Agresija
0
Mums patiik agresiiva muzika, bet, ko mes domajam par agresiju ikdienaa? Psiholoģisko agresiju, ko mes dienu no dienas sanjemam un atdodam?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Grrrrrrr... Tu zini, kas ir afekts? Grrr... Es to zinu paaraak labi. Grrrrrr....
0
Agresija ir viena no skaistajaam cilveeku iipashiibaam kuras vajag izkopt. Gan jau noderees.
Piemeeram eedot........
0
Kā agresīva mūzika tā arī afresīvs Sātaniņš ir ikdienā,noteiktās laika stundās,noteiktos apstākļos!:)))
0
me anafabēts
0
anal-fabēts
0
vai piedodiet,analfabēts
0
peace :D
0
patīk man agrsīva muzika bet ikdienas agresija netīk ne pret mani ne raidīt uz citiem lai arī sanāk bet nu tā ir piedirstu podu jau arī piedirstu neatstāsi kautkur tie sūdi jālaiž prom līdzīgi arī ar agresiju sanāk
0
aaaaaaaaaaaaaa... sadauzit kadu kreslu izlaist kadam zarnas! ta ir agresija :)
0
Dažreiz es esmu tik agresīvs, ka varētu nogalināt pats sevi... man no sevis bail. He;p me!
0
Es visu savu agresiju izlieku mūzikā un jūtos labāk.
Agresiju man var izraisīt kristietība un ĻOTI aprobežoti cilvēki.
0
A kas i? Normaala banda.
0
Zinaamaos apstaaklos agresija ir vieniigais cels. lai kaut ko sasniegtu, bet protams tam nevajag buut galvenajam cilveeka dziivee!!!
0
klausies anal-fabeet, beidz apeleet pie maniem seksuaalaa kairinaajuma receptoriem.
0
vai tad ir grind bez agresijas?
0
Universālas zāles pret visām pasaules bēdām - dzert vajag mazāk!
0
Doom nav agresija, doom ir lēna nāve... Ciešanas un sāpes... Tā kā agresiju nevar metālā vērtēt viennozīmīgi.
0
Mmmmmmm... lēns anālais nāvessods...
0
Agresija ir visur - TV, datoraa, Numetaalaa (parasti diska pirmajaa dziesmaa), pat hip-hopaa ir agresija, mazaa bebsii ir agresija kad vinjsh dauza mashiinu pret mashiinu. Mammaa ir agresija kad bebsis ir n-to reizi nosviedis putras bljodu uz zemes. Taka metaalam nav monopola uz agresiju.
Taa jau ir visaadi cilveeki - mieriigaaki, niknaaki. Parasti pirmie izraisa niknaakajiem un tad rodas Ms. Agresija.
Da viens vaards sakaams - PASHKONTROLE. Ja taas ir gana daudz tad ar praatu var izlikt agresiju tur kur taa neradiis pasha zaudeejumus. A ja dziivo a la Man viss pie D, tad briidii kad agresija iziet tad cilveks apjush ka ir BAIGI D.
Taapeec Juuz Jour Breins end evrivan vill bii happii.
0
Enemy rakstiija:
"Agresija ir viena no skaistajaam cilveeku iipashiibaam kuras vajag izkopt. Gan jau noderees.
Piemeeram eedot........"

Baac, nu gan apreecos! Neapshaubaami labaakais izteikums shajaa teemaa.
0
Vispaar jautaajums bija par psihologisko agresiju, tapeec zarnas te nepiit iekshaa, ok? Katram cilveekam laika gaitaa uzkraajas kautkaada agresijas deva, tikai jautaajums, kaa taa tiek izlaadeeta. Skumjaakais ir tas, ka ikdienaa biezhi naakas savaldiities, lai iekljautos kautkaadaas normaas, saglabaatu statusu utt, taadeelj biezhi vien agresija tiek izlaadeeta uz tuvaakajiem cilveekiem.. Manupraat muuzika ir labs veids, kaa tikt valjaa no uzkraataas agresijas, nekaiteejot tuviem cilveekiem..
0
muzika, nu jaa vajag radit kautko :) vai klausities un dirst foruma stulbus idiotismus, piemeram uztaisit teemu :) iziet ara sadot kadam pa seju :)
0
īūpasi faunzm
AnALISMUS....rrr
0
īpaši faunam
AnALISMUS....rrr
0
ANALIUSMUSSSS.......

0
ANALIUSMUSSSS.......

0
RAAAAAAAAARRRRRRR
0
RAAAAAAAAARRRRRRR
0
njam njam
0
Agresija bus muzham dziiva
0
jo agresija ir jebkuraa priekshmetaa mums apkaart ta ir arii papira lapaa kura tevi vakar sagrieza netishaam (ta ir agresijas izpausme) klaviatuuras taustinjos ar kuriem tu raksti uttt
0
Lai izkliedētu savu iekšējo agresiju ideāli ir nospēlēt konci. Man besī savu agresiju uzkraut citiem un, respektīvi, man ļoti nepatīk, kad citi tā dara. Agresīva mūzika arī palīdz apdzēst ugunsgrēku.
0
"jo agresija ir jebkuraa priekshmetaa mums apkaart ta ir arii papira lapaa kura tevi vakar sagrieza " :D
Stulbaa, agresiivaa kerza, uzberza man tulznu. Vajadzees to nest pie psihologa, lai izraksta kerzai nervu nomierinosus liidzekljus.
0
Ac/Dc rakstiija:
"jo agresija ir jebkuraa priekshmetaa mums apkaart ta ir arii papira lapaa kura tevi vakar sagrieza netishaam (ta ir agresijas izpausme) klaviatuuras taustinjos ar kuriem tu raksti uttt"

Ac/Dc, ko tu piipee?
0
...stulbi it tad, ja kaads agresiju izgaazh uz cita cilveeka bez vinja atljaujas...
0
"...stulbi it tad, ja kaads agresiju izgaazh uz cita cilveeka bez vinja atljaujas..."

Izcelsim vārdus BEZ VIŅA ATĻAUJAS.
:DDDDDDDDDDDDDDDD

Ta tu vienmēr prasi citiem: " Man ir slikts garastāvoklis, var tevi nodirst?"
0
Manii sakraajie par daudz dusmu un agresijas. Vai es driiksteetu tevi nodurt? Vai vismaz piekaut?
0
pirmkaat pasties cikos es to rakstiju.
otrkaart piipeju es barclay(laikam ta to raksta) cigaretes
0
EI TU NOOOST!!!!! Tik veelu guleet gaaji?! Es jau nemaz neriskeeju un tik ilgi augshaa nepalieku, jo kaa pulkstens nosit divi, uzreiz cilveeki zaudee kontroli paar sevi, seezhaas pie datoriem un lien truemetal forumaa.
0
"Ac/Dc, vakar, plkst. 02:22"
Man mamma neļauj tik ilgi palikt nomodā.. :.(
0
...nu jaa... man ienaaca taada ideja ka citi vareetu atljaut lai uz vinjiem izgaazh agresiju :D...
0
kristieshi?
0
Kad tev sit, pagriez otru vaigu.
Kad iesit pa otru vaigu un tu nokrīti, piecelies un ej prom neuzsākot konfliktu.
---------
Pēc tam atnāc ar 10 skiniem.........
0
O, johaidi, te bez Ph.d. graada filosofijaa vai tamlidzigas zinaatnees es pat neuzdrosinos ko bilst...
0
A tu paliec augshaa peec diviem naktii.
0
agresija hmm metaals ir laba lieta lai to izlaadeetu reiz meenesii aizej uz kaadu kaartiigu tusinnu izkrati galvu un staigaa laimiigs.

bet manupraat vajadziiga passkontrole man daudzkas besij aaraa bet vai taapeec man kaads ir jaasasit.

nau labi izlaadet dusmas uz citiem taa dara tikai urlas. Stiprs cilveeks ir ne tas kurss var uzveikt citu bet tas kurss var uzveikt pats sevi jo to izdariit ir dzudz gruutaak.

Dziivee kaa fizikaa jaa iedosi kaadam pa muti agri vai veelu norausies pats.

Taapeec nevajag dusmas izgaazt uz citiem vienkaarssi paklausies metaalu tas tak ir tik vienkaarssi
0
Agresija ir infantila serga kas nomac logisko domahsanu un speju logiski spriest. Kristieshi ignore agresiju tapec ir vaji, jo var zust paskontrole kada nestandarta situacija. Nu visi parejie, iesaku agresiju nevis apvaldit bet izprast un kontrolet lietojot to sava laba, nevi lai ta strada pret jums. Labas zales tiesham ir konchi, bet vaina tada ka pec tam gribas vel un vel, tas ir logiski jo agresija, ta pat ka naids un vara ir narkotika. Labakais variants, sprts: piem boks, skrieshana u.t., nu va ari vienkarsha izkaushanas ar kadu urlu, jebkura gadijum shads fizisks kontakts nodara mazakus zaudejumus neka daz labs dusmas pateikts vards, un ta tiesham ir.
0
Ne jau pati agresija ir infantila sērga, bet neprasme to kontrolēt.
0
padomajiet par to kas pusaudzjus noved lidz tai agresijai ... paarak biezji jadzird par to ko nepilngadiigie ,nenobriedushie prati sadarijushi
0
Taa vien liekas ka sheit daudzi ir paar meeru agresiivi, es arii taada bizhi esmu, bet, lai jau paliek, vispaar agresiija ir labi, kau driizaak kaads agresiivs psihopaats uzspridzinaaru sho pasauli!!!
0
Aizver muti! Vēl daudz lietas jāizdara, a tu te par kautkādu spridzināšanu purkšķi!! Ieņem savas tabletes un pap*s malā.
0
agresija tas ir takaa mees reageejam uz vienu vai otru notikumu, bet mees tachu varam reagjeet savaadaak...????
0
emu miermīlīgs, nosvērts bla bla bla... bet sanāk pastresot...
0
jaa stingra pashkontrole un sachakareeti nervi ir tieshaam loooti savienojami jeedzieni
0
Fauns, 12. februārī

Kādā veidā Faunam izdevaas tas prikols izkulties bez pulkstenja piemineeshanas?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas