Wacken 2005
0
Es apskatījos, kas tad šovasar uzstāsies iekš WOA 2005 un secināju, ka mana vēlme braukt arī šogad ir ļoti stipri pieaugusi:
ACCEPT
AXEL RUDI PELL
CORVUS CORAX
EDGUY
EISREGEN
ENDSTILLE
ENSIFERUM
FINNTROLL
ILLDISPOSED
MARDUK
MERCENARY
NIGHTWISH
OBITUARY
OVERKILL
POTENTIA ANIMI
TORFROCK
TURISAS
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Cik izmaksaa uz Wacken aizbraukt? un kad tas notiek?
0
Skatīties tepat truemetalā aprakstus no šī gada brauciena + www.wacken.com
0
OBITUARY! Ar to ari viss ir izlemts!
0
US Death Metal Heroes in Wacken!
After their reunion, SUFFOCATION will play at the W:O:A!
0
Wow! Obituary + Suffocation + Overkill - jau apasaakums ir atmaksaajies! btw, tiko ienaacies ir arii SAMAEL!
0
izskatās, ka esmu pareizi sev rezervējis atvaļinājuma laiku.... :)))
0
Uz so gan es loti centisos tikt,
cereesu un centisos neizsamist. >:)
Grupu saraksts iezspaidiigs un dveeseli veldzeejos.
0
Cik cilvēki taisās braukt (ja taisās vispār)?
Vajag jau sākt iepirkt biļetes, pamazām plānot busu utml, ja savāksies pietiekoši daudzi...
0
true steidzh buus vareni iespaidiigs:
axels ruudis
accept
overkill
edguy
0
DISSECTION BACK IN WACKEN!
Due to the overwhelmed number of fan requests, the at present most discussed and controversial band of the metalscene DISSECTION will conquer the Black Stage at the W:O:A 2005 after their gig in 1997!
0
GOREFEST ARE BACK!!!
After their appearance in 1993 and 1996 the dutchman are finnaly back and will play at the W:O:A 2005!
0
APOCALYPTICA playing in Wacken!
Just another highlight in the new year - finnaly the crazy finns will play at the W:O:A!!
Besides playing at the Rock am Ring / Park, their only other gig in germany will be at the W:O:A. The band will play a special show: 45 min. of their own songs plus 45 min. Best Of Metallica!!
0
WACKENER FIREFIGHTERS- kas tad tie taadi?????
0
lol - tie ir veci onkas, vietējais ugunsdzēsēju orķestris...
0
pagaajshvasar tie ugunsciiniitaaju onkas jau nemaz nebij tik slikti, hehe :))
0
a es teicu, ka bija slikti? :)))
0
es domāju, ka jāsāk pirkt biļetes un krāt naudiņa autobusam. Wackenā pārāk labas bandas uzstājas, lai laistu garām.
Ja biļeti pērk viens pats cilvēks, maksājot ar VISA, tad iznāk 87 eiras. Ja pērk vienlaicīgi daudzi, tad var nodzīt līdz kādām 81-82 eirām, jo Metaltix ņem par sūtīšanu 8 eiras - vienalga, vai pasūti vienu, vai 10 biļetes.
Nu, kam ir gribēšana, sāk vākties zem Wackenas karoga!
0
Es jau nu gribu loti, loti, loti. Tie kam jau pieredze- ar kaadu naudas summu jaareekkjinaas, t.i. biljete+ celjsh turp atpakalj?
0
Nu, ja vēlies kaut ko tur nopirkt un iedzert, tad ap 200Ls
0
Saaliiti. Ja nu kaadaa mistiski miiklainaa veidaa man izdosies dabuut naudu, tad notiekti ne eediishu, ne dzershu.
0
Ta nu gan Spinefarm invāzija.
0
Biļete + autiņš = ap 150 Ls
Pierēķini vēl citus izdevumus.
0
>Deathperado: Kursh buutu tas datums, kad tiks iegaadaatas biljetes? Lai es zinaatu, cik ilgs laiks man atveeleets finansiaalo liidzeklju savaakshanai.
0
Sliktaakaja, jebshu labaakajaa gadiijumaa var aizstopeet.
0
Nevajag riskēt ar pārāk ilgu gaidīšanu tā ka domāju kaut kad martā - aprīlī.
Deadfall - nu, ja tev ir tik daudz laika, lai tiktu no Latvijas līdz Hamburgai un vēl biki līdz Wackenai, tad uz priekšu, nemaz nerunājot par laiku, ko vajadzēs, lai tiktu atpakaļ. Man stopošana liekas baigākais murgs.
0
Jaa, man arii ir doma stopeet, jo +celjsh sanaak par daargu. Bet taakaa man buus vasaras briivlaiks, dazhas dienas shur, vai tur- nav noziimes.

>Deathperado:Naudu biljetei, domaajams, dabuushu. Ar manu daliibu shajaa pasaacienaa var reekjinaaties 65%.
0
BLOODBATH will play 2005 in Wacken, their only show 2005 worldwide!
0
Neslikts lineups saak veidoties Wackenai 04.08-06.08.
Aber vaaczemee ir arii citi labi festi : Party.San, kas ir naakamajaa nedeellaa peec Wacken, 11.08-13.08 www.party-san.net/home/.
Interesants liekas arii Summerbreeze, kas ir peec nedeellas peec Party.San 18.08-20.08 www.summer-breeze.de/ , tikai ar autobusu caur visai Vaacijai jaakrataas, taapeec labaak lidot.
0
Piemirsu arii vienu festu Belggija, ko pagaajshgad apmekleejaa arii paaris letinnu cilvji, tur speeleeja My Dying Bride, Hypocrisy, shogad pagaidaam prieksh maniim ne paaraaks labs linup, bet nu varbuut veel sasparosies, vieniigais miinuss arii taads, ka paa Jaanniem tas pasaakums : 24.06 -26.06 www.graspop.com/
0
Vells, Party San varbuut vareetu meegjinaat piekjert klaat, vairaak gan atvaljinaajums neiznaaks.
0
Man WOA lineups patīk labāk...
0
Nuja, nuja, vēl piedevām cerībā, ka Tarja būs īsos svārkos :DDD
0
man domaat, Tarjai iisi svarki diezko nepiestaaveetu
0
varētu arī vispār bez svārkiem...
0
Klāt nākuši vēl:

NAGLFAR
SONATA ARCTICA
TRISTANIA
MACHINE MEN
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Naglfar un Tristania!!!!!!!!!!!!!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
/me paskraida ar saķertu galvu pa telpu
Tā, es braucu uz turieni, pat ja nebrauc neviens cits...
0
Tā, klāt vēl ir:
Equilibrium, HAMMERFALL, MORGANA LEFAY, ZYKLON, SENTENCED un CANDLEMASS.
Nu i kolekcija...
0
diesteeeeees....
0
vispaa kaa ar bileteem? nevaidzeet samest naudas, lai piegaade sanaak leetaak? kam i krediitkarte?
0
man
0
Ak tad veel arii Equilibrium un Hammerfall... Gribu naudu! :.(
0
gribēt nav kaitīgi :)))
Bet pilnīgi nopietni runājot - ja pasūtīs kādas 10 biļetes uzreiz, tad var kādus 2-3 latiņus ieekonomēt. Tā kā es jau pagājušo gadu es uzņēmos šo pienākumu - biļešu iegādi, tad varu mēģināt arī šogad izpalīdzēt.
Biļete maksā 55,5 Ls pēc pašreizējā kursa, + 8 eiras par pastu.
0
Nu shogad vajadzetu ta ka laicigak sakt organizet, lai nav pedeja bridi pa galvu pa kaklu, ja nu atrodas kads lidzbraucejs, kas nezina par W:0:A 2005 un labu dzudzumu naudas? Un vispar iesaku panemt lidzi kaut kadus palagus ( gan jau mietus vares atrast) la varetu uzsliet nojumi, jo pagajushaja gada svelme bija nezeliga, un labs daudzums dzerama udens ari nenaktu par skadi. Ja, un vel pavisam labi butu, ja autobusa butu normals shoferis un normala skanu sistema ta ka var likt uz pilnu klapi ripulus, nevis ka pagaishgad jaiet uz pashu priekshu, i ta pat neko nevareja dzirdet, nu ja butu ta muzika tad vispar super.
0
Deathperado:"gribēt nav kaitīgi :)))"
Kaitiigi ir gribeet un nedabuut! >:D Grrr...

Mjaa, laiciigi- tas jau viss ir labi, vieniigais, nezinu gan, vai jau apriili buushu sagrabinaajusi gana daudz naudinjas. Grrr... jaatiek man uz turieni! >:(
0
vēl kaitīgāk ir dabūt un negribēt...
0
Heh, kā saka kāds man mīļš un dārgs cilvēks: "Dabūt var tikai pa zobiem." Vai kaut kā tā..

Nu jā, vispār jau es centīšos ļoti, ļoti. Ja nedabūšu naudu- raudāšu ļoti, ļoti. Ja dabūšu- visas pasākuma dienas kritīšu visiem uz nerviem ļoti, ļoti, jo vazāšos apkārt un mangošu ēdmaņu. Ljoti, ļoti, he, he.
0
KREATOR will play at this years W:O:A!!
0
Pievienoti vēl ir Dragonforce un Within Temptation.
Kopsummā jau 3 grupas ar sieviešu vokālu!
0
W:O:A - Women Open Air? :)
0
Open women, nu gan, he, he..
0
Pēdējie 2 komenti ir riktīgi smieklīgi :))))
0
Ir parādījies iespējamais uzstāšanās saraksts:
www.wacken.com/uploads/media/runni...
Pzdc....
0
ta diena ir pienakusi, jaizvelas starp kreator un finntroll.
0
tas gan - tur ir pāris sāpīgas izvēles...
0
Vai jums neliekas, ka jāsāk pasūtīt biļetes? Es esmu tieši nupat atjaunojis savu VISA karti.
Ja pārāk ilgi gaidīs, var palikt bešā.
0
manā laikā jaunieshi bija pacietigāki
0
diez, kad tas bija...
0
vaimandieninj... azh apreecos - vaicais onka augurijs ::) ::)
0
Droši vien, ka var sākt sūtīt biļetes, es varētu piedalīties. Bet par to running order, man visvairāk nepatīk Suffocation un Zyklon laiku sakrišana >:(
0
Vajag savākties vairākiem biļešu gribētājiem, tad nav tie 8 eiro par pastu jāmaksā, bet tikai kāds 1-2 eiro.
Mjā, running order tiešām ir skarbs.
0
Es piesakos, es braucu!
*nenormaali laimiigs smaids rotaa seju*
0
Bļāāā!!!! Nu kāpēc tā bij jānotiek??? Jau labu laiku klīda baumas, ko diezgan ticamas darīja arī plakāta centrā ievietotā "Surprise Act" uzraksta forma, ka šis surprise act, galvenais hedlaineris, kas spēlē piektdienas vakarā, būs neviens cits kā Judas Priest. Nu šie ir paziņojuši, ka nudien, Judas Priest ir bijis jau apstiprināts, bet... uzstāšanās atcelta. Un lepni paziņo, ka vakance aizpildīta ar Machine Head. Sasodīts. Atliek cerēt, ka šie kaut ko no "Burn My Eyes" vismaz uzraus. RRRR...
0
interesanti, kas tad būs konča noslēdzēji?
0
Hey, tauta! Pietiks gaidīt, kamēr Bigijs uzliks lapā info par WOA 2005.
Es gribu pasūtīt biļetes pēc iespējas ātrāk. Visi, kas arī vēlas pasūtīt biļetes, bet nevēlas maksāt liekas 8 eiras par pastu, piesakās (kopā iznāks par kādām 5-7 eirām lētāk). Derētu apzināt braucējus jau šonedēļ.
Varbūt var savākties kādā krogā?
Laika ir palicis maz...
0
Interesenti raksta uz deathperado@truemetal.lv
0
3 dienu biļete - 79. eiras. Savāksies 8 cilvēki - par pastu būs 1. eira no purna. Tālāk rēķiniet paši.
ja kāds nokavēs lielo sūtījumu, tad pats būs vainīgs pie liekiem izdevumiem, kurus varēja nodzert aliņos... :)
0
Nu viss. Biļešu čupa ir pasūtīta. Bet izskatās, ka nebūs daudz to braucēju...
0
Man arii billetes jau kabaataa gan 3 dienu W:O:A, gan arii llotene uz un no Berliines 03.Aug-07.Aug
0
MĒS ESAM ATPAKAĻ!
0
par to mums atkal jaaiedzer ! :D
0
peee, nekaa nav..vieniigi Obituary un uz pohaam ar paalis aliem vareetu arii veco Accept paklausiities..
0
droši vien Zyklon, Naglfar, Marduk, Samael, Finntroll un vēl vesela čupa grupu ir pilnīgie draņķi, vai ne?
Ble, sūkā ledu!
0
paklau desper, tev tagad baigi galva ir sakapis vai, ka te dazi LOXI ka es palika majas un nomudijas ta ka netika, labak pasaki, man interesee ka tur Zyklon, Suffocation un gorefests bija, davai pastasti kaut ko, uz shitas komandas es visu dzivi gribejis redzeet esmu, nekas gan jau bus vel, nu un candellmas ari skatijies, vai tur visu laiku tupeji pie blackteidza, ka obituary, pie trolhammeren roshi visi gajat pa gaisu, nu ??????
0
viss būs lasāms apskatā un redzams bildēs.
Un es nesaucu nevienu par lohu, bet ja visas grupas mīnus Obitury un Accept tiek nosauktas par neko... nu vai zinat...
0
no taa pasha pirmaa saraxta mania gaumei tieshaam atbilst tikai obituary un accept, nu no tiem nakamajiem vel samael, sentenced un gorefest(lai gan baidos ka neizdzirdu no vinjiem kaadu bluuzu)
par maz lai buutu sajuusmaa
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas