii
Martin Cock (American Head Charge (AHC)).
Shis peedeejais jauc keercosho un tiiro(parswaraa=pirmais) vokaalu vairaakaas poziicijas, dazaas kompoziicijaas panjemot kolosaalas augshas (piem. Breathe In Bleed Out). Bet taakaa shii ir kaa, jus teiktu, numetaaliska grupa, tad diez vai aizkers ;)

p.s. Es arii neatziistu.. driizaak ir gruuti paciest Heavy Metal (kaa zanru). Nu i iepuutiet man ;P
0
pa balsi skūtajam jurim es nepiekasos vienkārši uzskatu viņu pēdējos 2 cd par pārāk komerciāliem
0
Dzelzs Vilks spēlē mūziku, kāda izdodas. Jurim metal laiks jau sen beidzās un tur ar balsi nav pārāk liela saistība.
0
Tur Tev taisniba. Taa balss + veel beidza pastaaveet dazas lietas un vietas. Zuda tas special pagriides fiilings.
0
Nu nevar jau arī cilvēks visu mūžu dzīvot pagrīdes fīlingā vai tad ne? Un par balsi - Juris var arī tagad "nomaukt" Daed Liar u.c. Vienreiz kopā pamēģinājām!
0
vai, Dead Liar <-
0
Hetfielda balss liekas ļoti laba. Patīk arī kā Tom Araya kliedz.
Bet ar to balsi metālā ir pašvaki, ja nerūc, ko iemācīties var daudz vieglāk un kas arī noslēpj nesmuku balsi, kas atkļājas dziedot
0
f tev pilniiga taisniiba
0
piekriitu par Ripper Owens un Tony Martin- viņi iederas pie labākajiem! Bruce Dickinson un Rob Halford ir labi savā laikā un savā grupā, tā teikt Iron Maiden un Judas Priest bez viņiem īsti nav tas, bet nav arī, ka viņi man ļoooooti patiktu. Araya ari ok, bet ne izcili. Rob Flyn ari taa nekas. Par Bobby 'Blitz' Ellsworth vfispār negribas neko sliktu teikt, kā nekā ir >20 gadus OverKill menedžējis, nu bet balss dotības tīri objektīvi viņam ir gandrīz nekādas. bet no otras puses nevaru iedomāties OverKill bet Bobby Blitz spiegšanas, taka ir labi tā kā ir!
0
Ir ļoti daudz labu dziedātāju. Jūs šeit esat minējuši tikai pazīstamākaos, klasiski zināmu grupu solistus, un tas ir OK. Bet šeit nolieku listi ar mazāk pazīstamiem, taču arī ne sliktiem un pat ļoti labiem večiem:

Jorn Lande (Masterplan, Ark, Beyond Twilight, kaudze "vieslektoru" disku)
Russel Allen (Symphony X)
Ray Alder (Fates Warning)
Geoff Tate (Queensryche... nerunāsim par pēdējās desmitgades diskiem)
Micheal Kiske (ex Helloween... par pēc-Helloween mūziku nerunāsim)
Ralph Sheepers (Primal Fear, ex Gamma Ray)
David Readman (Pink Cream 69, ex Adagio)
DC Cooper (ex Royal Hunt, tagad Silent Force)
John West (Artention, Royal Hunt)
James LaBrie (Dream Theater)
Andre Matos (Shaman, ex Angra)
Jonh Bush (Armored Saint, Anthrax)
Doogie White (ex Rainbow, Cornerstone, tagad Malmstīns)
Roy Khan (Conception, Kamelot)
Jon Olive (Savatage, Dr. Butcher)
Jan Lubitzki (Depressive Age)
Tom Englung (Evergrey)
Russ Anderson (ex Forbidden)
Graham Bonnet (ex Rainbow, Alzatrazz, Impellitteri, MSG, u.c.)
King Diamond
Charles Rytkonen (Morgana Lefay, tagad Lefay)
Steve Grimmet (Grim Reaper, Onslaught, Lionheart)
Glenn Danzig (par pēdējo gadu diskiem nerunāsim)
Fabio Leone (Rhapsody)
Daniel Gildenlow (Pain Of Salvation)
Jan Barnett (ex Rough Silk)
Warrel Dane (Nevermore, Sanctuary)
Mike Baker (Shadow Gallery)
Nils Patrik Johansson (Wuthering Heights, Space Odyssey, Astral Doors)
Robert Lowe (Solitude Aeturnus)
Rick Mythiasin (ex Steel Prophet)
Buddy Lackey a.k.a. Devon Graves (Psychotic Waltz, tagad Dead Soul Tribe)
Ritchie Krenmaier (Stigmata IV/Stygma IV)
Urban Breed (Tad Morose)
Gary Huges (Ten)
Mac (Threshold)
Eric Wagner (Trouble)
un bez Dio saraksts vienkārši nav pilns.

Atstāju aiz borta vēl kādus 30 mazāk zināmus, kuri parādījušies labi ja vienā diskā, vai arī grupa vienkārši ir pavisam mazpazīstama.
Nesaku, ka šie visi vokālisti (un vēl jo vairāk - albumi, kuros tie piedalījušies) ietilpst manu iecienītāko skaitā. Tomēr to kvalitāti nevaru noliegt.
0
bet kapēc nekur nav piminēts Kai Hansen?
0
Uzskaitam visu grupu vokālistus!
0
Pie WrongTale listes varētu piebilst, ka 1/3 neesu dzirdējis, 1/3 ir ok un 1/3 nepatīk.
Eric Wagner manuprat ir pilnīgi sajājis Trouble skanējumu, būtu ok grupa, vismaz pimie albūmi. Tas pats ar Savatage. Vienigi ja nemaldos Savatage pedejos Cd dzied 2 gab Oliva un vēl viens. (otrs šķiet parādās dziesmās "I Am" un "Starlight", forshas dziesmas)
0
Aaron Stainthorp no MYDYINGBRIDE pats labākais!!! Hail Doom, hail MYDYINGBRIDE!!!!
0
2 Wrong Tale

Nu, visus jau nevar pieminēt. Es vispār biju domājis aprobežoties ar Gilanu vien, bet pāc tam nenoturējos un piebildu vēl šo to.

Tavējais saraksts protams ir iespaidīgs.

Tas džeks no Fates Warning mierīgi varēja dziedāt arī oktāvu zemāk. "Awaken the Guardian" ir labs albūms, bet vokāli bieži izklausās diezgan smieklīgi. Protams, tā arī ir jāmāk...
0
kk:
Jāpiebilst, ka Awaken The Guardian bija pēdējais disks, kurā dziedāja (kauca?) John Arch, un viņa balss nudien ir gaumes jautājums.
Savukārt es minēju Ray Alder, kas FW atnāca ar nākamo disku No Exit un dzied vēl turpatās vēl šobaldien :)
0
mja... Mike Patton manupraat paarsit pushu ja ne visus, tad pusi jau nu noteikti no augstaak mineetajiem vokaaliem.
0
Mike Patton ir ļoti labs, tas gan. vienigi Faith no more jau pagrūti salīdzināt ar augstāk minētajiem, lai teiktu sit vai nesit pušu, stils bik cits
0
šausmas...brīnos ka neviens nav pieminējis Robertu Plantu...
0
Plants ir Dzhenisa Dzhoplina biksees. :)

2 WrongTale

Tie ultra-augstie vokaali (kas vietaam izklausaas gandriiz kaa ar kaadu elektronisku efektu pacelti par vienu oktaavu) dazhreiz shausmiigi piegriezhas. Piem. iespaidu par peedeejo Blind Guardian albuumu pabojaaja tie paarspiileetie sopraani, taadi kaa dziesmaa "Under the Ice", kas citaadi bija ljoti laba. Bet tas piedziedaajums bija kaa smagie BeeGees.
0
Mike Patton patiešām īsts meistars dziedāšanā. Ne jau tikai Faith no More viņš sevi parāda, bet lieliski sevi demonstrē Fantomasā, kur brīžiem ir smags metāls (koncertos izpild arī Angel of Death un Postmortem no Slayer, jo tur tak Lombardo pie bungām)
0
par Fantomasu godigi sakot neko nebiju dzirdējis, bet būs jānočeko! Mike Patton + Dave Lombardo izklausās daudzsološi. ja vēl pie stīgām normāli veči ir dabūti varētu būt vispār ideāli (vismaz teorētiski)
0
2 kudars

Neatzīstu heavy bet zato atzīstu death/black/grind/folk/got...
Metālu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas