Zjurnaals metaljoriem...
0
ja es buutu cilveeks,ar pikji beidzot izdotu Latvijas underground muuzikas zjurnaalu..ko
liidziigu vecajam Legion,tag.M. bet nudas man nav,so vieniigais ko varu piedeevaat
dazjus skraapeejumus follijaa... :( vai dizjus rakstus un recenzijas uz
bruunganaa kartona...(tas taa reaali domaajot,jo shie resursi ir saliidzinoshi leeti,lai
izdotu vairumaa).... varbuut netaalu ir cilveeki,kas to veeleetos dariit? tachu ir
shii ceelaa ideja uz muusu zemes,ljaudis,vai ne?? tad kaapeec nedaraam? varbuut varam
taa radoshi visi kopaa izveidot ko taadu?(bet ne virtuaalu,bet taustaamu!)
*visi -domaati,kaada grupinja cilv.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja tantei buutu ritenji vinja buutu tramvajs :D
0
kaads sakars?
0
jaaa, un peec tam visi* draudziigi sho izdevumu nopeerkam... ;)
Tam jaaiet!

*visi -domaati,kaada grupinja cilv.
0
nu,arii... :(
0
vispaar baigi debila situaacija... varbuut ja buutu shie zjurn.,tos vareetu konchos paardot... a varbuut arii nee...
0
Nu es kaadrez gribeeju taisiit zzurnaalu. Un ja viss sanaax, tad domaaju, ka kaut kad tas driizumaa vareetu paraadiities. Nav jau obligaati jaataisa uzreiz ko liidziigu MetalHammer! Var vienkaarssi izdot saakuma mazuz , melnbaltus bukletinnus ar sso to interesantu.
0
tieshi to es arii domaaju... priecee,ka kas tiek dariits taa labaa...
0
Nu ko padariisi, ka 7 gadus esmu metal maniax;)
0
vai darbojies viens,vai ir domubiedri...tiek arii piesaistiitas citas radiibas?
0
Neesmu 1......
0
Neesmu 1......
0
Neesmu 1......
0
kaa tas viss tik vai tiek organizeets? driikst jautaat,vai arii to negribas teikt?
0
Apskati savu pasta kasti:)
0
:)
0
Probleema sheit vareetu buut taa, ka (lielaakaa) dalja potenciaalo lasiitaaju zhurnaala saturu zinaas pirms iznaakshanas vai pat pashi piedaliisies taa veidoshanaa...
0
bet tomeer ir taadi,kas arii var nezinaat...nejau visi paziistami ar muuzikjiem,un ne visi zin to plaanus,domas.. :I
0
Nez kaadu tad infu tu tai zhurnaalaa liksi? Vienreiz izkaneeja, ka shite pat vareetu likt jaunumus. Visi piekrita divien viedokljiem: 1. ja vareetu, 2. nez kursh to dariis. Taaka nez kuram vajag probleemas veel ar drukaashanas darbiem, nemaz nerunaajot par jau mineeto jaunumu svaigumu. Taaka nevajag izgudrot velosipeedu. Tas izklausaas peec pensionaaru vaidiem, vai cik agraak bija labi, a davai daram kaa agraak. Ok, ja Hellhammer kaadreiz taisiija taadus bukletinjus, nu tad to 7 gadu aspektaa vareetu secinaat, ka tas bija apmeeram laiks, kad nets tikai saaka attiistiities. Tagad probleemas ar netu ir tikai iipashi mazos ciemos. Ok tur vareetu arii drukaatu materiaalu, bet, vai tu tur vediisi shos savus bukletinjus? Aidabuu liidz turienei labaak kaadu plakaatu, un tas jau buus labi. Taa ka, ja reiz tik liels entuziasms, ir liste... biidi tik augshaa ideju par truemetal zinju sadalju. Njem piemeeru no abbath (blackmetal.ru), bez liekas gaisa jaukshanas dara savu darbu, tad arii cilveeki saak atbalstiit.
0
redzees redzees... tik nenoliec..
0
man ta liekas ka vispaar ideja izdot Latvija kaadu metal magazine ir utopiska ideeja... labi, labi kadreiz pasham bija tada ideeja... ideejas liimeni viss arii palika. Pirms ko uzsaakt izdoma kas to zurinju lasiis te Latvijaa? kadaa valoda tu griibi to izdot? Latvieshu? Tad tavu potenciaalo lasiitaaju skaits var buut aptuveeni ~1000 cilveeki. ok. iespeejams vairaak... beet padoma vai visi pirks? es doma ka 90% ne. Mes teee esam tik maz ka visas zinjas un infa vienalga agri vai veelu liidz teviim nonaaks. Vieniigais jaa tu neesi matainais Pupkins no "Kreevelem"... hmmm... kuram tas zurinjsh palidzeetu.... bet vinjsh to arii nepirks, jo nezinaas ka tads eksistee.
Var rakstiit krieviski tad to nelasiis lielaaka dalja no laviski runaajoshiem... nedomaju ka varees ieguut lielu popularitaati Krievijaa... Vinjem i daudz zurinji kuriem dos priekshroku, es tai pat skaitaa... Rakstiisi angliski? Tad es doma ka tev buutu jaanodibinaa kontakti ar arzemniekiem... ai blja apniika... Koroche es doma truemetal.lv dotaaja momentaa ir labaaka vieta kur realizet savaas domas, ideejas utt.
vahhh, biki pa daudz sanaacis...
0
Latvijā tam ir par maz noieta iespēju. Nekas tur laikam nesanāks.
0
var jau straadaat vismaz eiropas meerogaa. Man probleema taa nebuutu. Vieniigaa probleema ir, ka buutu nezzeeliigi daudz jaatlicina laix, lai izveidotu sakariigu un kvalitatiivu zzurnaalu. Man bijau viss gatavs tam, bet tad paaraak daudz sanaaca nodarboties ar muuziku un vairs neatlika laix tam.
0
Nu tiem kas nezin, un liekas ka to ir 99%, tad 1997 gada jau bija viens underground metala zhurnals, kursh saucas "Tales of Beverina"... un musu dizhajiem faniem toreiz nebija vajadzigs.....
0
Nu jaa ideja jau nau slikta, bet vai ta nepietiek ar internetu, kur visu laiku var mainiities metaalisti ar domaam uzinaat kautko jaunu! Es domaaju, ka neviens sapraatiigs nepirks kaadu zzurnaalu pa 4LS, bet gan iees internetaa :/
0
Nu kautkas isti nobrieda? ir kadi kadri no si zurnala palikusi?
doma jau laba :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas