Meklejam vokalu un bundzinieku
0
Grupa mekle vokalistu un bundzinieku. Stils - Hard Rock/Heavy Metal...vajadzigs bundzinieks kas mak klausities parejos instrumentos un vokalists, kas pats spej saceret vokalo melodiju. Growlotajus ludzu neatsaukties.Interesentiem ludzu sutit savus pieteikumus uz Chazz@inbox.lv vai atstat tekstu tepat.
P.S. Sis ir pedejais sauciens pec palidzibas. Ja neatradisim kadu kas gribetu un varetu darboties sini laucina kopa ar mums, naksies mainit stilu uz tadu, kura vieglak atrast muzikus :(
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Mainīt stilu, jo nevar tik viegli atrast tautu, tiešām ir spēcīgi!
0
mainiet stilu uz death pusi un buus labais nafig jums to haviiti vajag
0
Vokaalu juus veel droshi vien atradiisiet (jautaajums tikai - cik labu), bet ar bundzinieku (spriezhot peec manis pasha pieredzes) buus LIELAS probleemas. Vispaar situaacija ir galiigi suudaina - it kaa pilnas ielas vazaajas ar visaadiem dzhekiem un meichaam, kam rokaas instrumentu cheholi, bet kad tu nabaga cilveeks ieliec kaadu sludinaajumu tipa "metal grupai vajag tur kaut ko", tad ir PILNIIGS KLUSUMS. Neviens pat nepiezvana. Visi grib speeleet nu-metal, grunge vai veel kaut kaadu tur industrial Shitknot. Taa luuk.
Savulaik mees basistu mekleejaam pusotru gadu.
0
A vot nevajag mekleet pusotru gadu kaadu, kursh prot speeleet. Labaak ir paaris dienu laikaa atrast kaadu, kursh grib speeleet un aizsuutiit intensiivaa apmaaciibaa. Muusu mazais Bluudijs Magots ir piemeers jums visiem - vinjsh basu iemaaciijaas speeleet 3 meeneshu laikaa. Peec pusgada jau mazie pirkstelji dancoja kaa velna padauzas pa grifu. Basene arii tika izrauta no pakaljas un tikai peec gadiem triis nopirkta sava. Taa kaa vajag tikai entuziastus. Bet ja to nav, tad jaasaak aizdomaaties vai Latvijas robezhaas vispaar ir jeega kautko biidiit, iznjemot mazu pieredzi - kaa uzstaaties ljoti izlepushai un izveliigai publikai, kurai vajadziigs viens! Un tas ir mii akords... Apskatieties kaut uz to teemu par leekaashanu konchos. Rokas nolaizhas! Tie ir cilveeki, augstaakais 10, kam tieshaam to konci var nospeeleet. Dazhreiz paarnjem taada sajuuta, ka nafig vispaar laiku teereet? Bet gan jau. Ja sheit neciena, tad citur paspees ieveerteet.
Ak! Es peedeejaa laikaa kljuustu paaraak sentimentaals! Pardon!
0
Nu Faun, taisniiba Tev protams ir, bet mees beigaas tomeer atradaam to vienu, kursh prot speeleet, un ar to es nedomaaju tikai pirkstu aatrumu, bet arii izpratni par muuziku un aatru pielekshanu. Bet tas nu taa, ne jau par to es iisti gribeeju...

Probleema ir taa, ka entuziasma tieshaam NAV. Taadi "mazie gjeeniji", kas njems un aatri iemaaciisies Latvijaa ir lielaaks retums par Lucanus cervus L. (dizhaa briezhvabole). Mees esam meegjinaajushi ar vienu bundzinieku, kas bija jauns un iipashi neko nemaaceeja. Nu, sorrrrriiii, bet taa nav speeleeshana. Un pilns ir ar taadiem.
0
Starp citu Faun - nedomaa ka taa pusotra gada laikaa mees izmeegjinaajaam un izbraakjeejaam neskaitaamus kandidaatus. Nekaa tamliidziiga. Bija kaut kaadi divi. Viens bija speeleejis funk un jazz un vinjam likaas galiigi nesaprotami, ka dziesmaa ir vairaak nekaa verse, chorus, verse, chorus, bridge, chorus un vinsh gribeeja vairaak elektronikas.
Otrs bija veel labaaks - taads chaliitis, kursh seedeeja un visai neveikli un neieintereseeti kaut ko dringaaja uz sava basa.
Un kad paraadiijiijaas tas, kursh mums ir tagad, tici man - UZREIZ vareeja just ATSKJIRIIBU. Taa ka man nav nekaadas lielaas ticiibas uz shitiem briinumiem.
0
kk:( - par to vokalu. Protams ka kaukadu var atrast, un bija ar. Bet vins klausijas Funk, hiphop un industrial, un ta ari meginaja dziedat. Balss bija laba, bet sadzive neciesams, un hard rock/heavy metal ari vins galigi nejedza dziedat...bundzinieks ari bija, bet to limeni kadu vins sasniedza pa pusgadu, es pats sasniedzu paris nedelas...
0
njaaa... ka man viens pazistams cilveeks teica, ka Latvija muzikas attistiiba ir turpat kur irms 10 gadiem! reti kura grupa tiek kautkur augstaak, kautvai ta pati Praata Veetra, vinji ir diezgan populaari arpus Latvijas, nu Skyforger ar vislaik brauka pa citaam zemeem :) un jaa tie pashi debilikji in stora itka braukaajot turees pa visu eiropu.
PS: es pirms 4meneshiem saaku speleet bassu, nju esmu apnjeemies vinju iemaciities labi speleet, kautkaa jau saap pirkstu lociitavas, bet vienalga speleeju :)
0
Tici man, ja katram būtu tāds entuziasms kā Pēterim & Skyforger, tad arī citi jau sen braukātu pa tām ārzemēm :) Man jau liekas, ka te būs pie vainas drīzāk paša neizdarība, slinkums, neprasme vai tas pats vecais naudas faktors, kas liedz izlauzties. Skyforger'am neviens neko nav devis par brīvu, viss ir nopelnīts ar sūri grūtu darbu un beidzot pēc 10 gadiem var just ka tas ieguldījums sāk nākt atpakaļ. Tā kā nevajag sērot, vajag macīties un darboties tad i viss notiksies :)
0
...bet vai tas, ka citi jau sen braukaatu pa aarzemeem, noziimeetu arii to, ka vinju muuzika taptu klausaamaaka? Svariigaakais tomeer paliek muuzika, nevis showbizness un Latvijaa ar to muuziku ir kaa ir :/
0
Nu ja muuzika nebuutu diez kas, tad aarzemees nebuutu vajadziigi - viduveejas un vaajas grupas var atrast visur.

Abet ar to muuziku Latvijaa - pareizi ir arii ko Hopkinss saka, neviens jau par meistaru nepiedzimst, par taadu jaaizaug.
0
var jau maksliigi uzcept kadu grupu :DD nez kas no taa sanaaks, bet var megjinaat savaakt labakos muzikjus un ko sashtelleet! es tik nezinu kaada buutu publikas attieksme pret to
0
Domaaju, ja saliktu profinjus muuzikjus, sagjeerbtu, safrizeetu, safocheetu, izreklameetu pa visu pasuli, tad noteikti arii sanaaktu kautkaads viduveejs produkts, bet toties ar BRENDU, kuru diezgan veiksmiigi var paardot. Kaada buutu publikas attieksme?... Visticamaak publikai par to nebuutu nojeegas, vinja redz tikai gala produktu, piemeeram, zlobnus metaljorus ar putaam uz luupaam zveerot uzticiibu saatanam vai kautkaadaa taadaa garaa (tas jau ir imidzmeikera paarzinjaa).
Ar to gribeeju teikt, ka mees esam patereetaji un produkti dara muus laimiigus.
0
Deadfall - Tevis nosauktajam variantam ir/bija dziivi piemeeri: The Blood Divine. Savulaik tika reklameeti kaa supergrupa ar CoF un Anathema eks-daliibniekiem. Izdeva divus vai pat triis plashi izreklameetus, viduveejus albuumus. Kur vinji ir tagad?
Ir veel piemeeri.
Naakotnee (peec manaam domaam) par shaadu piemeeru visdriizaak kljus arii Slipknot.

Bet nevajag jau arii domaat, ka visu tikai safabricee visaadi tur producenti un imidzhmeikeri.
0
Slipknot jau ir mega reklaamas produkts! bet redz kaaa stulbajiem ljautinjiem patik viss ko vinjiem pasniedz!
0
bundzinieku atradam, bet vel joprojam vajag vokalu...
var neko daudz neamcet
var vispar neko nemacet
galvenais lai ir veleshanaas
p.s. growlotajus nevajag
p.p.s. tadus kas piesakaas un beigaas tomer neko neizdara, bet vienk pazuud ari nevajag
0
"var neko daudz neamcet
var vispar neko nemacet
galvenais lai ir veleshanaas"

Nu tad es piesakos. Dziedaat nemaaku, bet ljoti gribu. Bet vismaz man ir laba muzikaalaa dzirde, liidz ar to pati apzinos, ka nemaaku dziedaat. >:(
0
kk:( - atgriezhoties pie ieprieksheejaas teemas. Nu visaadi gadaas. Es varbuut paaraak krasi izteicos. Nu, protams, ka nav vienas formulas, peec kuras nu raust jaunos talantus. Zinu tikai, cik naacies redzeet n-tos cilveekus ar ko viskautkur ir paspeeleets, ka, ja neshtimmee galiigi domu gaajiens daudzmaz vienaa ritmaa (un nesaak shtimmeet peec kaadiem 3 meegjinaajumiem), tad arii nekas nesanaak. Tobish, ja grupai meegjinaajumaa netiek smaadeets alus, kaartiiga izsmieshanaas, skalja atraugaashanaas, pirshana un vienalga kas cits no taas pashas teevinju seerijas, un atnaak jaunais kandidaats, nopietniibaa paargrieztu seju un grib meegjinaat nu kjert kautkaadu iipasho iedvesmu, tad nu agri vai veelu nekaa tur nebuus, lai cik vinjsh labi speeleetu un izprastu to muuziku. (Fiksais piemeers, protams)
Tas, ko tu saki par to muuzikas izpratni ir visai slideni. Atrast cilveeku, kas labi speelee, izprot to muuziku tieshi taapat kaa tu, un ir vispaar feins choms, manupraat ir pilniigs rozaa variants.
Parasti tomeer jaauzticas savai intuiicijai un kaada no taam lietaam jaapagaida vai jaaattiista.
0
nuu mana uztvere,ja taisa grupu tad jataisa cilvekiem kas jau ir draugi :) principa es nzinu ka tad buutu ar braali, jo es ar vinju ik pa laikam par kautko dirshos :)
0
Faunam

Varbuut tapeec mees esam bezgalligaas sastaava probleemaas, jo kjeram shitos "rozaa variantus" ha ha. Bet nekas pamazaam, pa vienam savaacas. Un temeet uz kaut ko zemaaku par maksimumu jau vispaar buutiibaa nav jeegaas. :D

Pilniigi pareizi jau ir - galvenais ir entuziasms, bet ir veel labaak, ja entuziasms ir "apaudzeets" ar profesionalitaati, ja taa var teikt. Ilglaiciigs entuziasms taatad. Stabilitaate. Mums meegjinaajumos piem. valda gandriiz vai taada akadeemiska atmosfeera, alus nav, bet jautriibas it kaa netruukst. Tas muusu basists ne man ne paareejiem nav labaako chomu viduu un aarpus meegjinaajumiem mees satiekamies reti, bet vinsh ir ljoti piemeerots muzikaalaa jomaa un speelee tieshaam labi. Taa kaa no 3 punktiem 2 ir izpildiiti - labi speelee (ar galvu ne tikai ar rokaam) un saprot muuziku liidziigaa veidaa.
0
nu jaa taa jau ir bet kaapeec vampiir tu saki ka slipknotiem bajgaa reklaama nav jau taa reklaama tik liela vienkaarssi vinniem ir daudz kas cits ar ko izcelties. Pat KoRn kas ir manupraat krutaakaa nnuumetal bands suudzaas ka vinniem ir suudiiga reklaama jo visu okupeejussi tizlie hiphoperi R&Bisti pop singeri un citi meesli. A metaals taa pa aizmuguri bet ar entuziasmu un lielu gribeessanu jau taalu var tikt kaa METALLICA protams vinni vairs nav taadi kaa bija bet nu tomeer m/
ai es nezinu karocce metal forever m/
F*UCK pop un vis kas tam liidziigs
0
meklēju bundzinieku basistu, dziedātāju, 2 ģitāristus, taustiņinstrumentālistu.... pārējo darīšu pats...
0
es mekleju grupu kas vareetu pienjemt tadu slinkji ka es .....
0
riebjas man slipknot un korn! vispar kas tur ir? vienigais es te palureju ka slipknotam bundzinieks valee, visu cienju!
Bludij, ko tu darisi pats? kasisi pautus un dirsisi ka tev ir grupa :DD
0
"Bludij, ko tu darisi pats? kasisi pautus un dirsisi ka tev ir grupa :DD" - tieši tā visapkārt ir tik daudz kasītāju, ka vienkārši neuzdrošinos atpalikt...
0
...un ko pats darīsi? kasīsi un dirsīsi, ka zini kādu, kurš kasa pautus un dirš, ka viņam ir grupa...
0
pag vai tad tas chaZZZrock nav no "true heavy cult forest fart rock" grupas jautrie turisti ar rotejosho anusu. Tas pashas kurai nav neviena demo dziesma lapa bet piebasts ar "reeeeaaaaalaaam" bildem. Labaak mainiet stilu uz popu.
0
rememmber - be true, be in forest.
0
es jau nedirshu :) es mekleju kam piemesties un tad pljutiishu ka esmu uberkruts! bet ja godigi, tam man tak pohuj! jaspele sev un savam priekam, nevis lai buutu krutaks! veceni tapat nedabusi ar to :)
0
to Vampirs:
"veceni tapat nedabusi ar to :)"

nez gan, kiss puikas uz to vien dzivoja he he
0
tu visu manu teikto apstridesi? eeem ties lidz kiss limenim un tad runasim :)
0
piedod... līdz kiss līmenim man nav nekādas vēlmes nokļūt... vecums ir laba lieta, varbūt vēl kārnīšu uz tava kapa, uz kura būšu apgriezis krustu, jo spēlēju brutal death thrash
0
nu piedod atvaino... tavs pedejais izteiciens pieradija tavu debiismu visas dzives jomas! man kiss ar netik! un kapec butu jaaizitiek citu kapi? tev laikam nav visi majas!
0
"veceni tapat nedabusi ar to :)"
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas