Dimebag Darrell nošauts...
0
Lai kā negribētos ticēt... diez vai NBC melo...

www.nbc4i.com/news/3983630/detail...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
psiho pilna pasaule vajag kā viduslaikos bij nāves sods un lēnais nāves sods
0
Panteras izjukšana jau bij žēl, bet nu par šo jau tirpām jāskrien. Lai gan neklausījos Damageplan, žēl tiešām žēl, ka šādas lietas notiek un tik talantīgus cilvēkus.
0
Pagaidām nepārbaudītas ziņas ir tādas, ka miruši
Dimebag, Bobzilla (basģitārists) un grupas ģitāru tehniķis. Kā arī pats šāvējs un vēl kāds cilvēks.
0
psc... viniem nekad nebija apsardzes pie skatuves..
0
Ziņas pagaidām diezgan pretrunīgas:

"From the Damageplan Board

I am writing from the Columbus area. I just got off the phone with a friend of mine who runs the lights at the Villa and is actually still there now. He has informed me that the only person confirmed dead is the shooter. Dimebag was shot, but no one has been able to confirm wether he made it through. Vinnie did not get shot. In fact, he used my friends cell phone to call his family."

"from electra forums...this seems more legit than other claims on the board:

I live close to Columbus, watching it right now on the news. TWO BAND MEMBERS DEAD. 7 SHOT-3 Dead, 4 Critical... Dimebag WAS shot, I #### he is dead. Shooter is dead. He walked down into the pit, opened fire on band, then bouncers, then crowd, then himself."
0
Nu fuck!
0
Kam gan šie bija tā iegriezuši, ka vajadzēja šaudīties? Kaut gan stulbu izdzimteņu, kam liekas - nošaušu stāru un būšu kruts, jau nekad nav trūcis...
0
Nu, bļedj! Šoreiz patiešām jālamājas!
Man Pantera patika. Damage Plan vēl nebiju īsti ievērtējis (tikai 2 dziesmas, kas pa SWH rock skanēja, tīri labas rock dziesmas)
0
Ļoti skumji, ka šādi aiziet tiešām talantīgi mūziķi! Absurds un šoks.
0
Šeit vēl ziņas, no CNN:
www.cnn.com/2004/US/12/09/night...
0
Tas tak ir noticis jau Septembrii... Kaa zinjas var buut nepaarbaudiitas/pretrunaii...
0
Ieksh metal-archives.com jau labu laiku pie Dimebag Darell vaarda staav RIP.
0
Žēl, ka šāvēju nogalināja, vajadzēja viņu atstāt dzīvu un nodot publikai uz linča tiesu!
0
Daudz linku šajā sakarā www.blistering.com/fastpage/fpengine.p...
0
kk:(
tavai zināšanai - angliski datumus saīsināti raksta otrādi. Tāpēc tas ir noticis nevis 12. septembrī, bet gan 9. decembrī.
0
Psiho tiešām netrūkst. Nekur jau tagad cilvēks nevar būt drošs par sevi. Vispār, nezinu, gribētos nolamāties, bet tas jau neko nemaina.
0
Traks var palikt...
Lai Viņam vieglas smiltis... Un lāsts pār izdzimteni!
0
2 WrongTale

Jaaa... galiigi stulbs es esmu. Taa ir ar tiem amerikanju datumiem. Atkal biju izklaidiigs. Bet es veel arvien nevaru atkratiities no domas (un tas ir ljoti jociigi), ka to RIP pie vinja vaarda metal-archives saitaa es redzzeju jau pirms kaadas nedeeljas vai vairaak, kad iegaaju palasiit recenzijas. Shodien, izlasot sho teemu, apskatijos veelreiz un nodomaaju: "Jau septembrii taatad..."

Ar vinju ir noticis praktiski tas pats, kas ar Lenonu. Viss tikai tamdeelj lai kaads kroplis vareetu justies izpildiijis savu misiju vai ko tamliidziigu.
0
laikam metal archivu taisa pareģi
0
Vai varbūt cenšas tikt vaļā no grupām, lai nebūtu tik daudz darba?
0
Slimie amerikāņi..
0
noladets tas shavejs un viss vinja gjimenes koks! Pantera bija superiiga
0
par tiem metaalarchiiviem - cik atminos, tur forumaa par sho teemu tika lamaats dzheks, kursh tikko padzirdeejis par atgadiijumu bija pacenties to RIP pielikt, nesagaidot apstiprinaatas zinjas :)

Shaaveeju nolaadeet jau aciimredzot ir par veelu (taa kaa peecnaaves dziivei neticu).
0
esmu shokaa! vinhsh tachu bija elks vaarda vistieshaakajaa noziimee! lai vinjam viegli... i'll remember him... :(
0
Žēl......
0
Grupas Damage Plan vienu no pedejam intervijam Fuse TV raidijuma Uranium var noskatities www.fuse.tv
0
Policija stulbui izdarija ka to veci noshava,... vareja faniem atdot.... es domaju ja vinjsh tiktu manas rokas ......
0
Jaa jaa, nevaidzeeja shaut uzreiz nost, vaidzeeja pagaidiit, lai veel paaris cilveekus noshauj, ja?
0
a vai tad shis pac nenoshavaas?
0
Šāvēju nolaida policists, kurš bija gājis garām klubam pāris minūtes pēc slaktiņa sākuma, ielīdis klubā pa skatuves pusi un ieraudzījis, ka šāvējs savācis ķīlnieku. Acīrmredzot tas nabags kaut kā izlocījies, un policists ielaidis tajā izdzimtenī precīzu lodi...
0
Zhetons policistam! Ja tas meerglis paliktu dziivs, tad vinju ieseedinaatu taapat kaa Lenona slepkavu un vinsh visu muuzhu rakstiitu memuaarus.
0
runā, ka pirms raidīdams šāvienus (ziņo, ka varētu būt četri) Daimbega virzienā, tas izdzimtenis ir nobrēcies:
"You broke up my favourite band!"

Šeit varam aizdomāties, vai grupām, īpaši populārām, tomēr nevajadzētu palikt kopā mūžīgi... zinkā, ja nu kādam ienāk slimajā prātā doma sodīt nepaklausīgos grupas dalībniekus, nolaižot tosno kājas...
0
Man jau likās, ka tas varētu būt slepkavības iemesls. Bet nu mēdz gan būt slimi galvā.. OMG..
0
Kā ziņo TVnet.lv:

Pagājušonedēļ nošautā "Damageplan" ģitārista Daimbega Derela (Dimebag Darrell) slepkava, 25 gadus vecais Nātans Geins (Nathan Gane), ir izbijis ASV jūras kājnieks, kas dzīvojis Ohaio štata Merisvilā.
Traģiskajā koncerta apšaudē gāja bojā vēl grupas miesassargs Džefs Tomsons (Jeff Thompson), viens no skatītājiem - Nātans Brejs (Nathan Bray) un kluba "Alrosa Villa" darbiniece Erina Halka (Erin Halk).
Tiek ziņots, ka bijušais kareivis pārrāpies 2,5 metrus augstajai sētai, iekļuvis klubā un no skatuves raidījis piecas vai sešas lodes uz "Damageplan" ģitāristu Daimbegu Derelu. Pēc tam sācis šaut uz skatītājiem, līdz viņu apturēja patrulējošais policists Džeimss D. Nigemeiers (James D. Niggemeyer). Policists apšaudes brīdī atradās netālu no kluba un spēja nemanīts iekļūt notikuma vietā pa rezerves ieeju.
Apšaudē ievainoti vēl trīs cilvēki, kuri šobrīd atrodas slimnīcā, starp viņiem arī kluba apsargs. Daži no aculieciniekiem apgalvo, ka Geins pirms šaušanas apvainojis Derelu grupas "Pantera" izjukšanā.

0
a ko man tagad darīt? pasarg Dievs- slepkavība ai ai
0
vel liidz ssim tam nespeeju noticeet
0
Geins pirms šaušanas apvainojis Derelu grupas "Pantera" izjukšanā.

tad jau baigi gudrais cilveeks tas Geins buus bijis, debiilais pimpis *izvemjas*
0
12 gadi jau pagājuši, psc, kā tas laiks skrien. Iedomājos, ja tas notiktu mūsdienās, kad katram kabatā ir smārtfōns - 100 punkti tas moments būtu uzfilmēts un kaut kur klejotu pa internetu. Briesmīgi, ja tā padomā.
0
Policista-varoņa vārds kā no filmas: James D. Niggemeyer :D
+1
Bobijs Varenais Šāvējs :D
+1
Džimijs Nēģermeijers
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
LaurisPo
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas