Kur nopirkt aadas meeteli?
0
Vai kaads zin Riigaa kaadu METAL veikalu kur var nopirkt par NORMAALU cenu aadas meeteli (METAALISTIEM), buut ubaigi labi ja vareetu padod zinnu vai nu uz eepastu vai sseit, aa un kaadas cenas vispaar ir ssaada tipa meetelliem?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Šāda tipa mēteļiem nav "normālu" cenu, ja par normu pieņemam vidējo atalgojumu Latvijā. :D

Un vēl es gribētu uzzināt, kādi ir tie ādas mēteļi, kas ir speciāli paredzēti metālistiem :DD
0
Laikam jau tie iipassie maksaa taa kaa max alga LV, bet taadi..., kur taadsu mekleet?
0
ādas mētelis no metāla m/
0
ja kas, Cartini ir daži līdz zemei :D
0
ja kas ir shuveji kas tev varetu uzshut tadu kadu gribi par tirgus cenaam :DDD dagri tev tas izmaksas, labak noperc gichu un spelejies!
0
nē nē , labāk mēteli gičas formā m/
0
kads tas izskatitos?
0
kads tas izskatitos?
0
diezgan neērts, bet mode prasa upurus ;)
0
u jaaa
mode tiesham prasa upurus :)
0
Meetelis no metaala gichas formaa.
0
Ar stiigaam pogu vietaa.
0
Bet vispaar es saveejo pirku zem autostaavvietas pretii autoostai- pie 7.tramv. pieturas. Vispaar jau parasts meetelis, no aadas un garshs. Pirku pirms pusotra gada, tad cena laikam bija ap 110Ls, jo bija kauch kaada tur atlaide, cik tagad taads vareetu maksaat- nezinu.
0
:) tad jau tapati gicha vien sanaak! tik par meteli vinju nosauc :D
tip metelis+gichas chehols=metelis no metala(labak jau no koka buutu) gichas formaa ar stigam pogu vietaa :)
0
A nekaa, taa nevar buut parasta gicha. Tu pameegjini parastaa gichaa ieliist! :D
0
nee es domaju metelis ir savienots ar gichu! tip ieksha oderee vai arpus uz muguras nu tur tip buu jauzzimee :D
0
Es domaa, ka tik ekskluziivu lietu par NORMAALU cenu nopirkt nevarees. :))Bet kaa tu taisies odereet metaalu? (jo es joprojaam par meeteli no metaala)
0
nu sanaak taadas maktenas brunjas beigaas pats knapi varees pa iel pavilkties
0
staigājošā ģitāra mētelī :D
0
nu var jau kautka piekniedeet :) zin kaa kniedews buus, tas jau veel stiligaak! padomaa metals tachu auksts, citadi no ta metelja nebus labums
0
nekas - piebezdēs , būs silti
0
:DDDD bet cilveki muks no tevis!
0
var jau bezdēt klusām ;)
0
bet smaka?
0
nu kurš tad ostīs? O_o ...nu, ja tā nopietini, tad vainu var novelt uz blakus esošo ;)
0
kapeec onlainaa ir 2 luuši?
0
Tāpēc, ka es truemetal.lv netīku. Jau kuro reizi, 5. laikam, jau atkal nācās taisīt jaunu reģistrēšanos, jo ielogojoties man rāda tikai melnu bildi un mazu mazītiņu vientuļu uzrakstiņu "TrueMetal". A bet onlainā mani uzrāda. Ja visus bijušos reģistrus pēc kārtas logoju, varu panākt arī, ka onlainā rāda visus 4 Lūšus. Nezinu kāpēc tā ir. Bet tas tomēr ir baigi traucējoši.
0
Kopsavilkums: Jaameklee metaalistu meetelis no metaala metalam. (teemas ierosinaataajs- metal)
0
cliche kapec nelies savu smuko bildi sheit lai visi redz tevi?
0
ģitāras formā neaizmirsti ;)
0
lūzis: nju taa nevajadzeetu buut :( padod zinju uz pasaa apaksaa redzamo emailu, ja kaukas nepashii....
0
Hugo Boss veikalos var paskatities.
bet ja budžets neļauj, var Gerkens & Partneri veikalu tīklā pameklēt dermantīna mēteli metālistiem
0
ew vampi labaak uzreiz zarku buus silta odere gitchas formaa ari var uztaisiit un no matreala koka vai metaala kadu gribi
0
Es pirku iekš Metro. Uz Tērbatas(?) ielas, netālu no Bruņinieku.
0
man jau meteli nevajag! a jaa man vecmuterite pirks meteli kad iestashos augstskjolaa ;)
0
Ja esi īsts metālists, tad nodīrā ādu no savu ienaidnieku miesām, mērcē to ādu āžu asinīs, upurā ļaunajiem gariem uz izdošanos un re, mētelis gatavs... :)
0
upurē, sorry par analfabētismu...
+2
jaa, nodīrā nēģeri un tik jāpiešuj rāvējslēdzējs un krādziņa un kožaks gatavs!
0
kapuce ar actinjaam :D
0
Labas idejas puikaam, taa tik tureet
0
te vienmer taa ir
0
:) man ir ideja. Atvērsim skroderu darbnīcu un šūsim šādus mētelīšus masveidā :) Mums pat būs sava modes līnija vēlāk :) Padomājiet, kļūsim par brendu - Cannibal Coates :)
0
"
Un vēl es gribētu uzzināt, kādi ir tie ādas mēteļi, kas ir speciāli paredzēti metālistiem :DD
"

nu sorry veciit, bet ja tu nezini par shito mantu, man taadas nelabas aizdomas ka tu neesi trve kvlt metaljuga >:)
0
grindercloth :)
corpsderess :D
0
tas ir kaut kāds nonsenss... tagad pēc šī visa gribas iet un parisināt kādu kāzusu...
0
ej ej
0
varētu arī mūsu jauno firmu nosuakt tā: 1) Skin Lost 2)Bloodsache(no versache....)..... he, he, he... :)
0
... kur desām būs atlaides sestdien, jo es noteikšu sasukāšos un iešu uz tirgu ar meičām ietusēt...
-9
Mana PIRMA TEMA VOUUUUUUUUUU

Tiesi sobrid atkal gribas papildinat savu metelu kolekciju, izdarot pareizas korekcijas.

Ta tad kur var nopirkt adas meteli, var nebutu METALISTU :lol: :fail:
0
^Kads tad ir metalistu metelis?
+5
bļeģ, metal, izaudzē sev smadzenes un tikai tad lieto internetu. zajenahujbala
-6
:hvz: toreiz biju maz un *&^*%^)

tu EZEL labi ka vinas man nav izsaugusas, jo ja tev ir izaugusas, tad es nekad negribu lai vinas man izaug...
-4
pohuj, ko tu gribi, beidz rakstīt nesmieklīgu spamu
-5
Tad ko tu smejies...

Vienigie SEIT spamu rakstas jUS :loxi:

Ta ka -- dodiet kur dabut adas meteli?
+3
tas ir tāds pzc, patiesībā. šķiet, ka cilvēkam tiešām prātaspējas ir kaut kādā amēbas līmenī. nesen atradu youtūbā viģikus, kur rāda, kā jaungvinejā dzīvo iezemieši, kuru attīstība ir neolīta līmenī. juška tāda pati, kā lasot metal postus.
-4
Tu DAUNI, rekas man ieleca prata lasot tavus tupos PLEBEJA :neveiksminieka: ateju:

dating.inbox.lv/uploads/b/3/l/b3459...
+1
bļin, nav pat vērts domāt kaut ko asprātīgu, jo pret tādu stulbumu neko nevar pasākt. no fun : (
-4
Pareiz, tapec :neveiksminiek: ej dari ka tev liek bildite, tikai tev jau sudigi, jo tu esi pasivais/nekativais :lol: :hahaha:
+11
Vienīgais, kas lietotāju :metal: saista ar metālu, ir viņa niks. Vai viņš kādreiz vispār ir kaut ko pateicis par mūziku, koncertiem, albumiem…? Ieteicis kādu mazdzirdētu projektu…? Nope.
+3
metal
tu disrīgais gaili negribi kāršukrustu pret savu viepli nomainīt?
+4
Droši vien tad ies uz bodybuildingdotcom vai tml. saitiem un ieliks Arnolda bildi. :D
+2
metal
, vakar, plkst. 21:42
"Mana PIRMA TEMA VOUUUUUUUUUU"

...kurai vajadzēja palikt arī tavai pēdējai, bet nezin kādas kosmiskas kataklizmas dēļ tā diemžēl nenotika.
+6
ādas mēteli var dabūt sexshopā. Pie tam par spaikiem ir izmantoti vibratori un dildo. Tā kā gaidam tevi MP ar jauno narjadu
0
metal - tak pasaki kas tu esi,pats jau varēsi izvērsties cīņā ja jau varonis šeit esi,ka visiem kāp uz galvas...
+1
BLEGG jUS esat DEBILI MESLI es nesaprotu, es uzprasu jautajumu KUR VAR NOPIRKT METELI? - ATLIEN ATKAL SPAMbooti un sadirs PILNU TOFIKU ar SUDIEM - JUMS NAV KO DARIT :ezeli:

Nu esmu Andris, ko Jums tas IZTEIKS.
0
+2
:metal: vajag nevis ādas, bet gan koka mētelīti pameklēt!
0
Ne Jordanijs es neemsu, bet labi vinu zinu, sava laika bijam labi draugi...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas