Fui?
0
Es zinu, ka lielaakaa dalja no jums nobiisies, tomer es gribeeju noskaidrot, kapeec piemeeram Jums nepatiik hiphops ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:DDD uhahahaha
0
Fuj.
0
Kā lai pasaka........
Klausīties jau var, bet kad tu iedomājies ka to izpilda viens aprobežots lohs piedirstās biksēs, kuru stakle ir pie ceļiem (Ir protams arī izņēmumi piem Armands) tad attieksme pret mūziku arī ir attiecīgi.....

Ja ņem tikai mūziku bez augšminētajiem iespaidiem un fakta ka reps ir pamatīgi smirdošs POP, tad var diskutēt par gaumi utt. Protams, tā ir gaumes lieta. Bet reps ir kļuvis par pilnīgi totālu Komerciju, kas rezultātā to visu padara derdzīgu.
Bet tas tāds mans necilais viedoklis. Labāk dosim vārdu tiem kas uzskata, ka metālists NEdrīkst klausīties repu. (principā tā arī ir:)))
0
Nez, man atklaati sakot smagi pajaat ko "driikst" un ko "nedriikst" dariit metaalists. >:) Bet repu es neuztveru iisti kaa muuziku, deklamaacija. Manaam izlepusajaam ausiim vajag koloriitu, muzikaalu attiistiibu, kontrastus un konfliktus, muuziku, kas aizrauj. Reps neko taadu man nespeej sniegt, protams, ideja utt. , bet taas pasas sociaalaas probleemas mani uzrunaa uz katra stuura. Vienkaarsaak izsakoties- man no repa ir garlaiciigi.
0
Senajā Grieķijā bija mūzikas žanrs - lirika. Tipa viens džeks ņemās uz liras bet otrs pa virsu skaita dzeju. Es domāju ka tas vismaz bija mākslinieciski nevis kā tagad - viens lohs mēgina pārspļaut pār lupu un noskaitīt pēc iespējas vairāk vārdu ar vienādiem pēdējiem bur tiem un tas saucās freestyle. Un no mūzikas tur ir tikai kaut kas uz kompja uzmočīts piecās minūtēs.
0
Prasi nu kāpēc hip-hop nepatīk.
0
nu man kā tādam pusnacistam un daļējam rasistam netīk melnādainie tāpēc ka viņi salīduši visās balto zemēs un mācās virsū baltajām meičām. Hip hops man pirms kādi 8 gadi patika dikti bet tad bija aktuālas man tās old scool bandas kuru tekstiem bij kautkād jēga
Mūsdienās tie platbikšainie tikai taisa savus gaudu gabalus tikai naudas pēc un tie klipi arī kautkāda stulba zīmēšanaās ar to kuram lielāma mašīna vai platākas pļūtīzenes fui un krīt uz nerviem
piemēram pret Gustavo man respekts ir un pie dūšas iet tāds alternatīva pagrīdiska attieksme un teksti arī ir reizē jautri, ka viņš kādu izmisīgi nodirš un arī nopietni šamais māk šo to uzvāvuļot
0
To Bleakness: Zini, neviens afrikaanis gan neprasiija, lai vinju kaa vergu ved uz balto zemeem.
0
dziesmu teksti - debīli (party, drugs, babes, money), melodija - nekāda, izpildītāji - nigeri.
Tas viss kopā - PILNĪGS SŪDS!
Izņēmums ir Eminems - viņam vismaz teksti ir kaut cik prikolīgi + pats ir baltais + dažkārt ir pat kaut kas līdzīgs melodijai.
0
Nu tur es Lūsim piekrītu bet kad ieslēdz mtv tad liekas ka vinji baltos ir nostādījuši otrā plānā jo tur ka ieslēdz ta kāda niger vārās a eminem komercija vie ira ja nu vien;igi pirmie 2 albumi tādi kautcik nopietnāki
0
man kaadreiz eminem gabali kim ,the way I am likaas tiiri klausaami.
0
nu vieniigi var buut kaut kas normaals old school repaa, bet nu jaunie MTV aaksti jau ir diezgan uzkritushi uz nerviem.
0
To Deathperado: paldies, ka izteici manas domas ;)
0
Reps - tas ir caurcaurēm vulgāri. Klausieties labāk nēģeru blūzu - tur ir kur dvēselei aizķerties un iztēlei kur izvērsties...
0
Ir dzirdeets reps, kur apakshaa fonaa skan visai daudzslaanjaini, muzikaali interesanti veidojumi un melodijas, bet tam visam pa virsu, kaa liela suudu chupa uzguljas kaada iedomiiga daargu zeltlietu pakaramaa "vokaals" un paarspiileeti izcelts ritms. Citur ir tikai shii "chupa". Kaads subjekts no getto, kuram ir "reaali pareizaa attieksme un izpratne par realitaati" tev staasta par beibeem, narkotikaam, bandu reekjinu kaartoshanu un "realitaati" un mazliet arii "lovi". Visai jau taadi noteikti nav, bet absoluutais vairums.

Vispaar taa ir pilniigi cita (sub)kultuura un ja godiigi - ne taa laabaakaa, kura buutu saglabaashanas veerta.
0
Ziniet veco joku?:
"Bluuzs ir tad, kad labam cilveekam ir slikti;
reps ir tad, kad sliktam cilveekam ir labi."

Bljin, cik patiesi tas izklausaas, tajos briizhos, kad atkal kaads no tiem "reaalajiem" saak bubinaat savaa dirsiigajaa (nevis agresiivajaa) un uzmaaciigajaa tonii.
0
Labāk nemaz nevar pateikt!
Es kādreiz, sevis meklējumos (tas varēja būt gads '94) kādu laiku fanoju par Body Count (repmetāla pionieri) un Snoop Doggy Dog (muzikāli izsmalcināta "gangsta" sūdu čupa)... Bet nu ātri piegriezās - to pašu iemeslu dēļ, ko tik daiļrunīgi apraksta KK...
Ja muzikālais pavadījums pakārtots buldurēšanai, īstu mūziku no tā iztaisīt nevar; lai cik talantīgs tas buldurētājs...
0
Bez komentāriem...
0
nu teiksim taa! piekristu deathperado domai! tik viena lieta, man nedaudz patik dzhezs un to ar izpilda niggas! agraak kad veel neklausijos metalu medzu paklausiities tadus prikoliigus viirus kas dirshaas uz visiem, tagad klausos kas dirshas uz visiem, bet tos sauc par anal cunt!
latvija ir ljoti maz normalu reperu kadus divus paziistu, cilveeki normaali
0
aa atcreejos ir taads xzibith nigers pre kuru man nebija laikam pretenziju tapeec ka vinjsh tur pa mtv mashiinas taisa
0
...... :(
0
Bljaa kaa man tas zajibala!!!!!
Kapeec mees klausamies tieshi metaalu, kas ir pokemoni, kur saakas komecija,lelaakaa dalja metaaliskaa roka miiljotaaju esot ar "defektiem" (slikta redze, liikas kaajas" utt!Taksh BEIDZIET SHITAAS TEEMAS APSPRIEST!Reizeem ire taada sajuuta ka metaalisti ir sabaazti vienaa lielaa kraatinjaaa kat kur zoodaarzaa un visi iet klaat un jautaa to un sito lai izprastu sho "sugu".
Nu man draugs ir reperis un man nav nekas pretii jo gaume nedriikst nostaaties starp draudziibu bet reps latvijaa IR TRULS UN KOMERCIONAALS (Ozols bez komentiem, Gustavo-reklaamas seja, Riga Rec vispaar ir urlu bars utt).Nahuj te taadi suudi forumaa ir jaapspriezh.Labi, varbuut armands veel liriski ir tiiri cieshams bet shis ir TRUEMETAL TRUEMTA TRUEMETAL T R U M E T A L saits kur reizeem ir labi ja paraadas arii kaada laba alternatiivaa muuzika (dead can dance, a perfect sircle...).Niks vien Psiholog izsaka kaut kaada jauninjaa peetniecisko dabu bet uzliekat tachu miksto shitai un n-tajaam citaam sick teemaam vechi nu!!!! KEEP METAL ALIVE...
0
Bez komentariem!!!
0
OZOLS rullee!! Vinnss ir labaakais pasaules reperis
0
Varu tikai atkaartot to ko Tev teicu teemaa par Hariju Poteru... :)

Nez ko roof taads uztraucies...?
0
roof, bet par kautko tachu ir jaarunaa...un katrs runaa par to, kas vinjam vairaak interesee...
0
kk:)
zini ir taadas reizes kad vienkaarshi piebesii..ko lai dara-mees visi (arii reperi un psihologi:) esam cilveeki
0
> alnis3:

Jaa, Ozols tiesaam rullee tualetes papiiru. >:/
0
Rauga mīklu
0
Šeit nu visi var atkal parādīt savu rasismu, bet man gan ir vienalga, vai mūziķis ir melnais, baltais vai vēl nezin kāds, man galvenais ir mūzika, un par reps man nepatīk, jo tas, manuprāt, nav nekas vairāk, kā kaut kādu stāstiņu norunāšana stulba ritma pavadībā.
0
Hip hopsa ideja nemaz nav tik slikta. tas ir lielisks informaacijas nodoshanas veids. Tik daudz ko var pateikt ar 1 gabalu. Tas ka lielaakoties reperiem nav ko teikt, vismaz tiem ko man naacies dzirdeet, taa ir cita lieta. To nevajag uztvert kaa muuziku. Muuzika tur ir tikai ritmam vai fonam. Galvenaa ir informaacija.
0
ļoti vērtīga informācija par kautkādām melnādainām maukām un citu kādu nigeru kas dabujis pa kaklu vai kā tamlīdzīgi kāda man darīšana ko tie nigeri dara
0
Nu redz arii balsi var uztvert kaa instrumentu neskatoties uz to vai tiek runaats vai dziedaats vai ruukts. Tas ir attieksmes jautaajums. Man ja godiigi iipashi neinteresee dziesmu teksti (mosh vieniigi CC) un taaka ja gadaas saskarties ar repu, tad es klausos uz foneetisko skaneejumu nevis censhos saprast ko nabaga reperiitis censhas nomurminaat. Ir jau protams dazhi Armandi kur teksti ir ljoti sakariigi un taadeelj vien ir veerts dzirdeet. Bet ar to arii viss beidzas.
0
kameer nigeri nelien aaraa no savaam padibenee, ari man i pie pakalas vini, bet...ja vini saak mekleet labaakus mediibu laukus piem. pie mums, tad nu sorry, neko citu kaa pa purnu nav pelnijusi...un to ko vini nelabaa balsii murksk zem deguna diezvai var nosaukt par muuziku...to vini var dariit seezot palmaas un rijot banaanus...
0
un pilniigi piekriitu Bleakness, ka muuzika nav domaata tam lai klausiitos kaa nabaga nigeram neiet...
un kaads tad var buut foneetiskais baudiijums repaa kur tikai ar gruutiibbam var sekot liidz kas ir gribeets teik?pat nemot veeraa ka manas valodu zinaasanas nav sliktas...
0
Atkal kaarteeja teema-Ai nebija ko dariit,kaut kas jaauzraxta!!!!Tpfu!
0
Apmeeram taa arii bija, bet teemas jautaajums mani tieshaam interesee...
Kas attiecas uz repu un uz to, ka dazhiem liekas laba ideja "nodot informaaciju" - draugi, neaizmirsiisim par dzejas vakariem ;)
0
Bleakness tu laikam neiebrauci par ko es rakstiju. es necentos nevienam iegalvot, ka visi kas repo, ir talantiigi un labi dzejnieki ar labu dikciju un veertiigiem dzejoljiem. Es tikai gribeeju pateikt, ka shis ir pateiciigs veids lai ar saviem tekstiem kaadam kautko pateiktu. Diezvai ar kaadaa citaa muzikas stilaa var tik vienkaarshi 3minuutees staastu izstaastiit.
Zizii, Nevienu vaardu nerakstiiju par neeghjeriem.
Un tagad jautaajums- Ja labai dzejai pieliek klaat muzikaalu pavadijumu, vai taa automaatiski paarveershas par meeslu? Nav jau lietai jaapatiik, lai to speetu noveerteet. piekriitu ka lielaakaa dalja no taavisa ir suuds, bet ir lietas kuras ir interesanti vismaz 1 reizi noklausiities.
0
Padomaasim....

1. Reps naak no Haarlemas.
2. Tur dziivo nabadziigi nigeri bez izgliitiibas.
3. Kaadus sakariigus textus juus no vinjiem gribat??
0
Tādā veidā tev krbrs piekrītu
bet reti jau kurš izmanto to priekšrocību paziņot vērtīgu informāciju vai kautvai nevērtīgu bet kautko uzjautrinošu.
0
Kaads tur sakars ar izcelsmi muuzikai,un kas tas par mulkjiigu jaut?Hip-hops kuram normAALAM metalhedam interesEEEE?Nu gan juus cilveeki dodad!:(
0
Un no metālistiem, kas lielākoties nāk no strādnieku rajoniem, var prasīt nez kādus augstos, filosofiskos tekstus? :)

Bet vispār - baigs tupums šeit atbildēs vīd...
0
Un tu (s)aatan buutu tas normaalais metalheads? Kautkaads murgs!!!
0
Es neesmu no strādnieku rajona esmu no Laukiem, bet tagad gan laikam man sanāk strādnieku [dzērāju, narkomānu] rajons
0
WT,
jedritvaikociņ! Tupums ir ienākt forumā tikai tapēc, lai kādu tēvišķīgi pamācītu vai sarātu, kā to dari Tu.
0
Kaads tur sakars ar mani?Es nesaku,ka esmu vis normaalaakais sheit vai kaut kaa tamliidziigi!
Piemeeram tev Faun, interesee hip-hops?Vai nau nedaudz nelogjiski raxtiit metaala forumaa par hip hopu?Un naakam reiz ,ja taada buus,neraxti luudzu manu pirmo nika burtu iekavaas.
Esi ar metaalu.
0
Fauns
Vai deel hip-hop ir jeegas striideeties?
Vai arii tu paarprati ,ko gribeeju uzrextiit?:)
0
To: Saatans
Buutu kaada jeega ieiet hiphopa forumaa un jautaat, kaapeec vinjiem nepatiik hiphops?
P.S. interesanta literatuura nesen te kautkur forumaa paviideeja par pozerismu ;)
0
Taa pataas- ko tad tu ieguusi,kad uzzinaasi katra domas?Iesi kaadam staastiit ko cits tur ko teica?
Vai arii tu esi toposhais psihologs,kursh peeta,kaa cilveeki reagjee uz konkreetaam lietaam,vai arii kaa to savu nepatiku noformulee katrs?
Kas tu taads vispaar esi?Kaapeec man ar tevi ir jaadala domas?Metaalists vai cilveeks kuram nau ko dariit?
0
Es ne atbalstu ,ne noliedzu hip-hopu,es vienkaashi nedomaaju par to.Es domaaju par to ko man ir jaadomaa...
0
Esmu cilveeks, kas no nekaa dariit klausaas metaalu.
Un kaapeec man obligaati ir kautkas jaaieguust? Ko tu piemeeram ieguusi dziivojot? Ko tu ieguusi uzzinot, ko ieguushu es?
0
Nu, jau aiziet filozofija.:)
0
Man garsho piiraagi ar kreejuma meerci :O
0
un ja veeeel sauuusinjus klaat piegrauzj, nu dieviigi, nu DIEVIIIGI!!! *eed spekja piiraadzinjus*
0
Starp citu, tas jau taa ne pa teemu saaks iet (uiij, ku nesmuki :'( ), bet ja peec shitaa PAEEDIENA veel pa virsu uzdzer limonādi "Limonādi", tad nu gan ir labs gariigais visai dienai garanteets! ^-^

*iet tasiit pacinju zupas, informēšu par rezultātiem*
0
Tu ko, RunciRenaar, iistie true metaalisti kreejuma meerci neeed, jo taa tachu ir apkaunojoshi gaishaa kraasaa! Pokemons taads!
0
Bet es eedu ar kjimenju skaidinjaam, vai tas kaut ko kaut nedaudz glaabj? :(

Es ceru ka jaa ^o_o^, jo es gribu buut TRVE BLEK DETH metālists.
0
Siera salaati ir vieniigie kas speej vest muus uz patieso kulinaarijas burviibu dizho smagumu kunjgjii.

Tikai jaaeed tumsaa lai neredz ka gaishaa kraasaa.
0
Es dziivoju,jo man dziive sniedz piedziivokumus,prieku & miilestibu!Bet taada jau nau teema!
Un ko tu ieguusti no dziives?
0
A es dziivoju taapeec, ka mamma mani piedzemdeeja. Man jau neprasiija, vai es maz gribu, njeema un taa vienkaarshi piedzemdeeja.
0
Nu faktiski man ir taa pat kaa luusim
0
"Siera salaati ir vieniigie kas speej vest muus uz patieso kulinaarijas burviibu dizho smagumu kunjgjii.

Tikai jaaeed tumsaa lai neredz ka gaishaa kraasaa."

Jēēē :D Es krējuma mērci arī ēdu tumsā. Es joprojaam esmu trve m/
0
Es jums saku! nav stiliigaaka TRVE metaalistu eediena par makaronu zupu, kuraa ir viena pile asins!
Pameeginiet, nenozeelosiet!
0
Nu tagad mēs drīkstam atgriezties pie tēmas:

HipHps - FUJ!
0
Makaronu zupa ar pili repera asinju...
0
lai arī nemaz tik daudz neklausos gaļu mans deathisms izpaužas gaļas ēšanā
hmm intreanti ko tad ed tie kam vislabak iet irkshas power metal>???
0
Tie ljautinji lielos daudzumos pateeree powerade(vai kaa nu tur sauca to suslu bundzinaas)
0
kofeīns arī der..!
0
a kapaec tu pats neklausies?, man nepatiik, nekaadu pretenziju pret vinjiem nav, ja nekasaas pats ar nelienu virsuu.
0
to Luusis
Hm, par to komentu, ka maate vienkaarshi neema un piedzemdeejaa. Nu ko lai saka, peec shaadiem vaardiem Tu momentaa topi par visu maashu sapni, kursh gan negribeetu bernu, kursh shaadi pasaka. Man ir ieteikums, aizej un pasaki tieshi taa savai mammai (visai skumji, teikshu kaa ir). Bet iespeejams, ka Tevi paarpratu, ja taa, tad patiesi atvainojos!
0
>Zeme: Ja man tagad ljautu izveeleeties- es nepiedzimtu. Un nespried par lietaam, ko nezini, piem. par manu gjimeni.
0
Atkal saakas? Viens idiots ieliek, ko juus domaajat par Ozolu, otrs - kas tik nezzeeliigi kruts metaalaa, tressais - ko par hip hopu! ok, ierosinaassu truemetal.lv ssefam ielikt balsossanu - gada speeciigaakais un aktiivaakais truemetal.lv aizdirseejs.
0
Faunam

Nennem dzilli pie sirds, bet nebrauc Saatanam virsu. Vinna ir iekss MUTILATE MYSELF techical team sastaava:-D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas