Infected - World Full of...
0
Iečekojiet jaunāko Infected veikumu! Jūsu uzmanībai tiek piedāvāta dziesma World Full of... Vēl karsta - tikai šodien ierakstīta. Izmaiņas notikušas arī grupas sastāvā - tagad ir palicis tikai viens vokālists. www.alternative.lv/mp3/Infected... - World_Full_Of.mp3
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
www.alternative.lv/mp3/Inf... - World_Full_Of.mp3 <== šo te iekopēt brovzerī!
0
Un daudzpunktes vietā ierakstīt "fected"! Atvainojos par spamu.
0
:) man tai dziesmai jau notis kadu laiku ir! paldies imej :) vakar noklausijos pashu dziesmu! un peectam pamacijos dziesmu paspeleet, kautka feini skan tur bass
0
Nhm, dziesma būtu tīri jauka, bet tas tīrais vokāls izklausās visnotaļ pašvaks (ko nekādi nevar teikt par "netīro" - tas ir gana labs). Lai gan diezgan piegriezušās visas tās melodiskās padarīšanas pēdējā laikā, bet tas jau atkal pilnīgi subjektīvi. Drusku vairāk agresijas! ;)
0
Atļaušos izteikt prieku par tās meičas atstādināšanu no dziedāšanas pienākumiem - no offence, bet viņa galīgi neiederējās kopējā ainā.

Gabals itin labs.
0
runajot par solistiem... nu i nafig vinjus! :)
0
jaa, jaa un bundziniekus arii nafig!!!;)))
0
ārprātīgi garlaicīgi.
0
"ārprātīgi garlaicīgi."

varbūt tad arī pamato kaut kaa savu jauko apgalvojumu :O
0
shvaki shvaki. Miskashu faili. Nekaadas naakotnes. Plika tehnika. Vinju hobijs ir speeleet, bet nopietni vareetu tikai maaciit citiem apguut gjitaarspeeles pamatus. Skarbi, bet man nav citu ko teikt. Man shitaa bezattiistiiba sit pushu visas runas par to, ka vinji tak tomeer ir saveejie, atbalstiisim vieteejaas grupas u.t.t.
0
hehe! vampiirs! aljo! sveiks svins! ;)
0
vokaals ne visai bet instrumentaalas nebij slikts
0
beidzot es ar to gabal dzirdēj vokāls ar man ne visai bet kopumā pārāk mierīgi ne ar ko nespēj paraut ja mieru taisa derētu ar pie atmosfēras piedomāt nu kautkā tā lai spēj ar vismaz pēc gada šo atcerēties
0
es dzirdēju... es ceru, ka tie ir zēni ar attieksmi... ja viņi spēlētu kā visi Latvijā sāk spēlēt... es domāju Brutal... man viņi uzreiz patiktu. Vairāk Brutal mūzikas Latvijā. Hail forever gore brutal brutality. es arī domāju sākt grupu taisīt, stils ir viennozīmīgs -BRUTAL-DETAH-BLACK-SATANN...
0
klausījos te pēc ilgiem laikiem MP izlasi Nr. VI, kas iznāca pirms sešiem gadiem un treks nr 8 ` world full of..` tomēr baigi kruts. Šķiet, ļoti perspektīvi džeki.
Atvainojos par savu neinformētību, kas ar šo grupu noticies tālāk ? nav ne redzēti, ne dzirdēti pēdejos gados.
+1
ši grupa tagad saucās Biomorph un spēlē to ko tagad sauc par "djent"
0
kas tas vēl par velnu...
lai nu kā, bet ieskatījos vikipedijā: `djent` ir progresīvā metāla paveids, ķipa atvasinājums, ko ieviesa Mesuggah. Stils kā tāds jau zināms kopš 90tajiem, bet sevišķu popularitāti guvis pēdējos gados....
Lai nu tā būtu...>:)
0
^ Labs piemērs tam ir Mešugā - Bleed.
0
iz djentiem man maz kas patīk, bet šis ir okeij

www.youtube.com/watch?v=Ims89OiP1Ro...
-1
^ un tevi tā gaudošana nebesī ārā ? Jā, TesseracT ir forši ne tikai tiešām skaistu djentu, bet arī ar to, ka viņi ir sapratuši, ka viņu vokāls sūkā, tāpēc izdeva 2011.g. albi ONE arī instrumental versijā, kas iet uz urrā.
0
Ok , rums vairs netliks dzerts - Karoče , čaļi ir kruti, jo izdeva albi instrumental versijā, jo viņu vokāls reāli sadirš visu skaisto, ko tie veido.
-1
Wtf?
djent my ass dry!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas