Perfektais aplis
0
peec tam kad ieraudziiju ka forumaa paraadiijas ari nemetaala tops tad, iespeejams tas beigsies ar metalheadu iznirgaashanu pret mani, bet tomeer uzdroshinaashos ieteikt labu NEmetaala grupu kuru tik tikko atklaaju.A Perfect Circle.varbuut kaads arii blaus ka shis ir truemetal, tikai un vieniigi truemetal forums, tachu tomeer noriskeeshu.sho grupu iesaku noklausiities taadeelj, ka zem taas ir attieksme, labs maakslinieciskums un laba muuzika.galu galaa arii kad peec laba metaala gribas arii ko citu, tad tieshaam iesaku sho grupu paklausiities.arii Couting Bodies videoklips ir tieshaam interesants (gandriiz vai kaa SFU-America The Brtal manieree :) Nenemiet ljaunaa
www.aperfectcircle.com
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
A Perfect Circle ir labs.... man patīk
0
neesmu dzirdeejis,bet dabuushu!
jaapaarbauda tak ir par ko runa iet:]
0
Man ļoti patīk, labāk pat par Tool.
0
Jea, mēdzu laik pa laikam izgriezt thirteenth step albūmu.
0
slikts nav tas imagine depresīvajā manierē ieturētais man tīk
0
Man tomēr labāk Tool. Vot šīs abas grupas var tešām nosaukt par ALTERNATĪVO mūziku, trešo tādā stilā nezinu. Balss un klipi ir fenomens!
0
man arii vinji tiiri labi iet pie sirds..imagine laba noskanja
0
tas jau arī skaitās alternative
0
Tool man personiigi patiik daudz labaak nekaa A Perfect Circle, bet arii aplis nav slikts.
0
Gandrīz biju gatavs derēt, ka tēmu izveidojis pagāns.
0
Kaut kaa shiis grupas mani nav aizraavushas, vieniigi aplim bija viens baigi labais koveris, kura nosaukumu diemzheel laagaa neatceros :(
0
Patiesiibaa Radiohead > Perfektais aplis >:)
0
laikam tas bija Imagine tas kaveris
0
mja.. Imagine all the people living in harmony. Labākais covers, ko esmu dzirdējis
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas